Skocz do zawartości

LA Clippers 2016/2017 - last dance ?


Jeszka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Clippers będą szukać wymiany za DAJ to niestety inny klub w tej wymianie też musi coś zyskać. Laf chce dla swojego klubu jak najlepiej to zrozumiale tylko boje się ze nic w stosunku 1 do 1 za DAJ nie dostaną i lepiej by uderzyć  po uzupełnienie 2 pozycje za niego.  Ja też się pobawiłem w Espn trade machine i coś takiego stworzyłem, 

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=z3r5ynu

 

W tej wymianie każdy klub coś zyskuje, przynajmniej ja to tak widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no hejt na Clippers jest od niepamiętnych czasów, nie od poprzedniego sezonu. Poza tym, teksty o sezonie all-in dla Clippers zaczynają być odpowiednikiem Spurs są za starzy. Serio, nie wysyłajcie już teraz Paula gdziekolwiek, bo pewnie i tak nie będzie drużyny, która ma warunki by przyzwoicie mu zapłacić i zdecydowanie zwiększyć szansę na pierścień. Bo co, Cavs, Celtics, poważnie?

 

A z kierownicą śmiechłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejt na Clippers pojawił się po decyzji DeAndre Jordan o przedłużeniu z nimi a nie pójścia do Mavs , co moim zdaniem jest dziwne przecież CP3 nie odkręcił kierownicy DeAndre Jordanowi w samochodzie aby nie mógł pojechać do Texasu , Griffin nie zabarykadował się w mieszkaniu DeAndre Jordana gdy ten wychodził na spotkanie z Cubanem. To była decyzja same DeAandre Jordana więc nie rozumiem tego.

A nie było przypadkiem tak, że DAJ zgodził się na warunki Mavs a koledzy spod żagli zamiast to uszanować/lutnąć mu zaczęli na niego naciskać żeby odszczekał i zmienił dane słowo? Z tego co pamiętam może nikt mu nie odkręcił kierownicy ale naciski były niezłe, z groźbą, że już się nie będą kolegować włącznie. Jordan uczuciowy chłopak się przejął i został.

 

Innego rodzaju hejtu nie kojarzę poza pocisku ze strony Lakers w kontekście kopiowania. W jakimś sensie słusznego pocisku, bo ciężko aby poprzednie logo Clippers nie kojarzyło się ze złotem i purpurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego rodzaju hejtu nie kojarzę

 

Bandwagonowanie, flopy, wpadki w PO, Donaldy Sterlingi, Rivers JR grający dla ojca, kłótnie o gwizdki, xdkogenne logo i maskotka, łamanie kolegów z pracy, no i zwykły hejt ze strony jakiejś tam części fanów Lakers i drużyn, z którymi rywalizowaliśmy, a tych trochę było. Oczywko nie piszę, że takie są źródła hejtu tutaj, na forum, bo jest to dość małe miejsce, ale raczej każdy z nas w internet zachodzi dalej niż na onet i w innych miejscach jest to bardziej widoczne. Tak czy tak z głowy, na szybko, trochę się tego uzbierało.

Edytowane przez triplejohnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatycznie kocha Clippers.. Ma swoje rozważania i chwala mu za to.. Ataki na niego sa bardziej bez sensu niż jego wymiany. No chyba że ktoś kocha negatywny przekaz..

 

 

Szkoda tylko, że jak ja dawałem wyraz fanatycznej miłości OKC to niektórzy jechali mnie jak rudą sukę za piątala i jakoś nikt czegoś takiego nie napisał.

 

Ale w sumie, yebie mnie to.

 

Po to jest forum aby wyrażać swoje opinie. Jeśli coś mnie drażni to to napiszę więc koedukacja "co wypada pisać na temat jednego, co wolno klepać drugiemu, a trzeci na jaki kolor może się wysrać" jest delikatnie powiem, słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że jak ja dawałem wyraz fanatycznej miłości OKC to niektórzy jechali mnie jak rudą sukę za piątala i jakoś nikt czegoś takiego nie napisał.

 

Ale w sumie, yebie mnie to.

 

Po to jest forum aby wyrażać swoje opinie. Jeśli coś mnie drażni to to napiszę więc koedukacja "co wypada pisać na temat jednego, co wolno klepać drugiemu, a trzeci na jaki kolor może się wysrać" jest delikatnie powiem, słaba.

Ja tam fanatycznej miłości do Thunder u Ciebie nie zauważyĺem, ale to pewnie z uwagi na innego usera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely

 

bo to ja pisałem o traceniu szacunku, choć nie myślę tak dosłownie, to już mnie te ciągĺe wymiany z udziałem Jokicia denerwują

oj wiesz kiedyś jazz wydymalo denver biorąc Goberta za pick z drugiej rundy.. a potem Wy wydymaliścieChicago dostając harrisa i Nurkicia za McDermotta

 

prawem serii powinniście oddać Jokica za np riversa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że jak ja dawałem wyraz fanatycznej miłości OKC to niektórzy jechali mnie jak rudą sukę za piątala i jakoś nikt czegoś takiego nie napisał.

 

Ale w sumie, yebie mnie to.

 

Po to jest forum aby wyrażać swoje opinie. Jeśli coś mnie drażni to to napiszę więc koedukacja "co wypada pisać na temat jednego, co wolno klepać drugiemu, a trzeci na jaki kolor może się wysrać" jest delikatnie powiem, słaba.

Oj wiesz co innego ataki ad rem a co innego jakieś dziwne ad personam i to w sumie tylko z jednej przyczyny tzn wymian

 

Ale jako 100% lewak staje w obronie wszystkich uciśnionych więc jakby co Ciebie też będę bronił nawet jeśli Ciebie to yebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.