Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zwrócić uwagę na te asysty (wcześniej w karierze również było dobrze - średnio ponad 3, w jednym sezonie powyżej 5 na mecz), ponieważ zamierzam wykorzystywać Haywarda w wielu pick’n’rollach i w ustawieniach bez CP3 będzie często pełnił rolę primary ballhandlera.

 

 W jakich line-upach masz zamiar tego używać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przepraszam wszystkich za zamieszanie ;)

 

Zostałem zgodnie z prosba odblokowany.

 

Korzystając z prawa głosu napisze od siebie pare slow.

 

Blokada nastąpiła kilka minut po moim wpisie „ Boziu” który zrobiłem 30 sekund po tym jak przeczytałem info Alonzo o kontuzji Dragica w temacie Miami Heat. I o wyroku dwa miesiące minimum. ( choć czytam ze może 6 tygodni)

Wpadło to dosyć szybko po wpisie. Nie wiem dokładnie kiedy ale przy moim wieczornym kolejnym logowaniu.

Nieważne.

 

Historia:

 

Tak dwa tygodnie temu dostałem info od ely3 na priva ze ludzie się skarżą na moje jednozdaniowce i abym uważał na tego typu aktywność na forum która będzie zaliczona jako „ nabijanie postów”

 

Wyjaśniłem temat w pm i obiecałem poprawę.

 

Po czym w tym samum temacie napisał matek ( nie ma problemu ze w tym przypadku modzi nie pogadali o tym ze sprawa załatwiona) tego samego dnia.

Dałem info ze już wyjaśniłem temat

 

Jak jest na prawdę?

 

Pisząc dużo z pracy, samochodu czy przy jedzeniu często gęsto tracą wpisy na jakości i ciężko to zapewne czytać a moja interpunkcja z tym związana przyczyniła się do nagrody Złotej Maliny Przecinka.

Wpisów krótkich Ala dialogi mam zapewni mnóstwo.

 

Złota Malina Przecinek ;)

 

Biorę to jako krytykę jakości ale w żartobliwym tonie.

Zero urazy bo nie ma tematu

Nigdy się nie skarżyłem.

 

Meritum

 

Wpisami, mimo ze bez interpunkcji czasem,nigdy nikogo na Forum nie wyzywałem, ani obraziłem, o konflikcie mimo wymiany czasem strzałów, nie było mowy.

 

Mój ulubiony rw30 sam lubi czasami mi pocisnąć ale chętnie go zapytam czy czuje się urażony moim jakimkolwiek wpisem ( nie mylmy z urażonym poczuciem dobrego smaku gdy napisałem coś mało inteligentnego np. O nabijanych asystach Hardena - z czego się nawet wycofałem )

 

Fani Lakers mogli czuć się przez lata ciut gorzej bo czepiłem się jak rzep tych zawyżonych ocen Dara Clarksona Randla czy Ingrama ale to były moje wpisy „wiatrakowe” bez urażania innych. Tu byłem czujny ale wrażliwy tez na niemądre wpisy.

 

Ostatnie ataki na Matka w dziele KRYTERIA raczej odpieralem niż dokładałem do pieca ( można poczytać)

Nawet brałem jego stronę bo to ciężki kawałek chleba.

 

Widocznie się myliłem.

 

Jest tu nas garstka. Parenascie osób to dinozaury.

Znani wszyscy raczej moderatorowi

Jeżeli Matkowi nie przeszkadzają masowe wpisy w dziale jazz nie na temat lub reklamy bukmacherskie które czasem wiszą długo rozumiem brak czasu. Dużo czytania więcej sprzątania.

 

W moim przypadku wykazał się jednak Mod M nadgorliwością. Niegodna pochwały i tu dopisek „ pisałem ostrzegałem tłumaczyłem” nic nie zmieni gdy brak tego wyczucia. A reakcja przyszła szybko.

 

Powtórzę ze nie wymagam aby Mód znał nasze GM gry ale od tego jest pm aby zapytać o co chodzi.

Zamiast tego z automatu 24 ha czapa. Akurat w bardzo złym dla naszej gry okresie kiedy wchodzą wpisy .

