Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Mogę powiedzieć tylko, że byłem blisko dopiecia podobnego, ale bardziej dla mnie korzystnego dealu z Theisem. Tylko czasem nie warto ryzykować z przeciąganiem negocjacji.

jesli tak to spoko.

niemniej theis to bardzo ryzykowny deal dla biorącego, tym bardziej, gdy co roku lataja centrzy za minimum, nie wspominajac o 3-4 mln o podobnej wartosci na boisku

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Nie. On ma wartość ale mogłeś po prostu wykorzystać sytuacje lakers 

Ja jestem w sytuacji, że mam zbyt wielu graczy, w tym dwóch niegrywalnych, więc to też nie jest komfort :) Tak został już tylko Sekou.

Najwyżej ten nowy GM, gdy go rada znajdzie zostanie po lecie z dwoma fajnymi wyborami draftu i Theisem zamiast Bola, do przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

@fluber bardzo nie lubisz chyba prospectów z tego draftu z tymi wszystkimi tradedown :P 

#10 za 9x2nds + 5mln cash finalnie.

A Ja za swoja kasę która i tak musiałem/powinienem gdzieś wykorzystać zamieniłem #60 na #30 i 2nd z 2028 na 2nd Det 2023. Tez jestem mega zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Wykrwawiłeś mnie, ale cóż, nie chciałem wycofywać się z innego przyklepanego dealu, więc skorzystałeś na tym... 

Niemniej łącznie z swych ruchów draftowych jestem zadowolony, finalnie zaoszczędziłem 27 mln (4x repeater) na przyszły sezon kosztem 2xfuture 2nds i jeszcze standardowo będę rzeźbił w laaaaateeee 2nd rounderach (57, 60 pick) 😉 

Ale już ostatni draft takie coś, w przyszłym sezonie 2x1st.

No imo Możesz iść w tank śmiało po tym jak Curry odejdzie do Pacers szukając mistrza w trzecim klubie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

 

Niemniej łącznie z swych ruchów draftowych jestem zadowolony, finalnie zaoszczędziłem 27 mln (4x repeater) na przyszły sezon kosztem 2xfuture 2nds i jeszcze standardowo będę rzeźbił w laaaaateeee 2nd rounderach (57, 60 pick) 😉 

 

niepojete, ze lucas to klepnal

brawa dla ciebie

top jakosci zarzadzania i szukanai rozwiazan

dziw bierze, ze jelenie w dalszym ciagu sie nawijaja

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę każdy zadowolony. Nikt niezadowolony. 
Mnie w sumie zaskakuje wynik końcowy moich wymian gdzie startowałem w Draft z:

3 lotto + 3 x 2rd i względny cap space

gdzie zakończyłem wymiany 5 x 1rd w zakresie 8-21 czyli wysoko poprzez wydanie cash + i Jamesa Bouknighta. Zabrałem dla mnie bardzo pożytecznego do rozciągania gry pod Collinsa i Durena/Stewarta Duncana Robinsona ( na sensownym kontrakcie bo patrzę nie tylko na jego koniec PO ale i solidny cały RS). Wyrzucając ze składu martwy kontrakt Samanica. Jako częściowe wyrównanie cap space  

Oczywiście z wybranych graczy bardzo mi pasują wszyscy choć Baldwin Jr to kontrolowane ryzyko bust lub topowy wybór 

jakby ktoś krytykował wymianę Bouknighta bo pod nowym trenerem i z lepszym centrem może być tylko lepszy na otarcie łez 6 pierwszorundowy pick z 2025 roku. 
 

resume. 6x1st zamiast 3+3 i Duncan Robinson zamiast James+Aaron+Samanic

zrobiony porządek w sałary i idealnie przygotowane sloty 14 graczy plus 1 FA. 
 

teraz trzymać kciuki za Johna Collinsa w spurs lub suns / rozwój młodych z 3 ostatnich draftow  / wejście z buta Rui Hachimury w ofensywny taniec. 20 PPG i kolejny sezon AS Dejounte. 
 

oczywiście tradycyjnie @koladerta szuja koszmarna zdjęła pick wcześniej jak to ma w trzyletnim zwyczaju top target ( Keegan) oraz uciekł top 3 czyli Teri Eason. Reszta ponad normę a Mathurin to był plan na Draft realny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, evitacre napisał:

Bucks out: #23, Hayward

Bucks in: Fultz, Lamb

Memphis out: Fultz, Lamb

Memphis in: #23, Hayward

@kuba2419

no i teraz bez krzty zartu, pojawia sie istotne pytanie.

czy to oznacza trade request Janisa?

Co mu oferuje klub od paru lat? 

Ciągłe osłabianie, najpeirw Brogdon, potem Middelton, teraz Hayward. 

Co przyszło w zamian?

Nic.

 

To tak tytułem wstępu, niemniej będzie tu potrzebna rzeczowa, merytoryczana i wyczerpujaca dyskusja, bo serio, ten klub od paru lat idzie cały czas w dol pod wzgledem jakosci skladu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.