Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślałem, że będę musiał to pisać ale to żenada jakaś jest. Wysłałem pw do niejakich Racza i Buu - zero odpowiedzi. Nie rozumiem tego, zapisać się i zapomnieć...

btw. Do niejakiego Buu też pisałem, ale to samo co wyżej...

Sprobujcie napisac posta na forum wewnatrz ligi z pytaniem/prosba o zajrzenie do skrzynki.

Czesc osob nie zaglada na enba, ale graja normalnie na Yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to mi sie podoba... na totalach na 2 miejscu na srednich na 4 miejscu. Meczow mam rozegranych odpowiednia ilosc (nie mam ani nadgranych ani niedogranych).

Oznacza to ze jak uda sie utrzymac taka forme i uda sie uniknac powazniejszych kontuzji przez caly sezon to mam szanse nawet zawalczyc o podium.

 

Co prawda dalej potrzebuje troche wzmocnic bloki (przydalby sie jakis solidny wysoki na pozycje util) bo w tej kategorii jest blisko i moge niestety stracic kilka punktow w tej kategorii. Wysoki tez by sie przydal zeby utrzymac woski poziom zbiorek. Potrzebuje tez steali bo tutaj tez jest blisko. Udalo mi sie bardzo ladnie nadrobic strate w trojkach ale musze zadbac zeby utrzymac ten poziom. Na szczescie wrocil M.Williams i licze ze odzyska skutecznosc FG i wtedy bedzie wspieral trojki i zbiorki. Najwiekszy problem to punkty bo tutaj, chociaz troche odrobilem dzieki temu ze wreszcie wszyscy sa zdrowi to jednak w tej kategorii mam tylko niewielka przewage nad pozostalymi druzynami a na dodatek te ktore sa za mna maja niedograne mecze wiec rownie dobrze moge zaraz spasc w tej kategorii o kilka punktow. Licze ze tutaj pomoze mi Lin jak juz wreszcie wroci do gry. Dziwna akcja z ta jego kuntuzja. Powinien ja leczyc maks 3-4 tygodnie a to juz 5 tydzien mija i dalej nie ma wyznaczonego terminu powrotu. Licze na to ze za jakis tydzien wroci. Wtedy powinien mi tez pomoc w trojkach asystach i stelach czyli tam gdzie tej pomocy potrzebuje. FT juz chyba w tym sezonie nie naprawie chyba ze Howard utrzyma ostatni trend i bedzie ich rzucal malo 4-6 na mecz a nie 8-9 jak do tej pory.

 

Lowry na razie szaleje i ma lepsze statsy niz w zeszlym roku (swietna cena w drafcie za takie statsy).

Wymiana Beal-Porter wreszcie przynosi zamierzone efekty. Beal gra lepiej niz tego oczekiwalem. Boje sie tylko zeby sie nie "polamal" bo trener go nie oszczedza.

Dragic ciagle boryka sie z jakimis drobnymi kontuzjami ale daje rade i rozgrywa jeden z najlepszych sezonow w karierze.

Crowder na razie mnie troche zawodzi. Wiecej po nim oczekiwalem. Mysle ze juz niedlugo zaczne nim handlowac.

Horford gra rewelacyjnie (w drafcie zastanawialem sie czy inwestowac w Millsapa czy zaplacic troche mniej i wziac Horforda i nie zaluje decyzji bo cena jak za takie statsy swietna) Moglby tylko troche wiecej zbierac.

Howard ostatnio gra nierowno ale i takbtrzyma mi zbiorki i bloki oraz FG. Zal mi bylo oddawac za niego Batuma i dalej brakuje mi jego wszechstronnosci ale wymiana wyszla mi raczej na dobre.

Gortat ostatnio slabiej ale i tak gra lepiej niz oczekiwalem.Ciekawe tylko czy zdola utrzymac taka forme przez caly sezon.

Czekam na Lina bo mam nadzieje ze bedzie gral tak jak przed kontuzja ale poki co wymiana Bookera za Lina wyglada jak oddanie komus dobrego grajka za darmo.

