Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie caly pierwszy sklad polamany:

SG Beal

G Dragic

SF Crowder

PF Horford

F Howard

I kim tu grac?

Na szczescie Miles wciaz jest "na fali" ale Young juz nie dlatego sie go pozbylem na rzecz Jamesa Johnsona. Johnson ostatnio nawet sporo gra i nabija rozne statsy (zwlaszcza sporo blokow) przy bardzo dobrej skutecznosci i nawet sie troche dziwie ze Spoelstra woli wystawiac w pierwszej piatce D.Williamsa zamiast jego. Wszystko i tak zaraz sie moze zmienic jak do gry wroci Winslow a jak wroci Dragic to tym bardziej bo tam w rotacji na skrzydlach tloczno (jest jeszcze Richardson i Babbit) ale zobaczymy.

Dudley tez ostatnio w formie wiec poki gra jak w ostatnich 3 meczach to go trzymam.

Leuer ok ale bez szalu.

Booker ostatnio roznie a raczej troche slabiej ale jeszcze daje rade.

Hensona wzialem bo przeczytalem ze Kidd widzi go w przyszlosci jako podstawowego C w Bucks...zobaczymy jak to bedzie bo na razie musi dzielic minuty jeszcze z Monroe ale moze go wreszcie wytransferuja a wtedy jak Henson faktycznie by gral jakies 20-30 minut to moze byc z niego pozytek zwlaszcza jesli chodzi o bloki i zbiorki a tego moge potrzebowac jesli wymienie Horforda za jakiegos SG/SF.

No i jest jeszcze Chriss ktory zanim zacznie faktycznie byc produktywny (zacznie grac po ponad 20 minut) jeszcze minie troche czasu ale trzymam go z nadzieja ze dostane nagrode za cierpliwosc i to na nim razem z Bookerem bede mogl polegac ponoddaniu Horforda.

 

Na dodatek kogos z wyzej wymienionych zaraz bede musial wyrzucic zeby zrobic miejsce dla Crowdera ktorego na razie trzymam na IR.

 

Wiec jak widac na razie raczej szalu nie ma jesli chodzi o graczy ktorzy maja zastepowac kontuzjowanych.

Musze ten trudniejszy czas jakos przetrwac z nadzieja ze jak juz sie wszyscy wykuruja to zaczna "wymiatac" ;) i skoro zaliczyli teraz kontuzje to potem przez dluzszy czas im sie to nie przytrafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze malo Was interesuje co sie dzieje w mojej druzynie...

Ja mam odwrotnie chetnie bym poczytal co tam z Waszymi druzynami. Niestety bardzo niewielu z Was w ogole cos tutaj pisze.

Nie martwcie sie, jak tak dalej pojdzie to z czasem i Ja przestane ;)

 

Czytamy, czytamy, choć nie z tej ligi, ale zawsze miło się czyta. Kontynuuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze malo Was interesuje co sie dzieje w mojej druzynie...

Ja mam odwrotnie chetnie bym poczytal co tam z Waszymi druzynami. Niestety bardzo niewielu z Was w ogole cos tutaj pisze.

Nie martwcie sie, jak tak dalej pojdzie to z czasem i Ja przestane ;)

Nie to, że mało interesuje, po prostu odpisałem, żeby było coś pomiędzy Twoimi postami ;) Jak widzisz niektórych interesuje. Ja też podziwiam zapał do tych Twoich "artykułów". Taki nasz copywriter :tongue:

 

 

E: No wreszcie B. Knight zagrał mecz na poziomie. Mam nadzieję, że ten poziom u niego już pozostanie.  

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze malo Was interesuje co sie dzieje w mojej druzynie...[...]

Nie martwcie sie, jak tak dalej pojdzie to z czasem i Ja przestane ;)

Podziwiam twój zapał do ciągłego pisania tych sprawozdań. Mi akurat one nie przeszkadzają ;).

Jakby co ja tez je czytam chociaz nie gram w tej lidze ;-)

Wrecz chcialbym zeby wiecej osob tak robilo jak Mikowal83...

 

Ja mam odwrotnie chetnie bym poczytal co tam z Waszymi druzynami. Niestety bardzo niewielu z Was w ogole cos tutaj pisze.

... ale jak widac prawie wszyscy nie maja takiej potrzeby.

 

Ten aspekt rozgrywek wg mnie jakos slabo wypalil, wsrod ~150 osob nie ma chociaz 30, ktore by regularnie cos pisaly? Wydawalo mi sie, ze znajdzie sie wiekszy odsetek chetnych do obgadywania innych, ale wychodzi na to, ze milczaca wiekszosc jest mocno dominujaca... coz, mi sie zawsze wydawalo, ze ta gra bez komentowania jest gorsza niz z nim, ale jak widac jest to niepopularna opinia i skoro innym gra sie podoba bez tego elementu...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na razie nie przestaje pisac.

