Skocz do zawartości

LA Clippers 2016/2017 - last dance ?


Jeszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

 jeśli CP3 odejdzie to odbudowanie się przez draft nie ma sensu bo nie mamy picków i zostaje przepłacanie Griffina i obudowa składu średniakami z F.A. 

 

Dlatego moim zdaniem najlepszą opcją byłby lekki rebulding wokół CP3

 

LAF co się dzieje? ;) Nie to że bym się czepiał, ale sam popatrz obiektywnie co napisałeś...

 

Dr Jekyll i Mr Hyde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczu niszczysz mi mózg bardziej niż "The Doors" po ogromnej dawce alkoholu wpompowanego na pusty żołądek. 

 

Zatracasz dla mnie cienką granicę pomiędzy fanowską miłością, fanatyzmem i tytułem master, uber, hiper trolla level: o ja pierdolę. 

 

Musisz sobie uzmysłowić, że jeżeli w tym sezonie nic się nie uda ugrać (brawo wielki Docu za fantastyczne wzmocnienia!) to po nadchodzących rozgrywkach swoje przepocone gacie pakują do torby Paul, Rudy Blejk i Reddic i stojąc w drzwiach machają zasmarkaną chusteczką na pożegnanie.

 

Clippers zostają z DeAndre Jordanem jako liderem, przyjebanym synem Riversa przepłaconym po koneksjach, 354534 letnim Crawfordem oraz Weslyem Johnsonem. Tu nawet wymiana za DeAndre nic nie pomoże i Clippers staną się tym czym byli przez lata: obornikiem na którym fejm Lakers ponowie rozłoży swoje młode liście.

 

Jedno mnie bardzo dziwi: postawa właściciela. Ballmer w końcu dopiął swego i ma zespół w NBA. Kudos dla niego za trud włożony w próbę ściągnięcia koszykówki ponownie do Seattle. Przejął Clippers w odpowiednim momencie i próbuje nadać tej organizacji trochę charakteru. Nowe logo, parkiet i nawet próbuje wyrwać ich z Staples Center by odciąć się od Lakersów. Więc jak taki człowiek może normalnie znosić kogoś takiego jak Rivers? Przecież gdybym to ja miał taki klub i do mojego gabinetu przyszedłby Doc i powiedział: słuchaj oddałem Lance'a Stephensona do Memphis za ostatni rok kontraktu Jeffa Greena to bym się na niego poparzył jak na kretyna bo sam go podpisał na początku roku i nie był w stanie go ułożyć. A gdyby cicho pod nosem dodał: i jeszcze pick w 1 rundzie draftu to bym go zabił krzesłem i zjadł jego ciało.

 

Sezon ostatniej szansy, bo o ile Blejk może zostać do póki $$$ się zgadza i wpływy z reklam są ok (chyba, że znowu coś odwali i sami go oddadzą), tak CP3 nawet się nie będzie 2 razy zastanawiać i odjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ratunek dla Clippers to GM James wymieniający Irvinga za Paula ;-)

Dokładnie. Tylko moim zdaniem byłby to jeden z gorszych możliwych ruchów Cavs. Kyrie jest może koszykarsko gorszy od Paula ( ale ośmielę się stwierdzić, że z sezonu na sezon mocno się do niego przybliża poziomem) ale jest o wiele młodszy i widzę w nim nadal kogoś kto od LBJa płynnie przejmie pałeczkę liderowania w Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF co się dzieje? ;) Nie to że bym się czepiał, ale sam popatrz obiektywnie co napisałeś...

 

Dr Jekyll i Mr Hyde...

Ty się czepiasz

Napisał przecież ze w około Griffina nie ma co budować i wskazał drugą opcję czyli obudowanie raz jeszcze cp3.

W czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co wiara informuje forum ze tracą dla kogoś szacunek albo pouczają kogoś.... Ja uważam że LAF jest jedna z bardziej pozytywnych osób na tym forum. Pisze poprawnie gramatycznie. Fanatycznie kocha Clippers.. Ma swoje rozważania i chwala mu za to.. Ataki na niego sa bardziej bez sensu niż jego wymiany. No chyba że ktoś kocha negatywny przekaz..

 

Co do clippers to lubię Griffina i on jest kluczowy dla nich.. Bez niego są pozamiatani.. I jak on schodzi to dzieje się źle.. Sęk w tym że jego zdrowie jest watpliwe i co gorsza przestał się rozwijać.. clippers cierpia na tym ze wybrali Aminu ponad wielkim fanem Clippers tj Georgem... No ale oni przy pełnym zdrowiu mogą narobić problemów Golden bo Green nie ustoi Blejkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także przeszły mnie dwie myśli

 

pierwsza w wersji lajt co ten LAF tam tak masywnie chce Clippers odświeżyć w najmniej odpowiednim momencie opisując propozycje trejdów...

mnie zaskoczył czas.. koniec lata.... na takie dywagacje przyjdzie moment i to szybko bo może w lutym 2017 gdy będziemy mądrzejsi o układ tabeli

wtedy BG powinien być najgłośniejszym nazwiskiem jeżeli Owczarze nie wypalą...

