Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo pyszny wpis Joe.

 

Ale nie od słowa wyśmienity a od słowa pycha.

 

Wstanę na #3. Która odwróci serie.

ktoś kiedyś napisał że skromność to cechą ludzi małych

 

A poważnie to czekałem na odpowiedź wyparla który pisał po g.1 ze butler był jechały w d przez Thomasa. Czekałem i się do tej chwili nie doczekałem przykładów teraz po g.2 wciąż czekam na dowody tej nieporadnosci butlera pzeciwko it. Są pojedyncze przypadki kiedy it minął jimmyego ale pisanie ze butler sobie nie poradził z thomasem jest nadużyciem

 

Nie ma w tym pychy która mi niesłusznie zarzucasz tylko żądanie przedstawienia faktów na potwierdzenie absurdalnej tezy wyparla.

 

Pysznił bym się, gdybym od początku pyskówki o przewadze bulls pisał a tymczasem ja nawet teraz nie mam pewności co do awansu!

 

Reasumując

Wypraszam sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze Bullsom się po prostu zachciało chcieć. To, ze sie dobrze matchupuja z Celts to jedno, ale widać też ze się spieli. Przecież Rondo w sezonie momentami grał taki piach, ze szkoda gadać, a tu jest użyteczny. Były kwasy w szatni, przed sezonem byl hype, ledwo zalapali sie do PO i teraz widać, ze wzięli sie za jaja i chcą udowodnić sobie, ze mogą coś osiągnąć. Kluczowe moim zdaniem będzie to, jak zareagują na pierwszą porażkę. Może dopiero w 2 rundzie, bo Boston po prostu gra piach, ale to będzie kluczowy moment. Czy nie wysadzi to atmosfery w pizdu, czy wytrzymają ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że na Brooklynie sytuacja się stabilizuje i ten pick z przyszłego roku może w kolejnych miesiącach być warty sporo mniej niż był jeszcze niedawno. Na moje Ainge przegapił moment na zbudowanie ekipy na teraz, mogącej zdetronizować Cavs na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie to czekałem na odpowiedź wyparla który pisał po g.1 ze butler był jechały w d przez Thomasa. Czekałem i się do tej chwili nie doczekałem przykładów teraz po g.2 wciąż czekam na dowody tej nieporadnosci butlera pzeciwko it. Są pojedyncze przypadki kiedy it minął jimmyego ale pisanie ze butler sobie nie poradził z thomasem jest nadużyciem

 

 

 

W g2 w głównej mierze krył go RR9. Owszem zdarzały się przypadki że Butler krył Thomasa i też mu to dobrze wychodziło ale Rondelkowi wychodziło to ciut lepiej. W każdym razie jeden i drugi zrobili robotę w D tak że zatrzymali Thomasa na ok. 20 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyc to moze nie, ale dac sobie szanse to why not? Na stole bylo kilku grajkow. Problem jest taki, ze pewnie i tak wielkiego sensu by to nie mialo, bo jakby sie Boston nie zatrzymal na Cavs to zatrzymalby sie na Warriors. Sam nie wiem co bym zrobil w jego sytuacji, bo z jednej strony na tytul szanse bylyby male, ale z drugiej z tym jego draftowaniem i potencjalnym problemem podwyzek juz niedlugo w ekipie, to nie wiem czy Boston przeskoczy  lvl niezlej ekipy na RS i za slabej na PO/cos wiecej w najblizszych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że na Brooklynie sytuacja się stabilizuje i ten pick z przyszłego roku może w kolejnych miesiącach być warty sporo mniej niż był jeszcze niedawno. Na moje Ainge przegapił moment na zbudowanie ekipy na teraz, mogącej zdetronizować Cavs na wschodzie.

przegapić, przegapił no ale na wlasne życzenie i świadomie nic nie robił

zero wymian więc nie ma co się dziwić

ma inny plan, czy wypali to inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że na Brooklynie sytuacja się stabilizuje i ten pick z przyszłego roku może w kolejnych miesiącach być warty sporo mniej niż był jeszcze niedawno. Na moje Ainge przegapił moment na zbudowanie ekipy na teraz, mogącej zdetronizować Cavs na wschodzie.

