Skocz do zawartości

LA Clippers 2016/2017 - last dance ?


Jeszka

Rekomendowane odpowiedzi

OKC jest zainteresowane Griffinem , Cavs CP3 a podobno Clippers to nie zespól TOP 3 Zachodu. hehe

 

Ale teraz poważnie , przyjście Duranta do GSW spowodało ,że będziemy rywalizować ze Spurs o zaszczyt zagrania w finale konferencji z GSW. Kurczę zostanie Duranta w OKC i jeden porządny ruch transferowy i gralibyśmy w finale NBA ehhh

Doc musi zrobić porządną roszadę : Griffin,CP 3 i J.J.Redick są nie do ruszenia więc zostaje tylko DeAndre Jordan.

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=ztvva7l

+ pick od Bostonu.

 

Jestem ciekaw opinii usera LBS.

 

Powiem szczerze, że ten trade nie ma sensu dla żadnej strony, która nie nazywa się Los Angeles Clippers, ale dałem lubię to, bo rozbawiła mnie ta propozycja.

 

Clippers nie potrzebują nowych zawodników, tylko zdrowia, bo drużynę mają spokojnie na miejsca 1-4 w sprzyjających okolicznościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe kogo by musiało pozyskać Denver aby stali się dużo mocniejsi LBJ'a ? Duranta ?

 

Paul i Griffin raczej nie zmienią barw klubowych , no bo dojście do jakiego klubu spowodowało by nagle ,że ten zespól okazał by się mocniejszy niż GSW ? Tylko Cavs ale tam jest Kyrie Irving i Kevin Love.

albo jest dla mnie za wczesnie(kurde juz po 10), albo nie zrozumiałem do konca o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe kogo by musiało pozyskać Denver aby stali się dużo mocniejsi LBJ'a ? Duranta ?

 

Paul i Griffin raczej nie zmienią barw klubowych , no bo dojście do jakiego klubu spowodowało by nagle ,że ten zespól okazał by się mocniejszy niż GSW ? Tylko Cavs ale tam jest Kyrie Irving i Kevin Love.

Kawhi, Gasol, LMA, Griff, Paul,Manu

wypełniacze + 2 psy na obwód do zaszczucia splash hitters

shieet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC jest zainteresowane Griffinem , Cavs CP3 a podobno Clippers to nie zespól TOP 3 Zachodu. hehe

 

Ale teraz poważnie , przyjście Duranta do GSW spowodało ,że będziemy rywalizować ze Spurs o zaszczyt zagrania w finale konferencji z GSW. Kurczę zostanie Duranta w OKC i jeden porządny ruch transferowy i gralibyśmy w finale NBA ehhh

Doc musi zrobić porządną roszadę : Griffin,CP 3 i J.J.Redick są nie do ruszenia więc zostaje tylko DeAndre Jordan.

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=ztvva7l

+ pick od Bostonu.

 

Jestem ciekaw opinii usera LBS.

 

Za bardzo nie wiem co tu komentować. W obecnej sytuacji center za ponad sto baniek jest nam tak potrzebny jak powrót Lawsona. Dziwi mnie trochę LAF, że zupełnie ignorujesz te przypuszczalne różnice w bilansach, ważne, że LAC będą lepsi, a c*** tam z Denver, nie? :smile:

 

Skąd ta nagła niechęć do DeAndrzeja? Przez ostatnie sezony z uporem maniaka przekonywałeś, że Jordan jest ścisłą czołówka centrów i gdy finalnie rzeczywiście można go spokojnie umieszczać w top5 tychże, Ty postanawiasz go za wszelką cenę wymieniać. Nie widzę tu sensu nie mówiąc o jakiejś większej konsekwencji. To nie DeAndrzej jest problemem LAC, mało tego - dzięki temu, że pozostał u Was jesteście wciąż w czołówce zachodu. Gostek gwarantuje więcej niż solidny poziom i nawet przy ew. stracie Blejka bądź CP3 będzie można to jako tako załatać. Waszym problemem jest Doc jako GM i niepewna sytuacja wyżej wymienionej dwójki. Osobiście handlowałbym Blejkiem póki ma jakaś wartość i starał się wyciągnąć za niego jak najwięcej.

To ciekawe kogo by musiało pozyskać Denver aby stali się dużo mocniejsi LBJ'a ? Duranta ?

 

Paul i Griffin raczej nie zmienią barw klubowych , no bo dojście do jakiego klubu spowodowało by nagle ,że ten zespól okazał by się mocniejszy niż GSW ? Tylko Cavs ale tam jest Kyrie Irving i Kevin Love.

