Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Moglibyście odpowiadać na pytanie które zadaję podczas wysyłania trejdu zamiast tylko klikania reject?. Odmowa i komentarz by się przydał, coś w stylu "nie oddam go/ oddam ale za ...". W aplikacji na czacie prywatnym też nikt nie odpisuje. Na forum niektórzy byli 3 tygodnie temu więc jedyna forma kontaktu pozostaje podczas składania trejdu i komentarzy tam. 

nie wiem czy w tej lidze to bylo juz w tym sezonie, ale tez mnie to czasem denerwuje. pisze w comment np: "to tylko wstępna propozycja, co byś chciał za gracza x i czy w ogóle jest na sprzedaż" a tam reject bez info..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje sam reject bez komentarza tylko w przypadkach wg mnie absurdalnych propozycji. W tym sezonie dostałem raz propozycję za gościa z  top 20 wtedy, a oferowani mi byli dwaj gracze z okolic top 150. Natomiast jeśli dostaję reject bez komentarza to zakładam, że druga strona w ogóle nie jest zainteresowana tradem. Nie ma też przymusu komentowania, wiec jeśli ktoś tak chce grać i ogólnie jest aktywny to jego wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiałem się nad pohandlowaniem ale póki co nie mam koncepcji. Nie bardzo wiem kogo ruszyć a czaiłem się na reklamowanego już tutaj Bookera. Mam mały dołek na PF, pomijając mój ogólny, dosłowny dół :) Póki co jeszcze się miotam, walczę na FA i próbuję reanimować trupa. Miles powinien wrócić do składu, stąd srogie dolary na niego wyłożone. Rozbudzić się powinien (wymagam) także Rondo i Towns bo to miały być podstawy składu w swoich obszarach. Póki co jest (odpowiednio) bardzo słabo albo przeciętnie. Walczy Giannis oraz Demar ale to za mało by opuścić strefę spadkową. Nurkic po początkowych rewelacjach teraz mocno przygasł, mam nadzieję, że chwilowo.

 

Nie minęło jeszcze wiele dni sezonu ale już mogę powiedzieć, że wyjście na drafcie poza swoją strefę komfortu nie popłaca. Chciałem pofisiować to mam za swoje i spadek jest bardzo realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście odpowiadać na pytanie które zadaję podczas wysyłania trejdu zamiast tylko klikania reject?. Odmowa i komentarz by się przydał, coś w stylu "nie oddam go/ oddam ale za ...".

Trzeba wiedziec z kim rozmawiac ;) Ja juz mam kilku sprawdzonych GMow na ktorych mozna liczyc w kwestii prowadzenia negocjacji i moge byc spokojny ze od nich zawsze odpowiedz otrzymam.

Kogo kogo? ;)

Kemizo, Cieglo, Regis, RonnieArtestics, Enigmos, Chytruz, Kapitan Planeta... Tak wiec nie jest tak zle.

Zaciekawilo mnie, ze na tej liscie nie ma bankruta... znaczy nie mieliscie przyjemnosci? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta...w poprzedniej lidze to nawet motywowalem bankruta do tego zeby sie nie poddawal i walczyl na FAsach waiversach i robil wymiany i na dobre mu to wyszlo bo z dalszej pozycji ale jednak awansowal.

W tym sezonie rozmowy o wymianach nie sa zbyt "rozbudowane" ;) ale sa:)tylko ze na razie bez efektu :(

Nie wymienilem bankruta na liscie aktywnych w rozmowach GMow bobto wlasnie jemu wymienialem z kim mozna/warto rozmawiac wiec trudno raczej bylo bankrutowi polecac bankruta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu wyslalem do kilku GMow wiadomosci na PW. Kilku wciaz nie odpowiedzialo...

Posprawdzajcie prosze skrzynki i odpiszcie. Czekam na odpowiedzi bo chce wiedziec na czym stoje.

Przypominam ze Booker jest do wziecia a taki mecz jak mial dzisiaj to nie jego pierwszy taki mecz i zapewne nie ostatni wiec chetnych zapraszam na PW.

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kuuuurrrde jaka tutaj cisza :P

No to wrzuce chociaz cos z cyklu "ogloszenia":

 

Moge oddac Howarda lub Gortata za innego Centra nawet z mniejsza iloscia zbiorek za to z lepszym FT (ewentualna wieksza ilosc blokow mile widziana).

Poszukuje tez trojek stl i wczesniej wspomnianych blokow najlepiej ktos na pozyscje SG/SF lub SF/SF moze tez byc ktos kto daje zbiorki i bloki na pozycji PF/C i za kogos kto spelnia wyzej wymienione wymagania moge dac pakiet Johnson,Williams (Williams na razie polamany ale w weekend bedzie wiadomo ile jeszcze bedzie pauzowal-prawdopodobnie nie dluzej niz tydzien )

 

Tak wiec oferuje zajebiste FG i zbiorki i dobre bloki za dobre FT i rownie dobre bloki albo daje sporo trojek solidne zbiorki i troche przechwytow i blokow za trojki (co za tym idzie-punkty) i steale lub zbiorki i bloki.

