Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuje co sie dzieje z druzyna RonnieArtestics bo jego druzyna to w znacznej mierze moja druzyna bo to ze mna wymienil polowe skladu :P Ciekawe jak to sie wszystko skonczy i ktory z nas awansuje.

 

Uklad w tabeli na koniec sezonu da mi odpowiedz jaka strategia jest lepsza...czy lepiej jest miec w skladzie 5-6 graczy top 50 czy 3-4 graczy top 20.

 

W trakcie sezonu jakos tak samo wyszlo ze zamiast trzymania sie swojego dosc dobrze zbilansowanego dosc glebokiego skladu zdecydowalem sie zebrac 3-4 topowych graczy i uzupelnic sklad jakimis role playersami. Oczywiscie czesc graczy zaczela grac powyzej oczekiwan (czyli tak jak ja tego po nich oczekiwalem) dopiero jak ich oddalem np Crowder ale tez kilku z nich oddalem obawiajac sie jak potocza sie ich dalsze losy (niepewne zdrowie Beala, mozliwy transfer Dragica, jak dlugo wytrzyma Gortat grac po 36 minut na takim wysokim poziomie).

Na razie mam wrazenie ze popelnilem blad bo Beal dalej zdrowy i gra sezon kariery, Dragica wcale niewiadomo czy Heat w tym sezonie wymienia a Gortat dalej daje rade jako w zasadzie jedyny center w Wizards i nie zwalnia.

Oczywiscie wymiany byly podyktowane tez naprawianiem wyniku w niektorych kategoriach takich jak steale czy bloki oraz asysty po tym jak moja wymiana Bookera za Lina okazala sie totalna porazka.

 

Wciaz ciezko ocenic mi czy dobrze wyszedlem na pozyskaniu Draymonda i Butlera bo pierwszy ostatnio gra slabiutko a Butler tez jest w nieciekawej sytuacji w Bulls i troche obnizyl loty. Czas pokaze.

 

Tak naprawde jesli to RonnieArtestics wyjdzie na tym lepiej to bedzie to tylko potwierdzenie ze mialem nosa w drafcie i dwie pierwsze wymiany na samym poczatku sezonu (pozyskanie Howarda za Batuma i Beala za Portera) byly dobrym posunieciem a moja pierwotna strategia byla dobra. Szkoda tylko ze jesli tak bedzie to przekonam sie ze mialem racje kosztem awansu na ktorym baaardzo mi zalezy. Ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Dlatego ide za ciosem i handluje Horfordem i Whitesidem ktorego pozyskalem (wciaz troche mi szkoda ze oddalem za niego m.in. Nogueire) specjalnie po to aby moc za ich dwoch pozyskac jeszcze jednego gracza z top 10-20 najlepiej na pozycje PF/C.

 

Mam tylko nadzieje ze zostanie z Lowrym Butlerem Greenem i tym "kims" dobrze sie dla mnie skonczy.

Najgorsze jest to ze nie za bardzo mam kim uzupelnic taki sklad.

Licze jeszcze na to ze Lin faktycznie wroci do gry po ASW i jeszcze pogra troche na tym poziomie na jakim mial grac caly sezon. Na plus jest pozyskanie z waiversow Setha Curry'ego (Kemizo stracil w pewnym momencie do niego cierpliwosc) oraz wciaz dobra gra Jamesa Johnsona ale boje sie ze to moze nie wystarczyc. Mialem tez nosa do pozyskania LeVerta bo moga byc z niego ludzie.Evansa wciaz trzymam bo ma byc kims kto zastepuje Lin'a.

Cholerrrnie zaluje ze spoznilem sie doslownie pol godziny z pozyskaniem Zubac'a.

A reszta to ciagle szukanie chociazby malutkiej grudki zlota w blocie...na razie bez efektu.

 

P.S

Chetnych pozyskaniem pakietu Horford+Whiteside w zamian za gracza top 10-20 na pozycje PF/C zapraszam do negocjacji lub wysylania ofert (mozliwe ze niedlugo oferta nie bedzie aktualna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko temu zeby skonczyl w czolowce :) Miejsce w top 3-6 obaj mamy niemal pewne ale kto z nas awansuje to juz inna kwestia.

