Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

Gerald Green will get the start for the Celtics.

 Z tego co jeszcze wyczytałem to w miejsce Amira Johnsona, który straszną kiche gra w tej serii, Crowder na Pf i Al na 5tce.  Tylko, żeby teraz jeszcze bardziej nie skakali nam po głowach, niż z Amirem w składzie. Najlepsze jest to, że on nigdy w s5 nie wyszedł w Regular Sezonie nawet :D

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno się pogubiłem i nie wiem kto ironizuje, a kto nie, kto się nabija z Rajona itd. ale nie udawajmy Panowie, że ostatnich 5 lat w wykonaniu RR się nie wydarzyło, ok ?

 

a co to ma do rzeczy? jeśli Bulls awansują z 8 seedu to w wielkiej mierze dzięki dwóm winom w pierwszych dwóch meczach, gdzie RR był jednym z najlepszych i tyle

 

nie wiem kto tu ironizuje, ta historia jest na tyle niesamowita, że raczej powinna budzić powszechny szacun, ale jak widać chyba nie dla wszystkich

 

sam jestem w szoku, bo po PO w barwach Mavs myślałem, że się z Rajona wyleczyłem na cacy, a tu taki prztyczek w nos, gość miał grać w Chinach od następnego sezonu, a tutaj kto wie czy zaledwie dwoma grami nie zapewnił sobie gdzieś tam kolejnego kontraktu w granicach 10 baniek za sezon

 

takie historie to ja szanuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół stracił floor general'a i NAJLEPSZEGO obrońcę serii, więc jak to się mogło skończyć? Przyznam, że nawet tego meczu nie oglądałem, bo chciałem sobie zaoszczędzić nerwów. Tak jak byłem pewny, jako nieliczny na tym forum, że bez problemu odprawimy Boston, tak bez Rondo jestem przekonany, że nie awansujemy do następnej rundy. 

vEqRLa7.png

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rondo Bulls wygrali dwa razy na wyjeździe z Bostonem. Nie ma Rondo przegrywają u siebie blowoutem.
Niestety złamany kciuk i już nie wróci na tą serię.
Szkoda mi Bulls obojętnie czy odpadną w 1R czy dadzą radę przejść dalej i
grać w 2R z Waszyngtonem, bo bez Rondo nie wróżę powodzenia.
Widać było, że w playoff grał jak za najlepszych lat i mu zależało.
Bez niego Bullsi będą słabsi w obronie i nie ma kto ich rozpędzić w ataku.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rondo Bulls wygrali dwa razy na wyjeździe z Bostonem. Nie ma Rondo przegrywają u siebie blowoutem.

Niestety złamany kciuk i już nie wróci na tą serię. Szkoda mi Bulls obojętnie czy odpadną w 1R czy dadzą radę przejść dalej i

grać w 2R z Waszyngtonem, bo bez Rondo nie wróżę powodzenia.

Widać było, że w playoff grał jak za najlepszych lat i mu zależało.

Bez niego Bullsi będą słabsi w obronie i nie ma kto ich rozpędzić w ataku.

 PO Rondo: ORTg 116, DRTg 99, DBPM 5.2 BPM 9.8

 PO Butler: ORTg 114, DRTg 103, DBPM 2.8 BPM 5.5

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza brakiem Rondo, który był widoczny Celtics dostali jeszcze kopa motywacyjnego od starego przyjaciela:

C9-5OS5XsAAGNFl.jpg

 

Chciałbym zobaczyć co KG im nagadał! Fajnie, że nadal mu zależy na Celtics.  :pride:

 

Widzę, że niektórzy już wieszczą, że Bulls są pozamiatani. Czy nie za szybko? Nadal prowadzą w serii i mają HCA, są nadal faworytem dla mnie. Nie wiem jak długo ta mobilizacja w szeregach C's potrwa i jak odpowiedzą Bulls. Zrobię jednak małe "prediction" i powiem, że kto wygra g4 wygra serię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzę, że niektórzy już wieszczą, że Bulls są pozamiatani. Czy nie za szybko? Nadal prowadzą w serii i mają HCA, są nadal faworytem dla mnie. Nie wiem jak długo ta mobilizacja w szeregach C's potrwa i jak odpowiedzą Bulls. Zrobię jednak małe "prediction" i powiem, że kto wygra g4 wygra serię. 

Prediction? jakie ku..a prediction, zespół został pozbawiony mózgu a na horyzoncie MCW z pustostanem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A granie Wade-Butler-Czipser/Mirotic nie przejdzie?

To jest chyba jedyne, co może dać nam nadzieję.

 

k**** żeby to czy moja drużyna wejdzie do 2 rundy PO zależało od Niemca z 2 rundy draftu i Rajona Rondo.

 

Tak jak pisałem wczoraj - jeśli C's wtopią z Bulls bez Rondo to będą frajerami roku. Tylko się utwierdziłem.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.