Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak pisac jako jedyny na forum ;P

Ja niby z zewnątrz, ale pomogę :smile:

 

Wiadomo ze za wczesnie na ocenianie szans naszych teamow ale tak z ciekawosci zagladam na fb-ninja i patrze a tam ciekawa rzecz.

Tylko jedna? ;)

 

W lidze poki co jestem na 7 miejscu a na fb-ninja w team directions z aktualnym skladem daja mi na koniec sezonu 2-3 miejsce. Natomiast patrzac po srednich jestem wlasnie 7 tak jak aktualnie w lidze.

Sprawdza sie na razie to ze przewidywalem ze realnie moje miejsce w tym sezonie to top 7 i powalczyc moge co najwyzej o top 5 ale marzy mi sie awans z 3 miejsca i team directions z fb-ninja daje mi nadzieje ;)

A jakie miałeś ustawienia? Dla pełnych składów, czy Top10? Statystyki za cały bieżący sezon, czy np ostatni tydzień, albo projekcje?

 

Poki co Lowry dalej ponizej oczekiwan i dalej czekam na Horforda (powrot w srode) i Crowdera (powrot za tydzien max 2 tygodnie)

Patrząc na Twój skład - wcale się nie zdziwię jeśli powalczysz o coś więcej niż 7 miejsce. Zwlaszcza, ze na razie masz rozegrane tylko 60 spotkan, czyli jesteś w Bottom 5 ligi pod tym względem.

Natomiast Directions biorą obecną produkcję bez poprawki na to czego raczej nie da się utrzymać.

Znaczna część Twoich zawodników zaczęła znacznie powyżej oczekiwań - Young, Booker, Leuer, Miles an nawet Crowder i Gortat kogą w każdej chwili zejść nieco bliżej swojego typowego poziomu.

Czy da się to nadrobić poprawą produkcji Lowry'ego i powrotem do zdrowia przez rekonwalescentów? Oby! W każdym razie ja trzymam za Ciebie kciuki. Chociażby za samą Twoją aktywność na forum :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach mialem top 10 dla wszystkich i statystyki za caly biezacy sezon wiec to chyba najbardziej wymierne ale nawet jak bralem ustawienia na caly sklad to wychodzilo to samo 2 miejsce.

Zdaje sobie sprawe ze na utrzymianie tej samej formy przez wszystkich zawodnikow przez caly sezon nie jest mozliwe wiec te prognozy traktuje z przymruzeniem oka ale biorac pod uwage ze niektorzy moga poprawic statsy (Horford,Lowry,Crowder) a niektorzy obnizuc loty to i tak daje mi to iskierke nadzieji na awans.

 

Mam nadzieje ze chociaz to co piszesz sie sprawdzi czyli ze powalcze o wyzsze miejsce (np top 5) niz 7. Faktycznie nie zwrocilem wiekszej uwagu na to ze mam mniej rozegranych meczy wiec faktycznie moge byc w lepszym polozeniu niz wskazuje to aktualna tabela.

 

Na utrzymaniw formy przez Younga, Leuera, Milesa nawet troche nie licze bo to typowe waiverowe zapchaj dziury zeby uzupelnic mi statsy trojek punktow zbiorek i blokow ktorych najbardziej potrzebuje.

Niemniej jednak taki Booker ma szanse utrzymac dobra forme (choc nie tak dobra jak teraz) bo jest jedynym porzadnym PF w druzynie i nikt mu nie zagraza wiec mozna byc spokojnym o czas gry a co za tym idzie dalsze nabijanie statsow.

Gortat wyzej niz to co teraz na pewno nie podskoczy zwlaszcza jak wyzdrowieje Mihianimi (czy jakos tak ;P ) ale tez nie powinien znacznie obnizyc lotow.

Crowdera w drafcie znacznie przeplacilem ale po dobrym poczatku sezonu zaczalem miec nadzieje ze moze jednak okaze sie to yrafiona inwestycja i taki troche maly steal w drafcie.

Licze na Lowry'ego ze zblizy sie do statsow z zeszlego roku i ze Dragic rozegra sezon kariery czyli utrzyma ta forme co teraz.

