Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie Gortat. Może Amir plus 2017 1st Bostonu by skusiło Wizards ( gdyby było wiadomo co z Mahimim to by było łatwiej oceniać). To byłby dobry ziomek dla Celtów na C obok Horforda moim zdaniem. Facet od czarnej roboty jakiego im trzeba.

Dobrze, że nie jesteś GMem C's. ;)

 

Co do Smarta, ta historia z gangiem, który go gonił w dniu draftu to raczej wyssana z palca. A o przeszłości Marcusa można trochę poczytać np tu:

http://www.usatoday.com/story/sports/ncaab/big12/2013/01/22/mens-college-basketball-oklahoma-state-marcus-smart-profile/1850729/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy ile Danny byłby w stanie uzyskać za Thomasa. Nie oszukujmy się, że z nim w składzie zrobimy coś więcej niż 2 rundę. Na miejscu DA latem bym się zaczął rozglądać za potencjalnym kupcem, zwłaszcza jak wylosujemy #1 w drafcie, bo wtedy chyba nie ma innej opcji niż branie Fultza. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy ile Danny byłby w stanie uzyskać za Thomasa. Nie oszukujmy się, że z nim w składzie zrobimy coś więcej niż 2 rundę. Na miejscu DA latem bym się zaczął rozglądać za potencjalnym kupcem, zwłaszcza jak wylosujemy #1 w drafcie, bo wtedy chyba nie ma innej opcji niż branie Fultza. 

A może IT + 1st pick? Za to chyba moglibyśmy wyciągnąć 99% ligi :tongue:

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT na ten moment jest nie do wyciągnięcia przynajmniej aż do draftu, przez to jak nakurwia w tym sezonie. Ciekaw jestem bardzo co Boston wykombinuje jeśli chodzi o Draft, biorą np Fultza gościa który z górki powinien podnieść poziom i być po paru latach potencjalnym All Starem ( wątpie by koleś sie stoczył w tej lidze albo byl tylko dobrym role playerem, tym bardziej, że jest najmłodszym uczestnikiem draftu a potencjał ogromny.) i co wtedy robią z Thomasem? Najrealniejsza opcja to pewnie zostawić i tego i tego ale wtedy jest tak ciasnawo na PG/SG.. juz nawet nie licze np minut dla Roziera ale i tak pewnie by w trade poszedł jakiś przy takim zapchaniu na 1/2. Ale jakoś nie wyobrażam sobie zeby Fultz np dostawał tylko 6-10 min na mecz... ( cos na zasadzie marnowania talentu ).Ale też nie jestem pewien w 100% czy od razu wychodziłby w s5 albo dostawał koło 25-30 minut, bez względu na to czy IT byłby w Celtics czy też nie. IT teraz jest w Cetlics ,,bogiem'' i nikt nawet nie widzi opcji zeby sie go pozbywac nawet jak w drafcie sa takie koty. Jak kibice krzyczą co mecz MVP a typ pizga po średnio 29,1 pkt na mecz co  nigdy w historii Celtics sie nie zdarzyło (Bird 28,7) to coś znaczy. On już jest wielbiony w Cetlics jak Pierce lub Garnett. Trzeba to powiedzieć wprost, że Isaiah zrobił furorę :smile: Dlatego tak bardzo jestem ciekaw co sie wydarzy w noc draftu. Ja np widze to tak, załozmy Boston ma 1 badz 2 pick. Oddają go do  76ers za Noela i ich pick. I z Pickiem 76ers wybierają kompletnie kogoś innego niż PG. Tylko czy jest aż tak ryzykowac strate być może kolejnego ,, kozaka'' w NBA tylko dlatego, że wszystkie oczy są skierowane na IT? Jeśli chodzi o moje zdanie to uwielbiam Thomasa i bardziej byłbym za zostawieniem go nawet przy ewentualnym wyborze Fultza, Stevens jest na tyle ogarniętym trenerem i ufa młodziakom, że jakoś by to ogarnął i poskładał. tak samo widzi w Brownie potencjał i nie boi sie nim grać sporych minut a tym bardziej w close końcówkach. Danny ma cięzki orzech do zgryzienia. 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al to nie jest Center, to zajebisty silny skrzydłowy. W sumie to żadne ryzyko a może być całkiem sensowne wzmocnienie. Trzeba będzie obejrzeć mecze w weekend.

Nasz Chorwat nieźle sobie poczyna w Europie. Może za rok będzie dawał radę pod koszem. Bo IT szkoda oddać za grosze a wiele wart nie jest a marketingowo robi świetną robotę

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al to nie jest Center, to zajebisty silny skrzydłowy. W sumie to żadne ryzyko a może być całkiem sensowne wzmocnienie. Trzeba będzie obejrzeć mecze w weekend.

 

Miałem na myśli to, że Larry przy Horfordzie na C a nie na PF. Horford bedzie tak jak zawsze to robi rozciągał na obwód a Larry typowo decha, bo Amir często ma zaloty za mid range albo nawet za 3pt, a jeśli chodzi o ustawienie sie o zbiórke czy to ofensywną czy defensywną to każdy wie jak jest... Ale spokojnie trzeba poczekać co z Larrym  i wtedy bedzie mozna mowic więcej ale coś jest na rzeczy bo Sanders już przeprowadził z Celtics 2 treningi. Zawsze można podpisać go na początku na ,, obserwacje '' na jeden lub dwa 10 dniowe kontrakty. 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.