Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi drugorundowcami. Jest jakiś termin ich podpisania?

Na moim przykładzie.

Mam do podpisania Browna/Iwundu/Thornwella. Wiem o tym dobrze. Kogo z nich podpiszę i ilu to decyzja, którą podejmę po 4 tej turze FA. Wtedy będę wiedział ile mam miejsc i co z nimi zrobię. Mogę stashować, mogę podpisać i mogę dać kontrakt 2 way. Ale muszę wiedzieć ile mam miejsca w rosterze to po co mam się śpieszyć?

Coś mi umknęło?

 

Pewnie wyjdę na nudną osobę i upierdliwą, ale czy Tomek, albo ktoś inny może mi wytłumaczyć z tym kontraktem McGee? Bo zadaje pytania a odpowiedzi nie ma.

Czy kontrakt 1+1 PO to kontrakt roczny?

Jak zostanie rozpisane to 4,56 za 1+1PO, bo na razie widzę tylko w pierwszym roku? Rozumiem, że chwyt marketingowy i rozumiem, że CBA przewiduje coś takiego w kontrakcie jednorocznym, ale reszty nie rozumiem.

 

Nie chodzi mi o samego McGee, bo już mam Smitha, ale jak już zacząłem zadawać pytania to bym oczekiwał krótkiej konkretnej odpowiedzi. Uczę się. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że oczekuję jakiejś tam odpowiedzi do kontraktu jakiegoś tam McGee.

Z góry za nią dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że z 4 turą czekamy na

a) Stycznia

B ) nowego/powrót starego GMa Mavs

 

I teraz pytanie. Camby jak tam mają się sprawy z powrotem Karpia. Jak on serio nie chce, to po prostu musimy szukać kogoś nowego, bo czas leci, sezon niby daleko ale coraz bliżej.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że z 4 turą czekamy na

a) Stycznia

B ) nowego/powrót starego GMa Mavs

 

I teraz pytanie. Camby jak tam mają się sprawy z powrotem Karpia. Jak on serio nie chce, to po prostu musimy szukać kogoś nowego, bo czas leci, sezon niby daleko ale coraz bliżej.

Na Januarego czekamy. Dziwna ta jego nieobecność :(

Jeżeli jest cień szansy, że karpik wróci to na razie nie szukajmy. I tak raczej Dallas nie potrzebuje FA a i tak tankują to możemy jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd w formułach - nie obejmuje 15tego gracza, przez co suma za rok jest zakłamana. Może ktoś zmienić? Ja u siebie zmieniłem, mogę to ręcznie zrobić u wszystkich, ale nie chcę się panoszyć ;)

Edit: Albo moja zmiana pozmieniała, albo tylko u mnie było źle, może dlatego, że wpisałem gracza na miejscu 15tym a 14te jest wolne.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno błędu nie było pierwotnie w arkuszach, które wrzucałem , więc jeśli coś nie działa to już efekt tego, że ktoś majstrował ;)

 

no ale anyway zalecana czujność, każdy odpowiada za porządek w swoim kolorywm kąciku

 

Wszystko jest już ok. Zakładam, że to wina kopiowania/wklejania po wymianach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.