No i jeszcze sa "nowi" w druzynie:

Beal ktorego pozyskalem w wymianie. Poki co tez ponizej swoich mozliwosci ale licze ze da mi te swoje 18pkt 3zb 3 as i 1stl przy skutecznosci z zeszlego roku czyli lepszej niz teraz. W koncu sciagnalem go po te jego pkt i trojki zeby chociaz troche zalatac dziure po Batumie.

Howard robi to czego od niego oczekiwalem chociaz od momentu jak zaczal grac dla mnie to zalicza troche mniej blokow ale tak to pkt,zb,FG takiej jak chcialem...tylko te wolne...wiedzialem ze tu duzo trace ale podjalem ryzyko...niemniej jednak nie wiedzialem ze bedzie w stanie az tak popsuc mi cale druzynowe FT. Gdyby nie on bylbym w czolowce ligi bo reszta narazie bardzo dobrze rzuca wolne. Jeszcze gdyby nie wykowyal ich az tyle (prawie 10 na mecz) to jeszcze jakos by szlo a tak...no coz mam nadzieje ze druzynowo chociaz na 75% zostane :P Ale swoja droga, patrzac na cala reszte biorac pod uwage ogol to to chyba wciaz jeden z najlepszych centrow po Whiteside,Towns,a na podobnym poziomie co bardziej popularni Gobert czy Drummond a w drafcie mozna go bylo kupic za polowe tego co oni kosztowali a i oddanie za niego Batuma na razie wciaz nie wydaje mi sie wygorowana cena.

 

Ogolnie w moich rozwazaniach analizach i prognozach przewazalo stwierdzeni "mam nadzieje"...ta podobno umiera ostatnia ale jest tez matka glupich wiec sam nie wiem jak bedzie ale cieszy mnie to ze mam przynajmniej szanse na gorna polowe tabeli (czyli tez pewne utrzymanie w lidze na czym bardzo mi zalezalo) a moze i na cos wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram sie bo moja "inwestycja w przyszlosc" moze zaowocowac szybciej niz myslalem. Chodzi mi o Marquese Chriss.

Wlasnie przeczytalem ze ma dzisiaj wyjsc w pierwszej piatce wypychajac z niej Dudley'a. Moze byc to troche powiazane z faktem ze z przyczyn osobistych dzisiaj nie zagra Chandler ale z tego co wyczytalem to trener Watson planuje ta zmiane wprowadzic na stale :)

Myslalem ze bedzie musialo minac jeszcze troche czasu zanim Suns znow calkowicie postawia na rozwoj swoich mlodych graczy...poza tym myslalem ze do tego zeby Chriss zaczal grac cos ok 24 minut potrzebna bedzie kontuzja Chandlera albo Len'a a tu prosze jaka mila niespodzianka :)

 

Po drafcie patrzylem kim moznaby uzupelnic sklad albo na kogo postawic i dac szanse ze z biegiem czasu przyniesie korzysci.

W wielu ligach po draftach Chriss byl popularnym FAsem/waiverem a ze faktycznie chlopak ma potencjal to postanowilem dac mu szanse i dalem za niego cale 5$.

W zeszlym sezonie tez postawilem na mlodego utalentowanego z Suns (Devin Booker) tyle ze wtedy zrobilem to jakos w polowie sezonu i za jakies 7$ ale nie zalowalem i mam nadzieje ze tym razem historia sie powtorzy.

Chriss w statsach per36 powinien dawac 14pkt 8zb 2as 2stl 1blk ale tez 4to i 6fauli wiec wyglada obiecujaco ale moze byc roznie. Na pewno beda gorki i dolki ale poki co wstawiam go juz dzis na Utila (nie wiem czy nie za wczesnie i czy trzeba bylo poczekac i zobaczyc jak sobie poradzi w pierwszej piatce i ile minut tak naprawde zagra) i czekam do rana jakie statsy nabije :)

 

P.S

Kemizo i Funk Volume czekam na odpowiedzi na moje wiadomosci z PM.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Chriss sobie nie poszalal... :( faule jednak beda problemem...ale wierze ze bedzie lepiej...jednak poki co chyba nawet z utila go zdejme do czasu az sie rozegra.