Zaluje ze nie udalo mi sie upolowac z waiversow i FAsow Hensona albo Noguiera ale na pocieszenie mam O'Quinna ktory ostatnio gra calkiem niezle.

Licze na przebudzenie Korvera ktorego porwalem z waiversow i udalo mi sie to o wlos tylko dzieki wyzszemu "waiver priority".

Ciekaw jestem jak bedzie gral James Johnson po powrocie po kontuzji i jak wyzdrowieje kilku graczyvw Miami ale przed tym wszystkim gral naprawde dobrze i wszechstronnie.

 

Jesli jeszcze ktos to czyta to obiecuje ze wkrotce, zgodnie z prosba jednego z Was i moja obietnica ze bede to robil, zaczne wrzucac tabelki na srednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kategorii mam tylko niewielka przewage nad pozostalymi druzynami a na dodatek te ktore sa za mna maja niedograne mecze wiec rownie dobrze moge zaraz spasc w tej kategorii o kilka punktow.

Zwykle to tak nie dziala tzn przy nadrabianiu gier raczej traci sie na sredniej w punktach.

 

Zaluje ze nie udalo mi sie upolowac z waiversow i FAsow Hensona albo Noguiera ale na pocieszenie mam O'Quinna ktory ostatnio gra calkiem niezle.

To nie trwalo zbyt dlugo ;-)

 

No i to mi sie podoba... na totalach na 2 miejscu na srednich na 4 miejscu. Meczow mam rozegranych odpowiednia ilosc (nie mam ani nadgranych ani niedogranych).

Oznacza to ze jak uda sie utrzymac taka forme i uda sie uniknac powazniejszych kontuzji przez caly sezon to mam szanse nawet zawalczyc o podium.[...]

Jesli jeszcze ktos to czyta to obiecuje ze wkrotce, zgodnie z prosba jednego z Was i moja obietnica ze bede to robil, zaczne wrzucac tabelki na srednich.

Jakby co ja czytam, ale moge byc jedyny ;-)

 

Co do tabelki na srednich to proponuje taka na okolice 1/3 sezonu...

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
15	01	14	10	15	01	14	15	14	99	Planetariani
11	15	10	14	05	09	02	12	12	90	Lebron Hater
14	04	13	05	10	10	10	06	10	82	Warsaw Horne
10	12	06	11	11	05	06	07	11	79	HKS 1946 Kem
08	02	09	04	13	02	12	13	15	78	Joel Hans
04	11	15	08	06	14	09	04	07	78	Maul Merchan
09	05	02	15	08	12	08	11	02	72	Anything Is 
03	03	04	03	12	13	15	05	13	71	Funk Volume
02	14	12	09	04	04	07	10	09	71	Fanatycy Na 
05	13	08	13	02	07	03	09	06	66	Niepelnospry
13	10	05	07	03	08	13	03	04	66	bankruci
07	08	11	12	01	15	01	01	08	64	Elementy Kłu
06	07	07	02	09	11	11	02	03	58	Les Cocottes
12	06	01	01	07	06	05	14	05	57	Penetrator
01	09	03	06	14	03	04	08	01	49	GDR
plus srednie

 

 

