Skocz do zawartości

LA Clippers 2016/2017 - last dance ?


Jeszka

Rekomendowane odpowiedzi

Doc to doskonały mówca. Świetny ziomek, ale on jest idealnym materiałem na asystenta. Jego osiągnięcia w Bostonie to nie wiem, czy brać 1:1, bo Danny zrobił mu zespół, gdzie nawet Rondo wyglądał jak Bóg Koszykówki. Świetny mówca, bardzo przeciętny strateg, fatalny gm

mozna zapytac czemu Rondo gdzie indziej nie wygladał jak Bóg Koszykówki. Dobry mówca, motywator. Czesto to wystarcza, od strategii ma asystentów, gmem tez przeciez nie jest jednoosobowo. To raczej nie jest wina tylko Doca ze nie zna sie na wszystkim. Ja winy szukałbym tez w władzach klubu, skoro cały sztab ludzi zawodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Vinny Del Negro zrobił z Clippersami ? Wprowadził ich do finału ? A miał CP3 i Griffina.

 

W pierwszym sezonie z Clippers nie miał CP3. Miał za to 21 letniego Griffina, 22 DAJ, Erica Gordona jako 2 opcję, który grał w 2/3 meczów sezonu przez urazy. W drugim sezonie (pierwszym z CP3 i z 22 letnim Blakiem) doszedł do półfinału konferencji, czyli osiągnął taki sam max, jaki Doc w ciągu 3 sezonów z Clippers.

 

Nie wygląda to porównanie w żadnym wypadku dobrze dla Doca. A jego ruchy jako GM to taki mały gwózdek do trumny jego pracy w Clippers.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF nikt nie hejtuje tylko piszę prawdę. Jesteś strasznie zaślepiony jesli chodzi o Doca, którego kiedyś stawiałeś ponad Ricka Carlise'a. Doc nic z LAC nie osiągnął mająć TOP 3 PG oraz TOP4 PF w lidze. Ostatnich PO nie liczę bo się połamali, zobaczymy co będzie w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF nikt nie hejtuje tylko piszę prawdę. Jesteś strasznie zaślepiony jesli chodzi o Doca, którego kiedyś stawiałeś ponad Ricka Carlise'a. Doc nic z LAC nie osiągnął mająć TOP 3 PG oraz TOP4 PF w lidze. Ostatnich PO nie liczę bo się połamali, zobaczymy co będzie w tym sezonie.

 

Aż mi się szkoda Paula zrobiło. Przychodził do LA jako młody a już doświadczony najlepszy PG ligi. Miało być pięknie a tymczasem w 5 lat udało się wygrać w sumie 3 rundy PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie był Gondor ? y to znaczy forumowa świta gdy Pop miał na widelcu LBJ'a ?

Gdzie była forumowa świta gdy rookie head coach OKC z dzieciakami ograli SAS Wielkiego Popa ?

 

Nie twierdze ,że Doc over Pop ale jakiegoś hejtu na Popa nie zauważyłem a na Doca są.

Nie chodzi mi o GM , Doc'a bo już o tym pisałem ,że tej organizacji potrzebny jest prawdziwy GM ale jako head coach.

Czyli co Clippersi z innym cochem grali by lepiej ?

To załóż okulary. Mac z Lorakiem na czele prowadzą ofensywę na Texas przy okazji każdej jego porażki i okazjonalnie kiedy im się akurat nudzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy on posiada championship mentality ? Doc tak bo zrobił to z Bostonem

 

Posiada, bo "zrobił to" z Bennettonem Trevizo zdobywając 25 punktów na mecz w '92 wg wiki.

 

Btw. CP3 nie posiada mentalności zwycięzcy? Każdy, kto nie wygrał mistrzostwa nie posiada mentalności zwycięzcy? Pomyliłeś pierścień z mentalnością zwycięzcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola

Doc ma swoje wady, ale od chwili jak ukręcił prawie PO z Darrellem Armstrongiem jko samcem alfa wszedł do grona trenerów z górnej półki

 

jasne, że w C's warunki miał sprzyjające, trzech idealnie uzupełniających sie HOFów, świetny system defensywny i Rajona (;)), ale pisanie ze wszystko Celci zawdzięczają Thibsowi jest duzym naduzyciem

 

Doc trenuje w dziwnej organizacji, gdzie niewielu tak naprawdę wie jak wygrywać. Szkoda mi go, podobnie jak Paula, bo marnuja czas na tej prowincjonalnej stronie Los angeles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doc jest słaby jako GM. Tu nie ma dwóch zdań. Na ten moment taka jest prawda i ciężko w sumie znaleźć cś na jego obronę jako gm. Co innego jako coach. On nie jest słabym HC. Po prostu nie jest wybitną jednostką i czasem wygląda jakby się z GMem Docem nie dogadywał :playful:  .  Clipps mają trochę pecha z kontuzjami, mają tego DAJa bez FT. Myślę jednak, że to czego im najbardziej brakuje to Griffin który prowadzi tą drużynę od A do Z. On musi w sobie obudzić instynkt killera w PO bo moim zdaniem to sprawa która może LAC wrzucić na wyższy poziom. Lubię CP3 ale on nie dał rady w całej karierze zdziałać czegokolwiek w PO jako ten jedyny lider i teraz w LAc widzę go raczej jako wyraźną 2 opcję w ataku w najważniejszych momentach. Raczej twarde D kreowanie a rzut w dalszej kolejnośxci tak to u CP3 widzę. Blake na dziś do mnie dużo bardziej przemawia jako lider. Prawda jest taka. Kiedy jak nie teraz LAC? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doc to taki bipolar mocno, bo nie dość, że GM nie może dogadać się z HC, to jeszcze ma problemy z dogadaniem się z samym sobą. Potrafi sprowadzić fajnych graczy i zgarnąć ciekawie prezentującego się debiutanta, by potem albo nie dać im szansy, albo dać szansę i ku zaskoczeniu wszystkich wytrejdować tych najciekawszych za nic. Taka szlachetna instytucja o złotym sercu, ustach i mimice, ale trolling też ma swoje granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doc to taki bipolar mocno, bo nie dość, że GM nie może dogadać się z HC, to jeszcze ma problemy z dogadaniem się z samym sobą. Potrafi sprowadzić fajnych graczy i zgarnąć ciekawie prezentującego się debiutanta, by potem albo nie dać im szansy, albo dać szansę i ku zaskoczeniu wszystkich wytrejdować tych najciekawszych za nic. Taka szlachetna instytucja o złotym sercu, ustach i mimice, ale trolling też ma swoje granice.

Nie przesadzaj. Gdyby nie zwykły pech z kontuzjami to nie byłoby tej dyskusji a pod kopułą Staples center wisiał nie jeden sztandar mistrzowski Clippers. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.