 

Gratki za przechwycenie Setha Curry'ego z FAsow. Mialem go na watch list i czekalem na jakis przelomowy mecz zeby dac mu szanse ale tym razem nie przebudzilem sie kolo 4 i nie zdazylem. Ciekawe czy to tylko jeden mecz czy poczatek dobrej passy.

 

Apropos FAsow i waiversow to juz sie troche jasniej zrobilo kto narazie zaliczyl steale na tym rynku.

 

Moim zdaniem pobranie Barea przez Kamizo to mega steal. Szukalem tez wsparcia na PG i pamietam ze przegladalem tego dnia jego profil pamietajac ze mimo wieku w zeszlym sezonie potrafil nabijac statsy ale balem sie ze w tymnroku juz tak nie bedzie i chcialem zobaczyc jeszcze mecz dwa czy trzy jak bedzie gral. Blad.

 

Kilpatrick wziety przez Bankrutow tez dobry wybor. Tez chcialem kogos kto zdobywa punkty i pamietalem z zeszlego sezonu ze jako rezerwowy tak slabej druzynie niezle sobie radzil jednak dawal tylko pkt i trojki i dlatego tez go nie pobralem a na razie zaluje bo gra naprawde dobrze i do pkt i trojek dolozyl tez inne statsy.

 

Muscala pobrany przez Funk Volume to mniej spektakularny ale tez dobry ruch. Ma potencjal gra sporo minut a jak Millsap czy Howard zaczna pauzowac to moze byc naprawde dobry. Spory potencjal.

 

Harkless pobrany przez Joel Hans to tez jak narazie skuteczne pobranie. Troche nie jestem do niego przekonany i juz pare razy wczesniej wahalem sie czy go brac bo niestety rotacja w Blazers na skrzydlach jest rozna i troche brakuje minut dla wszystkich i dlatego forma Moe jest nierowna ale jak narazie solidny przecietny poziom.

 

I najswiezsze pobrania takiej jak:

 

Sabonis przez Penetrator. Moim zdaniem bardzo ciekawy grajek ktory wraz z biegiem sezonu moze grac tylko coraz lepiej. Troche blokuje go Kanter ale kto wie czy go z czasem nie wygryzie z pierwszej piatki. Chcualem go lykac ale u mnie rroche tloczno i mam sporo dosc dobrych/solidnych PF wiec sie na niego nie zdecydowalem.

 

Hield pobrany przez Anything Possible. Tutaj chcualem go licytowac ale 6$ bym za niego nie dal. Zastanawialem sie czy dac za niego 3$ czy 5$ wiec nawet jakbym licytowal to bym przegral. Perspektywiczny gracz ktory moze byc bardzo nierowny ale w Pelicans jest problem z SG a ze przegrywaja to moga mu z czasem (nawet juz to zaczynaja robic) dawac coraz wiecej pograc wiec moze dac troche pkt,trojek i asyst. Tu chcialem zainwestowac w przyszlosc tak jak w Chrissa ale mialem troche wiecej obaw i mniej przekonania.

 

Ilyasova pobrany przez Maul Merchant. Potrzebuje pkt i trojek wiec tez rozwazalem ta opcje ale z nim troche niewiadoma. Jak Saric pokaze ze faktycznie jest tak dobry jak wszyscy mysla a Covington wrecznie zacznie trafiac (powoli zaczyna) to Ghostface Ilya moze miec mniej minut na nabijanie statsow.

 

O swoich nabytkach nie bede sie rozpisywal ale narazie mimo ze pare razy sie spoznilem albo bylem niezdecydowany a pare razy spudlowalem to jestem wzglednie zadowolony bo:

Leuer dostaje sporo minut SVG go lubi i kaze mu wiecej rzucac a do tego dodaje troche trojek zbiorek i blokow.

 

Miles dopoki znowu sie nie polamie a do gry nie wroci Stuckey tez jest spoko. Na razie taki moj maly steal bo rzuca na swietnej skutecznosci sypie trojki i zdobywa sporo punktow. Szkoda ze z innymi statsami (poza stl) gorzej.