 

Początkowo złość sprawiła ze nie chciałem tu się już udzielać ale ze nasza gra idzie dalej i nie zamknięte wymiany mocno by zepsuły rozrywkę innym obiecałem ze w beGM zostanę i będę grał dalej.

 

Z forum znikam.

 

Nie ma kompatybilności Ignazz matek.

Tyle.

 

Matek. Poproszę o przywrócenie blokady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak:

 

1wfRMlP.png

 

A z prośbą o wyłączenie tego działu z licznika pisał jeden z ważnych uczestników zabawy, ale Borysa nie było w międzyczasie jeszcze na forum. 

 

no, ale to po co dajesz blokadę i zaraz ją ściągasz? pewni userzy powinni być traktowani nieco bardziej ulgowo, a już próbowanie zrobić z ignazza kogoś kto wali większość jednozdaniówek i przez to obniża poziom forum jest niedorzeczne, jak jesteście uprzedzeni jeden z drugim to przynajmniej nie traktujcie zasłużonych userów jak zwykłej gimbazy

 

a pomysł o zablokowaniu licznika, to ja Tomkowi podsunąłem, więc mnie też proszę szanować ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam chłopaki, że się mało udzielam, parę czynników ma na to wpływ.

 

Mam tylko takie spostrzeżenia, którymi chciałem się podzielić.

Czy nie za bardzo ta gra skręca w kierunku trenerki? Opisy stylu gry itd.? Czy to beGM czy BeCoach? Czy my się uznajemy za kogoś lepszego niż trenerzy w NBA? Bo jak czytam opisy w stylu - u mnie grałby tak i tak, czyli lepiej, bo w real NBA coach go źle wykorzystuje to ja w sumie nie wiem z kim ja gram? Nie przeginajmy pały, nie twórzmy rzeczywistości od nowa. 

 

Rozumiem, że inne mamy składy i poszczególni gracze inne mieliby role i znaczenie i nie jest to kalka 1:1, ale nie uważacie, że przesadzamy?

 

Druga sprawa - ktoś napisał (nie w opisach), że w jego drużynie x gracz będzie grał lepiej, bo dostanie czymś po głowie i się ogarnie i zabroni mu pałować rzutów i jego skuteczność wzrośnie. Serio - tak można? :smile:

 

Trochę jakaś fantastyka powstaje, choć ja absolutnie rozumiem, że żadnej granicy nie da się wyznaczyć no i w sumie fantastycznie się to czyta, ale czy nie lepiej dać przy ocenie trochę luzu głosującym by mogli sobie sami wyobrazić jakie jest dopasowanie (dla mnie bardzo ważne) i jak to będzie w realu trybiło? 

Wiadomo, że jakiś opis stylu trzeba dać, czy ewentualnie podpowiedzieć jak mógłby grać tym zestawem i nie mam do nikogo żadnych pretensji, tylko wyrażam swoją opinię :smile:

Pozdrawiam

 

U mnie wielu graczy dostanie zupełnie inne role, co chyba jest oczywiste.

 

Hield w Kings jest pierwszą opcją ofensywną.

 

Blake Griffin gra LeBron style i przechodzi przez Niego cały atak. Ja mam John Walla i to on jest first ball handlerem w zespole.

 

Davis gra w zdecydowanie za dużych kapciach, bo to nie jest człowiek, który powinien dostawać tak dużą rolę w ofensywie ( moim zdaniem ).

 

Tak. Siłą rzeczy oczekuje, że niektórych moich graczy uznacie dzięki temu za bardziej efektywnych, nawet jeśli ich rola zostanie zmarginalizowana. Inaczej nie widzę sensu tej gry, bo chyba rozumiemy ją zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po 1/3 sezonu można stawiać tezę, że Davis przeskoczył półkę wyżej w ataku dzięki temu, że w końcu pełni bardziej rolę facilitatora ofensywy Pels, a Ty sugerujesz coś odwrotnego. Pels mają wybitny atak z AD, Davis notuje dwa razy więcej asyst niż przez całą karierę bez żadnego wzrostu strat, a gdyby wyjąć slump spowodowany problemami z łokciem, kompletnie to się nie odbija na jego scoringu. 

