Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobi. Napompowano balonik i przy takiej grze będzie musiał zaryzykować. Widać że brakuje gwiazdy z prawdziwego zdarzenia a nie dobrych graczy typu AH czy IT. Oni są świetni jako wsparcie. To jest Boston, 17 tytułów, ostatni 10 lat temu. To nie 76 gdzie kibice mogą czekać 5 lat na przebudowę. Jeżeli chcą coś ugrać to powinni iść drogą Nets, oddać nawet 2 wybory + Smart u ktoś na doczepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co nam zespół prawie najlepszy? Bez gwiazdy nie wskoczą do finałów. A z obecnym składem i takim Davisem to możemy powalczyć. Inna opcja to ograbienie Clippersów czyli CP i BG. Tylko, że oni mają szanse na tytuł a Pels nie. Na co nam 2 młodych, jak z gwiazdą walczymy o pierścień? Boston wytrzyma 2 lata bez świeżej krwi. Jako mistrz będziemy mogli dobierać FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcą coś ugrać to powinni iść drogą Nets, oddać nawet 2 wybory + Smart u ktoś na doczepkę.

To znaczy mamy dać sie wydymać przez inny zespół iak jak my wdymaliśmy nets i bedziemy miec fajne picki z tego jeszcze? Czy chodzi ci tylko o efekt koncowy co obserwujemy  przez kilka kolejnych lat do dziś?

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pojawi okazja to Ainge będzie walczył, ale jak nie ma żadnej gwiazdy na stole no to co on ma zrobić? Panika to jest ostatnie czego potrzebujemy.

 

A co do gry Celtics na deskach, to cóż... szkoda strzępić ryja, bo jest po prostu słabo. Przypomnę jednak, że 2 graczy z s5 jest kontuzjowanych, a do tego Stevens już tak ma, że trochę czasu mu zajmuje odpowiednie ustawienie rotacji i Celtics się zwykle rozkręcają później. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił i zrobił różnicę. Jak widzę naszych "podkoszowych" w akcji to oczy bolą. Amir i Zeller to kołki, Jerebko z Olynykiem tylko trochę lepsi. Smart zagrał slaby mecz i wyglądało jakbyśmy cały czas grali w 4 na parkiecie. Mecz wygrany jak najbardziej zasłużenie.

W przerwach jak pokazywali kolekcję ciuchów to stwierdziłem, że fani Pistons mają fajnie bo wizualnie świetnie się prezentuje.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze. mimo iż nie jestem fanem Thomasa, to życzę mu żeby zachował formę na najbliższe 3 lata. Horford robi swoje, Bradley też. jedyne czego bym chciał to lepszej skuteczności Smarta i kogoś za Johnsona. wiem, że mecz z Nets to żadna wykładnia,  wschód jest słaby a my graliśmy do tej pory z ogórkami, ale i tak jestem na chwilę obecną zadowolony po tym co pokazali w pierwszej połowie listopada.

szkoda, że Brown trochę siadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze. mimo iż nie jestem fanem Thomasa, to życzę mu żeby zachował formę na najbliższe 3 lata. Horford robi swoje, Bradley też. jedyne czego bym chciał to lepszej skuteczności Smarta i kogoś za Johnsona. wiem, że mecz z Nets to żadna wykładnia,  wschód jest słaby a my graliśmy do tej pory z ogórkami, ale i tak jestem na chwilę obecną zadowolony po tym co pokazali w pierwszej połowie listopada.

szkoda, że Brown trochę siadł

 

Bulls, Hornets, Cavs, Pacers, Warriors - faktycznie, same ogórki. 

 

 

Zajebiste są. Wygląda jak ekipy Larrego. Lepsze to niż Azja z szortami za kolana.

Kto nas ocali u zabierze Johnsona? Mając pół zawodnika w jego miejsce wygralibyśmy z SAS i zapewne cos jeszcze. To taki Grzegorz Rasiak bostońskiej koszykówki.

Amir jest jaki jest, ale mecz z Bykami wam zrobił. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.