Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale odpowiedz na pytanie co do stron z analizami fantasy tez znajde w innym warku?

Wg mnie najlepiej takie ogolne pytania zadawac we "Wszelakich Dyskusjach Miedzyligowych".

Bo w tym watku to tak jakbys pytal tylko 15 GMow z tej ligi...

Jakby co ja nie mam ekscytujacej odpowiedzi bo z zadnych nie korzystam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos przypomniec ile dni mija od zaakceptowania transferu do posiadania nowego zawodnika w skladzie (kiedy moze rozegrac mecz)?

Z tego co pamietam to 2 dni na ewentualne zavetowanie przez innych i 1 dzien zanim jest w skladzie czyli np jak dzisiaj zaakceptuje transfer to nowy zawodbik bedzie mogl dla mnie rozegrac mecz dopiero 5 listopada ale tego wlasnie dojladnie nie pamietam.

To jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ja wiem. Jak sie wejdzie w pending trade to tam jest napisane "trade will process 4/11" ale tu jest wlasnie moje pytanie czy 4/11 bede juz mial nowego zawodnika w skladzie czy dopiero wiadomo ze transfer przeszedl (nie zavetowalo wystarczajaco duzo innych GMow) a w skladzie bede go mial 5/11. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wlasnie przyklepalem swoj pierwszy w tym roku transfer.

Wlasnie, jak to jest z vetowaniem. Z tego co pamietam zeby transfer nie pdoszedl do skutku musi go zavetowac chyba 1/3 ligi czyli z 5 GMow ale nie wiem czy dobrze pamietam.

Mam nadzieje ze transfer przejdzie. Ja zaliczam sie do tych ktorzy nie przeszkadzaja innym w grze i o ile transfer nie jest razaco niesprawiedliwy (np. Harden za Jenningsa) to nie vetuje bo wychodze z zalozenia ze kazdy wie co robi wiec "nie mi to oceniac".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytabie:

Z jakich stron analizujacych fantasy NBA korzystacie?

Patrzylem w necie i jest tego troche.

Zaczalem od fb-ninja ale tam teraz jak chce przeanalizowac transfer albo zobaczyc team directions to ciagle mi wyskakuje blad. Moze cos zle robie. Moze ktos mi podpowie co tam trzeba zaznaczac zeby sie dobrze wyswietlalo.

Directions i Let's Make a Deal powinny już działac bez problemów.

Trade Analyzer powinien zacząć działać lada dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrde no i Horford juz straci 2 mecze bo sie walnal w glowe na treningu... nie dosc ze sie chlopak jeszcze dobrze nie rozkrecil i ma statsy troche ponizej oczekiwan to jeszcze to...a akurat statsow takich jak zbiorki czy bloki potrzebuje najbardziej...ehhh wrzuce Marquese Chrissa niech sobie poszaleje w pierwszej piatce. Jaram sie ze go za 5$ z waiversow przechwycilem bo moze byc z niego pozniej uzytek...troche tak jak z Devinem Bookerem w zeszlym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrde no i Horford juz straci 2 mecze bo sie walnal w glowe na treningu... nie dosc ze sie chlopak jeszcze dobrze nie rozkrecil i ma statsy troche ponizej oczekiwan to jeszcze to...a akurat statsow takich jak zbiorki czy bloki potrzebuje najbardziej...ehhh wrzuce Marquese Chrissa niech sobie poszaleje w pierwszej piatce. Jaram sie ze go za 5$ z waiversow przechwycilem bo moze byc z niego pozniej uzytek...troche tak jak z Devinem Bookerem w zeszlym roku...

Też się Chrissem jaram, ale czekam aż ktoś z wysokich Suns się połamie Len,, Chandler, ewentualnie za Warrena lub Dudleya może startować i wtedy go wstawię. Sobie pewnie poczekam :smile: Ma chłopak talent i może być bardzo all around player :smile:

Albo nie :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym sezonie bardzo szczesliwie omijaly mnie kontuzje najwazniejszych graczy...w tym roku cos czuje ze moze byc inaczej...

