Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Boston chce zrobić upgrade na pozycjach pg, c to MUSI oddać picki Nets. To są wartościowe picki, mają spadające kontrakty, pora aż DA zrobi ruch, który zmieni układ sił na Wschodzie. Bez tego ta przebudowa i deal z Nets nie będą takie ohh,ahh tylko bardziej ehhh szkoda...

Kogo (realnego) proponujesz, żeby się zmienił układ sił? Durant to była opcja, ale przepadła. Teraz to trzeba być cierpliwym i to właśnie DA robi. Nie przepłacił za Butlera w dzień draftu i mamy Browna, który póki co wygląda naprawdę fajnie. Celtics mają zespół na 50W i potencjalny top 3 draftu. Ja nie wiem po co mamy to oddawać w wymianie zwłaszcza, że nie ma za kogo.

 

ptak - przestań z tym Brookiem. Ja bym go patykiem nie tknął. Szkoda picków.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo (realnego) proponujesz, żeby się zmienił układ sił? Durant to była opcja, ale przepadła. Teraz to trzeba być cierpliwym i to właśnie DA robi. Nie przepłacił za Butlera w dzień draftu i mamy Browna, który póki co wygląda naprawdę fajnie. Celtics mają zespół na 50W i potencjalny top 3 draftu. Ja nie wiem po co mamy to oddawać w wymianie zwłaszcza, że nie ma za kogo.

 

ptak - przestań z tym Brookiem. Ja bym go patykiem nie tknął. Szkoda picków.

 

Realnie, to wg mnie:

 

C- DMC - może niektórzy mówią, że pociąg odjechał, ale przy trade deadline bym spróbował uderzyć po niego, bo pod koszem u Stevensa może robić kosmos

 

PG - Wall, zna się z DMC, to na pewno jest upgrade nad Thomasem, o ile jest zdrowy, a jak będzie kaszanka w Waszyngtonie, to może się skuszą go oddać.

 

W Butlera, Davisa, Haya, Hassana nie wierzę. Za Milsapa picku bym nie oddał. CP3 i Blake to opcje raczej z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, krótko mówiąc, Celtics mają mało opcji jeśli chodzi o wymiany, przynajmniej na teraz, bo później różne rzeczy mogą się wydarzyć. W każdym razie ja bym Walla odpuścił, a nad DMC mocno się zastanowił. Zobaczymy co Ainge wymyśli, ale ja póki co jestem zadowolony z tego jak Boston się już przebudował. Będziemy mieć pewnie ponad 50 wygranych i ciągle mamy szanse na pozyskanie franchise playera. Jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge nie ma co się spieszyć. Jego zespół wygląda fajnie, koło 50 winów powinno być. Ja tylko na jego miejscu cały czas trzymałbym rękę na pulsie odnośnie wymian ich się nie bał. Jakby była realna opcja pozyskania DMC to negocjowałbym ile wlezie i nie bałbym się oddania np. Crowdera gdyby to było potrzebne bo przy całej sympatii do niego to nie jest i nie będzie franchise player prowadzący do miśka. Podobnie z resztą z Bradleyem. Kiedy oferta będzie do przyjęcia to nie bać się stracenia np. ważnej opcji z ławki czy nawet solidnego startera. Teraz Danny musi po prostu obserwować rynek, grę i wyniki Nets (żeby w razie zaskakująco dobrych wyników nets tj. gdyby byli np. koło 7-8 miejsca od końca - co jest mało prawdopodobne ale możliwe jak pokazuje początek sezonu - oddać ich pick ewentualnie w jakiejś wymianie), i w odpowiednim momencie zaatakować lub po prostu wszystko przeczekać jeśli nie będzie sensownych opcji i powalczyć o dobrych FAs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall mnie nie przekonuje.

Wierzę w to, że Stevens poukłada obronę bo na chwilę obecną jest to jedna wielka porażka.

Ktoś wkleił koszulkę retro Lakersów. Mam nadzieję, że Boston w meczu z nimi dostosuje się i zagra też w takich klasykach.

Co do Butlera. On zna się jakoś prywatnie z Brownem czy znów mam jakieś majaki?

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall mnie nie przekonuje.

Wierzę w to, że Stevens poukłada obronę bo na chwilę obecną jest to jedna wielka porażka.

Ktoś wkleił koszulkę retro Lakersów. Mam nadzieję, że Boston w meczu z nimi dostosuje się i zagra też w takich klasykach.

Co do Butlera. On zna się jakoś prywatnie z Brownem czy znów mam jakieś majaki?

Na pewno trenowali razem przed sezonem http://www.csnne.com/boston-celtics/boston-celtics-rookie-jaylen-brown-works-out-with-jimmy-butler-chicago-bulls 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis = 2 picki Nets + Jae + Smart + Amir.

 

Rozier ma potencjał żeby zastąpić Smarta,poza tym jest bardziej zbilansowany(nie wyłączy Millsapa,ale jest pożyteczniejszy w ataku).