 

N.Young gra w pierwszej piatce i to sporo minut niestety on to tylko punkty i trojki ale tez swietne FT (jak na razie)

 

Zycze Wam udanych porannych/nocnych polowan ;)

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za przechwycenie Setha Curry'ego z FAsow. Mialem go na watch list i czekalem na jakis przelomowy mecz zeby dac mu szanse ale tym razem nie przebudzilem sie kolo 4 i nie zdazylem. Ciekawe czy to tylko jeden mecz czy poczatek dobrej passy.

 

Liczę na dłuuuugą passę ;)

Generalnie początek sezonu dość dobry trochę kuleją bloki,

ale teraz mam nadmiar SFów, bo wrócił Hayward, Bazemore się rozegrał, ale choć niby od przybytku głowa nie boli

to chętnie coś spakuję za lepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi sie robic szpital...moze troche przesadzam ale Horford i Crowder dalej nie graja a teraz kontuzje zaliczyl Beal. Podobno nie grozna ale jeszcze nie wiadomo i i tak moze sie skonxzyc na tym ze tez opusci kilka gier. :(

Zeby tego bylo malo w te 10 minut co sobie pogral zdazyl popsuc mi FG bo rzucil 1/8...na dodatek tak sobie porownuje poczynania Portera z Bealem zeby zobaczyc czy na tej wymianie zyskalem czy stracilem i jak na razie wychodzi ze stracilem...Porter w dwoch ostatnich meczach zwariowal i nabija kozackie statsy...ehhh

 

Pocieszajace jest to ze na wymianie Batum-Howard na razie wychodze korzystnie oraz to ze Lowry jakby zaczyna sie rozkrecac i dzisiaj prawie zaliczyl TD ale skutecznosc FG ma dalej tragiczna.

 

Gortat dalej w dobrej formie.

T.Booker powoli zaczyna schodzic na ziemie ale dalej jestem z niego zadowolony bo i tak gra powyzej oczekiwan. No i moj FAs Leuer potwierdza ze bedzie z niego pozytek i to bylo dobre pobranie.

 

Niestety Chriss w pierwszej piatce gra tyle co jak gral z lawki i nawet gra jakby jeszcze gorzej niz wczesniej. Jednak na nabijanie statsow z jego strony jeszcze przyjdzie poczekac i oby nie okazal sie to niewypal.

 

Po dniu w ktorym gra 7 z 10 zawodnikow spodziewalem sie lepszych wynikow...na szczescie w tabeli nie spadlem i dalej jestem w samym srodku. A na lidera ewidentnie wychodzi Kamizo i wcale mnie to nie dziwi przy tak dobrym i glebokim skladzie jaki posiada. Jak nie bedzie mial pecha z kontuzjami to zobaczycie ze wygra ta lige.

 

Pytanie co do licytacji waivers:

Czy w trakcie licytacji widac gdzies na ile ktos na razie wylicytowal danego gracza? Wydaje mi sie ze nie ale nie jestem pewien dlatego pytam.

Jesli tego nie widac w trakcie to czy widac to po zakonczonej licytacji? Fajnie byloby moc zobaczyc komu i jak bardzo zalezalo na danym graczu.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

No to wychodzi na to ze za wszystkich swoich pobranych FAsow/waiversow sporo przeplacilem i bezsensowanie inwestowalem swoje dolce bo Chrissa moglem pobrac za 1$ (dalem 5$)bo nikt by sie o niego nie zabijal a Leuera i N.Young'a (po 3$) moglem miec za darmo...

Wiedzac ze reszta z Was nie jest rozrzutna bede teraz troche rozsadnie dysponowal swoim budzetem. Warto zachowac $ na walke o prawdziwe perelki ktore moga sie pojawic w trakcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie mam inne obserwacje. Właśnie wydałem w lidze na sznurówce 90 dolców (tak, dziewięćdziesiąt :) ) na Redicka. W większości lig, w których do tej pory grałem w tym systemie, kasa często pozostaje niewydana i ciężkie dolary po prostu się marnują. Nie wiem czy to wynika z niskiej ogólnej aktywności graczy czy właśnie oczekiwania na tego jedynego królewicza z bajki, który ostatecznie nigdy się nie pojawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości lig, w których do tej pory grałem w tym systemie, kasa często pozostaje niewydana i ciężkie dolary po prostu się marnują. Nie wiem czy to wynika z niskiej ogólnej aktywności graczy czy właśnie oczekiwania na tego jedynego królewicza z bajki, który ostatecznie nigdy się nie pojawia :smile:

Faktycznie w zeszlym sezonie tez zauwazylem ze chyba ponad polowa GMow nie wydala ani jednego dolca na waiversow ale to byla IV liga, wielu debiutantow wiec myslalem ze to wynikalo wlasnie z tego. Tymczasem tutaj jak na razie jest podobnie ale nie wiem z czego to wynika.

