Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Tecu napisał(a):

Trochę bez sensu. Zamknięte to zamknięte, nie mieszajmy w głowach przyszłych głosujących. Zawsze tak robiliśmy, więc proszę o wykasowanie tych wymian.

Tego lata wymiany byly wrzucane tez przed okienkiem, CM tak robil wiec chyab reszta w tym ja uznala ze to martwy przepis

Z reszta, jak to moze mieszac w glowie glosujacym, jak glosowania polegaja na kopiuj wklej czesto? :P jak ktos to cos psuje to mi, bo odchodzi mi argument  "Zach ma slaby T1 bo zostanie wymieniony w RL Bulls, u mnie gralby inaczej" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

skoro już się pojawiła, to jednak mam wrażenie, że rl Bulls oddaliby jeden z banerów za takie zwrot za Zacha

wystarczyło być cierpliwym i zatrzymać Edwardsa, a tak no to...

tak czy inaczej powodzenia @kuba2419

Czy ja wiem. Dobre momentum na inwestycje w Zacha Lavine. Bardzo niskie value, a przecież jeszcze pół rok temu dyskutowaliśmy o tym jak blisko mu do Bookera.

Kessler miał mocne wejście jako rookie, ale jak to jest najmocniejszy i w sumie jedyny sensowny asset jaki oddali, to deal myślę dla Grizzlies.

Kuba, chociaż łachudra to ma mój miecz w walce o Giannisa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tecu napisał(a):

Trochę bez sensu. Zamknięte to zamknięte, nie mieszajmy w głowach przyszłych głosujących. Zawsze tak robiliśmy, więc proszę o wykasowanie tych wymian.

tzn jezeli obie strony trejdu wyraza zgode na publikacje to mozna oglaszac. jak jedna strona mysli o innych trejdach i nie chce oglaszac to wtedy nie oglaszamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogans2 mam pytanko. Czy tak trudno jest wejść na forum i napisać „negocjuje z januarym deal w którym oddaje mu first roundera za dwóch rolesow, nie jestem do końca przekonany, czy to odpowiednia oferta, wiec może alurat ktoś ma ochotę to przebić, dajcie znać jak chcecie first roundera OKC 24, zapraszam na priv” czy coś w tym stylu?

 

bo ja szczerze nie wierze ze nie mogles dostać nic lepszego niż Batum i  thybulle. 
i nie wierze ze byłeś absolutnie przekonany do robienia takiego dealu. 
 

nie chce oceniać czy cie wydymał, czy nie, na pewno oczywiście nie jest to super nierówny deal, ale wierze ze nie zaszkodziłoby na forum napisać ze planujesz oddać first roundera i jesteś bliski klepnięcia czegos. Ot, taka rada na przyszłość. 

A co do dealu Memphis, Kuba chciał trzy tygodnie temu 3x1 st za kesslera ode mnie, a teraz bierze sobie lavine gdy jest na dnie swojej wartości, dorzucając jeszcze dwóch spoko rolesow na spadających kontraktach, nowe, nie znałem…. :D @Reikai piękne oranko, gratulacje 

kuba nie ma żadnej glebii po tym dealu, czekać aż wypadnie ktoś z dwójki lavine/Giannis i skończy mysle poza play in w tym sezonie. Brawo, oddać tyle za first round exit to dawno nikt nie oddał. No Może w sumie randle za 250mln to przebija jeszcze. 

29 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Czy ja wiem. Dobre momentum na inwestycje w Zacha Lavine. Bardzo niskie value, a przecież jeszcze pół rok temu dyskutowaliśmy o tym jak blisko mu do Bookera.

Kessler miał mocne wejście jako rookie, ale jak to jest najmocniejszy i w sumie jedyny sensowny asset jaki oddali, to deal myślę dla Grizzlies.

Kuba, chociaż łachudra to ma mój miecz w walce o Giannisa!

To Przeanalizuj może dobrze ilu playable graczy zostało Kubie po tym dealu? Siedmiu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics 

ja jestem zadowolony z dealu. moj tegoroczny wybor Sensabough prawdopodobnie przesiedzi caly sezon w d-league wiec co mi po wyborze w 2024. kolejny projekt? mam juz kilku. wole miec dwoch zawodnikow do pomocy na teraz niz miec ten pick. dlatego doszlo do wymiany. gratki dla @january ze wie jak korzystac z tematu Trading Block. 

