Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Embiid out, Klay już jakiś czas out.

 

Raptors pokuszą się o pierwszy seed?

Walczymy o 1st seed :)

Mamy bardzo łatwy terminarz w 3cim trymestrze, Klay zaraz wraca a zastepował go Josh Richardson i coraz lepiej grający Josh Jackson a wraca do formy Covington.

Embiid odpoczywa przed play offami a zastępuje go:)

https://m.youtube.com/watch?v=wLSF83U28SY

A tak na serio to zastępuje go WCS i więcej small Ballu z Ibaką na centrze.

Walczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacers 11-4 w marcu ;p 

szkoda ze wspolne mianowniki to tylko myles turner, cory joseph i glen robinson ;p

ale wrocil fultz ;) i juz wykluczyl embiida, to za ten trade lylesa tecu ;p

Zach Ci to zrekompensuje :)

 

U mnie nie ma Fultza, więc Embiid nie miał o kogo rozwalić sobie głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem na podobny skład jak w realu, w tym trymestrze póki co real Raptors 16-4. Różnica to Valanciunas, Anunoby, Ibaka, Nogueira vs Favors, Batum, J.Johnson, Ilyasova. W moim Raptors w trzecim trymestrze 11 na 14 zawodników kręci ponad 9pkt na mecz, szeroki skład w RS zawsze procentował także liczę że przy głosowaniu pod uwagę zostanie wzięty cały skład a nie tylko S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacers 11-4 w marcu ;p

szkoda ze wspolne mianowniki to tylko myles turner, cory joseph i glen robinson ;p

ale wrocil fultz ;) i juz wykluczyl embiida, to za ten trade lylesa tecu ;p

Pacers real > Pacers beGm

 

Nie zawyzaj juz sztucznie picku ;-) nie ma Dipo, to o czym mowa. A wspolne mianowniki bez szalu. Nadal licze na pick top10 tego draftu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem na podobny skład jak w realu, w tym trymestrze póki co real Raptors 16-4. Różnica to Valanciunas, Anunoby, Ibaka, Nogueira vs Favors, Batum, J.Johnson, Ilyasova. W moim Raptors w trzecim trymestrze 11 na 14 zawodników kręci ponad 9pkt na mecz, szeroki skład w RS zawsze procentował także liczę że przy głosowaniu pod uwagę zostanie wzięty cały skład a nie tylko S5

 

Jakim cudem w twojej wyliczance zabrakło wielkiego McDermotta grającego kozacki trzeci trymestr? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mamy patrzeć na ostatnie 16 spotkań, skoro III tura jest konkretnym wyznacznikiem po ASG?

 

Biorąc pod uwagę, że twoje Wilki zostały zawyżone o dwa winy w pierwszym trymestrze, spodziewam się, że teraz kiedy Pels mają znacznie łatwiejszy terminarz to Pels uda się nadrobić dystans. Wszak rzesza głosujących uwzględnia jednak terminarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie bardzo trudne i niewdzięczne głosowanie w sprawie tych trzech a właściwie czterech drużyn z których jedna nie zmieści się w play offach na zachodzie. Piszę czterech, bo Thunder nie mogą na 100% stwierdzić, że już awansowali, choć są na dobrej drodze.

 

Wolves - przewaga po dwóch trymestr ach, aktywny manager, Towns, Rubio i jego najlepsza gra w sezonie i sporo innych graczy, którzy teraz grają dobry basket.

 

Pelicans - najgorsza pozycja, ale Davis gra cudownie, Holiday też bardzo dobrze i także aktywny manager.

 

Clippers - niech ktoś mi powie, że tak grający Paul nie pociągnął by drużyny do 8mki? A ma do pomocy może nie all starow, ale Griffin, Jordan, Melo są może przepłacenia, ale w baku jeszcze sporo zostało zwłaszcza, że Paul z nich robi Panów koszykarzy.

 

Thunder - korekty w składzie na plus, ale nacieraja z dołu drużyny i bez aktywności managera, może być jeszcze różnie. Kucio do boju, przekonaj nas, bo inni się bardziej starają :)

 

Kolejność losowa, bo nie mam pojęcia jak będzie, ale każdej drużyny szkoda.

 

Przy okazji. Wesołych Świąt i Pogo Dyducha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Griffin i DAJ to nie all-starzy ? Proszę podaj jego definicję i wymień ich

 

Definicja: Zawodnicy, którzy zostali powołani do ASG:

 

Wymieniam: Irving, DeRozan, James, Embiid, Giannis, Beal, Dragić, Horford, Love, Lowry , Oladipo, Porzingis, Wall, Drummond, Walker, Curry, Harden, Durant, Cousins, Davis, Westbrook, Lillard, Draymond, Towns, Aldridge, Klay, Butler i George.

 

Paradoksalnie ani Paul, ani Griffin, ani Jordan nie załapali się do asg i nie są tegorocznymi all-starami. Choć Paul trochę z winy kontuzji, Griffin z powodu tego, że grał wtedy na Zachodzie, a Jordan nie jest już na tym poziomie. 

 

Griffin gra najlepszy basket ostatnio (21 PPG , 43% 3P na marginesie januray otwiera buzie) i taki Griffin wspomagany Paulem , Melo i DAJem miałby nie pomóc drużynie w zajęciu TOP 8 pozycji w konferencji.

 

Melo jest w trzecim trymestrze tak fatalny, że aż głowa mała. Na Twoim miejscu to bym nawet nim nie grał. Zagrał w trzecim trymestrze 5 spotkań na ponad 15 punktów, a poza ich zdobywaniem nie robi absolutnie nic. Przez ostatnie dwa miesiące raz przekroczył skuteczność 50% z gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tak dupę Tomka ratuje dyspozycja Cooka ale i tak będę zdziwiony gdy GSW będą mieli u nas najlepszy bilans a parsknę śmiechem jak lepszy od mojego gdzie CP3 nie grał TYLKO w trzech spotkaniach a Griffin TYLKO w czterech ( w tym 3 spotkania z tankerami).

W trzecim trymestrze to Warriors mogą mieć u nas słabiutki bilans. W marcu w RL NBA Warriors są 6-7.

Dobrze widzę, że Qcin w desperacji sięga już nawet po Vonleha?

Powinieneś skontrować Frankiem Masonem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.