Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Paul Pierce gra ostatni sezon. Rivers powiedział, że rozwiąże z nim kontakt tak aby ten mógł zagrać chociaż jeden mecz w barwach najlepszego klubu NBA. Jest to możliwe i jak to wygląda od strony technicznej?

 

Możliwe jak najbardziej, zresztą ostatnio podobnie zrobił Amare i zakończył karierę w Knicks.

 

https://www.washingtonpost.com/news/early-lead/wp/2016/07/26/amare-stoudemire-ends-14-year-nba-career-as-a-member-of-the-knicks/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul Pierce gra ostatni sezon. Rivers powiedział, że rozwiąże z nim kontakt tak aby ten mógł zagrać chociaż jeden mecz w barwach najlepszego klubu NBA. Jest to możliwe i jak to wygląda od strony technicznej?

Niech poprosi Lebrona i wtedy anything is possible. Jak dobrze zagai, to może nawet na pierścień się załapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce, Garnett, Allen, Duncan i Kobe dołączający do Lebrona w Cavs by stawić czoła Warriors :rugby:

 

przegraliby pewnie 3-4 z superteamem z Nowego Jorku w finale konferencji :rugby:

 

Hmm, a ja zastanawiałbym się, czy by nie zyskali jednak, i to sporo, oczywiście przy założeniu, że niektórzy (patrz - Kobo) zapędy gwiazdorskie chowają do szafy. Dobrze ustawiony Kobo spokojnie wypełniłby rolę JRa (patrz j/w, czy dałby sie tak ustawić to już inna bajka), ale nie tu jest clue.

 

Difference maker to 15 minut od Duncana pod koszem. Nawet przy założeniu, że byłby o kolejny rok starszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu Shanghai vs Rox ubiegłej nocy w barwach ekipy Sharks zagrał Guerschon Yabusele którego Boston wybrał w tym drafcie. Zdobył 24 punkty ( 9/18 fg w tym 0/5 3pt) i 12 zbiórek. Moim zdaniem będzie ciekawym gościem na przyszłość dla Celtów lub assetem do wymiany. Jak ustabilizuje rzut za 3 to może spokojnie znaleźć swoje miejsce w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnież spece* od Bostonu mówią, że będzie z niego pociecha. tak jak  tego młodego Chorwata co został w Europie. na dodatek jest argument, że z Chin może wrócić na końcówkę sezonu, żeby się ogrywać w NBA

*ja to się nie znam, mecze tylko oglądam. co to jest asset to się tylko domyślam :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Crowder to legit starter, 3&D>
Z Browna wyrosnie drugi DeRozan z lepsza obrona. 

Ainge wiele razy mowil, ze nie zaplaci za duzo. W tym momencie mamy assety na kolejne trade'y typu 07/08, po co to wywalac? Butler moze byc DUUUUUZO tanszy przed all-star game ;)

Edytowane przez Maju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/243638/Bulls-Sought-Additional-Starter-Level-Player-From-Celtics-In-Jimmy-Butler-Talks

 

ktoś wie dlaczeog Ainge tego nie zrobił? dodałby jakiegoś guarda i z bani, ma all-stara w końcu

a tak znowu beda się bujać

 

Bo Chicago chciało jeszcze jednego zawodnika? A tym starterem pewnie był Avery Bradley albo Amir Johnson (Sullinger to FA więc odpada, a IT jest za dobry nie mówiąc już, że jest na super śmieciowej umowie)

 

Jeden starter + picki to za mało dla Chicago, dwóch+ picki to za dużo dla Bostonu.

 

Jestem ciekawy co będzie z tym milionem picków Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że na to nie poszedł. Tak naprawdę to ten najbliższy offseasson jest dla niego ostatnim dzwonkiem. Skąd wiemy, czy czasem Butler nie będzie z Hoibergiem na szlaku wojennym i po sezonie jego cena będzie niższa. Dwa, może coś urodzi się w międzyczasie. nie jestem wielkim fanem Crowdera, ale C's jak coś to powinni oddawać szybciej AB niż Crowdera. Z drugiej strony cholera wie, czy Brad akurat Butlera chciałby mieć w swojej ekipie, a to chyba też jest dość istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ostatni wybór był do dupy.

Widziałem 3 sparingi. Różnica pomiędzy pierwszą piątką a rezerwą jest ogromna, Brown fajnie gra ale widać że świeżak bo łapał głupie faule. Z Hornets i Knicks było w miarę wyrównanie a Nets bardzo mnie podbudowali swoim poziomem sportowym. Liczę na nr 1 w przyszłym drafcie.

Co do wymian. Liczę że jak będą wyniki to i łatwiej będzie namówić kogoś do gry. A jak zawodnik chętny to i klub bedzie miał mniejsze pole manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.