 

Oczywiscie moze sie jeszcze troche zmienic ale wydaje mi sie ze pierwsze dwa miejsca juz naleza do Planetarian i Kemizo wiec zapowiada sie wyrownana walka o 3 miejsce dajace awans miedzy Toba,mna Piotrkiem i Chytruzem.

 

Z jednej strony spoko ze bedzie walka do samego konca z drugiej strony wkurze sie jak skoncze np na 4 miejscu bo zalezy mi bardzo na awansie zebym mogl grac z bardziej aktywnymi GMami na jeszcze wyzszym poziomie (w II lidze to juz moge sobie siedziec...jak sie nie uda wansowac do I ligi to trudno...oby nie spasc...ale najwazniejsze byc w II lidze)

 

Powodzenia

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta skierowana szczególnie dla wszystkich z nadgranymi meczami.

 

Rozmienię Kyriego, Antka Davisa, Aldrige'a lu Griffina (mogę jeszcze kogoś oczywiście dorzucić) na 2-3 słabszych zawodników.

Pts i 3pts mnie nie interesuje, pozostałe staty chętnie przyjmę. Jak ktoś przesadnie psuje fg lub ft to nie biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2/3 sezonu za nami i zbliza sie trade deadline, wiec moze sie przydac tabelka na srednich.

Zwlaszcza, ze dzieki przerwie na all-star weekend ta informacja bedzie wazna dluzej ;-)

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
15	01	13	05	15	01	15	15	14	94	Planetariani
14	03	11	03	11	10	12	12	08	84	Warsaw Horne
11	14	09	13	07	07	02	10	11	84	Lebron Hater
13	13	04	10	13	04	05	05	13	80	HKS 1946 Kem
05	12	15	11	05	14	06	06	06	80	Maul Merchan
10	06	02	15	09	12	10	11	05	80	Anything Is 
09	04	08	09	12	09	14	04	10	79	Funk Volume
07	07	14	14	03	15	07	01	04	72	Elementy Kłu
03	11	10	12	01	13	09	07	02	68	Niepelnospry
12	09	07	06	04	08	11	03	07	67	bankruci
08	02	06	01	10	02	08	13	15	65	Joel Hans
02	15	12	08	02	05	01	08	12	65	Fanatycy Na 
04	08	05	04	08	11	13	02	03	58	Les Cocottes
06	05	01	02	06	06	03	14	09	52	Penetrator
01	10	03	07	14	03	04	09	01	52	GDR
plus srednie

 

sr3m	srpkt	srreb	sas	srprz	srbl	sto	GP	roto	team
1,39	14,14	7,04	1,79	1,12	0,80	1,60	562	94	Planetarianie
1,31	13,73	5,74	3,37	1,03	0,70	1,76	568	84	Warsaw Hornets
1,27	15,35	5,53	3,07	0,85	0,66	1,73	584	84	Lebron Haters
1,11	14,58	5,87	2,78	0,94	0,57	1,65	594	80	HKS 1946 Kemizo
1,67	14,82	5,43	3,65	0,95	0,57	1,84	553	80	Maul Merchant
0,94	16,10	5,63	3,42	1,02	0,69	1,91	532	80	Anything Is Possible
1,23	14,49	5,82	3,35	1,11	0,55	1,74	558	79	Funk Volume
1,39	15,54	4,93	3,75	0,95	0,50	1,93	554	72	Elementy Kłujące
1,29	15,29	4,70	3,49	0,97	0,60	1,99	587	68	Niepelnosprytni
1,23	14,17	4,98	3,19	1,03	0,52	1,77	572	67	bankruci
1,21	13,38	5,71	2,30	0,96	0,70	1,50	557	65	Joel Hans
1,31	14,38	4,91	2,80	0,84	0,60	1,72	557	65	Fanatycy Na Wspólnej
1,16	14,13	5,55	3,41	1,04	0,51	1,98	557	58	Les Cocottes
0,91	13,49	5,46	2,93	0,89	0,76	1,75	538	52	Penetrator
1,05	14,27	6,57	2,72	0,92	0,61	2,14	518	52	GDR
Jesli 3 druzyny z czolowki graja rowniez w lidze mistrzow to chyba mozna uznac za pech w losowaniu?

