Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mac napisał(a):

w sumie Twoja też nie taka dobra, bo np zdaje się że Kobasa nie masz w top5 eva (ja z kolei kiedyś ceniłem Kobiego mniej niż większość, tak teraz odwrotnie).

Bo jestem lajza, ktora jako fan Lakers krytykuje KB pod dobro dyskusji. Takie tam eksperymenty fluberowe. 

Ale mam tak samo, Kobe stal sie mocno underrated. I nie dlatego, ze zmarl.

2 minuty temu, mac napisał(a):

 

No ale nie sądzisz, że preseason gdzie Daishen Nix się lepiej prezentował od Moorea mógł miec na to wpływ?

Raczej dobry trade, że cokolwiek dostał w zamian.

No ja sie zgadzam, ze to jest kasztan. Po prostu myslalem, ze @LAF bedzie bronil go do konca pelna piersia, a tu w rok przeszlismy z ogromnej milosci do opchniecia za Hassana. 1st rounder zeszloroczny, co by nie bylo.

Dobrze, ze cos dostal. Ale z drugiej strony, jak masz taki zespol jak Hornets, czyli 5 grajkow I 30 martwe salary, to pozbywanie sie zeszlorocznego 1st roundera w zamian za kolejny martwy kontrakt zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 16.08.2023 o 16:14, evitacre napisał(a):

Spurs - Bucks 

Spurs in: J Sochan + Sterling Brown + Hassan Whiteside + 2rd Mem 2028 + 2rd  Mem 2030

Bucks in: Jalen Williams + Duncan Robinson

@ignazz

pieknie wyglada ten trade dla @evitacre

williams future all-star (o sochanie chyba nikt tak nie powie?), robinson zaś gra najlepszy basket w zyciu.

co czyni w sumie niespodziewanie z Bucks konkurenta do PO na wschodzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna trudno bronic wymiany bo dziś Sochan kaleczy a OKC gra tak dobrze ze już  sam ten fakt wnioski robi proste. 
Jednakze pamietajmy o tym ze Jeremy jest dużo młodszy a i Duncan Robinson poszedł w druga stronę po półtorarocznej zapaści jako balast finansowy. To ze zaczyna znowu grać dobrze w mojej sytuacji nic by nie zmieniło. 
Uparlem się na rodaka z pełna odpowiedzialnością inwestując dalej w przyszłość niż gra obu zawodników obecnie. A sami wiecie jak przez cały rok było nabijanie się z Duncana bo serio był niegrywalny. Wiec gratuluje wymiany i czekam na lepsze jutro. Homerze koszykówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ignazz, to begmowy Pop, po prostu znalazł sposób na GENIALNY tank a Ty się go czepiasz, nieładnie. 

Niestety nie tankuje ale pobieżne spojrzenie na składy sprawia ze biorąc pod uwagę kontuzje i opuszczone gry Durena Roziera to uczciwie muszę stwierdzić ze mam teraz najmniej siły ognia w całej nba. 
Z popem laczy mnie tez to ze gram Sochanem na PG tylko różnica jest taka ze nie mam Tre Jonesa cxyli z musu a nie z wyboru. 
Nawet trudno wskazac kogoś równie słabego na dziś. 
Clippers dodali Butlera do Cade i Garlanda. Kings świetnie do Goberta dobrali graczy z DDR łącznie a i RW nie gra pazdzierza. 
Portland ma Cheta który bije rekordy skuteczności a jest Jalen Green idący po +20 PPG 

Sąsiedzi zza między MEM ma Gianisa a Pels Sabonis Harden. ATL mimo wszystko Wemby korzystał z Jamaala a jest Ivey. 
Nets trafili z Sengunem wreszcie. A KMurray tez pogrywa. Herro do czasu kontuzji 23 PPG). 

zostaje Wizz ( niezły Conley) i Hornets ( zawodzi Scoot)

wyglada to słabo bez lukrowania nawet  

 

A na ławce brak rezerwowego PG. 

Tre Mann jedyna opcja. 

Facet na 6 asysty. ( w sezonie a nie w meczu) 

Ogólnie fajna liga bo cześć dolnej tabeli się wzmocniła i tych słabych ekip zostało 3. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 10:25, Szulim napisał(a):

W związku z zapytaniami - jestem otwarty na rozmowy o Brooku Lopezie

ciśnienia nie mam, ale chętnie wysłucham propozycji

widzialbym trade lopez - aldama

Ty zyskujesz gracza bardziej pasujacego pod katem przyszlosci na git kontrankcie i inaczej grajacego od robinsona.

