Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Skasowaliście ją przed draftem bo to miała być wymiana na nowy sezon.

Ogólnie trza ją uwzględnić, bo dzięki niej Jazz schodzą z HC.

Ja jej na pewno nie kasowałem.

Idę poszukać w koszu bo można posty do miesiąca wstecz przywracać, albo mi ją wklejcie do wymian.

 

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Chodziło mi o wysłanie do innego zespołu, nie zwolnienie. 

Jak spuścisz Zellera do innego zespołu za gracza z mniejszym kontraktem tak gdzieś o połowę to luz, wszystko będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

@Eld  lub @ozzy110 a te schodzenie z QO to w końcu do północy tylko czy dluzej? Bo wydaje mi sie, ze dyskutowana byla 3 runda FA, a termin wisi jak wisi :P  

@karpik potwierdź proszę bo widziałem, że dyskusja się toczyła ale nie wgłębiałem się w nią. Ozzy w temacie pisze, że do północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

@karpik potwierdź proszę bo widziałem, że dyskusja się toczyła ale nie wgłębiałem się w nią. Ozzy w temacie pisze, że do północy.

Można wycofywać do końca drugiej rundy. Była już o tym dyskusja między mną, a @karpik na forum rady.

Info też do @Lucas który o to pytał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Braveheart22 napisał:

Ale do północy tak? 

Btw, myślałem bardziej o Mellim bez niczego w zamian. To jest 3,9mln umowa. Powinno starczyć. 

Wystarczy. Cały czas będziesz pod SC ale musisz to sprawnie zrobić.

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

Ponawiam pytanie. Starczy jak oddam gdzieś Melliego? Czy te 3.897.436 w dół starczy, żebym nie musiał rezygnować z QO Luwawu, bo wydaje mi się, że tak?

Musiałem policzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

w dobie pizdemii nigdy nic nie wiadomo :P to mam jeszcze komuś gdzieś potwierdzać czy ten "like" wystarczy :)

Jak byś mógł potwierdzić nasz trade co masz na skrzynce, a później możesz potwierdzić ten trade z Bulls poprzez zacytowanie go i napisanie "potwierdzam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jak byś mógł potwierdzić nasz trade co masz na skrzynce, a później możesz potwierdzić ten trade z Bulls poprzez zacytowanie go i napisanie "potwierdzam".

ale napewno mam napisać potwierdzam??? a nie np "wiesław" albo "kopytko", tak pytam żeby później nie było niejasności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

ale napewno mam napisać potwierdzam??? a nie np "wiesław" albo "kopytko", tak pytam żeby później nie było niejasności :D

Cokolwiek co tego kto będzie to wprowadzał utwierdzi, że się zgadzasz.

No akceptuj to co mamy na PM. Browar czeka!

1 minutę temu, ignazz napisał:

Spurs Indiana 

IND in:#57 2020

IND out: 2rd IND 2026 (40-60)

SPURS in : 2rd IND 2026 (40-60)

SPURS out: #57 2020 

Ktoś ma pomysł jak to skomentować, albo może ma jakiegoś dobrego gifa po tym co tu się działo przez ostatnie 3h? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Sorry wszystkich za złe wpisanie graczy w wymianie.

Nie wiedziałem, że jest jakiś okreslony format ( teraz domyślam się, że jest to Imię z wielkiej litery, kropka i nazwisko z pierwszą wielką literą ? ).

Na przyszłość uwzględnie to.

Spoko, już sobie wyjaśniliśmy na fb.

Ja też przepraszam za wzburzony ton, ale przy kilkunastu wymianach i 100 zawodników zmieniających otoczenie ( z czego 50 przez Qcina ) jak nie możesz dojść o kogo chodzi przez jakiś czas to to może wkurzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Spoko, już sobie wyjaśniliśmy na fb.

Ja też przepraszam za wzburzony ton, ale przy kilkunastu wymianach i 100 zawodników zmieniających otoczenie ( z czego 50 przez Qcina ) jak nie możesz dojść o kogo chodzi przez jakiś czas to to może wkurzyć.

Jasne i ja to w pełni rozumiem.

Wolałem jednak napisać tez takie posta, bo mogło być więcej userów, których uraziła taka forma wpisania wymiany.

Ja np nie przepadam ( aczkolwiek nie jakoś mocno denerwują ) za dośc popularnym nazewnictwem topiców na forum typu:

Miami Heat 2020/21 czyli kolejny sezon Udonisa Haslema w NBA etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.