Poczekajmy do off-season, ale według mnie za rok Nets także będą bardzo słabi i dostarczą wysoki pick Celtom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyc to moze nie, ale dac sobie szanse to why not

Chyba raczej nie o to chodzi,żeby dawać sobie szanse i wchodzić allin w budowę takiego składu.Nie z tego typu perspektywami.Możliwe,że Danny uświadomił sobie,że Lebron i Gsw są na ten moment nieosiągalni,dlatego czeka.Możliwe,że chce zbudować drużynę na pickach Nets,wtedy Lbj będzie już dziadkiem,a i nie wiadomo co będzie z Gsw + stać nas na jeszcze jednego maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej nie o to chodzi,żeby dawać sobie szanse i wchodzić allin w budowę takiego składu.Nie z tego typu perspektywami.Możliwe,że Danny uświadomił sobie,że Lebron i Gsw są na ten moment nieosiągalni,dlatego czeka.Możliwe,że chce zbudować drużynę na pickach Nets,wtedy Lbj będzie już dziadkiem,a i nie wiadomo co będzie z Gsw + stać nas na jeszcze jednego maxa.

Nie wiem co by sie musialo stac, zeby Boston stworzyl ekipe w najblizszym czasie, ktora bedzie faworytem w starciu z GSW. Wiec nie wiem czy wejscie all-in, zeby byc w top 4-5 klubow NBA to nie jest obecnie szczyt, ktory mozna bylo osiagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Boston mógł spokojnie powalczyć o pakiecik typu Butler+Lopez, no ale jak się uważa, że Crowder to prawie JB a Rozier to perełka to efekty są jakie są. 

Crowdera to się gloryfikuje głównie przez pryzmat jego śmiesznego kontraktu w stosunku do możliwości.Zresztą sam dobrze wiesz że za Butlera + Lopeza zaśpiewalibyście oprócz tej perełki i kopii JB jeszcze conajmniej jednego picków Nets,jakiś innych naszych + Smarta czy Olynyka.To by się nam po prostu nie opłacało.Wiesz taki trade byłby dla nas zajebisty?Kiedy w dniu draftu mielibyśmy pewność że nie mamy szans na Fultza,ale wtedy z kolei Wy byście mogli chcieć jeszcze więcej ;)

A co do Twojej drugiej wiadomości,to zgadzam się w 100%.Pewnie m.in dlatego nie zdecydował się na JB.

 

 

Nie wiem co by sie musialo stac, zeby Boston stworzyl ekipe w najblizszym czasie, ktora bedzie faworytem w starciu z GSW.

Brown,pick nets 2017 i nets 2018 okazują się mega kozakami(oczywiście mówię to w perspektywie sezonów najbliżej ok 2020-2021r).Do tego zakładam że zostanie z nami conajmniej 2 z Bradley,Crowder,Horford + max z FA.Ale to jest loteria,głównie przez draft.Myślę że Danny właśnie na to liczy.Jeśli nie będzie na horyzoncie żadnej wymiany w której nie musielibyśmy ostro przepłacić to tak właśnie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie wiadomo czy oferta za Butlera/PG13 była na stole. Nawet jeżeli, to nie wiadomo co strona przeciwna sobie życzyła za wspomnianych zawodników. Jeżeli było to za dużo, to nie dziwię się Danny'emu, że nie pociągnął za spust by pozyskać "grube nazwisko". Zaraz po tym co napiszę przyjdą fani Bulls i mnie ukrzyżują, ale większa ich ilość mam w ignorze więc mogę :) : Butler to lepsza wersja Crowdera. Nie umniejszam jakość JB, ale kto oddałby za niego potencjalny pick 1 pick w takim drafcie? JC jest tańszy i oddawać za niego pick tak średnio by mi się uśmiechało na miejscu Danny'ego. George to inna para kaloszy, ale też nie wiadomo co Bird za niego chciał. Pick + ludzi? Picki + ludzi? Pozyskać gwiazdę ale wyprztykać się z ławki to też nie wróży za dobrze + wszędobylskie plotki o ciągotach PG do Lakers nie nastrajają dobrze dla jego ewentualnej przyszłości w Bostonie. Dlatego Jeżeli chodzi o nie ruszenie picków Nets nie mam do niego większych pretensji. 