Tzn poza faworytem KapitanemPlaneta nic nie wydaje sie rozstrzygniete bo 6 druzyn miedzy 79, a 84 pkt roto spokojnie moze sie wiele razy wymieszac, ale jakos rzucilo mi sie to w oczy.

 

Poza tym z wiekszych zmian od ostatniego zestawienia Joel Hans stracil kilkanascie punktow roto [kto to? Bo zmienil nazwe druzyny], Elementy Kłujące i Funk Volume zyskali 8, a Anything Is Possible probuje spelnic proroctwo z nazwy [tez +8] ;-)

 

A propos nazw tak mnie naszlo... czy wsrod hejterow LeBrona i fanatykow Na Wspolnej bedzie jedna wspolna osoba? ;-)

 

Plus jak to wyglada z Waszej perspektywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie na średnich nie wygląda to źle, ale mam sporo niedogranych meczy i jak zaczne je nadrabiać to średnie pewnie polecą w dół. Kontuzje nie ułatwiają mi życia, najpierw długa przerwa Griffina, potem Pau Gasol, a na koniec Jabari.

Także powalczyć o awans nie mam praktycznie szans, ale będziem rzeźbić.

 

Ciągle chętnie oddam Davisa Griffina Aldrige'a czy Irvinga za 2-3 fajnych grajków. Poza 3pts i pts wszystkie staty są u mnie do poprawy, więc w tym zakresie wybrzydzał nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka o podium i awans zapowiada sie ciekawie bo moze trwac do samego konca a roznice moga byc niewielkie.

 

Ja jestem wzglednie zadowolony ze swojej pozycji w tabeli i swojego skladu.

 

Co prawda nie jestem do konca przekonany co do swojej ostatniej wymiany Whiteside'a+Horforda za Towns'a bo Whiteside wrocil do formy (dzisiaj-serio-snilo mi sie ze Hassan zaliczyl 55pkt i 33zb :P ) a balem sie ze bedzie shutdown a na to sie jednak nie zanosi ale za to Horford gra slabiej. Jednak Towns chociaz jest kotem i jest bardzo wszechstronny to daje troche mniej zbiorek i blokow niz Hassan a nie wiem czy wlasnie tego nie potrzebuje bardziej niz reszty. Czy wyjdzie mi ta wymiana na dobre, czas pokaze.

Lowry gra ostatnio troche slabiej a Butler troche pauzowal. Mam nadzieje ze dalej bedzie zdrowy i ze jednak go nie wytransferuja do Bostonu jak glosza plotki bo wydaje mi sie ze tam stracilby na wartosci.

Draymond psuje mi skutecznosc i tez troche obnizyl loty ale ratuje mi asysty steale i bloki.

Z pozytywow to jeszcze gra Setha Curry (dobrze ze wyjorzystalem brak cierpliwosci Kemizo i pobralem go z waiversow) chociaz nie do konca wiadomo jak bedzie gral dalej z Williamsem i Barea ale tez nie wiadomo ilu z nich bedzie w skladzie Mavs po trade deadline.

Swietna gra mojej perelki z FAsow James Johnsona-oby tak dalej.

Wydaje mi sie tez ze mialem nosa zeby pobrac Hernangomeza i wreszccie znalazlem wsparcie dla moich wysokich bo moze byc z niego spory pozytek.

Ross to kolejna pozytywna niespodzianka bo chociaz pobieralem go juz wiele razy i raczej nie zachwycal to jednak zostal w skladzie a jego transfer do Magic moze dac mu wiecej i moze nabijac calkiem niezle statsy zwlaszcza jesli chodzi o trojki i steale ktorych wciaz potrzebuje.

Na koniec ostatnia dobra wiadomosc to ze wreszcie wraca do gry Lin i oby gral juz zdrowy do konca sezonu. To byla moja najwieksza wpadka jesli chodzi o wymiany i tracilem juz cierpliwosc nawet trzymajac go na IL spocie. Mam nadzieje ze teraz moja cierpliwosc zostanie nagrodzona.

Zobaczymy jeszcze jakie transfery posypia sie po ASW i kogo wtedy fajnego uda sie pobrac i co z tego wyjdzie.

