Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kuba2419 napisał(a):

W dealu puszczonym przez @Pablo81 był mały błąd bo pick to '26(4-30)

To i tak nie za wiele zmienia. Na ten moment, jeśli w arkuszu wszystko ok, możesz handlować tylko jednym 1st pickiem. Kasy na poważniejsze wzmocnienia nie ma. Czy dla takiego stanu rzeczy było warto oddawać Tyusa? Po prostu się zastanawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pierwszy rzut oka to podoba mi sie ten trejd na korzysc GS. 2 1sty za expiringi - calkiem niezle. Jest niby Simmons i jego wielgasny kontrakt, problemy itp ale tylko dwa lata a pojawialy sie w sieci fotki ze nie marnuje czasu i trenuje🙂 dla mnie GS wygrywa :d

 

Screenshot_20230730-105331.png

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bogans2 napisał(a):

Tak na pierwszy rzut oka to podoba mi sie ten trejd na korzysc GS. 2 1sty za expiringi - calkiem niezle. Jest niby Simmons i jego wielgasny kontrakt, problemy itp ale tylko dwa lata a pojawialy sie w sieci fotki ze nie marnuje czasu i trenuje🙂 dla mnie GS wygrywa :d

To nie są dwa 1sty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bogans2 napisał(a):

Tak na pierwszy rzut oka to podoba mi sie ten trejd na korzysc GS. 2 1sty za expiringi - calkiem niezle. Jest niby Simmons i jego wielgasny kontrakt, problemy itp ale tylko dwa lata a pojawialy sie w sieci fotki ze nie marnuje czasu i trenuje🙂 dla mnie GS wygrywa :d

To jest jeden 1st i jeżeli nie będzie zrealizowany to przechodzi w NYK '29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

kasztan xd

Nie nazwalbym go kasztanem :d mial ten jeden mecz w SL gdzie rozp.. system i pokazal swoje mozliwosci. GS troche ryzykuje z Simmonsem ale i tak w razie co ma cos na oslode w postaci Smitha i 1sta. Dobry deal🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bogans2 napisał(a):

Nie nazwalbym go kasztanem :d mial ten jeden mecz w SL gdzie rozp.. system i pokazal swoje mozliwosci. GS troche ryzykuje z Simmonsem ale i tak w razie co ma cos na oslode w postaci Smitha i 1sta. Dobry deal🙂

no dla mnie nie przejawiał wielkiej wartości (coz, moj blad, ze mialem w okresie draftu wyjebane). 

ten pick to bedzie cos z przedziału 20-25.

w zamian bdb roles looney, ktory mi swietnie uzupelnia front z mobleyem/collinsem.

tucker i covington licze, ze tez maja cos w baku.

takze cos w tym zwrocie senwnego dostalem

jesli simmons sie nie odbuduje, uznałem, ze za rok musialbym doplacic wiecej. a wrecz mozliwe, ze wgl nie byloby rynku na przejecie kontraktu. liga poszla w tym kierunku, ze malo kto chce tankowac.

a jak odbuduje? coż, bede zalował. 

ostatecznie stawiam na core ball (pierwotnie mial byc simmons), poole, bridges, mobley, collins i liczę, że będzie to team na wiele lat. bardziej perspektywicznego chyba u nas nie ma.

obym tylko nie skonczyl jak orlando @Alonzo

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@człowiek...morza przecież u nas orlando to najlepszy zespół na wschodzie razem z sixers historycznie, notorycznie w ECF… ( wg mnie niesłusznie i co roku conajmniej jedna rundę ciągnieci za uszy ) :) 

Jak poczujesz smak mistrzostwa jak ja, to zrozumiesz, ze cel jest tylko jeden 😝

Alonzo niestety zakładnik 2 runda/ecf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 minut temu, ignazz napisał(a):

Potwierdzam i sprowadzeniem Rodaka do spurs chce godnie i pozytywnie pożegnać się z Wami o begmaniacy. 
 

Myśle ze brakujące minuty na rozegraniu otrzymać może od nowego GM właśnie Jeremiasz. 
Z wielkim bólem żegnam Jalena gracza rzutowo nieporównywalnego z Sochanem ale moim zdaniem karierę ciekawsza ma szanse zrobić Polak. 
 

@evitacre dziękuje za świetne i rzeczowe negocjacje a nam wszystkim życzę dobrej zabawy w fantastycznej grze było nie było wspólnego autorstwa. 
 

Wymiana wprowadza do składu 16 zawodników wiec w dobrym tonie byłoby spadające oba martwe kontrakty zamienić na jeden wyższy ale to już poproszę Radę o przeprowadzenie. Ostatecznie można tez dusze skreślić ale warto jeszcze poczekać. 
 

fantastyczne czasy wspólne zawsze pozostaną w pamięci a i z ciekawością będę obserwował Wasze postępy 

 

 

 

 

 

 

 

 

w obrażaniu innych 

zostan a nie tracisz czas na jakies eseje

rada nie ma czasu na ogarnianie kilkudziesieniu druzyn

dodatkowo wieksze prawodpodobienstwo konfliktu interesow.

ktos zostanie pokrzywdzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

a ten deal jest ok? Bo wymiana Simmonsa była z 2 tyg temu, a tu jest jakby rozszerzony ten deal- to jest u nas legal?

Simmons zostal wspomniany w trakcie tury, takze na dobre wymiana zostala ogloszona dzis tak na prawde, gdy otworzylo sie okienko. Wydaje mi sie, ze wczesniej byly takie akcje juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.