Wg mnie to wynika z tego, ze jest duuuuuzo wiecej kasy do wydania niz wartosciowych graczy na waiverze, a dodatkowo nawet nie ma znaczenia czy sie wyda ta kase czy nie. Jak ktos jest zadowolony ze swojego skladu lub pobran z FAsow to przeciez nawet nie musi sledzic kto danego dnia wyladowal na waiverze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Tobą. Żaden skład nie jest tak dobry by nie mógł być lepszy.

Przeciez tego nie zasugerowalem... ;-)

Zawsze moze byc lepszy, ale to nie jest tylko kwestia obiektywnej jakosci, ale rowniez wiary w poprawe.

Nie zdarzylo Ci sie nigdy, ze w danej chwili wierzysz w kazdego z graczy, ktorych masz w skladzie, wiec nie pobierzesz marginalngo ziutka wlasnie wiszacego na waiverze?

 

Waiver wire to po prostu kolejne źródło zawodników, nie widzę powodu by całkowicie się na niego zamykać, szczególnie jeśli mamy jeszcze nieco siana.

Nie napisalem, ze to dobry pomysl... ale ewidentnie czesc GMow tak wlasnie robi.

Choc czynnikiem moze tez byc ogolna aktywnosc o czym wspominales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie tez ze koles na waiverze jest tylko wtedy gdy ktos go wywalil. Normalnie lezy jako FAs za darmo i GM moze byc bardzo aktywny i tylko takich pobierac i nie wydac ani dolara.

Jak jest dobry to jest pierwszy a jak korzystasz z waiverow to nie musisz byc pierwszy tyle ze kase miec do wydania.

Niekoniecznie musisz czekac na krolewicza, kwestia oceny tego czy ten na waiverze jest warty tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie...teraz Dragic sie polamal...w moim szpitalu zaczyna brakowac lozek...na szczescie jedno chyba zaraz zwolni Beal bo jednak jego kontuzja nie okazala sie powazna.

Crowder wraca dopiero za tydzien a Horford mam nadzieje ze za kilka dni.

Ciekawe ile Dragic bedzie pauzowal...ale jak tak dalej pojdzie i nawet przez tydzien nie bede dysponowal pelnym zdrowym skladem to nie bede mial szans opuscic srodka tabeli.

 

Ciekawe czy to tymi postami o kasie wydawanej na waiversow czy to po prostu zbieg okolicznosci ale GM bankrutow wlasnie zaszalal dajac za Powella az 10$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurrrde ale mnie wkurza ze caly czas mam niepelny sklad...

Na szczescie Beal mozliwe ze juz dzisiaj wroci do gry a z Dragicem tez podobno nie jest tak zle i mozliwe ze opusci tylko dzisiejszy mecz ale to nic pewnego. No i podobno jest szansa ze Horford dzisiaj tez wroci do gry a Crowder mozliwe ze bedzie pauzowal jeszcze tylko 2-3 mecze.

 

Nie zmienia to faktu ze przez te wszystkie mniej i bardziej powazne kontuzje nie mam dobrego obrazu mozliwosci mojej druzyny...nie widze gdzie tak naprawde kuleje (wiadomo ze statsow FT i punktow wiele to nie poprawi) a gdzie jestem mocny. W zwiazku z tym tez jest mi trudniej planowac i negocjowac ewentualne wymiany a na pewno jeszcze jedna planuje zrobic ale przez te kontuzje musze z tym wszystkim zaczekac pewnie przynajmniej do konca listopada.

 

Druga sprawa to ze nawet bez tych kontuzji mialbym wciaz rozegranych kilka meczow mniej niz 2/3 ligi (w dniach gdzie mieliby grac kontuzjowani na ich pozycjach wystawiam innych tez grajacych w danym dniu mecz).