Miami zas staje sie wtedy zdecydowanym faworytem do mistrzostwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

widzialbym trade lopez - aldama

Ty zyskujesz gracza bardziej pasujacego pod katem przyszlosci na git kontrankcie i inaczej grajacego od robinsona.

Miami zas staje sie wtedy zdecydowanym faworytem do mistrzostwa

czemu nie - na razie jeszcze nie dostałem telefonu od @fluber z taką propozycją ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2023 o 20:13, ignazz napisał(a):

Niestety nie tankuje ale pobieżne spojrzenie na składy sprawia ze biorąc pod uwagę kontuzje i opuszczone gry Durena Roziera to uczciwie muszę stwierdzić ze mam teraz najmniej siły ognia w całej nba. 
Z popem laczy mnie tez to ze gram Sochanem na PG tylko różnica jest taka ze nie mam Tre Jonesa cxyli z musu a nie z wyboru. 
Nawet trudno wskazac kogoś równie słabego na dziś. 
Clippers dodali Butlera do Cade i Garlanda. Kings świetnie do Goberta dobrali graczy z DDR łącznie a i RW nie gra pazdzierza. 
Portland ma Cheta który bije rekordy skuteczności a jest Jalen Green idący po +20 PPG 

Sąsiedzi zza między MEM ma Gianisa a Pels Sabonis Harden. ATL mimo wszystko Wemby korzystał z Jamaala a jest Ivey. 
Nets trafili z Sengunem wreszcie. A KMurray tez pogrywa. Herro do czasu kontuzji 23 PPG). 

zostaje Wizz ( niezły Conley) i Hornets ( zawodzi Scoot)

wyglada to słabo bez lukrowania nawet  

 

A na ławce brak rezerwowego PG. 

Tre Mann jedyna opcja. 

Facet na 6 asysty. ( w sezonie a nie w meczu) 

Ogólnie fajna liga bo cześć dolnej tabeli się wzmocniła i tych słabych ekip zostało 3. 

zabawne (choc nie wiem do konca czy to dobre okreslenie) jest to, ze wybierales bardzo dobrze w drafcie. z nizszymi numerami graczy, ktorzy wygladaja jak przyszli all-starzy

po czym rezygnowales z tych zawodnikow.

a mialbys teraz jalena williamsa, franza wagnera, durena. sezon tanku przed soba i wysoki numer w drafcie.

fure kasy do wydania za rok, zatem mozliwosc uzupelnienia powyzszego core'u i team na PO, ktory z kazdym rokiem stawalby sie lepszy.

a tak jest de facto brak przyszlosci i stagnacja przez pare najblziszych lat

wg mnie najlepsze co moga zrobic spurs w tej sytuacji i jest to win-win dla obu stron. to deal z lakers i anunoby za zdjecie swapu (i ewentualnie do przedyskutowania czy jakies dodatki)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Wojnarowski plonie podobno od plotek

w ocenie wojnarowskiego organizacja ktora w teorii sie wzmacnia to maks 1 runda.

zdecydowanie nie jest zachowany balans pomiedzy atakiem a obroną. potrzebne kolejne ruchy, ale materiału brak. wszystko poleciało.

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Reikai napisał(a):

To ja chyba o czyms innym :)

a o to. nie wiedzialem, ze juz dograne.

to fakt. jest tera faworyt.

 jak heat zrobia deal po lopeza to bedzie takie 51/49 dla tej x organizacji. @fluber

natomiast Denver musieliby zrobic jakis ruch, ktory znalazlby dla nich lepsza 3 opcje niz grant. nie ma jednak z czego, choc roznice sa na tyle niewielkie, ze kontuzja nawet na jedno, dwa spotkania u rywali czy gorsza dyspozycja w serii i denver takze moga stnaac na szczycie. wiec chyba najlepsze co moga zrobic to po prostu nic nie robic. @LeweBiodroSmoka

3 naprawde mocne contandery. fajnie

 

 

 

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

wg mnie najlepsze co moga zrobic spurs w tej sytuacji i jest to win-win dla obu stron. to deal z lakers i anunoby za zdjecie swapu (i ewentualnie do przedyskutowania czy jakies dodatki)

Jeszcze Lakers musieliby klepnąć taki badziewny deal. Spoiler: nie klepną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.