Crowder wypada mi ze skladu co najmniej na tydzien (cos czuje ze moga byc nawet ze 2-3 tygodnie), Horford tez wypadl ale ten (na szczescie) najpozniej za tydzien powinien wrocic, Lowry dostal z lokcia od Gortata ale na szczescie to nic powaznego...niby duzo tego nie ma ale juz sie zaczyna...a strata Crowdera zaboli mnie najbardziej...zwlaszcza ze z FAsow jakos nie za bardzo jest kogo brac...niby grzebie w nich i przebieram ale narazie to "szukanie jedzenia w koszu na smieci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomni mi ktos jak to jest z waiversami na FAsach? Jak sie licytuje i da sie np cene 15$ za jakiegos waivera to jak nikt inny go nie zalicytuje to nie traci sie tych 15$ tylko dostaje sie go za darmo? Z koleji jak ktos inny da za tego samego waivera 0$ to ten co dal 15$ faktycznie tyle za niego zaplaci?

 

Druga kwestia dotyczy vetowania transferow. Czy jest gdzies na to podglad ile razy transfer byl zavetowany?jesli tak to czy widac przez kogo?Czy jesli wogole to jest widoczne to jest to widoczne w trakcie pending trade czy dopiero jak do transferu dojdzie lub nie?

 

Odpowiedz na pytanie pewnie zalazl bym w innym watku wiec z gory wielkie sorry ze tutaj obto pytam ale wiecej czasu mi zejdzie na szukaniu tego info niz na poczekaniu tutaj na odpowiedz. Pytania swoja droga troche jak od debiutanta ale z waiverami to po prostu juz zapomnialem jak to bylo a z vetowaniem transferow to zawsze bylem tego ciekaw.

 

Z gory wielkie dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomni mi ktos jak to jest z waiversami na FAsach? Jak sie licytuje i da sie np cene 15$ za jakiegos waivera to jak nikt inny go nie zalicytuje to nie traci sie tych 15$ tylko dostaje sie go za darmo? Z koleji jak ktos inny da za tego samego waivera 0$ to ten co dal 15$ faktycznie tyle za niego zaplaci?

Jak dasz najwiecej to zawsze tracisz ta kwote niezaleznie od tego co zrobili inni.

 

Druga kwestia dotyczy vetowania transferow. Czy jest gdzies na to podglad ile razy transfer byl zavetowany?jesli tak to czy widac przez kogo?Czy jesli wogole to jest widoczne to jest to widoczne w trakcie pending trade czy dopiero jak do transferu dojdzie lub nie?

Nie widac tego i jest to anonimowy proces, wiec tylko widac czy wymiana przeszla czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udalo sie. Po tym jak sie naczytalem o vetowaniu wymian w I lidze bylem pelen obaw czy moje transfery zostana zaakceptowane przez lige mimo ze wydaja mi sie calkiem sprawiedliwe. Mam nadzieje ze w naszej lidze nikt sobie nie bedzie przeszkadzal i nie bedzie bezpodstawnie vetowal transferow. Co mysle o vetowaniu napisalem juz wczesniej w tym watku.

 

Transfer Howard-Batum: Zalezalo mi na drugim dobrym C tak aby zabezpieczyc sobie zbiorki,bloki i FG zwlaszcza ze juz na poczatku widac bylo ze te statsy beda u mnie kulec. Nie wiem czy za cene Batuma udaloby mi sie zdobyc kogos lepszego od Howarda ale na tak wczesnym etapie rozgrywek nie mialem zbyt duzego wyboru bo wiekszosc z Was na razie nie chcialo robic wymian.

Na transferze zyskalem FG,zb i blk ale stracilem na trojkach,FT i asystach. Utrata asyst majac w skladzie Lowry, Dragica i dobrze podajacego Horforda tak bardzo mnie nie zabolala ale juz strata trojek i FT bardziej. Poza tym i tak juz slabo bylo u mnie z punktami i trojkami. Dlatego tez zrobilem druga wymiane.