Na SF robi się trochę luka,ale Brown ma gigantyczny potencjał,co pokazał ostatniej nocy w meczu z Cavs (19/5 na LBJ),dorzucić w deadline jakiegoś weterana na SF typu Ariza i wystarczy.Amir to schodzące 12mln,w zasadzie idzie po to żeby hajs się zgadzał.A te 2 picki Nets...No cóż,Davis ma potencjał na bycie top 1 PF of all time,musi kosztować.

 W obliczu rosnącej frustracji Davisa spowodowanej wynikami Pels w tym sezonie,jego cena powinna być umiarkowanie zaporowa i włodarze z Nowego Orleanu mogliby pójść na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crowdera gdyby to było potrzebne bo przy całej sympatii do niego to nie jest i nie będzie franchise player prowadzący do miśka. Podobnie z resztą z Bradleyem. 

Ale pozyskując np. Cuza lub Walla, nikt od tych gości nie będzie wymagał, żeby byli franchise playerami, tylko mocnymi rolsami. W dodatku wartość transferowa takiego Smarta jest na ten moment w miarę wysoka, więc tacy goście mogliby ewentualnie służyć do wyrównywania kontraktów, a nie tworzenia dużej wartości. Crowder ma dodatkowo zajebistą umowę, jego oddania unikałbym jak ognia na miejscu Ainge, bo tacy goście robią różnicę gdy decydują detale (również finansowe). 

 

IT, część młodych, picki, kontrakty Amira, Olynyka i Jarebko - to są materiały do handlu w Bostonie. 

 

Zakładając Walla i Cuza:

Cuz za Amira, Smarta, Jarebko i pick/i, nawet tego Browna bym dorzucił, skoro Gayem chcą handlować

Wall za IT, Bradleya i pick/i

 

Wszystko zależy od sytuacji na rynku, dostępności graczy. Trzeba też wykorzystać moment, a takim może być np. spięcie Wall-Beal lub kolejne informacje o niezadowoleniu Cousinsa. 

 

Swoją drogą, to jednym z prostszych rozwiązań, na jakie mogliby próbować naciskać w Bostonie, byłoby pozyskanie WCS/Noela za Roziera. Efekt byłby dobry, a nie byłoby prawie żadnej straty w assetach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą, to jednym z prostszych rozwiązań, na jakie mogliby próbować naciskać w Bostonie, byłoby pozyskanie WCS/Noela za Roziera. Efekt byłby dobry, a nie byłoby prawie żadnej straty w assetach. 

Taki ruch by był świetny, ale na ile jest to realne? Pewnie byśmy musieli dorzucić pick (swój, nie netsów), a i tak nie wiem czy Kings czy Sixers by na to poszli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co się stało dzisiaj w nocy? Jakim cudem po 2 tragicznych meczach mogliśmy tak rozwalić?Olynyk GOAT?Zeller do Stelmetu?Smart na SF?Kwestie mentalne?Przecież w dalszym ciągu nie było ani Horforda ani Crowdera.

 

Spokojnie, nadal gramy gówno.

 

Mieliśmy pierdylion gwizdków i FT - taki home bonus.

 

+ to sie stało:

https://www.youtube.com/watch?v=vJaRhs-X5tc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nadal gramy gówno.

 

Mieliśmy pierdylion gwizdków i FT - taki home bonus.

 

+ to sie stało:

https://www.youtube.com/watch?v=vJaRhs-X5tc

To z tymi technikami dla Melo i Jenningsa to widziałem :P.Oglądałem 10 minutowy skrót,ale z niego wynika że Olynyk to połączenie Sabonisa,Noaha i Horforda w prime dlatego wolałem zapytać :).Nadal taka padaka w post?Nadal Amir,Zeller i Jerebko na poziomie ligi wiatrów?Podobno Smart zrobił całą robotę w D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy kupę, bo nadal nie ma zbiórek i obrona kuleje.  znowu nawrzucaliśmy z dystansu. mnie to wszystko nadal nie przekonuje. 

co do wymian.  za Davisa oddałbym sporo, pick Netsów, IT (gra świetnie, ma na chwilę obecną niezłą markę wartość a nie mam do niego przekonania), Amira i coś co by im pasowało. nie ruszałbym Bradleya i Browna. Brown pokazuje, że powinna być z niego pociecha.

IT kryjący Porzingisa to niezły widok

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno WCS bardzo niezadowolony w Sactown, liczy na zmiane środowiska. Perfect fit?

 dawać go do orlando albo do waszyngtonu. Podkoszowych nigdy za wiele co nie?

 

a tak na serio może Raptors? Albo Dallas? Albo nawet GSW. Za co by mógł iść zeby wszyscy byli zadowolenie to mi sie nie chce myśleć. Ale znając Viveka to wystarczy jakis 2nd round pick i jakis bobek do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.