 

Po drugie: pozyskać kogoś pod kosz tańszym kosztem to inna sprawa. Horford rzucał za 3 przez pół sezonu, przez co był dalej od kosza i najlepszym zbierającym w zespole był Bradley. Śmiech na sali. Można było się uśmiechnąć do Bulls po Lopeza, kiedy ci byli w dołku. Patrząc za co Cuban wyrwał Noela to też taka trochę siara, że Boston nic nie zrobił. Bogut wybrał Cavs, a Sanders niby był ok po workoutach, ale podobno chciał kontraktu na dwa lata w pełni gwarantowanego na co Ainge nie chciał przystać. Nurkić??? Och cieślo z Nazaretu :)  Tutaj można mieć pretensje i to całkiem spore, że nic nie zrobiono by wzmocnić deskę.

 

Jak potoczy się ta seria dalej? Nie wiem. Czy "po drugie" mogli wyglądać trochę lepiej (abstrahując od tragedii IT) w obecnym starciu? Pewnie tak i tutaj mogą się kibice trochę powkurwiać :)  Zeszłoroczne finały nauczyły nas, że nigdy nie zna się wyniku, a że sam obstawiłem 4-2 dla Celtics i ufam, że jeszcze się dźwigną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyparlo jak tam analiza g.1?

Bo w g.2 Butler zamknął Thomasa w drugiej połowie bardzo efekt(o)ywnie

 

Ciszę się, bo jestem za Bulls w tej serii. Jednak ile razy Butler krył Thomasa? Jeden czy dwa, ale raz Thomas wpadł na niego przy pomocy i dostał mocnego bloka. To Rondo ciągle kryje Thomasa, do którego pomocy nie potrzebuje podwojeń, a IT potrzebuje wsparcia zasłon, bo inaczej nie za bardzo potrafi sobie poradzić z Rajonem i G2 zakończył poniżej swojej średniej sezonowej, ze słabą skutecznością i wg mnie przegrał match-up z Rondo, który sterował całym atakiem Bulls.

 

Myślałem, że po tym meczu będzie więcej pochwał dla Rondo. Kryje najlepszego ofensywnie zawodnika Celtów, jednego z topowych strzelców ligi, nie potrzebuje podwojeń do krycia jego. LeBron, Westbrook, Leonard - prawie wszyscy ci najlepsi zawodnicy unikają w tych PO swoich najtrudniejszych przeciwników i skupiają się głównie na ataku. Rondo gra świetnie po obu stronach. W G2 praktycznie cały atak przechodził przez niego i decydował o podziale rzutów w drużynie. Miał najlepszy +/- w drużynie, a w przeciwieństwie do Westbrooka i innych maszynek na TD nie pajacował do robienia statów i nie latał za jedną zbiórką do triple double za wszelką cenę tylko skupiał się na grze i dobru zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler nie przejdzie do nets tak długo jak Ainge nie będzie chciał zaryzykować z pickiem Nets. Dla Ainge'a ruszanie tego picku nie ma teraz sensu. Do tej wymiany nie dojdzie w najbliższym czasie. Bulls Jimmy'ego nie oddadzą za półdarmo a Celtics nie dadzą żadnej "megaoferty". Nie ma co wracać do tematu.

Nie wiem czemu czepiliście sie RoLo. Nie było tematu jego wymiany. Gdyby Bulls gdzieś oddali Butlera to może by rozważyli handel Lopezem ale teraz to nie miało najmniejszego sensu.

Bulls wzieli sobie do serca reklamówke ayoffs z Pippenem i to działa. ☺

Celtics nawet w obecnej sytuacji mają obowiązek Bulls pokonać. Nie widzę ich wygrywających jednak z Cavs lub Wizards.

 

Na razie pomimo przebiegu serii jest pełna kultura między fanami Bulls i C's i mam nadzieję, że tak zostanie.

 

Butler w wywiadzie mówił, że Crowder robi milion małych rzeczy dla Bostonu i jego zdaniem Jae zasługuje na wiecej rzutów.

Nie Horford a Brad jest dla mnie na razie bardziej winny porażek C's. To on musi usprawnic grę praktycznie w każdym aspekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że na Brooklynie sytuacja się stabilizuje i ten pick z przyszłego roku może w kolejnych miesiącach być warty sporo mniej niż był jeszcze niedawno. Na moje Ainge przegapił moment na zbudowanie ekipy na teraz, mogącej zdetronizować Cavs na wschodzie.

W sensie że jakimś cudem będziecie lepsi niż Bottom 5?

Na moje to Boston w 2019 może mieć ekipę dobrą na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.