Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha niezle teraz bedzie z LAFem jak mu ludzie przeglosuja CP3 poza LAC w co watpie, bo u nas dostanie maxa, bo u nas ma ziomka Melo, bo u nas raczej bedzie decydowac kasa ;-)

 

Swoja droga, dlaczego niby Tecu stoi na straconej pozycji. Jeden dobry deal po George, a jest na rynku (w 2018 76ers maja od c***a rfa) i wcale nie jestem pewien czy opcja gry z Klayem, Geirgem i Embiidem i masa mlodziezy nie bedzie wyzej niz LAC. Ale zobaczymy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here they are! 

 

penny-and-shq-espn-30-for-30.jpg

 

Najlepszy deut PG-C jaki grał w barwach Magic wracają! 

 

Ososby związane z klubem potwierdzają, że GM Magic nie móżę wyjśc z podziwu że udało mu się tak sprawnie dogadać dwie legendy do powrotu Orlando. Ponoć Shaq ma pracować na ofensywnymi umiejetnościami Noela gdyż ten defensywe ma już w małym paluszku i czas na kolejny krok. A Penny ma pomóc Foxowi i Mitchellowi w sprawnym wejściu do ligi.

Młodzi zawodnicy już wyrazili swój wielki zachwyt w mediach społecznościowych.

 

W towarzystwie GM Magic sam Kobe Bryant przywitał nową dwojkę w sztabie trenerskim. Ponoc topór wojenny między nim a Shaqiem został już dawno zakopany i obydwaj nie mogą się doczekać wspolnej wpsólpracy .

 

 

Nie długo GM OM potwierdził że podsumuje calą swoją obecną pracę i wyda odpowiednie oświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here they are! 

 

penny-and-shq-espn-30-for-30.jpg

 

Najlepszy deut PG-C jaki grał w barwach Magic wracają! 

 

Ososby związane z klubem potwierdzają, że GM Magic nie móżę wyjśc z podziwu że udało mu się tak sprawnie dogadać dwie legendy do powrotu Orlando. Ponoć Shaq ma pracować na ofensywnymi umiejetnościami Noela gdyż ten defensywe ma już w małym paluszku i czas na kolejny krok. A Penny ma pomóc Foxowi i Mitchellowi w sprawnym wejściu do ligi.

Młodzi zawodnicy już wyrazili swój wielki zachwyt w mediach społecznościowych.

 

W towarzystwie GM Magic sam Kobe Bryant przywitał nową dwojkę w sztabie trenerskim. Ponoc topór wojenny między nim a Shaqiem został już dawno zakopany i obydwaj nie mogą się doczekać wspolnej wpsólpracy .

 

 

Nie długo GM OM potwierdził że podsumuje calą swoją obecną pracę i wyda odpowiednie oświadczenie.

 

przesadzasz panie, masz ode mnie -2 zwycięstwa w każdym sezonie z Kobasem i Shaqiem dopóki ich nie zwolnisz - za toksyczną atmosferę i głupie nieśmieszne żarty grubego. A jak tankujesz to +2 zwycięstwa - taki sztab trenerski to przepis na porażkę, a Shaq z Noela to co najwyżej zrobi leniwego kloca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowa oferta wygląda tak :

Przykładowo składałbym ofertę Noelowi maksymalną to:

 

 

 

1. N.Noel (RFA) Orlando Magic.  106 675 497/ 4y

24 750 000/ 25 987 500/ 27 286 875/ 28 651 122

 

Czyli supermaxa SC zliczam z 35 % od 99, a później sukcesywnie podnoszę co max 8% żeby się zgadzała całość z ... ilu w końcu? 201? 205? Uzgodniono to już gdzieś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lata kontraktu też do każdej oferty trzeba dodać?

 

musi być koniecznie na RFA żeby było wiadomo jakie są parametry matchowanego kontraktu , na UFA moim zdaniem można olać, choć w realu wolni agenci też na to zwracają uwagę, bo im to pokazuje np czy zespół chce jeszcze wydawać w tym roku i się wzmacniać dlatego teoretycznie backloadowane umowy są lepiej postrzegane, ale to jest taki detal że można odpuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić kogoś by w excelu u mnie wyrzucił Sandersa i ewentualnie sprawdzić czy reszta ok? Dodatkowo na razie jak nie muszę o tym decydować to nie podpisuję Iwundu i Thornwella. Rozumiem, że decyzję co do nich mogę podjąć później. Też prosba by na razie ich usunąć. Jestem na wakacjach i z komórki mi nie idzie. Wielkie dzięki.

Dodatkowo jak przegladałem rostery to w Bostonie jest Rozier a został sprzedany do Sacramento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.