 

I sugerujesz, że weźmiesz piłkę prawdopodobnie najlepszemu graczowi w lidze na rzecz Johna Walla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam z grubsza pomysł i wiesz, przecież o tym od dawna. Byłeś sam orędownikiem tego pomysłu.

 

Szczerze powiedziawszy ja nie widzę w Davisie kandydata do faciliatora. od dawna uważam, że po tej stronie jest mocno przeceniany. Nie ma pełnych zadatków na ofensywnego franchise playera. Jest jeszcze bardziej ograniczony jak Embiid. Zaskoczyłeś mnie tą opinią, zwłaszcza że Pels w RL NBA ewidentnie cieniują.

 

Dla mnie najbardziej efektywny Davis to jako finisher. Tak jak grał z Rondo czy na początku sezonu z Paytonem.

 

A po za tym jak wyobrażasz sobie rolę Johna Walla, jeszcze po zabraniu mu piłki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis robi 5apg, więc sporo się zmieniło. 

 

To, czy Davis ma zadatki na ofensywnego franchise playera (w sensie, na miarę mistrzowskiego teamu), tutaj jest drugorzędne bo pewnie nie ma, ale historycznie tylko kilku wysokich miało - Pels mają 4 atak w lidze (ich drugim najlepszym graczem w ataku jest Jrue), z Davisem mają 116 ORTG, AD ma kosmiczny on/off, a Ty mu po prostu zabierasz piłkę i przekonujesz, że wcale nie jest tak dobry. :grin:

 

Davis, poza tym slumpem z powodu kontuzji, robi co najmniej te same statsy jeżeli chodzi o scoring co rok temu, zresztą, i tak ma 28ppg na 59%TS. :] 

 

Ale to na podstawie 1/3 sezonu, sporo może się zmienić (tzn. musi to utrzymać na dystansie sezonu żebym zmienił zdanie), bo sam miałem taką opinię o AD. No ale też nie ma co ignorować 40% sezonu, a to wygląda jak wyżej.

 

A z Wallem, tak jak pisałem Ci w PW - założenia miałeś trafne, ale na ten moment jest Ci zbyteczny w porównaniu do Holidaya. Może to się zmieni, nie wiem.

 

ps

 

Pels są słabi w obronie i świetni w ataku.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis robi 5apg, więc sporo się zmieniło. 

 

 

 

Zmieniło się, że nie ma Rondo, a Payton się połamał i nie ma kto rozgrywać. I teraz pytanie, czy to jest naturalny rozwój Davisa, który z rozgrywającym byłby jeszcze lepszy, czy też rzeczywiście taka rola jak w RL NBA jest dla niego lepsza. Moim zdaniem odpowiedź na to pytanie pozostaje otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Pelicans są lepsi w ataku niż rok temu, nawet po wymianie po Miroticia. W tych pięciu meczach z Paytonem, AD robił przez 26 minut 4apg, jakieś 5,5 asysty per36. To nie pytanie czy AD jest lepszy w ataku, tylko czy to utrzyma.


Tzn. no wiecie, na razie gra lepiej, czy jest lepszy to się okaże na dystansie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pels są słabi w obronie i świetni w ataku.

 

Jakoś w maju pisałeś peany na cześć defensywy Davisa, nie żeby nie uzasadnione, chociaż rzuca się w oczy, że drugi sezon na tej bardziej miarodajnej próbce wygląda to przeciętnie, a Pels mają obronę poniżej średniej ligowej. Jrue to klasa sama w sobie.

 

Z czego twoim zdaniem wynika ta słabość Pels? Zaraz się okażę, że Davis to w sumie kiepski anchor i bliżej mu do Townsa :P

 

Nie wiem czy Jrue znacząco by zmienił sytuacje, skoro Pels w RL NBA są 14-16, nijak nie wyglądają nawet na PO team, ogromne slumpy nie są przypadkiem, bo HCO leży, a co dopiero na większe apetyty. Do tego pewnie miałbym jeszcze gorszy lub team lub tkwił teraz w luxury tax. Trzeba pamiętać, że Wall póki co gra za 19mln.

