Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można prosić kogoś by w excelu u mnie wyrzucił Sandersa i ewentualnie sprawdzić czy reszta ok? Dodatkowo na razie jak nie muszę o tym decydować to nie podpisuję Iwundu i Thornwella. Rozumiem, że decyzję co do nich mogę podjąć później. Też prosba by na razie ich usunąć. Jestem na wakacjach i z komórki mi nie idzie. Wielkie dzięki.

Dodatkowo jak przegladałem rostery to w Bostonie jest Rozier a został sprzedany do Sacramento.

Dziękuję - kimkolwiek jesteś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że od drugiej rundy możemy na Nich ewentualnie naciskać w PW.

 

W pierwszej, ani Rappar, ani Kungfubestia, ani Kucio nie liczą się w grze, więc ne będą opóźniać.


Cavs, Memphis, Hornets, Spurs, Kings, Blazers ( tu się upewnię dla przyzwoitości ), Oklahoma City Thunder ( tu też ewentualnie można pytać ), Rockets, Mavs, Bucks nie są aktywni w I turze, To jest, aż 10 zespołów.

 

Pozostała 20, to raczej aktywni gracze, więc nie powinno być zamuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zanim zacznę wydawać te moje 67 mln i przepłacać róznych średniaków, zapytam po raz ostatni:

 

Chce ktoś zrzucić jakiś niewygodny kontrakt żeby wejść do gry na rynku FA? ;) 

ja też mogę przyjąć niewygodny kontrakt :)

 

i Lee dalej na stole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest fanem Ryana Andersona i zaoferuje coś rozsądnego? 

 

daj jakiś lottery pick to pogadamy ;)

 

i Lee dalej na stole

 

nie wiem jakie masz oczekiwania, ja generalnie nie jestem zainteresowany, ale słuchając różnych offseason preview już kilka razy o Lee słyszałem, że jest uznawany za zerowy kontrakt albo nawet "slightly negative", czyli jeśli ktoś Ci da byle jaki drugorundowy pick za niego to możesz być zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jakiś lottery pick to pogadamy ;)

 

nie wiem jakie masz oczekiwania, ja generalnie nie jestem zainteresowany, ale słuchając różnych offseason preview już kilka razy o Lee słyszałem, że jest uznawany za zerowy kontrakt albo nawet "slightly negative", czyli jeśli ktoś Ci da byle jaki drugorundowy pick za niego to możesz być zadowolony

ciekawe gdzie to słyszałeś. Ja na tego typu opinie nie trafiłem. Lee w obecnych warunkach salary jest z pewnością na "zdrowym"kontrakcie i jest wart wydanych na niego pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś sprecyzuje jak ma wyglądać prawidłowa oferta na FA, bo się już pogubiłem.

 

Wysłałem tylko standardowy format "267/2"

 

1. podać łączny gwarantowany hajs i liczbę lat

 

2. wskazać opcje i ew. niegwarantowane lata lub częściowo gwarantowane

 

3. przy RFA rozpisać płatności w latach, żeby było wiadomo jaki dokładnie kontrakt jestdo zmatchowania

 

to tyle bo w trade kickery i no trade clausy się nie bawimy

 

aha, no i niech nikt nie odwali numeru stylu oferta 5-letnia dla obcego agenta do którego nie ma się full birdów, bo taka oferta będzie nieważna

Tyle to wiem, ale chodzi mi o te backload i frontload. Czy są teraz konieczne. I czy pierwsza wartość kontraktu musi być podana.

 

Jeśli dobrze rozumiem, to Arenas provision ma możliwość skorzystać tylko Cavs i Blazers.

 

Arenas free agentem jest Joanthon Simmons, chyba też jakieś ludki z Miami jak Willie Reed ale nie jestem pewien, generalnie każdy RFA do którego drużyna nie ma full birdó bo grał tylko dwa lata lub mniej

ciekawe gdzie to słyszałeś. Ja na tego typu opinie nie trafiłem. Lee w obecnych warunkach salary jest z pewnością na "zdrowym"kontrakcie i jest wart wydanych na niego pieniędzy.

 

Lee jest stary i nie wiadomo jak długo jeszcze będzie starterem w lidze, słyszałem może z jedną opinię, że jest wart późnego 1szo rundowego picka i jedocześnie za cztery, że jest nie wart nic, to znaczy jakiś contender by go może wziął za friko albo za badziewny pick lub low level prospekta 

 

edit: dla porównania taki Beverley jest wart dobrego picka bo jest lepszym graczem i na lepszym kontrakcie, ale i tak lottery picka za niego nie dostaniesz tylko coś w granicach 15-25, więc co byś chciał za takiego Lee dostać to nie wiem

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lee jest stary i nie wiadomo jak długo jeszcze będzie starterem w lidze, słyszałem może z jedną opinię, że jest wart późnego 1szo rundowego picka i jedocześnie za cztery, że jest nie wart nic, to znaczy jakiś contender by go może wziął za friko albo za badziewny pick lub low level prospekta 

A ja się spotkałem z opiniami, że jest wart picku w top10 lol  

 

Adekwatna reakcja do żadnych konkretów z twojej strony.

 

A wystarczy spojrzeć na kontrakty Bazemora, Fourniera, Crawforda, Riversa, Salomona Hilla, Clarksona, Smitha, Shumperta itd spodziewanych ofert dla Reddicka, Korvera

 

i wtedy się zastanowić, czy Lee na pewno nie jest wart swojego kontraktu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się spotkałem z opiniami, że jest wart picku w top10 lol  

 

 

 

oplułem prawie monitor - kto takie bzdury wypisuje? ;)

 

jeśli chodzi o konkrety to nie chcę pomylić ale Nate Duncan i Danny Leroux uważają go za zerowy kontrakt albo nawet lekki negatyw, Sam Vecenie chyba dałby late first round/ early second za niego.

 

Clarkson to z dupy porównanie bo jest ewidentnie negatywnym kontraktem, Bazemore i Rivers to samo, Crawford jest de facto expiring a Courtney Lee wisi jeszcze 3 lata i w ostatnim roku będzie miał 35 lat. Faktycznie warto oddać lottery pick za taką inwestycję, aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.