sr3m	srpkt	srreb	sas	srprz	srbl	sto	GP	roto	team
1,34	14,41	7,00	1,71	1,05	0,80	1,61	295	99	Planetarianie
1,30	15,38	5,17	3,00	0,87	0,69	1,68	304	90	Lebron Haters
1,33	13,86	5,86	3,20	0,94	0,61	1,71	292	82	Warsaw Hornets
1,15	14,46	5,93	2,81	0,92	0,61	1,70	303	79	HKS 1946 Kemizo
1,25	13,61	5,98	2,31	1,01	0,73	1,57	289	78	Joel Hans
1,67	14,16	5,25	3,59	0,94	0,58	1,81	285	78	Maul Merchant
1,03	16,89	5,63	3,38	0,93	0,67	1,95	276	72	Anything Is Possible
1,09	13,52	5,94	3,42	1,13	0,61	1,67	284	71	Funk Volume
1,32	14,22	5,05	2,79	0,93	0,65	1,72	274	71	Fanatycy Na Wspólnej
1,24	15,03	4,81	2,93	0,89	0,63	1,84	305	66	Niepelnosprytni
1,09	14,06	4,96	2,97	1,02	0,52	1,87	308	66	bankruci
1,31	14,99	4,38	3,68	0,82	0,46	1,73	290	64	Elementy Kłujące
1,16	13,24	5,65	3,29	0,99	0,49	1,95	285	58	Les Cocottes
0,85	13,15	5,56	2,91	0,91	0,78	1,87	290	57	Penetrator
1,03	13,95	6,50	2,64	0,91	0,63	2,15	274	49	GDR
Z Top4 na srednich trzech GMow gra w lidze mistrzow, wiec wyszedl tu ciekawy zestaw...

KapitanPlaneta ostatni dolaczyl, ale pierwszy sie wypisze? ;-)

 

Z drugiej strony mocnym zaskoczeniem jest wynik Racza i cieglo bo myslalem, ze szybko wejda na gore, a tu... zonk?

 

A jak to wyglada z Waszej perspektywy? Zwlaszcza poza Mikowal83 bo jego nie trzeba pytac ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge Ja moge Ja? ;):P

 

Tutaj wlasnie wychodzi moje male doswiadczenie i stosunkowo mala wiedza o fantasy...nie rozumiem jak majac niedograne mecze mozna stracic nadrabiajac je. Przeciez ostatecznie to ile punktow roto ma sie na koniec sezonu zalezy od totali w kazdej z kategorii wiec o ile moge zrozumiec ze majac mniej rozegranych meczy mozna zyskiwac na stratach i ewentualnie FG i FT to w kazdej innej kategorii jesli nadrobi sie niedograne mecze to bedzie sie mialo lepszy wynik na totalu a zatem wiecej pu ktow roto. Wydaje mi sie ze tabelka na srednich daje tylko lepszy obraz sytuacji w jakim kierunku idzie sie w danej kategorii ale nie oddaje dobrze tego jak moze wygladac koncowa tabela.

 

Jednak jesli tak jest ( a zakladam ze tak skoro tak mowisz wiLQu) to w takim razie moja sytuacja nie wyglada juz tak dobrze bo na srednich mam niewielka przewage nad Kemizo, Joel Hans czy Maul Merchant a w stosunku do Kemizo mam niedograne mecze zas bedacy przede mna Lebron Haters czy Planetarianie jak nadrobie mecze beda mieli nade mna jeszcze wieksza przewage...na szczescie tak czy inaczej mam realne szanse na walke o ostatnie miejsce podium a miejsce w granicach miejsc 3-5 mam zapewnione (o ile sam czegos nie spieprze i obedzie sie bez powaznych kontuzji)

 

Z tym O'quinn'em to krotka bajka byla niestety ale widze ze Ty wiLQ w LM wlasnie dopiero co go pobrales z FAsow ;) Hensona nadal zaluje ze go mialem i wywalilem bo widze ze musze wzmocnic bloki a o to na tym etapie sezonu bardzo trudno. Rzezbie w gownie i ciagle tylko lapie jakies wysokie drewno ktore zalicza srednio powyzej 1 bloku na mecz ale to ciagle loteria i nie udalo mi sie na razie trafic na kogos kto bedzie gral regularnie i wzmocni bloki. Teraz licze na to ze Valanciunasa szlag trafi i Nogueira zacznie grac po 30 minut a wtedy moge miec to czego chcialem.