 

Nie mam nadgrancyh ani niedogranych meczow a widze ze Kemizo i Piotrek (Lebron Haters) maja ich nadgranych ok 20 wiec w tym moja szansa na utrzymanie 3 a moze nawet wskoczenie na 2 miejsce ale RonnieArtestics i Chytruz depcza mi po pietach tylko ze maja troche niedogranych meczy. Regis wbrew temu co mowi chociaz tez ma sporo niedogranych meczy moim zdaniem tez wciaz ma jeszcze szanse.

 

W kategoriach trojki zbiorki asysty steale i bloki wciaz moge zarowno zyskac po punkcie czy dwa jak i te kilka punktow stracic. Do tego w stratach tez jest bardzo blisko i moge stracic tam kolejne 2 punkty za to zaczynam powoli poprawiac sie w FT ale nie wiem czy na tyle zeby w tak krotkim czasie zyskac tutaj chocby punkt.

 

Tak wiec do samego konca bede walczyl o awans a jednoczesnie bal sie ze moze sie to nie udac i o wlos ostatecznie przegrac walke konczac sezon np na 4 miejscu co bolaloby jeszcze bardziej.

 

Kurcze nudno jak nie ma meczy :P niech juz skonczy sie ta przerwa a transfery niech sie juz posypia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze w lidze pewnie jedna z ostatnich wymian przed naszym trade deadline.

 

Piotrek sprytnie zmniejsza rotacje ze wzgledu na nadgrane mecze choc ryzyko jest spore bo chociaz Pelicans wciaz walcza o PO to Davis jak wiemy jest kruchy a przybycie DMC chociaz na razie raczej bardziej szkodzi wlasnie jemu to moze sie to odbic rowniez na statsach Davisa.

 

Zobaczymy jak bedzie ale fajnie ze Regis wciaz walczy a Piotrek stara sie utrzymac na podium chociaz nie wiem czy to jednak nie Piotrek "wygrywa" ta wymiane.

 

Jesli chodzi o mnie to kiedy juz zaczalem sie jarac ze mam pelny zdrowy sklad po powrocie Lina to polamal mi sie Lowry :/

Mam nadzieje ze dluzej niz tydzien czy poltora nie bedzie pauzowal bo Lin zanim (jesli w ogole) zacznie grac duzo minut nie uzupelni mi straty asyst i punktow czy trojek po Lowry'm.

 

Na pocieszenie mam prezent od Magic w postaci Ross'a. Czuje ze moze nabijac takie statsy jak dzisiaj do konca sezonu.

Do tego dochodzi wciaz dobra gra Setha Curry, Jamesa Johnsona i Hernangomeza.

Czuje tez ze pobranie Chrissa nr 1936 w tym sezonie bedzie juz pobraniem ostatnim i to na stale.

 

Pobrania w trakcie trade deadline chyba mialem srednio udane bo ani Anderson ani Portis chyba szybko nie dadza tego czego bym potrzebowal wiec chyba najwiekszy zysk bede mial z Rossa ktorego mialem jeszcze przed transferem.

 

Wciaz troche wkurza mnie mala ilosc blokow Townsa ale jak nabija takie linijki jak dzisiaj to moge mu to wybaczyc ;)

Natomiast moje drugie najwieksze zmartwienie zaraz po kontuzji Lowry to bardzo slaba gra Greena ale licze na to ze jeszcze wroci do formy.

 

W tabeli wciaz walka o podium i awans a Ja patrzac na nia wciaz patrze tylko na trojki zbiorki asysty steale bloki i straty bo to tutaj mam zarowno kilka punktow do zdobycia jak i do stracenia. Najbardziej martwia mnie straty. Spadam w nich coraz nizej a na zyskanie punktow w tej kategorii moje szanse maleja coraz bardziej.

Wciaz wietrze szanse na awans w tym ze Piotrek i Kemizo maja troche a nawet sporo nadgranych meczy i licze na to ze im blizej konca sezonu tym wiecej zaczna tracic punktow w poszczegolnych kategoriach.