 

Zainteresowanych zapraszam na PW.

 

Pzdr Y'all !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bankrut.

Wszystko fajnie tylko ze podskoczylismy w tabeli tylko dlatego ze mamy sporo rozegranych gier. Jestesmy w grupie 6 druzyn z 200+ rozegranych meczy gdzie potem 5 nastepnych ma ich rozegranych 190+ a pozostalych 4 ma ich tylko 180+ wiec bylbym ostrozny z optymizmem. Na srednich jestem na 5 miejscu a Ty na 10...

Obym byl w stanie to utrzymac. Przed sezonem mowilem top7 gwarantowane, top5 realne, top3 marzenie wiec narazie zgodnie z przewidywaniami.

 

Kuuurrrde spoznilem sie o pol godziny z pobraniem Nogueiry a czailem sie od kilku dni na niego czekajac na lepszy mecz bo przydalby mi sie rezerwowy center z blokami i przechwytami...na pocieszenie wzialem O'Quinna ktory pewnie rozegral swoj mecz zycia. Ciekawe jak dalej bedzie gral Dekker zwlaszcza ze podobno Arize bola plecy.

 

Mimo tego co napisalem wczesniej troche sie jaram ze coraz lepiej mi idzie. Wszystko dzieki temu ze wreszcie moj podstawowy sklad jest w pelni zdrowy i dopiero teraz zaczynam widziec na co stac moja druzyne.

Chcialem wymieniac Horforda a teraz stal sie graczem nie do ruszenia.

Lowry wreszcie osiagnal forme z zeszlego sezonu i gra yo co chcialem zeby gral.

Beal gra lepiej niz chcialem chociaz przez jakis czas po transferze Porter-Beal zalowalem tej wymiany.

Dragic jak zdrowy to rozgrywa sezon kariery.

Crowder wreszcie zdrowy. Przydatny nie powiem ale szalu nie ma wiec jest graczem ktorym moge potencjalnie handlowac. Howard-znizka formy ale tak normalnie trzyma mi zbiorki i gra ok tylko zabija mi FT dlatego jest do wymiany za innego centra. Gortat znacznie powyzej oczekiwan. Zastanawiam sie tylko jak dlugo tak pogra ale kto wie moze to sie nie zmieni skoro konkurencji w druzynie brak.

Czekam tez z niecierpliwoscia kiedy wkoncu przestana tak sie piescic z Linem i dopuszcza go do gry bo przeciez to juz rowno miesiac jak pauzuje a kontuzja nadawala sie na jakies 2-3 tygodnie przerwy. Rozumiem ostroznosc ale bez przesady. Licze na to ze za maks 2 tygodnie wroci.

Johnson to moj FAsowy steal. Najcenniejszy Util w mojej druzynie bo daje mega wszechstronne statsy-przypominam ze jest na sprzedaz w pakiecie z M.Williamsem.

 

Zainteresowanych wymianami jeszcze raz zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal, wysłałem ci propo. powiedz mi ktory jestem na srednich? sorki za to lenistwo, ale nie działa mi coś fb-ninja. 
w ogóle skoro tyle tu piszesz, i widać że sprawdzasz na bieżąco swoją pozycję, może wrzucałbyś tabelkę średnich raz na tydzien czy dwa? nie każdemu chce się sprawdzać, przydałoby się coś takiego.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RonnieArtestics. Odpisalem Ci w sprawie oferty na PW.

Na srednich jestes na 7 miejscu z 75pkt czyli 3pkt za mna ;P

Sprawdzenie tabelki na srednich trwa moze pol minuty wiec nie wiem jaki to moze byc problem dla GMow zeby to sprawdzac samemu. Dla mnie to zaden klopot gdyby nie fakt ze zazwyczaj wszystko robie w telefonie korzystajac z Tapatalka a tu raczej ciezko byloby to wklejac (albo jest to latwe tylko Ja nie potrafie ;P ) ale moge raz na jakis czas jak bede przy kompie wrzucac tutaj ta tabelke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś oferty już wysłałem ale ogłaszam tutaj na ogólnym, że niniejszym potrzebuję PTS oraz 3PM a na sprzedaż mam Hensona. BLK zawsze w cenie, uwzględnijcie to w ewentualnych ofertach ;) Jeśli chodzi o moje potrzeby to nie chcę się rozdrabniać i potrzebuję jednego konkretnego gościa (a nie dwóch, którzy łącznie sporo narzucają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że będę musiał to pisać ale to żenada jakaś jest. Wysłałem pw do niejakich Racza i Buu - zero odpowiedzi. Nie rozumiem tego, zapisać się i zapomnieć...

 

Tak czy inaczej dalej podtrzymuję ofertę na Hensona. Nie spieszy mi się specjalnie, w tym czasie podnoszę jego wartość przetargową. W tym momencie jest do wyrwania jeszcze relatywnie tanio ale niedługo okienko się zamknie. To nie oznacza jednocześnie, że 3 BLK na mecz to przeceniana opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.