 

Najgorsze jest to ze wiekszosc najlepszych pod tym wzgledem (blokow) graczy a zwlaszcza centrow ma w swojej druzynie Kapitan Planeta bo taka obral strategie i jak widac bardzo ladnie sie ona sprawdza a co za tym idzie na pewno nie bedzie chcial jej zmieniac a tym samym nie mam co liczyc ze uda mi sie pozyskac w wymianie z nim jakiegos fajnego Centra z duza iloscia blokow a wlasnie takiego szukam a bylbym gotow oddac za takiego Crowdera (ewentualnie z kims jeszcze) lub Gortata. W druzynach pozostalych GMow jakos nie widze sznas na stworzenie korzystnej wymiany ale moge sie mylic.

Wszystkich zainteresowanych Crowderem lub Gortatem w zamian za Centra z duza iloscia blokow napraszam do negocjacji.

 

Wciaz tez musze pracowac nad wzmocnieniem steali oraz musze zabezpieczy zbiorki i trojki bo jak polamie mi sie Gortat lub Howard to nie bedzie komu zbierac a trojki tez mam na razie niezle tylko dlatego ze Beal i Lowry szaleja ale w koncu pewnie troche sie uspokoja i juz tak dobrze nie bedzie.

Na poprawe FT juz nie licze i mam tylko nadzieje ze uda mi sie ugrac w tej kategorii 4-5 punktow.

 

Jesli chodzi o wymiany to wole byc ostrozny i nie szalec bo na razie moja pozycja w top 5 jest dosyc bezpieczna ale przyjdzie czas ze trzeba cos bedzie zmienic jesli bede chcial awansowac-a wiadomo ze chce.

 

Dzieki wiLQ ze wyreczyles mnie z tabelkami ;) no i ze odswiezasz forum naszej ligi chociaz obawiam sie ze to i tak nie wywola zadnej dyskusji i i tak nikt poza mna nic nie napisze (chcialbym sie mylic bo troche nudno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wlasnie wychodzi moje male doswiadczenie i stosunkowo mala wiedza o fantasy...nie rozumiem jak majac niedograne mecze mozna stracic nadrabiajac je. Przeciez ostatecznie to ile punktow roto ma sie na koniec sezonu zalezy od totali w kazdej z kategorii wiec o ile moge zrozumiec ze majac mniej rozegranych meczy mozna zyskiwac na stratach i ewentualnie FG i FT to w kazdej innej kategorii jesli nadrobi sie niedograne mecze to bedzie sie mialo lepszy wynik na totalu a zatem wiecej pu ktow roto. Wydaje mi sie ze tabelka na srednich daje tylko lepszy obraz sytuacji w jakim kierunku idzie sie w danej kategorii ale nie oddaje dobrze tego jak moze wygladac koncowa tabela.

Chodzi o to, ze jak nadrabiasz mecze to generalnie robisz to slabymi zawodnikami, a oni maja slabe srednie w wiekszosci kategorii, a zwlaszcza w punktach. Czyli przykladowo jak masz druzyne z 300 gier i srednia 15 pkt na mecz i druga z 260 gier i srednia 15,5 pkt/g to wbrew pozorom ta pierwsza jest w lepszej sytuacji. Bo jak dodasz do tej drugiej 40 gier [zeby byl wspolny mianownik] na poziomie typowym dla FAsow to srednia druzyny spadnie ponizej 15.

 

Jednak jesli tak jest ( a zakladam ze tak skoro tak mowisz wiLQu) to w takim razie moja sytuacja nie wyglada juz tak dobrze bo na srednich mam niewielka przewage nad Kemizo, Joel Hans czy Maul Merchant a w stosunku do Kemizo mam niedograne mecze zas bedacy przede mna Lebron Haters czy Planetarianie jak nadrobie mecze beda mieli nade mna jeszcze wieksza przewage...

Tak dla jasnosci to nie mialem na mysli roznic w rozegranych meczach miedzy druzynami, a miedzy tym co faktycznie masz, a co powinienes miec gdybys trzymal 10 zdrowych zawodnikow przez caly sezon. Tzn jak ktos teraz ma 350 meczy, a Ty mniej to nie znaczy, ze masz jakis problem.