 

na razie mamy wakacje i zaraz okresy przygotowawcze więc jedyne co można napisać to to że dosyć dobrze kasa jest wydana....

 

co do ataku na LAFA to po pierwszym czy drugim zwróceniu uwagi ( było w sumie OK) zaczęły się takie chyba z nudy mocniejsze podjazdy... jakby w modzie to było....

 

 

ja mam jak co rok... dawałem się nabrać na Clippers i teraz boję się w nich uwierzyć z jednoczesnym takim poczuciem że nie uwierzę a oni na przekór wypalą....

 

więc co mam robic... dam im kredyt jako trzecia siła na Zachodzie... one more time...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ratunek dla Clippers to GM James wymieniający Irvinga za Paula ;-)

Tak, ale dlaczego James miałby robić przysługę Clippers? Kyrie dopiero wchodzi w najlepszy dla gracza wiek i wciąż się rozwija. Paul jest jeszcze minimalnie lepszy ale zapewne niedługo nastąpi tutaj zmiana.

 

Zdrowi Clippers to materiał może nawet na półfinał lub finał konferencji. Rywale też mogą mieć różne problemy więc wszystko może się zdarzyć. Na moje wcale nie jest takie oczywiste, że zespół się posypie w przypadku braku sukcesu. Griffin może zamienić LA na Oklahomę lub Boston ale czy to da mu większe szanse na mistrzostwo? Koleś robi jakieś umizgi do kina a bliskość Hollywood to jednak zaleta. To samo CP3. Może odejść sfrustrowany w poszukiwaniu pierścienia i będzie to zrozumiałe ale dokąd? Realnie o mistrzostwo za 2 lata będzie walczył ten sam skład organizacji co obecnie, może ktoś dołączy. I tylko do tego kogoś mógłby uderzać Chris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla LAC to jest All in sezon. Oni nie mogą wypaść w 1 rundzie bo skład się po prostu skład się po kolei posypie. Po Blake'a ustawi się kolejka z Thunder i Celtics na czele a kto wie jak sezon się rozwinie i jak ta lista będzie wyglądać za rok. Redick też nie powinien narzekać na brak ofert. Paul oczywiście też dostanie multum ofert. Wystarczy, że jeden z nich odejdzie i wszystko może (ale nie musi) się posypać. LAC (w sumie Doc osobiście) muszą w tym sezonie myśleć jak Spurs od paru lat. Nie liczy się pompowanie RS. Miejsce w top 4 konfy powinni na luzie osiągnąć. Liczą się PO. Czasem bliżej PO czy kiedy terminarz będzie mocniej napięty warto dać Paulowi czy BG trochę odpoczynku. Bo jak będzie out w 1 rundzie ( nawet przez kontuzje) to fejm holiłudu może nie wystarczyć aby tych dwóch ( a nawet trzech z JJ) zatrzymać w komplecie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy bym LAFa nie obaził, wkurza mnie tylko te ciągłe wyciąganie Jokicia za paczke fajek. To co napisałem wynikało z chwilowej frustracji i tyle. Też mógłbym sklecić 17 wymian z Fariedem za Blejka, Davisa czy LMA tylko po co?

 

Dlatego nie musisz mnie ely tutaj pouczać, bo to ja zawsze broniłem LAFa i nie dałbym mu krzywdy zrobić. Czas jednak aby wyciągnął jakies podstawowe wnioski, bo życie to nie 2k, tym bardziej, że reszta ligi nie za bardzo szanuje Clippers i nikt im raczej nie odda świetnego pakietu za bezcen. Sami są sobie winni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd pojawiła się opinia, że Clippers po stracie Paula i Griffina nie mogą zacząć ostro tankować. Wszystkie oddane pierwszorundowe picki są chronione jeśli przypadną jako wybory 1-14. Jednakże jeśli miałoby do tego dojść, pierwszym do wylotu jest Doc. Clippers  przez ponad 3 lata nie umieli wybrać żadnego gracza w drafcie, który zaistniałby w zespole. Chyba tego brakowało w Clippers, ławka była strasznie słaba, bo nie było tutaj graczy na kilkuletnich przyzwoitych kontraktach, albo ogarniętych rookich, którzy mogą grać za spoko kasę przez co najmniej 4 lata. Jeśli BG i CP3 odejdą, a jest to możliwe to Rivers może się pakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS

 

Ja nie wymieniłem Ciebie w moim poście... Tekst był ogólnie skierowany więc nie wiem czemu to tak personalnie odebrałeś...

 

A czy Clippers nie są szanowani? Hmm bo ja wiem ? Są wśród mega wąskiego grona tych którzy mogą pokusić sie o finał.... I nie jestem pewien czy Spurs są w stanie wygrać z nimi serię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.