Pod wzgledem ilosci rozegranych meczow jestem 5-6 od konca majac ich srednio 6 mniej niz pozostalych 10 GMow. W zwiazku z tym i tak nie do konca byloby wiadomo gdzie jest tak naprawde moje miejsce w tabeli.

 

Mimo to nie planuje na sile gonic reszty pod wzgledem ilosci meczy bo to bez sensu. Chce miec ten komfort obsadzania na pewnym etapie sezonu wszystkich /wiekszosci slotow na dany dzien zawodnikami ktorzy beda reprezentowali staly solidny poziom a nie wystawiac teraz prawie wszystkich grajacych nawet jak graja slabo tylko po to zeby nabijali jakiekolwiek statsy.

Nie wiem czy to dobra taktyka ale w zeszlym sezonie jako debiutant w roto na poczatku gralem prawie zawsze wszystkim grajacymi danego dnia. Potem zorientowalem sie ze w ten sposob na 2 miesiace przed koncem sezonu nie bede mogl juz nikim grac. Wtedy zaczalem rzezbic tak zeby w miare mozliwosci grac tylko najlepszymi co i raz rozstawiajac ich na roznych pozycjach. Musialem tak robic przez wiekszosc sezonu co bylo meczace a ostatecznie i tak przez ostatnie 1,5-2 tygodnie na niektorych pozycjach nie moglem juz nikogo wystawic. Na szczescie wystarczylo to do wygrania slabiutkiej IV ligi ale i tak z niepokojem obserwowalem poczynania zawodnikow z innych druzyn bo przewagi nad dwiema innymi druzynami nie mialem duzej a chcialem ostatecznie wygrac lige i zagrac w LM. Ostatecznie sie udalo ale w tym sezonie wolalbym takich sytuacji (zwlaszcza z rzezbieniem w wystawianiem skladu) uniknac.

 

Zaczalem sie jednak zastanawiac czy aby na pewno dobrze robie skoro wiekszosc GMow nie oszczedza slotow i rozgrywa juz na poczatku duzo meczow. Moze macie inna lepsza taktyke?...pewnie macie tez wieksze doswiadczenie od mojego ale ciekaw jestem z czego to tak naprawde wynika i kto ostatecznie na tym zyska a kto straci.

 

P.S

Jak juz Horford zacznie grac i bedzie wiadomo co tak naprawde oferuje w tym sezonie to bedzie prawdopodobnie moim glownym trade asset do kolejnej wymiany gdzie pewnie bede szukal punktow i trojek przy dobrejbskutecznosci FT i wzglednie dobrych asystach najlepiej na pozycje SG/SF wiec mozecie juz teraz wstepnie sie nad tym zastanowic i nawet juz teraz pisac do mnie na PM rozpoczynajac wstepne negocjacje.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem naprawdę cienki start i nie mogłem nie zacząć panikować, stąd pierwszy trade. Ale jak patrze na średnie to wcale nie jest ze mną tak źle, tylko te FG% muszę koniecznie poprawiać systematycznie. 
Wreszcie moi zaczęli grać swoje, zwłaszcza widać poprawę u rolesów, którzy do tej pory niszczyli każdy mój dobry wynik dnia. 
Małe podsumowanie po 10% sezonu:
S. Curry ($78) - słabo jak na siebie zaczął, ale wraca po mału do 'normalnej' formy. Śmieszne, że w sumie nie mam w teamie żadnego typowego shootera, ale kura sama praktycznie zapewnia mi miejsce w czołówce 3p shots.
J.Butler ($44) - za 44 to to będzie promocja, choć nie taka jak Lillard za 47(sic!).

D.Green ($35) - robi robotę w każdej kategorii, no może prócz ft.. i o to chodziło.
N.Noel ($8) - wiem że kontuzja i Embiid się pojawił, no ale liczę że wskoczy do rotacji bo przydałby się ktoś lepszy niż Kaminsky..
M.Smart ($3) - wymieniony dopiero za C.Zellera + W.Chandlera 
L.Deng ($4) - wyrzucony na szrot w zamian wszedł V.Carter czyli mam najstarszego zawodnika w lidze w rotacji obecnie :) i dał świeżość w teamie oczywiście, #dobrazmiana.
E.Payton ($6) - hmm no cóż, po zniknięciu Oladipo spodziewałem się lepszej gry Paytona, można było lepiej wydać te pieniądze, H.Barnes poszedł za 7!. Przedewszystkim liczyłem na więcej asyst i punktów, ma piłkę dla siebie czego brakowało w poprzednim sezonie... no i mógłby nie psuć chociaż jednej kategorii rzutowej.. 