 

Ale rzucę sobie na pociechę parafrazę klasyka

 

"To nie jest Bullock na jakiego zasługujemy, ale taki jakiego potrzebujemy"

 

Ostatni mecz career-high 24 punkty, dziś już 31! Wrócił Reggie!

 

Pewnie gdyby nie kontuzje i jednak trochę lepszy John Wall, to myślałbym o potyczkach z Knicks czy Sixers w finałach, a nie martwił się jak przeskoczyć teamy, gdzie 3 opcjami są Ingram i Joe Harris :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymuję się z opisem bo, że tak się wyrażę, ostatnio trochę mi się popie*oliło w real life, na tyle że z góry uprzedzam iż może on być lekko chaotyczny i pewnie zwięzły aby spełniać minima.

 

Trudno się kurde chłopaki cieszyć z czegokolwiek, jak myślami człowiek jest gdzie indziej. Nie mniej tak aby mózgowi dać odpocząć od trochę nieciekawej rzeczywistości to siadłem sobie dzisiaj i "zmusiłem" do napisania paru postów, ogólnie w końcu wieczór z NBA. 

 

No i tak sobie patrzę, że chyba nie jest źle. PG13 gra basket życia po obu stronach parkietu. Smart jest lepszy niż w zeszłym roku i już nie będzie aż takich śmiechów z jego rzutówki. Kurde, nawet ten transfer Yabusele za Dante to mi póki się świetnie broni, a jechany równo za oddanie młodego byłem. RW0 się nie wypowiadam teraz, ale najbardziej żal było Jaylena Browna a tu mu Kucio coś zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna osoba pisze(Camby), że nie ma czasu zrobić w tym terminie takiego opisu jakiego by chciała

 

naprawdę co się stanie jeśli przesuniemy opisy i głosowanie o parę dni?? przecież idzie nowy trymestr, który na nic nie ma wpływu

 

po raz ostatni proszę o zdrowy rozsądek dla dobra zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

k****, nie moge dodać 3 graczy z rotacji, bo mi blokuje za grafiki :grin: Daję więc tu:

 

Justise Winslow - od powrotu z kontuzji on/off +9 (trzeci wynik w drużynie)

548d48b72a702.png

 

W skali trymestry Justise niestety wciąż jest dla mnie rozczarowaniem. Tajemnicą poliszynela jest, że w końcu opuści mój zespół. Niemniej, to o czym wspominam od dawna, znalazło potwierdzenie w tym trymestrze - Justise jest najefektywniejszy, gdy więcej gra z piłką, niejako jako rozgrywający. Przy zdrowej rotacji mam za dużo ballhanderów by go wykorzystać i dostaje raczej ogony bądź DNP. Dlatego swoje minuty, na poziomie 20-30 dostaje, gdy wypada ktoś z czwórki Rubio/Bogdanovic/Irving/Leonard, bo wtedy pojawia się miejsce dla uwydatnienia jego zalet. 

 

Mike Scott - on/off -0.6 (środek stawki)

e4fbf1f550367.png

 

Mike dalej robi to co u mnie. Czyli nie wchodzi w buty na które jest za krótki - rzuca z dystansu, gdy ma otwartą pozycję i robi to na 39.5 %.

 

Ekpe Udoh - on/off -2.7 (gdzieś na szarym końcu)

e3020bd988399.png

 
Zastępstwo za Gasola. Mało minut wynika z konkurencji Gober/Favors, więc nie jest to nic zaskakującego. Natomiast Udoh jak tylko dostaje większą szansę w tym sezonie (>10min) to Jazz krzywda się nie dzieje. Większa dawka była rok temu gdy dobrze wypadał w zaawansowanych statsach. Dobry obrońca, na te 15 min powinien dać radę. 

 

 

dodaj kolejnego posta Einsteinie ;]

 

btw, c_m jak to było? - "łykam Leonarda  i mam totalnie wyjebane na tą grę, do końca jadę na autopilocie"? :D

 

nice work

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.