Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, january napisał:

No narobiłem się teraz z tym nieziemsko przekopując się przez wiele starych tematów, ale historia beGM jest już prawie cała gotowa.

Wyniki, wymiany, draft, wszystkie FA z sezonów 2016/17 - 2020/21 już wklepane i jest znacznie przejrzyściej pod kątem szukania teraz.

Jak mi się będzie chciało to się jeszcze kiedyś pobawię w pozostałe wymiany z czasu draftu 2022 i w wklepywanie wyników wszystkich tur FA+two-way+FA w trakcie sezonu i będzie też full season 2021/22 gotowy.

A co z moim tematem historia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

W arkuszu jest blad, Exum u mnie nie powinien byc w zespole jako, ze wymienilem go razem z pickiem do Flubera, takze Exum i jego 3 banki powinny mi odejsc.

No powinien nadal być. Bo jeszcze nie mamy nowego sezonu. Nie znamy salary, wyjątków itp

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

@ozzy110

jak będziesz zmieniał sezony, to już masz w temacie Historia beGM w poście sezon 2022/23 Wymiany cztery deale, które już są potwierdzone przez wszystkie strony oficjalnie, ale wchodzą ze względów formalnych w życie dopiero 1 lipca:)

Historia z sezonów 16/17- 21/22 zrobiona, można sobie zerkać z ciekawości jak ktoś chce :D 

Spoczko. Ja sobie wszystkie deale po 1 lipca wpisałem do worda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Pójdzie 1 lipca. Ten deal musiał być rozdzielony na 2 wymiany, bo Hornets nie mogli bo jeszcze wziąć. Ale deal już jest wklepany do tematu wymian i potwierdzony przez obie strony i będzie w arkuszu 1 lipca zrobiony.

 

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Spoczko. Ja sobie wszystkie deale po 1 lipca wpisałem do worda ;)

Panowie a co z hard capami na 1 lipca? - pytam, bo rok temu nikt nie przypominał i część zainteresowanych udała że nie wiedziała że musi z nich zejść przed offseason. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

 

Panowie a co z hard capami na 1 lipca? - pytam, bo rok temu nikt nie przypominał i część zainteresowanych udała że nie wiedziała że musi z nich zejść przed offseason. 

No january pisał w temacie finansów. Ja w tym roku nie odpuszczam. Kto nie zrobił dealów ten umoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Jest, jeśli dobrze kojarzę to w rl NBA jest na to dłuższy czas niż u nas 

W rl nie ma sztywnego czasu na zejście poniżej hc narzuconego przez właściciela ;)

1 minutę temu, january napisał:

Nie jest, już kiedyś Wam to tłumaczyłem.

Rok temu zostało to przesunięte i świat dalej istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szulim napisał:

A w końcu nie zostało to zmienione ze to ma być na początek sezonu? 
Bo jak teraz teraz taki @Tecu ma zejść pod HC jeśli wymiany i tak już są na nowy sezon?

 

5 minut temu, karpik napisał:

Konieczność zejścia poniżej hard cap z dniem 1 lipca jest strasznie durna :)

A ktoś mi zwróci straty z sezonu, gdy byłem w playoffs (przegrałem 3-4 ale wtedy jeszcze nie było dodatków $$$ za zwycięskie mecze), byłem chyba ze 2-3mln. powyżej luxury tax, nie byłem w repeater tax i musiałem na gwałt zrzucać kontrakt Noela przed startem FA? Exuma którego musiałem stretchować przez to nadal mam w dead money.. - pewnie miałbym z 7-8mln mniejszy teraz repeater tax gdyby nie on. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

@Alonzo nie było mnie wtedy, nie wypowiem się ;) 

ten zapis jest trochę przestarzały i skostniały wiec spróbujemy znaleźć jakiś kompromis 

U mnie to było multum wymuszonych ruchów - przypomnę z powodu 2-3mln$ powyżej luxury tax + kilku userów mnie obrażało że cos obiecuję graczom a później nie dotrzymuje słowa. Sorki Szulim, ale gdyby to zostało zniesione, to nikt nie jest w stanie mi zwrócić rekompensat w grze i w tych obraźliwych textach które tu wtedy padały pod moim adresem. Chociażby takiego Quickleya miałbym podpisanego normalnie jak sezon ruszał na kontrakt gwarantowany, a nie 2way - u mnie by trzeba cofnąć ze 2 sezony co jest niewykonalne.. 

Noel miał kontrakt na 20mln i miałem chętnego, który by go w cap space po prostu przejął 1 lipca - ale nie mogłem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Zo myślisz ze my tu na każdym kroku kombinujemy jak udupic Orlando. Jak nie w głosach to w regulaminie a jak się da to w finansach. Było minęło. Im szybciej skończysz te piski nastolatki ze na dyskotece macali tym lepiej dla przyszłości twojego znakomitego klubu. Było minęło po co wracać. Lepiej teraz poprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Serio Zo myślisz ze my tu na każdym kroku kombinujemy jak udupic Orlando. Jak nie w głosach to w regulaminie a jak się da to w finansach. Było minęło. Im szybciej skończysz te piski nastolatki ze na dyskotece macali tym lepiej dla przyszłości twojego znakomitego klubu. Było minęło po co wracać. Lepiej teraz poprawić. 

Ignaś nie pierdol głupot bo nigdy nikomu tyle na Priv nie spamowałem, jak wtedy chyba wszystkim. Nie masz pojęcia o czym piszesz. 

Szanuję zmiany, ale sprawiedliwe. 

Teraz, january napisał:

Takie coś mogłeś zrobić, więc to nie 1 lipca był problemem. Z tego ca pamiętam Twoj kontrahent wolal czekac na 1 ture FA.

Do 1 lipca musiałem zejść z hard capu i tak kontrahent pisał o 1 turze FA, ale nikogo nie podpisał z tego co kojarzę, ale mogę sprawdzić w Historii, która przejrzyście zrobiłeś - za co szacun. 

Ogólnie trochę przez ten hard cap wychodziłem u nas w grze i konsekwencję ponoszę do tej pory - Exum i Finanse. 

Reasumując:

Nie mam nic przeciwko zmianom, ale sprawiedliwym . 

42 minuty temu, karpik napisał:

W rl nie ma sztywnego czasu na zejście poniżej hc narzuconego przez właściciela ;)

Mamy system finansowy i żeby to miało ręce i nogi, to w naszym przypadku akurat sztywne zasady mają sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Przekopałem się przez wszystkie stare tematy.

Isaiah Hartenstein grał u nas w sezonach 19/20, 20/21 I teraz 21/22. Powinien być RFA po sezonie.

Tu posty z 2019 jak Celtics decydowali o podpisaniu go po stashu:

 

@ozzy110 poproszę o RFA przy Hartensteinie:)

Jesteś pewien? mi się coś wydaję, że on był już rfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.