B.Biyombo ($8) - hmm, gdybym miał kim grać na C już dawno bym myślał o wyrzuceniu go, ale ostatnie dwa mecze zaczął grać na swojej normalnej skutecznośći i może będzie lepiej. 
J.Winslow ($6) - robi wszytko oprócz rzucania do kosza.. jak coś na sprzedaż :) (dwóch draymondów w składzie to za dużo :P)

Z.Randolph ($4) - jedyny steal w drafcie panie i panowie, za 4 dolce double double co noc.

L.Nance ($1) - po pierwszych dwóch meczach go wyrzuciłem za Kaminskyego. Zaczynam tej wymiany troszkę żałować, gdyż Nance się co by nie powiedzieć, powoli, powoli rozkręcaa: https://www.youtube.com/watch?v=F9e_ObAiDyg 
T.Evans ($2) - liczę że wskoczy do rotacji po powrocie do zdrowia, jest na IL póki co. W ramach dodatkowego slota pobrałem Muscalę którego ani razu jeszcze nie wstawiłem, ale liczę że Dwight jakieś mecze będzie odpoczywał w tym sezonie. Wracają do Ty, to za 2 dolce może będzie steal mały.

J.Grant ($1) - wyrzuciłem w ramach wymiany Smarta.

 

- co roku robię ten sam błąd i się podpalam podczas pierwszych wyborów i nie buduję głębszego składu, jak kemizo na przykład. moim 4 najdroższym graczem jest Noel lub Biyombo i muszę to teraz połatać dobrymi rolesami żeby mieć szanse na jakąkolwiek walkę o awans. 
- za dużo moich nie umie trafiać do kosza, więc na sprzedaż jak mówiłem Winslow no i Payton w sumie też. 
- myślałem że będę do tyłu ze slotami przez kontuzje, ale mamy w lidze chyba problemy ze slotami małe, skoro drużyna z największą ilością rozegranych meczy ma +0 do tej pory..

 

Największe steale draftu póki co: 
Lebron($56), C.Paul($56), Love ($24), Gobert ($28), Lillard ($47), DeRozan ($25), Griffin ($31), Kemba ($26), Gay ($11), J.Parker ($12), G.Hill ($14), Embiid ($18), H.Barnes ($7), i kilka za dolara się zdarzyło ale to wiadomo że się zdarzy..
Największe busty do tej pory: (czasami przez kontuzje więc się nie obrażać panowie)
Horford($44), Oladipo ($32), P.Gasol ($17)(sama cena nie zła ale właściciel przyzna, mocno obniżył loty), Jokic ($28), Parsons ($13)(tu w sumie szacun, że ktoś się jeszcze dał nabrać na Chandlera po Dallas), Nowitzki ($15), Fournier ($22) (Even w zeszłym sezonie latał po FA czyli sądząc po cenie wielu liczyło na spory progres po odejściu Oladipo), Bazemore ($14) 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam kolejnego kontuzjowanego (Howard) :/

Podobno to tez nic powaznego ale u prawie kazdego z moich kontuzjowanych urazy mialy byc nie grozne a kazdy z nich pauzuje jednak dluzej niz wstepnie przewidywano...ciekawe jak dlugo bedzie pauzowal Howard.

 

I jak tu miec pelen obraz formy mojego skladu, czyli po prostu jak mi w tym sezonie idzie, jak w tym sezonie nie mialem pelnego skladu przez wiecej niz 3 dni :/

Az dziwie sie ze mimo tych wszystkich kontuzji dalej utrzymuje sie w top 6-7 naszej ligi.

Ciagle musze rzezbic w skladzie i latac dziury a chcialbym chociaz przez tydzien czy dwa patrzec tylko na wyniki i zmiany w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.