Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Eld probuje wam teraz wmówić ze deal upadł przez moje zrobienie dramy 2. sierpnia

Dalej nie czytam tego postu ani żadnych innych bo to jest dla mnie żart roku. Nie ma gifa w necie który by oddał to jak się teraz brechtam.

Nie k****. Upadł bo moim sąsiadom garaże zalało.

🤣😂😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie. Jednak doczytałem do końca. Warto było. Słowo klucz: 

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

.I mu obiecałem ze nie upadnie jesli wrócę. 

Jeśli

Jeśli

Jeśli

No nie no, gwarancja w c***. Rzeczywiście mogłem darować sobie szukanie planu B, gdzie każdy rozsądny GM zrobił by dokładnie to samo na moim miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Dalej nie czytam tego postu ani żadnych innych bo to jest dla mnie żart roku. Nie ma gifa w necie który by oddał to jak się teraz brechtam.

Nie k****. Upadł bo moim sąsiadom garaże zalało.

🤣😂😆

„Proszę Powiedz ze wracasz i nasz deal nie upadł”  

„jak wrócę to nie upadł” 

„ to walcz tam i przekonaj ich” 

 

tak mniej więcej to było?? 
ty się dziwisz ze mam zal do ciebie teraz, serio ?

 

Plus nic by na światło dzienne nie wypłynęło ale oczywiście musiałeś się odezwać i ze mnie robić wala, bo napisałem ze Turner jest na błocku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

A nie. Jednak doczytałem do końca. Warto było. Słowo klucz: 

Jeśli

Jeśli

Jeśli

No nie no, gwarancja w c***. Rzeczywiście mogłem darować sobie szukanie planu B, gdzie każdy rozsądny GM zrobił by dokładnie to samo na moim miejscu. 

Jedzmy dalej i eldzislaw wez już zamieć pod dywan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

A nie. Jednak doczytałem do końca. Warto było. Słowo klucz: 

Jeśli

Jeśli

Jeśli

No nie no, gwarancja w c***. Rzeczywiście mogłem darować sobie szukanie planu B, gdzie każdy rozsądny GM zrobił by dokładnie to samo na moim miejscu. 

A napisałeś mi coś w stylu, ze nie możesz czekać i ze robisz inny deal? Czy napisałeś „to wracaj”? Przestań się już ośmieszać człowieku… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

„Proszę Powiedz ze wracasz i nasz deal nie upadł”  

„jak wrócę to nie upadł” 

„ to walcz tam i przekonaj ich” 

 

tak mniej więcej to było?? 
ty się dziwisz ze mam zal do ciebie teraz, serio ?

 

Plus nic by na światło dzienne nie wypłynęło ale oczywiście musiałeś się odezwać i ze mnie robić wala, bo napisałem ze Turner jest na błocku :) 

No i dobrze ze wrzuciłeś na tb. Ale niepotrzebnie dopisałeś to zdanie dlaczego tam trafił. Niepotrzebnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

„Proszę Powiedz ze wracasz i nasz deal nie upadł”  

„jak wrócę to nie upadł” 

„ to walcz tam i przekonaj ich” 

 

tak mniej więcej to było?? 
ty się dziwisz ze mam zal do ciebie teraz, serio ?

 

Plus nic by na światło dzienne nie wypłynęło ale oczywiście musiałeś się odezwać i ze mnie robić wala, bo napisałem ze Turner jest na błocku :) 

Chłopie parę dni minęło, a Ty już zapomniałeś po której stronie barykady stałem w sprawie LMA. Wklejałem Twoje posty, zdjąłem Ci wcześniej bana, gadałem z radą o Tobie, a że od 8 do 11 nic się nie działo, a ja decyzję podjąć chciałem i musiałem to to zrobiłem.

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

A napisałeś mi coś w stylu, ze nie możesz czekać i ze robisz inny deal? Czy napisałeś „to wracaj”? Przestań się już ośmieszać człowieku… 

Przepraszam Tato, że się spóźniłem na obiad i nie tłumaczę się ze wszystkiego co robię. 

To drugie to akurat Tobie świetnie wychodzi :). Już dałeś pokaz swoich umiejętności i kultury. Coś czuję, że masz dla nas coś jeszcze w zanadrzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Chłopie parę dni minęło, a Ty już zapomniałeś po której stronie barykady stałem w sprawie LMA. Wklejałem Twoje posty, zdjąłem Ci wcześniej bana, gadałem z radą o Tobie, a że od 8 do 11 nic się nie działo, a ja decyzję podjąć chciałem i musiałem to to zrobiłem.

