Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

A odchodzę z podobnych względów co MJ1. Gra jest zbyt absorbująca, a ja mam mniej czasu. 

 

Cytując pewnego GMa sprzed tygodnia:

 

z

pitolenie tam.

 

ta gra wymaga de facto wejscia raz w tygodniu na 20 minut, w trakcie okienka kazdego dnia dwa razy dziennie i tyle.

 

tym bardziej, ze twoj team juz raczej gotowy i nie trzeba dyndac nad wielkimi zmianami.

 

ten pociag juz moze jechac bez maszynisty. czasem tylko dosypac wegla

 

szkoda

 

Nigdzie nie odchodzisz.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No próbowałem w ten sposób MJ1 zmusić do pozostania :grin:

 

ale w glebi wiedzialem o co mu chodzi.

 

gdzies tam z tylu glowy jest "a se zajrze".


No i trade KP w realu to chyba mój początek rozbratu z nba

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam z NBA od razu.

Magic opyli Ingrama i przestanę Lakers oglądać raczej.

Szkoda że nie do Nets :(

 

Ty se przynajmniej tylko Dallas pooglądasz ;p

 

Miałem kiedyś sen.

 

Luka i KP w Knicks. 

 

Los jednak sobie zakpił, bo w innych barwach to nie to samo :P

A to tylko barwy, symbolika.

Absurdalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandaliczny jest sposób negocjowania, a raczej jego brak w wykonaniu gm'a pelicans. 

 

Co tu się k**** odpierdala?!!!!

 

Jeszcze wczoraj wysłałem Ci wiadomość, że jestem zajebany, mam mało czasu. Jaka była twoja odpowiedź? Pytanie jakie mam oferty za Davisa. A powiem krótko. c*** Cię to obchodzi. Ja nie mam interesu informować co mam na stole i od kogo. Ja tu jestem panem sytuacji, widzę wszystkie oferowane assety. Wy nie wiecie, kto co daje. Licytujecie w ciemno, a ja Was wodzę za nos, by wyciągnąć jak najwięcej. Tak to wygląda.

 

Dałeś jedną ofertę i od tego czasu zostałeś wielokrotnie przebity. Przepraszam, jeśli komuś nie odpisuje, ale jak ktoś rzuca bieda assety i nie planuje ruszać swoich dwóch najlepszych to znaczy, że on mnie nie szanuje, albo ma mnie za idiotę.

 

Siedzę na forum od północy do czwartej. Teoretycznie najlepszy czas, go gra NBA. Ile razy mi w tych godzinach odpisałeś?

 

Zresztą ile razy Ci wypominałem, że jesteś najbardziej interesowną osobą tej gry? Wielokrotnie sam nie odpisujesz, ale nagle jak zwietrzysz interes to trzeba być na każde twoje pierdnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wychodzi, że człowiek morza odchodzi z powodu braku czasu, a innym zarzuca, że nie odpisują mu na PW tak często jakby chciał, a on akurat by sobie pogawędził.

 

Ja ostatnio jak siedzę na komputerze to 100% czasu poświęcam BeGM i negocjacjom. Nie tylko Davisa, ale też Hielda, Griffina. Ciągłym wyliczeniom jak to ogarnąć finansowo.

 

Co siadam do laptopa to mam 10-12 nieodebranych wiadomości w sprawie trade i jeszcze sprawy związane z radą, odchodzeniem tego czy tamtego czy olewaniem swoich obowiązków. I przepraszam bardzo, że część wiadomości to ja tylko odczytuje lub odpisuje zdawkowo. Ciężko to ogarnąć godząc z normalnym życiem, a jak napisałem Ci na PW mam ostatnio sporo innych obowiązków.

 

Sprzedaż Davisa w internetowej zabawie i tak pochłania mi mnóstwo czasu i powoduje zaniedbanie rzeczy, którym powinienem poświęcić czas w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dałeś jedną ofertę i od tego czasu zostałeś wielokrotnie przebity. Przepraszam, jeśli komuś nie odpisuje, ale jak ktoś rzuca bieda assety i nie planuje ruszać swoich dwóch najlepszych to znaczy, że on mnie nie szanuje, albo ma mnie za idiotę.

 

 

Nie wiem czy bieda assetem jest Gobert :tongue:

 

Według mnie to całkiem solidne podstawy do negocjacji. Tym bardziej, ze bylem gotow do rozmow na temat dorzucenia czegos, ale Ty nie byles zainteresowany (i nie mam tu na myśli twojego braku czasu). A ja na pałę nie bede się narzucał.

A z tym nieodpisywaniem i robieniem z tego dymów przemilczę.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bieda assetem jest Gobert :tongue:

 

Według mnie to całkiem solidne podstawy do negocjacji. Tym bardziej, ze bylem gotow do rozmow na temat dorzucenia czegos, ale Ty nie byles zainteresowany (i nie mam tu na myśli twojego braku czasu). A ja na pałę nie bede się narzucał.

 

A z tym nieodpisywaniem i robieniem z tego dymów przemilczę.

 

Czemu chciałeś dopłacać do lepszego koszykarza by wziąć gorszego ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj może być ostatni dzień GMa Boston Celtics w tej grze.

 

Albo wyłapie permanentnego bana, albo sam odejdzie z powodu działań jednego z moderatorów forum e-nba.

nie przesadzaj też Eld w drugą mańkę, jakbyś miał takie akcje z modami jak ja w przeszłości to byś chyba z 53 razy już odszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj też Eld w drugą mańkę, jakbyś miał takie akcje z modami jak ja w przeszłości to byś chyba z 53 razy już odszedł :smile:

 

Tyle, że to ani śmieszne ani mądre a i ja nie mam zamiaru odpuszczać.

 

Pojebaną akcję Matek odstawił. Człowiek się angażuje, a ten nie przeczyta i usunie. Odechciewa się tu być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj może być ostatni dzień GMa Boston Celtics w tej grze.

 

Albo wyłapie permanentnego bana, albo sam odejdzie z powodu działań jednego z moderatorów forum e-nba.

Daj spokój, po co o 1 posta rozkrecac dramę. Wielu miało gorsze perypetie z modami :)

 

Kurde od mojego powrotu już 2 GMów (a liczac Bulls to 3) ogłosiło mniej lub bardziej poważnie odejscie. Pechowy jestem chyba jakiś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, po co o 1 posta rozkrecac dramę. Wielu miało gorsze perypetie z modami :smile:

 

 

Wiesz, gdyby to było jakieś trolowanie z mojej strony to luz. Lał bym na to jak mod.

 

Ale ja tam pisałem istotne rzeczy a ten nie przeczytał i wyjebał.

 

Można się wkurwić. I nie zamierzam odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.