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bogans2 napisał(a):

@RonnieArtestics 

ja jestem zadowolony z dealu. moj tegoroczny wybor Sensabough prawdopodobnie przesiedzi caly sezon w d-league wiec co mi po wyborze w 2024. kolejny projekt? mam juz kilku. wole miec dwoch zawodnikow do pomocy na teraz niz miec ten pick. dlatego doszlo do wymiany. gratki dla @january ze wie jak korzystac z tematu Trading Block. 

 

No ja właśnie nie sugeruje ze miałeś sobie ten pick zostawić, sugeruje ze mogles wykazać się większa cierpliwoscia, czy sprytem pisząc coś w stylu „ostatnia szansa na mój pick 2024, jak nie to leci do lakers”. Taka wiadomość obudziłaby paru kontrahentów z pewnoscia, nie mowie akurat o sobie. Po prostu jesteś pewien ze dostales odpowiednio tyle ile mogles dostać ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

To Przeanalizuj może dobrze ilu playable graczy zostało Kubie po tym dealu? Siedmiu. 

Czyli tylu ilu potrzeba w Playoffs.

Pewnie krótka kołdra odbije się na bilansie w RS, zwłaszcza że brakuje tu ciągle PG. Ale jednak Grizzlies robią to co Bucks w RL NBA. Dokładają star power, kosztem rolesów, gdzie w RL NBA poświęcili Jrue Holidaya, a tu jednak tylko Kesslera. Chyba, że faktycznie problemy Lavine są już tak potężne, że będzie cieniem siebie. 

Trzy first picki za Kesslera? Grubo się tam bawicie.

Ale ogólnie to zgadzam się z @Tecu że posty wymian powinny zostać wykasowane. Tak zawsze graliśmy, by ktoś właśnie nie brał pod uwagę deali przy ocenie pierwszego trymestru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics sprawdź jeszcze co gra Batum w Philly, a i Thybulle nauczył się rzucać za 3 i zarabia 5mln rocznie przez 4 sezony (zamiast 33/3 jak w RL) - świetny deal, dwóch legit rolesów za pick pewnie w okolicach 20 w słabym drafcie to chyba zacne value. Zresztą GM OKC akurat był bardzo twardym negocjatorem, chciałem 2x2nds jeszcze, a nie dostałem żadnego:)

Plus kreatywnie (TPE OKC to 5,3 mln, umowa Matisse 5,2 mln w tym sezonie) się to wyjątkowo dla Thunder udało dobrze.

Imo równy, solidny deal. Ja po prostu się boję, że Batum zejdzie zaraz totalnie na ziemię z tymi swoimi 50%+ za 3, a Thybulle to defensywny SG, a ja tam mam Casona Wallace'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Czyli tylu ilu potrzeba w Playoffs.

Pewnie krótka kołdra odbije się na bilansie w RS, zwłaszcza że brakuje tu ciągle PG. Ale jednak Grizzlies robią to co Bucks w RL NBA. Dokładają star power, kosztem rolesów, gdzie w RL NBA poświęcili Jrue Holidaya, a tu jednak tylko Kesslera. Chyba, że faktycznie problemy Lavine są już tak potężne, że będzie cieniem siebie. 

Trzy first picki za Kesslera? Grubo się tam bawicie.

Ale ogólnie to zgadzam się z @Tecu że posty wymian powinny zostać wykasowane. Tak zawsze graliśmy, by ktoś właśnie nie brał pod uwagę deali przy ocenie pierwszego trymestru.

No tyle ode mnie chciał za kesslera niby, a tu dorzucił jeszcze trzech spoko rolesow i dwa swapy za jednego lavine, stad właśnie moje zdziwienie :) wychodzi na to ze lavine który gra najgorszy sezon od x lat jest warty 3x1st, dwa swapy, Bogdana, josha i gabe. Sporo, nie sądzisz ??

 

no właśnie poświecił Bogdana, kesslera, gabe, oraz josha richardsona, a tamci trzej to wszyscy są na super jednorocznych kontraktach i mógł z tego wyciagnac dużo dużo więcej niż zach freakin lavine któremu grozi koniec sezonu w marcu jak bulls odpuszcza sezon a nie uda im się go przehandlować…. 
 

marny deal i tyle. 

6 minut temu, january napisał(a):

@RonnieArtestics sprawdź jeszcze co gra Batum w Philly, a i Thybulle nauczył się rzucać za 3 i zarabia 5mln rocznie przez 4 sezony (zamiast 33/3 jak w RL) - świetny deal, dwóch legit rolesów za pick pewnie w okolicach 20 w słabym drafcie to chyba zacne value. Zresztą GM OKC akurat był bardzo twardym negocjatorem, chciałem 2x2nds jeszcze, a nie dostałem żadnego:)

Plus kreatywnie (TPE OKC to 5,3 mln, umowa Matisse 5,2 mln w tym sezonie) się to wyjątkowo dla Thunder udało dobrze.

