Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RonnieArtestics napisał:

No jak snt jak gracz się musi najlierw zgodzić w głosowaniu. Nie można handlować na raty w ten sposób imo. Niech zrobią sobie deal jak już wygra snt ze mną, bo pacers np chcą zlozyc ofertę durantowi. 
 

No jak nie za Duranta to ja nie wiem za co ta jedynka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No jak nie za Duranta to ja nie wiem za co ta jedynka. 

Wątpię żeby Pablo brał KD 

musi mieć hajs na maxy dla PG i Aytona + przedłużenie Leonarda  

wiec to intrygujacy ruch z jego strony 

natomiast Sylwek ewidentnie odpalił reset - co jest akurat dobrym posunięciem z jego strony ;) 

KD jeśli nie podejmie opcji trafi na FA - wtedy oferty i ewentualne snt będą poddawane ocenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szulim napisał:

Wątpię żeby Pablo brał KD 

musi mieć hajs na maxy dla PG i Aytona + przedłużenie Leonarda  

wiec to intrygujacy ruch z jego strony 

natomiast Sylwek ewidentnie odpalił reset - co jest akurat dobrym posunięciem z jego strony ;) 

KD jeśli nie podejmie opcji trafi na FA - wtedy oferty i ewentualne snt będą poddawane ocenie

To ile on może przyjąć przy tych 3 maxach? To sie jakkolwiek kalkuluje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

@Qcin_69 dalej uwazasz, ze trade po Wigginsa przegralem? :D

To, że musiałeś czekać 5 lat, aby to napisać świadczy to tym, że tak:) 

 

Bardzo dobry ruch @MarcusCamby , moim zdaniem najlepszy w dotychczasowej przygodzie z beGM (nie było o to trudno, bo wcześniej najlepszą rzeczą było czasowe oddanie drużyny januaremu:).

Ryzyko jest, bo ciężko ocenić co dalej z Hardenem, ale tam się chyba kończą własne picki, a JH daje nadzieję na play-offs. Brawo, będzie coraz ciekawiej na Zachodzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ozzy110 napisał:

Pewnie nikt. Ładnie wygląda druga część oferty. Pierwsza już nie bardzo :)

Dwie :) W tym twoja, także możesz spokojnie krytykować. Tym, którzy nie złożyli nawet zapytania, a będą krytykować, że tanio, polecam zastanowić się, dlaczego nie skorzystali z promocji :)

Ale słusznie zauważyłeś, że zejście z umowy Sextona, to też jest wartość.

Dzięki tej wymianie będę miał całkiem ciekawą rotację. Rotację z Aytonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci, czy akceptacja trejdu memphis przez rade byla poprzedzona informacja, ze to na maksa c***owy trade?

czy kolejny raz bedziemy psuli ligę przez nieroztropność nowicjusza, nierzetelne oszacowanie rynku?

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

tak z ciekawosci, czy akceptacja trejdu memphis przez rade byla poprzedzona informacja, ze to na maksa c***owy trade?

czy kolejny raz bedziemy psuli ligę przez nieroztropność nowicjusza, nierzetelne oszacowanie rynku?

 

Totalnie nie widzę powodu do interwencji. Szacowanie draftu i tak jest trudne na dziś. A zysk w postaci 1rd jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

tak z ciekawosci, czy akceptacja trejdu memphis przez rade byla poprzedzona informacja, ze to na maksa c***owy trade?

czy kolejny raz bedziemy psuli ligę przez nieroztropność nowicjusza, nierzetelne oszacowanie rynku?

 

Ale co było c***owe na maksa? To że chciałem wybrać kogoś z trójki Bonchero, Jabari, Sochan i jak został Sochan to poszedłem w dół z wyborem pozyskując 1st pick na przyszły rok, przy dobrych wiatrach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tecu napisał:

Potwierdzam

Robinson oczywiście nie jest wart pieniędzy w realu, ale i to i tak bardzo fajny deal z cyklu buy low i u nas ma dobry kontrakt

25 minut temu, ignazz napisał:

 

 

San Antonio Spurs Philly 76ers

Philly in: Aaron Nesmith, Luka Samanic, #35 + #49 + 3.000.000  cash

 

Philly out: #18 + Duncan Robinson

Spurs in  #18 + Duncan Robinson 

 

Spurs out: Samanic, Naismith + #35 + #49 + 3 mln cash

@Tecu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

No dlatego ten deal to oficjalnie dopiero później przechodzi, ale nie ma co kombinować w tej kwestii.

Uznajmy ze gra na 200% bo słyszał pogłoski ze zainteresowanie wykazuje GM który mu da więcej playin time. A to za dwa lata bezcenne. 

A prawda jest taka ze miałem przyjemność pomoc finansowo @Tecu bo szanuje jego styl budowania klubu. Doceniam i z przyjemności pomogłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ashigaru napisał:

 

 

UTH

In: #17

Out: ’24 1st UTH (lottery protected -> ’25 1st UTH top7 protected -> ’26 1st UTH), ’26 2nd DET, ’26 2nd MEM
 

@fluber @człowiek...morza @Szulim

szulim mozesz mi wytlumaczyc, jaki to ma sens, skoro proponowalem ci lepsza oferte?

celowe dzialanie na szkode klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.