Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał(a):

Po tym jak cavs wzięli strusa i tam ciągle są Osman z levertem to ja tych minut za wiele dla okoro nie widzę.

A ja myślałem, że Osman to w Spurs jest :)

Wg insiderów Cavs Strus ma być backup Mitchella, a Levert tak jak w zeszłym sezonie z ławki :)

Nie chcecie, to nie kupujcie, ale po co tworzyć kłamliwe narracje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

A ja myślałem, że Osman to w Spurs jest :)

Tak się właśnie znam:)

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

 

Wg insiderów Cavs Strus ma być backup Mitchella, a Levert tak jak w zeszłym sezonie z ławki :)

Nie chcecie, to nie kupujcie, ale po co tworzyć kłamliwe narracje? :)

Podlinkujesz? Bo tu np piszą że struś ma być starterem

https://fadeawayworld.net/2023-24-projected-starting-lineup-for-cleveland-cavaliers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Ciekawa wymiana na linii Dallas Wizz. 
Lekko oddany 1rd ale akurat za gracza który może się spłacić. 

Tylko jak się ZION z Davisem równocześnie złoża w boju to może to być żyła złota. 

Baa. Nawet żyła Piotr. 

Najpierw nich ten Zion rozegra z 3/4 sezonu ciągiem to będzie sukces!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał(a):

Ciekawa wymiana na linii Dallas Wizz. 
Lekko oddany 1rd ale akurat za gracza który może się spłacić. 

Tylko jak się ZION z Davisem równocześnie złoża w boju to może to być żyła złota. 

Baa. Nawet żyła Piotr. 

A Mi się nie podoba ten deal dla Mavs.

Ayo był fajny jako rookie, słaby jako sophmore ale on musiał być starterem na co nie był gotowy. Na ten moment Carter i Coby są przed nim w rotacji RL Bulls, więc jeśli nie wydarzy się jakiś cud i Ayo zanotuje mega progres, to Mavs oddali 1st roundera za trzeciego PG RL Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał(a):

A Mi się nie podoba ten deal dla Mavs.

Ayo był fajny jako rookie, słaby jako sophmore ale on musiał być starterem na co nie był gotowy. Na ten moment Carter i Coby są przed nim w rotacji RL Bulls, więc jeśli nie wydarzy się jakiś cud i Ayo zanotuje mega progres, to Mavs oddali 1st roundera za trzeciego PG RL Bulls.

Przecież ani Coby ani Ayo nie są true PGs, obaj mogą grać 1-2 i tak grali w zeszłym sezonie. Teraz Carter przyszedł tam w miejsce Beverley i pewnie będzie dostawał +/- tyle samo minut co Pat. Ayo wstępnie może liczyć na ok. 20 mpg, dla mnie git, to u mnie będzie mu ciężej o minuty.

Ja i tak musiałbym oddać ten 1st rounder prędzej czy później. Po prostu pociągnąłem za spust od razu, może bym trafił lepszą okazję, a może nie. Tutaj pozbyłem się dead salary dodając do rotacji solidnego gracza z polem do rozwoju zarabiającego grosze, na pozycję, gdzie brakowało mi głębi. Mając potencjalnie nawet 5 graczy mogących w realu robić 20 ppg, kluczem dla mnie jest dokładanie dobrych obrońców i Dosunmu wpisuje się w moją filozofię. A jak zanotuje progres jako shooter, to już będzie pięknie. Boisz się Mavs, i słusznie, sam bym się bał na Twoim miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Bo Trae tez nie jest prawdziwy PG i może takie wydatkowanie 1rd odbić się czkawka. Wiem ze ja każdorazowo jakbym zrobił tego typu wymianę wrzucając unprotected byłbym jechały ostro a tu cisza a protekcji na wypadek gdybys zainwestował w przemysł szklany nie widzę. Niezależnie od twojej oceny młodego to nie jest ekwiwalent potencjalnej utraty lotto ( oczywiście przy pechu który może spotkać każdego). Co by nie pisać gracz nie upoważnia aby zdjąć gumę z instrumentu i oddać bez zabezpieczenia pick. 

I co to znaczy ze musiałbym oddać 1rd?

Prędzej lub później? On parzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ignazz napisał(a):

Trae tez nie jest prawdziwy PG

XD Wracaj lepiej oficjalnie na swój stołek, bo nie wiem co mam Ci na to odpisać.

43 minuty temu, ignazz napisał(a):

Wiem ze ja każdorazowo jakbym zrobił tego typu wymianę wrzucając unprotected byłbym jechały ostro a tu cisza a protekcji na wypadek gdybys zainwestował w przemysł szklany nie widzę

Z całym szacunkiem, ale jest spora różnica między Spurs i Mavs w naszych realiach. W zeszłym sezonie też miałem w połowie sezonu prawdziwy szpital, ale skończyłem z HCA. Jak oczywiście skończy się tak, jak piszesz, to będziemy mogli się razem ze mnie pośmiać.

46 minut temu, ignazz napisał(a):

co to znaczy ze musiałbym oddać 1rd?

Znaczy to, że nie będę miał za rok ani kasy ani miejsca w rotacji dla kolejnego prospekta. Oddanie tego picku było nieuchronne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze unprotected Dallas a spurs to różnica ale przy uzgodnieniu wyceny unprotected trzeba brać pod uwagę twoje Dallas. Z reszta handlowałem przeważnie nie swoimi pickami a i tak starałem się o protekcję i to samo robili moi kontrahenci. Za klasowego gracza zawsze uważałem ze warto oddać unprotected. Pytanie czy takowym jest pozyskany przez Ciebie gracz. I pierwsze widzę ze oddając pick jesteś w lepszej sytuacji niż jakby za rok zadziałała protekcja np top 3 i byś mimo tych kłopotów z zapewnieniem CS musiał się byś gimnastykować jak zmieścić tego drogiego bardzo prospekta ;) 

A skład masz tak zbudowany ze 2 z 3 liderów mało może grać poprzez urazy. To ze głosujący widza wyżej pokontuzjowany zespół zamiast słabszego overall ale w pełni zdrowego to inny temat do dyskusji. 

Zawsze doceniałem twoje wybory i może tu potrzeba czasu i idealnie kupiłeś gracza ale brak podpórki jest totalnie nie w twoim stylu. 

To nie jest game changer aby tak bezrefleksyjnie rzucić nawet niewielka szansa na top pick. 

I na koniec dodam ze twój spursiak którego masz u siebie szykuje się na świetny sezon. Wystarczy poczekać i oglądać. Go DevVass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od samego Ayo, to jeśli masz klub, który z założenia miał mieć 4 graczy z top25 i bić się o tytuł w każdym sezonie, to raczej w ostatnim roku jego istnienia nie zakładasz, że Twój pick wyląduje w top10 draftu, a już na pewno taka protekcja nie byłaby dla Sylwka żadną atrakcją, deal w zupełności logiczny, jedynie klasa gracza może budzić wątpliwości, no ale na pewno wolałbym wierzyć w Ayo na takiej umowie niż dawać 15 baniek Whitowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.