 

Jak bedzie zobaczymy ale fajnie ze wciaz niewiadomo do konca kto awansuje i mysle ze walka o podium bedzie trwala do samego konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostalem kolejny prezent a nawet dwa bo Noah out for season oznacza ze w zasadzie nie musze juz szukac wsparcia wsrod wysokich bo mam i Hernangomeza i O'quinna chociaz ten drugi gra w kratke to jednak ja ma swoj dzien to nabija konkretne statsy no i trzyma mi bloki w ostatnim czasie. Co prawda licze jeszcze na to ze Prtis tez sie rozkreci ale jak nie to nic sie nie stanie. Szkoda ze Chriss po wczorajszym meczu znow staje kandydatem do wywalenia nr 1937...

 

Apropos FAsow to spoznilem sie wczoraj z pobraniem Alana Williamsa o 3 minuty zarowno w naszej lidze jak i w LM. Zaczyna wygladac lepiej niz Chriss. Nie wiem czemu on tak rzadko gra wiecej minut bo on potrafi nawet w 20 minut wykrecic niezle cyferki.

 

Z pozytywow jeszcze news ze Lowry raczej dlugo nie bedzie pauzowal chyba ze Raptors beda mega ostrozni co wcale nie jest wykluczone.

 

Ogolnie to jak wroci Lowry, Lin zacznie grac po chociaz 24 minuty a Green wroci do formy to moge sobie spokojnie, optymistycznie bez wiekszych zmian i kombinowabia na FAsach i waiversach patrzec na gre mojej druzyny do konca sezonu liczac ze uda sie wywalczyc to 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobry moment sobie wybralem na tego posta. Wlasnie jest news ze Lowry moze pauzowac nawet do konca sezonu. Damn! :( Dobrze ze Josepha pobralem tak na wszelki wypadek.

Kurde a dopiero co dzisiaj czytalem ze za kilka meczy powinien wrocic do gry bo okazalo sie ze wszystko wporzadku...

 

No to teraz juz tak rozowo nie wyglada obserwowanie poczynan moich. Nadzieja w Linie i Josephie ze jakos zalataja dziure po Lowrym ale jakos mnie to nie uspokaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szybkim rekonesansie okazuje sie ze nikt nie potrzebuje gracza z top 20 w postaci Greena. Coz... To bede walczyl tym co mam. Teraz dopiero sie okaze czy mam dobrze zbilansowana druzyne.

 

Jak tak sie na spokojnie przyjrzalem to doszedlem do wniosku ze moze nie bedzie az tak zle bez Lowry'ego.

Polowe tego co robil Lowry zrobi Joseph a druga polowe Lin (jesli bedzie zdrowy i bedzie duzo gral) a trojki i punkty po nim uzupelnia wciaz w wysokiej formie Seth i Ross ktory dostal druga szanse w Orlando. Szkoda tylko ze nie bede mogl zobaczyc jakie statsy nabijalaby moja druzyna gdyby grala zdrowa w komplecie.

 

Mimo wszystko wciaz jeszcze moze mi sie udac awansowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam jeszcze troche szczescia bo mimo ze stracilem na kontuzji Lowry'ego to na kontuzji Duranta zyskam bo Green ktorego nikt nie chcial teraz na pewno zyska na wartosci bo bedzie odgrywal wazniejsza role w Warriors niz dotychczas.

 

Poza tym dobrze ze Lin wrocil wlasnie teraz kiedy Lowry sie polamal.

No i udalo mi sie pobrac Barnes'a ktory moze wskoczyc do starting 5 Warriors i nabijac przyzwoite cyferki takie jak nabijal ostatnimi czasy w Kings a wtedy bede mial z niego pozytek.

 

Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wzmacnianie sie to zostalo juz tylko 4 dni wiec to ostatni dzwonek.

 

Dlatego ja tez jeszcze ostatnie ogloszenie wrzuce.

 

U mnie do oddania sa: Joseph,Ulis,Hernangomez,Zubac,Portis,Chriss i Anderson.

 

Jak widac do do pozyskania sa gracze z pozycji PG,PF i C.

 

Tak wiec jesli ktos ma niedograne mecze i chcialby rozmienic jakiegos dobrego grajka z wyzej wymienionych pozycji na pakiet dwoch grajkow z wyzej wymienionej listy to szybko piszcie lub wysylajcie oferty.

