Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Co chwila erbalu wymieniani są Smart i Bradley. Wiem że to nie są jakieś allstary ale to całkiem solidni zawodnicy więc jakoś dziwnie się to czyta.

Co do meczu. Wiedząc że Horford ma wolne bałem się o wynik znając nasz potencjał na tablicach. Wyszło całkiem spoko, tylko Amir bez zmian. Ważne zwycięstwo bo z takimi leszczami Celtics lubią wtopić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat jakże odległy,ale Danny w drafcie powinien się postarać o Harrego Gilesa bądź Bama Adebayo.Jeden i drugi wyglądają całkiem sensownie,pasują idealnie,a i nie będą nic kosztować(no oprócz rookie kontraktu),szczególnie że po sezonie leci Amir,Jebałko i walczymy o jakiegoś topowego FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będą nic kosztować jak każdy inny rookie więc średni argument, 

raczej bym się skupił by ten pick gdzie puscić bo będzie miał coraz mniejsza wartość przez dobrą grę Nets

Wyrwałeś to z kontekstu.Chodzi o to,że kontrakt rookie nie wadzi nam zbytnio w walce o topowego FA,natomiast gracz wymieniony m.in za pick nets już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego to topowego fa chcecie wyciągnąć?

Aigne zapewne będzie kombinować z każdym dostępnym kozakiem.Mamy miejsce na maxa(po zejściu niektórych kontraktów),mamy całkiem sensowny składzik,jednego z lepszych trenerów.A co z tego wyjdzie to zobaczymy.Co deadline/offseason mają być fajerwerki,Duranty,allstary a jak wychodzi każdy widzi...Chociaż akurat wzięcie Horforda to był bardzo dobry ruch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty, przecież Smart jest mega kotem, co z tego, że nie potrafi rzucać i rozgrywać, przecież to nie są umiejętności potrzebne rozgrywającemu. Lepiej go nie wymieniać, chyba, że GSW będą chcieli rzucić Duranta, aczkolwiek niech jeszcze jakieś picki dorzucą, żeby można było wybrać kolejnych Terry Rozierów i Mickeyów tej ligi, bo przecież co kolejny wybór Dannego Czarodzieja w drafcie, to większy steal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty, przecież Smart jest mega kotem, co z tego, że nie potrafi rzucać i rozgrywać, przecież to nie są umiejętności potrzebne rozgrywającemu. Lepiej go nie wymieniać, chyba, że GSW będą chcieli rzucić Duranta, aczkolwiek niech jeszcze jakieś picki dorzucą, żeby można było wybrać kolejnych Terry Rozierów i Mickeyów tej ligi, bo przecież co kolejny wybór Dannego Czarodzieja w drafcie, to większy steal.

Dokładnie, dlatego jak pick zostanie to Ainge znowu świetnie wybierze A wybiera na poziomie Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Horford zaje.ał ostatnią akcję meczu. 

patrząc na nasze kontrakty, Amir J ma drugi kontrakt po Horfordzie. dobrze, że się kończy (Zellera też). Taki Olynyk to pewnie będzie chciał kupę hajsu, ale gdyby zgodził się na kasę Zellera to byłby fajną opcją na ławcę. jak człowiek sobie pomyśli, że takie kloce dostają taka kasę to głowa mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Horford zaje.ał ostatnią akcję meczu. 

patrząc na nasze kontrakty, Amir J ma drugi kontrakt po Horfordzie. dobrze, że się kończy (Zellera też). Taki Olynyk to pewnie będzie chciał kupę hajsu, ale gdyby zgodził się na kasę Zellera to byłby fajną opcją na ławcę. jak człowiek sobie pomyśli, że takie kloce dostają taka kasę to głowa mała.

Ponoć Otto Porter jr. oczekuje maxa,więc wszystko przed nami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart jest w ogóle dość dziwnym zawodnikiem,co nie znaczy że słabym.Tragiczny(choć już i tak lepszy) rzut,mała zawartość rozgrywającego w rozgrywającym,z drugiej strony energia przez cały mecz,świetna etyka pracy,ostatnio nienajgorsze kończenie na obręczy,jeden z najbardziej uzdolnionych defensywnie pg ostatniego nie wiem...dziesięciolecia?.Szkoda,że w koszu nie ma lotnych zmian.Smart by wchodził za Thomasa podczas obrony,Thomas wchodziłby za Smarta w ataku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,tylko jakie to były ekipy i jak przebiegał mecz.Paradoksalnie został wyjęty teoretycznie najlepszy gracz ze składu a w praktyce spodziewałem się większej różnicy.Gdyby Thomas był key factorem do przeprowadzenia wymiany za kogoś pokroju Butlera,Hardena,Georgea,czy innego Lillarda,nie zastanawiałbym się ani chwili.Może dla wielu to stwierdzenie jest oczywiste,ale spotkałem się już ze stwierdzeniami że IT powinien być untouchable ;).No i Danny,w następnym drafcie tylko Harry Giles.Wiem,że ma już za sobą poważne kontuzje,ale każdy organizm jest inny,a ten gość przynajmniej charakterystyką powinien być naszym zbawcą ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałbym IT bez żadnego wahania. tylko żeby dostać w zamian jakąś gwiazdę, to trzeba coś dołożyć. 

jakie ekipy? mamy walczyć o coś więcej niż wejście do PO więc powinniśmy wygrywać z takimi ekipami. Ja rozumiem Cavs, Golden, Clippers czy Spurs ale reszta powinna być w naszym zasięgu. w końcu jesteśmy Celtics a nie Hawks czy Utah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że jesteśmy Celtics? Niestety, ale...

W wiadomym miejscu wstawcie sobie KG, PP i Raya.

 

Boston ma problem z wygrywaniem z zespołami, które są powyżej .500, a to niestety świadczy, że na ten moment jesteśmy średnim zespołem. Oczekiwania były duże i z tego co widać, chyba przesadzone. Ja mówiłem, że liczę na 50W i drugą rundę, i to ciągle jest jak najbardziej możliwe, ale chyba tylko jak zrobimy jakąś wymianę. :/

Nie chciałbym oddawać picku Nets (chyba, że w drugą stronę pójdzie jakaś gwiazda), ale np jakiś nasz pick + Rozier - tylko co za to dostaniemy? Pewnie niewiele. 

 

Jak zwykle trzeba liczyć, że pojawi się jakaś wymiana na horyzoncie lub któryś młokos zacznie się rozwijać w gwiazdę. A no i jeszcze można wierzyć, że obecny zespół z czasem wejdzie na półkę wyżej, bo za Stevensa tak to już bywało.

 

A i czy IT nie ma aż za dużego usg? Niech ktoś kto bardziej ogarnia zaawansowane staty się odezwie, ale jak dla mnie to on za bardzo dominuje grę, a Westbrookiem to nie jest i nie będzie. Lubię go, ale chyba aż za bardzo uwierzył w to, że może być graczem na poziomie, nie wiem... MVP? Coś mi się nie wydaje, że z nim w składzie, kiedykolwiek wejdziemy na poziom Cavs. To gracz idealny dla takiej drużyny jak Celtics, ale czy w lepszej drużynie też byłby tak skuteczny? Mam duże wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.