Beal-Porter: Na tym etapie sezonu podobna wartosc i poziom zawodnikow. Dalsza forma obu graczy to znak zapytania. Zarowno jeden jak i drugi maja spore szanse poprawic statsy z zeszlego sezonu a nawet jesli nie to na pewno utrzymaja poziom z zeszlego roku. Dlatego oddalem w transferze troche zbiorek i stl oraz dobre FG w zamian za punkty i trojki i troche asyst. W transferze chodzilo o to aby chociaz troche uzupelnic dziure (zarowno w statsach jak i na samej pozycji SG) po Batumie.

Z obu transferow jestem zadowolony chociaz nie mam pewnosci czy w ogolnym rozrachunku poprawi to moja pozycje w lidze.

Zeby nadrobic straty w FT i jeszcze bardziej poprawic pkt i trojki i jeszcze bardziej zabezpieczyc zbiorki i dodac troche blokow pouzupelnialem sklad FAsami takimi jak CJ Miles (pozytywne zaskoczenie-mam nadzieje ze to bedzie maly steal) Nick Young i John Leuer.

Ostatecznie osiagnalem na ten moment to co zamierzalem czyli doszlifowalem sklad po drafcie. Sklad mam w miare gleboki,zabezpieczone wszystkie pozycje,i w zadnej kategorii (pewnie poza punktami) nie powinienem odstawac.

Pozostaje tylko czekac i patrzec jak bedzie wygladala moja pozycja w lidze np za miesiac bo wtedy juz troche bardziej wymiernie bedzie mozna ocenic czy zmiany wyszly mi na dobre. O zywiscie szkoda ze na Crowdera bede musial czekac jeszcze ze 2 tygodnie a i forma Lowry'ego czy Horforda tez narazie mnie nie zachwyca i oczekiwalem po nich troche wiecej ale nie jest zle zwlaszcza ze troche rekompensuje mi to zyciowa forma Dragica, solidna gra Gortata i maly steal w drafcie jakim jest Booker.

Ciekaw jestem co o tym wszystkim myslicie (a zwlaszcza wiLQ) ale nie spodziewam sie ze bedziecie rownie "wylewni" jak Ja ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi sie dzisiaj humor poprawil jak przeczytalem ze Crowder mozliwe ze juz za tydzien bedzie mogl grac a Horford chociaz nie zagra w niedziele to jest chyba bliski powrotu wiec obaj nie opuszcza wielu meczy :)

 

Chcialbym zeby juz byl koniec listopada bo wtedy bylby juz lepszy obraz w jakiej faktycznie formie sa zawodnicy i czego mozna sie po nich spodziewac a co za tym idzie troche lepiej bedzie widac w ktorych statsach sie traci avw ktorych sie ma przewage i w zwiazku z tym jakie sa faktycznie prognozy dla wszystkich GMow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pisac jako jedyny na forum ;P

 

Wiadomo ze za wczesnie na ocenianie szans naszych teamow ale tak z ciekawosci zagladam na fb-ninja i patrze a tam ciekawa rzecz.

W lidze poki co jestem na 7 miejscu a na fb-ninja w team directions z aktualnym skladem daja mi na koniec sezonu 2-3 miejsce. Natomiast patrzac po srednich jestem wlasnie 7 tak jak aktualnie w lidze.

Sprawdza sie na razie to ze przewidywalem ze realnie moje miejsce w tym sezonie to top 7 i powalczyc moge co najwyzej o top 5 ale marzy mi sie awans z 3 miejsca i team directions z fb-ninja daje mi nadzieje ;)

 

Poki co Lowry dalej ponizej oczekiwan i dalej czekam na Horforda (powrot w srode) i Crowdera (powrot za tydzien max 2 tygodnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.