Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Wojnar Adrianowski napisał(a):

natomiast Denver musieliby zrobic jakis ruch, ktory znalazlby dla nich lepsza 3 opcje niz grant

to też takie mocno dyskusyjne, grający Brogdon zmienia oblicze całego zespołu Blazers, Grant też nie gra w tankerze tylko od lat z najlepszym graczem ostatnich lat, pokonałem Lakers to mogą stawić czoła i zespołowi Paula Georgia a gdy dojdzie do gier 6-7 to spokojnie i Bookerowi ;), niemniej i tak najważniejsza jest postawa Joka i Brunsona, ciężko marzyć, że ten drugi zagra jeszcze lepsze PO, no ale wierzyć muszę, nie mam wyjścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant akurat na dziś ma dobre używanie i oglądamy go jako lidera młodych Portland. Jeżeli gdzieś robić wzmocnienia to kosmetyka a nie ruszanie topu. A assetow na wzmocnienia góry Grantem nie ma. Wiec to zły trop. Tak jakby Wojnar kibicował nie Denver. 

Brzydka praktyka dziennikarska. 

Bez Brogdona 0:6 ma rl Portland. A zaraz z nim będzie 6:6?

Gracz złoto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

Brzydka praktyka dziennikarska. 

Nie przesadzajmy. Przez moją pasywność nie mam szans na Alvarado jako filler do wymiany co przy zdrowym big3 Soty nie da się ot tak nadgonić, za spadającego pewnie Granta + picki gwiazdy nie dostanę, więc nie ma co Wojnara cisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nie przesadzajmy. Przez moją pasywność nie mam szans na Alvarado jako filler do wymiany co przy zdrowym big3 Soty nie da się ot tak nadgonić, za spadającego pewnie Granta + picki gwiazdy nie dostanę, więc nie ma co Wojnara cisnąć.

spokojnie, schłodzimy głowy… pisanie o Minnesocie jako murowanym kandydacie do mistrzostwa jest nieeleganckie względem konkurencji. Niby ciężko się nie zgodzić, że big3 wygląda na najlepsze w lidze, a i support, od Jose, przez Brauna, Millera i Jabariego Smitha jest więcej niż solidne, ale nadal, mamy duży szacunek do rywali i wiemy, że może decydować dyspozycja dnia… niemniej, miło się czyta tak rzeczowych komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

spokojnie, schłodzimy głowy… pisanie o Minnesocie jako murowanym kandydacie do mistrzostwa jest nieeleganckie względem konkurencji. Niby ciężko się nie zgodzić, że big3 wygląda na najlepsze w lidze, a i support, od Jose, przez Brauna, Millera i Jabariego Smitha jest więcej niż solidne, ale nadal, mamy duży szacunek do rywali i wiemy, że może decydować dyspozycja dnia… niemniej, miło się czyta tak rzeczowych komentarzy

żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie wiem co ja mam gonić, to Ty grałeś trymestr w 5.5 grajka do tej pory

ciekawe jak Ci wyszło te 5,5 grajka :) Booker nie zagrał w 8 meczach, Miller chyba w 3, Jose jedynie niedawno wrócił :) Wypadł tylko Robert Williams:) 

a jak masz „gonić” - nic takiego nie napisałem, jedynie ->

25 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

lmamy szacunek do innych rywali (po tym jak napisałeś że ciężko będzie nadgonić ot tak big3 Minnesoty) to żenada 

 

 

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nie przesadzajmy. Przez moją pasywność nie mam szans na Alvarado jako filler do wymiany co przy zdrowym big3 Soty nie da się ot tak nadgonić,

także proponuję :

1) czytać ze zrozumieniem 

2) nauczyć się czytać co się pisze 

3) nie toczyć piany z ust, tylko pisać z odrobiną refleksji 

4)Obejrzeć sobie jak Booker prowadzi bandę scrubow i Potężnego Erica Gordona do zwycięstwa z Knicks 

A najlepiej wszystkie te rzeczy na raz, o ile duma pozwoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

3) nie toczyć piany z ust, tylko pisać z odrobiną refleksji 

za to frajerstwo co napisałeś po Wygnańaskim, będziesz ciśnięty do odwołania, zwłaszcza jak będziesz się starał być nagle z dupy miły 

na ok 15 spotkań grali u Cb tylko Tatum PG i dwa rookasy, reszta to plankton albo gracze którzy opuścili przynajmniej połowe spotkań ale napisałem 5.5 bo mam resztki litości, nie ma znaczenia kontekst tego co piszesz, bo nie biorę tego na poważnie 

pozdro

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

na ok 15 spotkań grali u Cb tylko Tatum PG i dwa rookasy, reszta to plankton albo gracze którzy opuścili przynajmniej połowe spotkań ale napisałem 5.5 bo mam resztki litości, nie ma znaczenia kontekst tego co piszesz, bo nie biorę tego na poważnie 

pozdro

 

 

 

 

to jak z Twoim zeszłorocznym mistrzostwem 🫣 też nikt nie bierze go na poważnie 🫣

Swoja droga, Panie „oglądam NBA na biezaco”- Braun i Jabari Smith to nie są rookasi, ale można tego nie wiedzieć jak się ogląda tylko 1 zespól :( (choć z Braunem to jestem zaskoczony!)

Booker nie zagrał w 8 spotkaniach z 17- więc jak Ci wyszło że nie zagrał w 15 spotkaniach - nie wiem, ale ze laureatem Kangura nie jesteś, to mogę mieć pewne podejrzenia🍾

Także swoją litość zachowaj dla siebie, mi ona zbyteczna

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Szulim napisał(a):

Okienko zamknięte wiec wymiany wejdą w życie dopiero po okienku ale jak ktoś potrzebuje wrzucić to raczej No problem 😛

Trochę bez sensu. Zamknięte to zamknięte, nie mieszajmy w głowach przyszłych głosujących. Zawsze tak robiliśmy, więc proszę o wykasowanie tych wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.