 

Nie ukrywam ze najbardziej zalezy mi na: trojkach,zbiorkach,asystach i blokach przy dobrym FG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bedzie sie dzialo w koncowce...

Kto wygra lige juz w zasadzie wiadomo (gratulacje Kapitan Planeta) natomiast o awans czyli 2 i 3 miejsce walczy w sumie az 5 druzyn a roznice sa niewielkie.

 

"Moja druzyna" RonnieArtestics pnie sie z kazdym dniem coraz wyzej i moge miec tylko nadzieje ze dostanie zadyszki bo rywalizuje ze mna w 3-4 kategoriach a w porownaniu do niego mam prawie 10 nadgranych meczy.

 

Piotrek bardzo madrze w ostatniej chwili wymienil Turnera ale Davis nigdy nie wiadomo kiedy sie polamie wiec podjal spore ryzyko. Poczatkowa wysoka pozycja wynikala tez ze sporej ilosci nadgranych meczow a teraz troche spada.

 

Kemizo tez troche w dol ale tez mial sporo nadgranych meczy i wciaz jeszcze troche ma wiec moze spasc jeszcze nizej ale to tez ze wzgledu na tragiczny luty w wykonaniu Kemby, coraz slabsza gre Valanciunasa po przyjsciu Ibaki oraz kontuzje Vucevica. (Teraz zgarnal za caly pozostaly budzet Lina ktorego kiedys mi dal i ciekaw jestem czy dobrze na tym wyjdzie bo Ja trzymalem go przez wiekszosc sezonu na IL spocie bo mialem nadzieje ze warto ale stracilem cierpliwosc i nie wiem czy nie o kilka meczy za wczesnie)

 

No i Chytruz ktorego zagrywki z wymiana z Kemizo troche nie rozumialem i wciaz nie rozumiem. Niby wiem ze chodzilo o zyskanie FG i defensywnych statsow w zamian za trojki ktorych mial i ma w nadmiarze ale moim zdaniem mogl pozyskac lepszych graczy bo Ci ktorych dostal nie gwarantuja mu znacznej poprawy

 

Ja znowu mam nadgrane mecze i zeby wiedziec tak naprawde na czym stoje znow musze ograniczyc rotacje. Walka o podium w moim przypadku to walka w kategoriach trojki,zbiorki,asysty,bloki i po trochu steale i straty. W kazdej albo musze sie bronic i utrzymywac przewage albo starac sie ugrac po 1-2 pkt.

Licze na to ze Ulis bedzie lepszym rozwiazaniem na nadrobienie strat w asystach po stracie Lowry'ego niz Lin. W trojkach ma mi pomoc bezuzyteczny we wszystkich innych kategoriach Ellington a pomoc w zbiorkach i blokach ma mi dac Hernangomez i Zubaca (jak/jesli wkoncu dadza mu pograc po 30 minut jako starter). Chriss ktorego pobieralem milion razy ma byc moim universal soldier na wypadek jakby cos sie stalo Johnsonowi lub Greenowi. Ten drugi po kontuzji Duranta nie gra jakos znacznie lepiej na co troche liczylem a w asystach zalicza regres a to mnie martwi. Wciaz nie mam pewnosci czy dobrze wyszedlem na wymiane Hassana za KATa bo w punktach i tak nic mi juz nie pomoze a blokuje znacznie mniej tyle ze jest bardziej wszechstronny i daje mi tez troche trojek i asyst. Ross na ktorego liczylem po transferze do Orlando troche mnie zawodzi zwlaszcza jezeli chodzi o ilosc trojek a Butler gra ostatnio troche slabiej troche w kratke i przy slabym FG.

Zobaczymy jak to bedzie...mam szanse zakonczyc sezon nawet na 2 miejscu ale rownie dobrze moge byc na 4 czego najbardziej sie obawiam bo z dwojga zlego wolalbym skonczyc na 5 niz o wlos przegrac walke o awans.

 

Czasu zostalo niewiele, jestesmy po trade deadline (bardzo cichym co troche mnie dziwi i zastanawia-czyzby wszyscy byli zadowoleni ze swoich druzyn?) a na FAsach i waiversach ciezko znalezc kogos wartego pobrania.

Oj ciekawy bedzie ten ostatni miesiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.