Zdjales mi bana wcześniej bo pewnie chciałeś tego turnera, blagales żebym wracał przez cała drame. Blagales żeby deal nie upadł. Blagales o SGA. ( i tak bym był na tak jak coś) Po czym dzisiaj stwierdzasz ze nie no, deal upadł bo nakrzyczalem na ludzi tydzień wcześniej xDDD

 

napisales 8. Sierpnia coś w styli to wracaj robimy to, po czym zacząłeś robić sobie inne deale na boku. Czy ty to rozumiesz czy jeszcze raz ci wyjaśnić? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Plus nic by na światło dzienne nie wypłynęło ale oczywiście musiałeś się odezwać i ze mnie robić wala, bo napisałem ze Turner jest na błocku :) 

Jak byś nie dopisał do ogłoszenia, że jest GM który łamie gentelman agreement ( a Turner był kojarzony ze mną ) to bym siedział cicho. No ale Ty po prostu nie potrafisz napisać normalnego zdania, z dodaniem czegoś uszczypliwego.

A najbardziej mnie rozjebało z Campazzo jak Ty mnie wyzywasz, a ja Ci na spokojnie piszę: napisz do LBS, ma cap space, może go chętnie przytuli. Ty do mnie 'weź spier****aj;. 

Dwie godziny później post GM Pacers:

ej LBS KAT >>> Jokic nie chcesz Campazzo?

O k****. Yebnę jak kabaret :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

@Eld może warto rozważyć złożenie obu ofert snt podczas fa? Wtedy po prostu przez głosowanie byśmy zdecydowali co nurkic by wolał? W końcu to nie jest normalna wymiana tylko snt o którym decydują pozostali gm-owie? 

Niestety nie wchodzi to w grę.

Po tym co dzisiaj przeczytałem o sobie na facebooku nie mam na to najmniejszej ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Dobra, burdel się robi.

@LONGER01 z Vleetem+/McCollumem za Turnera powinien uderzyć, tam dobrego centra w Raps jak wody brak, więc i pewnie zapłacić byłby skłonny tyle, że Pacers byliby bardziej zadowoleni niż z dealu z OKC:)

A Wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze ? Zarówno karpik jak i longer proponowali mi dwa Miesiace temu deale gdzie zyskiwalem i assety i duuuużo capspace, oferta mavs dawała mi 15 baniek ekstra a Raps chyba z 8,5. teraz to obaj po I turze się wypompowali z kasy :) chlopaki potwierdzą. 

 

 

7 minut temu, Eld napisał:

Jak byś nie dopisał do ogłoszenia, że jest GM który łamie gentelman agreement ( a Turner był kojarzony ze mną ) to bym siedział cicho. No ale Ty po prostu nie potrafisz napisać normalnego zdania, z dodaniem czegoś uszczypliwego.

A najbardziej mnie rozjebało z Campazzo jak Ty mnie wyzywasz, a ja Ci na spokojnie piszę: napisz do LBS, ma cap space, może go chętnie przytuli. Ty do mnie 'weź spier****aj;. 

Dwie godziny później post GM Pacers:

ej LBS KAT >>> Jokic nie chcesz Campazzo?

O k****. Yebnę jak kabaret :D.

No bo to jesteś cały ty. Ja do ciebie mam pretensje o odwołanie dealu z Turnerem a ty do Mnie jako rozwiazanie: weź se Campazzo sprzedaj do lbs-a :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

A Wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze ? Zarówno karpik jak i longer proponowali mi dwa Miesiace temu deale gdzie zyskiwalem i assety i capspace, teraz obaj po I turze się wypompowali z kasy :) chlopaki potwierdzą. 

 

 

No wiesz. Gorące lato i moment w którym gmowie z cap space skaczą sobie do gardła i na wyścigi wydają assety. Gotówka lata w powietrzu ze słychać świst banknotów i nawet farbę drukarska koloru zielonego czuć w nozdrzach. A Ty trzasnales drzwiami wyłączyłeś komórkę a teraz gdy spora cześć wyparowała wracasz i mówisz wracam 🤗

złe się to potoczyło ale co zrobić. Jedziemy dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No bo to jesteś cały ty. Ja do ciebie mam pretensje o odwołanie dealu z Turnerem 

Postaram się w jak najbardziej prosty sposób zadać Ci pytanie aby Ci było łatwo odpowiedzieć.

Co się stało pierwsze?

  1. Odszedłeś z beGM
  2. Upadł transfer

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.