 

Jokić za dwa lata może być już overalowo lepszy od DAJa kosztując nas przy tym śmieszne pieniądze.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo DeAndre Jordan to jedyny gracz którego chętnie przyjmie każdy zespół w NBA. Tak DeAndre Jordan to ścisła czołówka wśród centrów NBA ale w RS. W Play-Offach już wolałem oglądać Aldrich niż jego. Chodzi głównie o jego rzuty wolne które powoduję frustrację wśród wszystkich graczy Clippers i jego atuty takie jak rim-protector są mało ważne. Co z tego ,że dobrze broni w strefie podkoszowej jak potem nawet jak wybroni jakąś akcję to na linii rzutów wolnych walnie brick'a. Ta taktyka ogranicza atuty Clippers'ów takie jak szybka kontra.

 

Zawsze jak jest okazja to chętnie ponabijam się z pokraczności Jordana w podstawowych aspektach koszykarskich. Ale mam świeżo w pamięci serię LAC-POR i to jak DAR siał autentyczny strach i spustoszenie pod bronionym koszem. Lillard z McCollumem pewnie jeszcze mają koszmary z wielką łapą zbliżającą się do ich twarzy. Bardzo popsuł Blazersom grę w ataku. Obok Paula kluczowa postać po stronie Clippersów w tamtej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak jest okazja to chętnie ponabijam się z pokraczności Jordana w podstawowych aspektach koszykarskich. Ale mam świeżo w pamięci serię LAC-POR i to jak DAR siał autentyczny strach i spustoszenie pod bronionym koszem. Lillard z McCollumem pewnie jeszcze mają koszmary z wielką łapą zbliżającą się do ich twarzy. Bardzo popsuł Blazersom grę w ataku. Obok Paula kluczowa postać po stronie Clippersów w tamtej serii.

Którą nota bene przegrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Isaiah Thomas z ławki ? jeśli tak to powiem szczerze dojście CP3 i Griffina do Bostonu to naprawdę w miarę rozsądne posunięcie z obu storn. CP3-Bradley-Crowder-Griffin-Horford wygląda ciut lepiej niż CP3-J.J.Redick-Johnson-Griffin-DeAndre Jordan. Do tego z ławki Isaiah Thomas i młodzież w postaci Smarta,Rozier'a.

Spokojnie Thomas z lawki a jak stroilby fochy to by polecial, skoro mozesz miec top3 pg ligi to robisz wszystko by go miec. Dla Bostonu to tez ostatni dzwonek na zbudowanie czegos wiekszego bo w 2018 kilku graczy upomni sie o swoja kase i bedzie po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DeAndrzeja to swego czasu rozgorzała wielka dyskusja na forum na temat rzucania wolnych,wpływie wielkości rąk na to,jak ważna jest praca nóg przy tym itp. itd. więc temat jest przewałkowany do końca chyba. Z mojego punktu widzenia wydaje mi się że,robi dobrą minę do złej gry i nie ćwiczy ich tak jak to opowiada w wywiadach i mediach. To wybitny atleta ale nie pod względem stricte koszykarskiego rzemiosła. Jego punkty to wyłącznie loby i dobitki. Mało oglądałem LAC w sezonie regularnym aczkolwiek żadnej akcji post up czy jakiegoś jumperka z półdystansu w jego wykonaniu nie uświadczyłem. Aczkolwiek jedno trzeba mu oddać- jak jak już łapie te loby to robi to na niewiarygodnych pułapach i w sporej odległości od kosza a on tą piłkę jakoś wsadza. 

Szkoda mi CP3, w najlepszych latach kariery rozbija się o 2 rundę z nieudolnym Riversem i jego synem. Jeśli naprawdę chce pierścienia ucieknie stamtąd po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunno, ponoć Paul to dobry ziomeczek LeBrona i spróbują spuścić Love'a aby zrobić miejsce pod jego kontrakt.Wiem że to czysta fikcja aczkolwiek po tym co odstawił KD już nic mnie nie zdziwi. Jedno wydaje się pewne-w LAC na pewno go nie zdobędzie.  Może postanowić coś w stylu Melona,że LA to jego miasto i chce grać tylko tam bez względu na to jakie szambo będzie w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James Team, Spurs. Boston w sezonie 17/18 też będzie miłym miejscem dla Paula.

 

Pierwsze dwa zgoda. Realna szansa. Boston, sorry ale jeszcze nie tu i nie teraz więc jak by tam poszedł było by "zamienił stryjek siekierkę na kijek". 

 

W sumie chyba nie ma innych rozsądnych opcji po sezonie jak: SAS, CLE i pozostać w LAC później CEL, NOP moooooże DEN. Dwa grosze wrzuci Cuban jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś stwierdził że CP3 nie pasuje do systemu Popa a Blake do LMA.

 

Gwarantuje wam że Pop z taką dwójką zmieniły pod nich system.

 

Jedna z jaszybszych ofensyw. Bez mulenia w HCO.

 

A przy takim HCO na C by ustawił tyłem do kosza KL.

 

LMA ma jumpera a Blake go też dalej szlifuje

 

Nie ma systemu Popa jak przychodzi nowa gwiazda. A tu byłyby dwie.

 

Dodatkowo z przewaga pod koszem względem GSW.

 

Gdzie podpisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.