 

Z tym O'quinn'em to krotka bajka byla niestety ale widze ze Ty wiLQ w LM wlasnie dopiero co go pobrales z FAsow ;)

Chyba sie juz nigdy nie wylecze z wiary w niego ;-) Ale coz poradze, ze kusi bo okazje ma znakomita...

 

Najgorsze jest to ze wiekszosc najlepszych pod tym wzgledem (blokow) graczy a zwlaszcza centrow ma w swojej druzynie Kapitan Planeta bo taka obral strategie i jak widac bardzo ladnie sie ona sprawdza a co za tym idzie na pewno nie bedzie chcial jej zmieniac a tym samym nie mam co liczyc ze uda mi sie pozyskac w wymianie z nim jakiegos fajnego Centra z duza iloscia blokow a wlasnie takiego szukam a bylbym gotow oddac za takiego Crowdera (ewentualnie z kims jeszcze) lub Gortata. W druzynach pozostalych GMow jakos nie widze sznas na stworzenie korzystnej wymiany ale moge sie mylic.

Podobnie jest w moich ligach, kategoria bloki sie zrobila jakas premium w tym sezonie.

 

Dzieki wiLQ ze wyreczyles mnie z tabelkami ;) no i ze odswiezasz forum naszej ligi chociaz obawiam sie ze to i tak nie wywola zadnej dyskusji [...]

Przeciez wywolalo Twoja reakcje ;-)

Ale fakt, nalezymy do malej mniejszosci z tym rozpisywaniem sie i z tym sie trzeba pogodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KapitanPlaneta ostatni dolaczyl, ale pierwszy sie wypisze? ;-)

Staram się wykorzystać daną mi szansę i póki co wygląda to obiecująco ;). Plan był taki, żeby nie powielać tutaj strategii z ligi mistrzów, co jak widać przyniosło pozytywny efekt. Z overkilla w blokach nie zamierzam rezygnować, tym bardziej że kontuzji ostatnio doznał Capela, w związku z czym zaliczę na pewno delikatny regres w tej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, nie tak ten sezon miał wyglądać. To założenie przed draftem. Po drafcie szybko zweryfikowałem sytuację i realnie założyłem, że będę walczył o utrzymanie się w lidze. Założenie jak widać prawdziwe. Skład jest nijaki i na pewno w przyszłości wrócę do swojej pewnej strategii - w tym sezonie wyszedłem poza swoją strefę komfortu i przejechałem się na tym, niezależnie od tego jak skończy się zabawa w tym sezonie. Fakt, że więcej rozpisuję się w pw niż na forum, taka ciekawostka :smile:

Edytowane przez cieglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś chciałby w końcu tego winslowa, który zapewne się rozkręci w ciągu sezonu, skoro jest sophomore w tankującym miami? 
chciałbym naprawdę mało, więcej pkt i lepsze ft%. mam nadwyżkę stl, więc może być ktoś ubogi w defensywie, lub też bez asyst.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam Blake'a Griffina i\lub M. Ellisa.

Nie oczekuję w zamian pkt ani 3pts. Pozostałe kategorie mile widziane pod warunkiem względnie dobrego fg i ft.

Pzdr.

Oddam Blake'a Griffina i\lub M. Ellisa.

Nie oczekuję w zamian pkt ani 3pts. Pozostałe kategorie mile widziane pod warunkiem względnie dobrego fg i ft.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogloszenie noworoczne:

Handluje Beal'em , Dragic'em i Lin'em.

Moge wymienic kazdego z osobna lub dwoch czy trzech w pakiecie. Poszukuje gracza uniwersalnego z wszystkim po trochu ale zwlaszcza ze stealami i blokami a moze miec slabe FT.

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji.