Imo równy, solidny deal. Ja po prostu się boję, że Batum zejdzie zaraz totalnie na ziemię z tymi swoimi 50%+ za 3, a Thybulle to defensywny SG, a ja tam mam Casona Wallace'a.

Spoko ze mnie zdjales z ignora :)

imo tak jak sam mówisz, Batum tego nie utrzyma, a thybulle gra sobie w słabym teamie, nikt o nim nie bedzie w PO pamiętał i brał go na powaznie. Mógł wyciagnac coś jeszcze lepszego za pick imo…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, january napisał(a):

Wszystkich zdjąłem, przydał mi się bardzo odpoczynek, a Wallace+Lively i propozycje CM dotyczące moich Lakers obudzili we mnie chęć do gry z powrotem :) 

Git, To jeszcze wroc teraz do pisania w dziale NBA, bo obrażenie się na całe forum bo ktoś nie chciał dać bana deltusiowi, który w ogóle nie pisze poza działem inne, tez było imo słabe z twojej strony 😛 

szkoda ze straciliśmy opiniotwórcza osobę w dziale NBA przez jedną ruską onucę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bogans2 napisał(a):

@RonnieArtestics 

ja jestem zadowolony z dealu. moj tegoroczny wybor Sensabough prawdopodobnie przesiedzi caly sezon w d-league wiec co mi po wyborze w 2024. kolejny projekt? mam juz kilku. wole miec dwoch zawodnikow do pomocy na teraz niz miec ten pick. dlatego doszlo do wymiany. gratki dla @january ze wie jak korzystac z tematu Trading Block. 

 

 Batum po tym sezonie planuje kończyć karierę i będziesz miał najprawdopodobniej na jednym slocie dead money w sezonie 24/25.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co planowal/planuje ale w LAC byl burdel, kontuzje kluczowych graczy, brak stabilnosci minut jakie tam gral itp i moze mial takie mysli. Jak PHI zrobi jakas niespodzianke w tym sezonie to moze zmienic zdanie 🙂 oczywiscie jezeli zakonczy to trudno. Mamy jeszcze ten sezon i OKC bedzie walczyc o mistrza wiec na tym sie skupiam😊

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

@bogans2 mam pytanko. Czy tak trudno jest wejść na forum i napisać „negocjuje z januarym deal w którym oddaje mu first roundera za dwóch rolesow, nie jestem do końca przekonany, czy to odpowiednia oferta, wiec może alurat ktoś ma ochotę to przebić, dajcie znać jak chcecie first roundera OKC 24, zapraszam na priv” czy coś w tym stylu?

 

bo ja szczerze nie wierze ze nie mogles dostać nic lepszego niż Batum i  thybulle. 
i nie wierze ze byłeś absolutnie przekonany do robienia takiego dealu. 
 

nie chce oceniać czy cie wydymał, czy nie, na pewno oczywiście nie jest to super nierówny deal, ale wierze ze nie zaszkodziłoby na forum napisać ze planujesz oddać first roundera i jesteś bliski klepnięcia czegos. Ot, taka rada na przyszłość. 

A co do dealu Memphis, Kuba chciał trzy tygodnie temu 3x1 st za kesslera ode mnie, a teraz bierze sobie lavine gdy jest na dnie swojej wartości, dorzucając jeszcze dwóch spoko rolesow na spadających kontraktach, nowe, nie znałem…. :D @Reikai piękne oranko, gratulacje 

kuba nie ma żadnej glebii po tym dealu, czekać aż wypadnie ktoś z dwójki lavine/Giannis i skończy mysle poza play in w tym sezonie. Brawo, oddać tyle za first round exit to dawno nikt nie oddał. No Może w sumie randle za 250mln to przebija jeszcze. 

Podobnie i przed potencjalnym dealem...Bogdan albo Richardson nie dadzą mi gwarancji choćby na playin bez Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Mam uwagę natury technicznej i z góry przepraszam za niezgodność. Spójrzcie czasem w PM raz jeszcze bo mam złe przyzwyczajenie ze tak jak w tematach „nadpisuje” po minucie lub dwóch zdania w PM. Mam świadomość ze czasem odczytanie zajmie mniej czasu niż moje nadpisanie wiadomości.  Za niedogodności przepraszam ale czasem muszę przerwać pisanie a z telefonu wole wysłać polowe myśli czasem aby nie zginęło gdy np bateria szybko padnie ;€  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.