Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Jaylen Brown ma mentalność i warunki fizyczne all stara, umiejętności na razie brak, ale pracowity jest i przyszłość przed nim rysuje się piękna.

Mi się właśnie Jaylen bardzo spodobał. Niesamowita mentalność zwycięzcy, potrafi się świetnie rozepchać pod koszem, zero strachu przy wjazdach na kosz, hustluje, cutting, rozrzucić nawet też potrafi, tylko ten rzut. Aczkolwiek mechanika jest ok, więc może nie będzie źle. Generalnie charakterem i sposobem być pasuje do C's w 100 procentach!

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jak dla mnie bardzo fajnie się pokazał. Widać, że się uczy bo głupie faule łapał.

Horford bardzo mądrze ustawia się na boisku, robi dużo miejsca dla rzucających. Jako fanowi brakuje do szczęścia prawdziwej gwiazdy, bo Harford i Thomas to są bardzo dobrzy ale nie wybitni gracze. Ale mimo wszystko wygląda to nieźle. Liczę na finał konferencji. Bo jakoś na chwilę obecną na nic więcej szans nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Zeller (a w zasadzie konstrukcja jego umowy) to ma być asset w ewentualnej wymianie, ale można było tą kasę dać komuś innemu.

Za chwilę się okaże, że nikt go nawet z pickami Nets nie weźmie, bo wstyd się będzie na dzielni pokazać.

 

Z Zellera już teraz jest żaden asset. Cała liga wie, że jest biały i miękki. Mam nadzieję, że Mickey będzie przed nim w rotacji. 

 

Na początku sezonu liczę mocno na Roziera. Smart ma kontuzję, więc to jest czas dla młodego, żeby potwierdzić, że faktycznie zrobił spory postęp. 

 

Dodam jeszcze, że oczekiwania na ten sezon mam takie, żeby w końcu przejść 1 rundę PO. Będzie bardzo duży zawód jeśli to się nie uda.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że oczekiwania na ten sezon mam takie, żeby w końcu przejść 1 rundę PO. Będzie bardzo duży zawód jeśli to się nie uda.

 

Jeżeli "po drodze" nic złego się nie wydarzy to myślę, że na spokojnie te Top 4 Wschodu zarówno w RS jak i w PO powinny być wasze. ;)

 

Zresztą każdy dobrze wie jak to było w zeszłym roku z tą Atlantą - "Just Unlucky Bruh.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Ainge nie będzie się podpalał i np. nie odda Bradleya, bo on się robi zbyt cenny. W dodatku co roku jest lepszy, aż nie mogę uwierzyć w to jak się rozwinął od momentu draftu. Bardzo fajnie. 

 

Trzeba liczyć, że w końcu trafi się jakiś center w drafcie lub w FA, to chyba najlepsza opcja. Ewentualnie poczekać aż cena za Noela bardzo spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Ainge nie będzie się podpalał i np. nie odda Bradleya, bo on się robi zbyt cenny. W dodatku co roku jest lepszy, aż nie mogę uwierzyć w to jak się rozwinął od momentu draftu. Bardzo fajnie. 

 

Trzeba liczyć, że w końcu trafi się jakiś center w drafcie lub w FA, to chyba najlepsza opcja. Ewentualnie poczekać aż cena za Noela bardzo spadnie.

On chyba najwiekszy problem to ma z psychika. Pamietam jak kilka lat temu Pierce mowil w jakims wywiadzie, ze on na treningach to wyglada jak all star i zdecydowanie najlepszy gracz druzyna ale podczas meczu juz sie zacina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chyba najwiekszy problem to ma z psychika. Pamietam jak kilka lat temu Pierce mowil w jakims wywiadzie, ze on na treningach to wyglada jak all star i zdecydowanie najlepszy gracz druzyna ale podczas meczu juz sie zacina..

Miał. ;)

 

Bradley to jedyna postać, która pozostała po erze Big 3, aż się nie chce w to uwierzyć. Cieszyłbym się jakby jeszcze długo był Celtem, bo to naprawdę pozytywna postać i widać, że ciągle nad sobą pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje skąd Brown ma spodenki, bo chyba z zestawu dla dzieci.

Bradley dużo bardziej poukładany od Thomasa który denerwował mnie rzutami bez przygotowania i wchodzeniem pod kosz na siłę. Trochę rozczarowany jestem Harfordem. Niby nie gra źle, jest fajną opcją na obwodzie, potrafi się ustawić, podać itp. ale liczyłem na wejścia pod kosz, rzuty z pola, zbiórki czyli po prostu na rasowego centra. A mamy świetnego, wysokiego skrzydłowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych kilku meczach Bostonu mam kilka spostrzeżeń. Po pierwsze Horford to nie jest C, potrzeba nam kogoś solidnego pod koszem i nie mam tu na myśli gwiazdy tylko gracza zadaniowego. Im dłużej patrzę na Thomasa tym bardziej upewniam się że trzeba go wymienić. Liczę tutaj na zmysł handlowy Ainge. Problem w tym że Chicago (Butler) grają za dobrze a na Brooka i Davis to są raczej nie do wyjęcia na chwilę obecną. No i coś co mnie bardzo cieszy to nasz młodzian. Na to, że będzie grać tak jak z Cavs to nie liczę ale niech trzyma poziom to ma spore szanse na ROTY.

Picku Nets to bym nie oddał, ale nasz z 1 rundy to już tak.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Butlera, Davisa, Brooka (w tej kolejności) to bym oddał nawet oba nasze piki. Do tego jakiś dobry C za Thomasa. Nam potrzebny jest lider co pociągnie zespół a Thomas to taki jeździec bez głowy. Mecz z Cavs pokazał, że potencjał mamy, ale w Bostonie final wschodu to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.