 

Od razu dodam ze Beal po zwichnieciu kostki zaraz wraca do gry, Dragic ma problem z plecami ale nie ma dlugo pauzowac a Lin chociaz znowu kontuzjowany to podobno tym razem ma krocej pauzowac niz poprzednim razem. Pisze o tym bo pewnie od razu spojrzycie ze sa GTD lub OUT i zignorujecie ogloszenie a Ja wcale nie handluje nimi ze wzgledu na te drobne kontuzje. Ot zwykly zbieg okolicznosci ze akurat wszyscy ktorymi chce handlowac maja maly problem ze zdrowkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrrde...za MCW dalem o 2$ za malo...chcialem go pobrac bo mimo ze ma slabe FG i sporo strat i nie rzuca trojek to jest dosc wszechstronny i dalby mi troche steali asyst i nawet troche blokow a wszystko to by mi sie przydalo zwlaszcza ze Lin wciaz kontuzjowany...niby nie wierze w to ze zacznie grac jak za czasow w Phily i jak na razie mimo duzej szansy i ilosci minut jakos specjalnie nie szaleje ze statsami to jednak jesli wciaz bedzie sporo gral to moze byc przydatny wiec troche zaluje ze mi sie nie udalo. W ogole cos z waiversami w tym sezonie nie mam szczescia a na FAsach miotam sie glupi i jakos nie moge upolowac nikogo przydatnego.

 

Wymiana Bookera i Leuera jak na razie wychodzi mi bokiem bo Lin zagral u mnie 7 meczy i znow sie polamal (na szczescie tym razem podobno na krocej) wiec to troche tak jakbym ich oddal za darmo a chociaz Booker zgodnie z przewidywaniami troche spuscil z tonu to i tak jest przydatny a Leuer pozyskany przeze mnie na FAsach gra teraz solidnie i to nawet w podstawowym skladzie Pistons.

 

Wymiane Crowdera i Gortata za Draymonda i Biyombo na razie ciezko ocenic...Green gra to co potrafi i uzupelni mi asysty pod nieobecnosc Lina a do tego da mi wiecej zbiorek steali i blokow niz Crowder chociaz tych steali i blokow ostatnio jak na zlosc daje troche mniej niz zazwyczaj. Gortata po czesci mial zastapic Biyombo ktory mial mi dac wiecej blokow od Gortata jednak jak na zlosc jak doszlo do wymiany to przestal dobrze grac i gra coraz mniej i mozliwe ze zaraz pojdzie na lawke w Magic bo Vucevic gra naprawde niezle. Nadzieja w tym ze Vucevica wytransferuja i wtedy Biyombo sobie pogra.

 

Na pocieszenie mam Jamesa Johnsona ktorym kilka osob gardzilo jako dodatek do kilku ofert wymian w trakcie negocjacji a tymczasem ostatnio gral naprawde dobrze a teraz jak polamal sie Winslow to wlasnie on powinien zyskac na tym najwiecej. Duzo minut duzo statsow a koles jest dosc wszechstronny.

 

Licze tez na to ze Nogueira zacznie robic cos wiecej niz tylko zaliczac bloki. Tylko dla blokow go trzymam ale szkoda ze mimo ze gra po 20 minut to prawie wogole nie zbiera. Nadzieja w tym ze tak jak wspominal Casey bedzie gral tez troche na pozycji PF albo ze Valanciunas sie polamie i dostanie jeszcze wiecej minut.

 

Ross to niezle uzupelnienie trojek i steali przy malej ilosci strat ale szkoda ze gra dosc nie rowno. To taka troche slabsza wersja Nicka Younga ale z lepszymi stealami.

 

Chrissa co i raz sciagam z FAsow zeby zaraz go znowu wyrzucic ale wciaz mam nadzieje ze wkoncu zacznie spelniac oczekiwania i wesprze moich wysokich.

 

Z O'quinn'em mam podobnie. Teraz pojawia sie szansa ze znowu pogra troche wiecej bo Noah podobno cos sobie zrobil z ramieniem z ktorym mial kiedys klopoty.

