Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Braun <--> McBride to bym jednak przemilczał, zupełnie niezrozumiałe dla mnie pozbycie się go w tej wymianie

uczciwość wymagała podania. wiadomo, utrata boli, tym bardziej własnego prospecta wynalezionego z czelusci.

ale  ogolnie McBridzik kot. bardzo mi na nim zalezalo.

jevon carter 2.0

ps.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie grający w koszykówkę i tekst „S FIRST SPORTZ wizardls 13 "" "HE'S GONNA AVERAGE 30 AT HOME." VETERAN ANDRE IGOUDALA SIDES WITH JORDAN POOLE AGAINST ODDS”

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

trzeba przyznać, ze niełatwo bylo gorzej obudować Giannisa niż to co robi Kuba xd

TR już nawet nie pachnie, on się materializuje hop hop

A ja już zacząłem sobie załatwiać trasę do Ciechocinka aby podjechać do Ciebie z tym gównem z Ikei, ale chyba będę musiał jeszcze się zastanowić😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

no i w sumie moge sie mylic, ale Ty @kuba2419 nie oddales jonesa za 1 runde i teraz za 1 runde sciagnales vincenta?

imo jones lepszy grajek

Jeżeli popatrzymy na PO to Gabe wyglądał lepiej i widać to po statystykach, do tego dochodzi to że Gabe gra w Lakers którzy będą walczyć o jak najlepszy wynik a Tyuse w Wizards którym raczej PO nie grożą. Teraz pytanie kto będzie brany bardziej poważnie u nas podczas serii PO? Tyuse bez rl PO w Wizards czy Gabe grający w PO razem z Lakers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze @Alonzo odda cesarzowi co cesarskie i bedzie pamietal o szerokiej kadrze i najlepszej lawce w lidze knicks

no a w Knicks obyło sie bez wolnej agentury. byla kiedykolwiek u nas sytuacja, zeby organizacja nie sciagnela nikogo z FA? xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, człowiek...morza napisał(a):

mam nadzieje, ze @Alonzo odda cesarzowi co cesarskie i bedzie pamietal o szerokiej kadrze i najlepszej lawce w lidze knicks

no a w Knicks obyło sie bez wolnej agentury. byla kiedykolwiek u nas sytuacja, zeby organizacja nie sciagnela nikogo z FA? xd

Chociażby moi Magic w tym sezonie i przed sez. 20/21 (w 21/22 doszedł tylko Caleb Martin, a w 22/23 Bev w wyniku odejścia Lowrego). 

Knicks jednak fajnie włączają się w walkę o playoffs. Mam Twój team w swoim przedsezonowym rankingu w top8,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał(a):

Z racja nadmiaru graczy, Mogę oddać paru fajnych graczy praktycznie za free. Więcej szczegółów priv

na priv, bo publicznie bajki o fajnych graczach, a jak przychodzi co do czego na priv, to sie okazuje, że kwintesencja kasztanow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak mi @RonnieArtestics przypomnial, ze go ojebalem do niego, w sumie kilka osob pytalo o niego. Chyba chlop ma po karierze zaraz, nie wiem czy to dragi czy jakas depresja z epizodem manii, ale jest grubo.

W sumie, on poszedl z Noelem za Tyusa Jonesa, ktorego zamienilem potem na Kuminga + 1st rounder, ktory ostatecznie okazal sie Bufkinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał(a):


Tak mi @RonnieArtestics przypomnial, ze go ojebalem do niego, w sumie kilka osob pytalo o niego. Chyba chlop ma po karierze zaraz, nie wiem czy to dragi czy jakas depresja z epizodem manii, ale jest grubo.

W sumie, on poszedl z Noelem za Tyusa Jonesa, ktorego zamienilem potem na Kuminga + 1st rounder, ktory ostatecznie okazal sie Bufkinem.

Nie no tam coś jeszcze chyba dostałem , ale damn, tak,  coś mi wisisz za to ruchanko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.