Dopoki ktos faktycznie czyta moje "wypociny" i nie znajdzie sie ktos komu to przeszkadza bede pisal. Pewnie nie zawsze tak czesto bo na razie znajduje na to czas a pozniej moze byc z tym roznie.

Niemniej jednak jesli uwazacie to za glupie i bezsensowne i komus to przeszkadza to dajcie znac bo po co mam wtedy marnowac na to czas...

 

W zeszlym roku prawie w ogole nie pisalem i wiLQ troche sie dziwil i narzekal ze nic sie na forum nie dzieje. Nie za bardzo mialem wtedy na to czas i bardziej skupialem sie na samej grze i negocjacjach ktore prowadzilem systematycznie prawie przez caly sezon, niz na pisaniu na forum. W tym roku postanowilem byc tu bardziej aktywny. Jaki bedzie tego efekt zobaczymy.

 

Zdaje sobie sprawe ze pisanie tylko o swojej druzynie za wiele nie wnosi do gry i moze byc malo ciekawe dla innych niestety na dluzsze wywody w ktorych pisalbym o i do innych, az tyle wolnego czasu nie znajde i przyznam szczerze ze nie analizuje az tak doglebnie tego co sie dzieje u innych dlatego ciezko mi to komentowac. Dlatego zaluje ze nikt inny nie pisze chocby polowy tego co Ja o swoich druzynach bo wtedy latwiej byloby znalezc punkt zaczepienia do dyskusji o innych zawodnikach i druzynach albo poczynaniach danego GMa.

Nie wymagam jednak od wszystkich a w zasadzie od nikogo zeby byl tak samo "pojebany" na punkcie NBA i fantasy jak Ja wiec nie zdziwie sie i nie bede mial do nikogo pretensji jak sytuacja na forum sie nie zmieni i pozostane jednym z nielicznych piszacych lub jesli ktos poprosi mnie o nie pisanie tych wszystkich "bzdur".

 

Tymczasem nastepny post bedzie kolejnym recap'em kolejnego dnia rozgrywek w mojej druzynie ;P

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na razie nie przestaje pisac. Dopoki ktos faktycznie czyta moje "wypociny" i nie znajdzie sie ktos komu to przeszkadza bede pisal. Pewnie nie zawsze tak czesto bo na razie znajduje na to czas a pozniej moze byc z tym roznie.

Jakbys nie mial czasu/checi na takie codziennie pisanie [co jest chyba zbyt ambitne przy takim dluuuugim sezonie?] to mozesz sprobowac podsumowan co pare dni albo raz na tydzien, polecam ;-)

 

W zeszlym roku prawie w ogole nie pisalem i wiLQ troche sie dziwil i narzekal ze nic sie na forum nie dzieje.

Faktycznie co roku tak jest ;-)

Ale mam nadzieje, ze nie piszesz tego dla mnie, wazniejsze zebys czerpal z tego jakas przyjemnosc/korzysc.

 

tu bardziej aktywny. Jaki bedzie tego efekt zobaczymy. Zdaje sobie sprawe ze pisanie tylko o swojej druzynie za wiele nie wnosi do gry i moze byc malo ciekawe [...] Dlatego zaluje ze nikt inny nie pisze chocby polowy tego co Ja o swoich druzynach bo wtedy latwiej byloby znalezc punkt zaczepienia do dyskusji o innych zawodnikach i druzynach albo poczynaniach danego GMa.

Wg mnie najbardziej mierzalny efekt takiego pisania to ulatwienie w negocjowaniu/trejdowaniu.

Jak jest wylozone na tacy jakich graczy bys chetnie sprzedal i czego potrzebujesz to oferty sie same kleca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chetnych? Booker na pewno da troche (a nawet sporo) zbiorek i stl przy dobrym FG ale oprocz tego wszystkiego po trochu bo i trojeczke czasem sypnie i 2as na mecz tez da.

Jak ktos potrzebuje wysokiego ze zbiorkami dobrym FG i stl to jak znalazl. Komu komu?

Ja potrzebuje glownie punktow asyst i trojek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście odpowiadać na pytanie które zadaję podczas wysyłania trejdu zamiast tylko klikania reject?. Odmowa i komentarz by się przydał, coś w stylu "nie oddam go/ oddam ale za ...". W aplikacji na czacie prywatnym też nikt nie odpisuje. Na forum niektórzy byli 3 tygodnie temu więc jedyna forma kontaktu pozostaje podczas składania trejdu i komentarzy tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.