 

W tabeli na totalach spadlem na 5 miejsce i tak samo jest na srednich. Musze nadrobic straty w stealach i blokach bo w tym mam jeszcze szanse odrobic punkty a poswiecic moge troche punktow i FT ale nie wiem czy to mi sie uda. Nadzieje mam w tym ze wszyscy ktorzy mnie w tabeli wyprzedzaja maja sporo nadgranych meczow a Ja wedlug projections mam tylko kilka na plusie wiec moze jeszcze moge powalczyc o podium a tym samym o wymarzony awans.

 

A jak tam to u Was wyglada (jak napisalby wiLQ) z Waszej perspektywy?

 

P.S

Naprawde nikt nawet nie chce ponegocjowac w sprawie Beala i Dragica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wróciła do normy. Lillard wyleczył uraz, znowu gra, co oznacza, że mam w składzie 12 zdrowych, nadających się do rotacji zawodników. Z tego też powodu przez ostatni miesiąc bardzo nadrobiłem ilość rozegranych meczów i z tego też powodu zaczynam mieć problemy z podjęciem decyzji. Ostatnio okres (3 tygodnie) trochę słabszy miał Morris, ale już 3 ostatnie mecze to powrót do normalnej formy, czyli staty dające miejsce w okolicach top 100. Coraz więcej i lepiej zaczyna grać Aminu, wiec prawdopobnie za chwilę cała moja 13 będzie się nadawać do wrzucania na aktywne miejsca, ale slotów brakuje.

 

Także jeśli ktoś ma problem z kontuzjami, albo niedograne mecze i interesuje go wymiana 2 za 1 lub 3 za 1 to jestem w stanie pomóc. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuje gracza na poziomie top 100 lub wyzszym w rankingu najlepiej na pozycje PF/C i/lub PG/SG.

Najbardziej potrzebuje trojek blokow asyst i zbiorek.

 

Nie sprzedaje Lowry, Butler, Green, Whiteside, Johnson.

 

Za odpowiednia cene wymienie Horforda, choc niechetnie.

 

Na sprzedaz sa Evans, Lin, Carroll, Ross, Curry, O'Quinn, Dedmon.

 

W gre wchodza wszelakie konfiguracje wymiany czyli rowniez pakiety 2 czy 3 za 1 lub 2.

 

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji lub wysylania gotowych ofert (najlepiej z komentarzem)

 

Przypominam ze do konca trade deadline zostaly rowne 2 miesiace no i mamy juz polowe sezonu za soba a wiec zeby cos zmienic i zdazyc udczuc zmiane warto dokonac wymian jeszcze przed ASW.

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nikt nie jest zainteresowany Horfordem?

Jak na razie dostalem tylko jedna oferte...

Wielkiego cisnienia na zrobienie wymiany nie mam ale przydaloby sie doszlifowac sklad ograniczajac rotacje.

 

Przypominam

Mam do oddania: Horford'a,Evans'a,Setha Curry'ego,Lin'a (wraca do gry na poczatku marca),Ross'a i Biyombo.

 

Poszukuje kogos na pozycje: PG/SG , SG/SF i PF/C

 

Potrzebuje statsow: trojki, asysty, zbiorki, bloki i steale

 

Zainteresowani niech wysylaja oferty z komentarzem lub pisza.

 

Pzdr Y'all !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie draymonda, byombo a nawet jimmyego butlera, generalnie połowy składu, o dziwo póki co strzałem w dziesiątke. Mam graczy pasujących do siebie, paytona ułomności rzutowe już mi nie przeszkadzają, w FG wskoczyłem w górę o 6 oczek, a zapowiada się na więcej, bo w ostatnich trzech tygodniach robię chyba z 52%FG. W FT podskoczyłem o jedno ale generalnie idę w górę też cały czas, w 3pt natomiast 4 punkty w górę. Curry się rozkręca co cieszy. Noel wygląda jakby chciał draymonda naśladować, nawet asystuje pieknie. Generalnie jeśli utrzymam tempo z ostatnich 3-4 tygodni to mam szansę chyba jeszcze powalczyć o awans :tongue:

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.