Skocz do zawartości

Utah Jazz 2016/17


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

@Ely mimio wszystko taki argument jest nic  nie warty, to tam samo, po co Lebron miałby iść z Heat do słabszych Cavs.

 

Gracze, którzy mogą dostać maksa wszędzie jak Lebron czy Durant nie idą tam gdzie dzisiaj są lepsze zespoły tylko tam gdzie lepsze będą jutro. Poza tym pomyśl ile siepki by mu wpadło z reklamówek dodatkowo.

 

@Wariat, niestety ale Gordonek maksa dostanie od każdego kto będzie nim zainteresowany

To w takim razie jedynie Indianapolis jest dla nas rywalem bo to jego dom rodzinny.  Hayward nie jest medialną gwiazdą - a tylko tacy dostają kase z reklam. W Filadelfii byli jego rodzice na trybunach i był z nimi wywiad - oni raczej w superlatywach wypowiadali się o Jazz . On mentalnie pasuje do Jazz. Popatrz jak Hill nagle chce dostać przedłużenie od Jazz

 

Qcin - Favors już ma prawie ten dynamit co miał rok temu . Teraz już by go taki Lee nie zablokował. Ciekawe czy ta trójka to była ćwiczona?

 

Z ciekawostek JAzz najwięcej w lidze wymusza long 2. Aż 20% rzutów rywali to long 2. A kolejna ekipa zmusza do niecałych 18%. Najlepiej w lidze bronimy pomalowane ( ciut gorzej z polem 3 s) a ja cały czas mam wrażenie że obrona to wciąż nie jest to co powinno być

 

I jednak te mecze bez Hilla pokazują że facet jest dla nas kluczowy. MAck to chaos i głupie rzuty a Exum wczoraj zaczął fantastycznym lobem do Goberta ( i potem już tylko raz to próbował).

 

Hayward 28/28 z linii - ciekaw jestem jaki jest rekord ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ely nie bądź naiwny Hayward to nie Stockton, znacznie bardziej bym uwierzył już w to że Fav nie chciałby się ruszać z Utah niż on, a co do Hilla to akurat fakt że chce już zostać do usranej śmierci swojej kariery w Jazz, i to najchętniej zobowiązać się do tego już teraz, to nic dziwnego po takim starcie. Niech on lepiej wróci na boisko i tak ten sezon pociągnie przez mniej więcej 70 spotkań zamiast 7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nachwaliliście się Haywarda i ostatnie dwa mecze słabiutko 7-29 z gry i 1-10 za 3. Wczorajszy mecz z Chcago to padaka z obu stron. Poziom Polonii Przemyśl z Derrylem Thomasem i Nathanem Buntinem.  Wiadomo już kiedy wrócą: Hill i Favors?

Wydawało się że przynoszący pecha Alec Burks przez swoją kontuzję pomoże Jazz w tym roku, ale jak widzę ma teraz godnego następce w postaci Borysa :rapture:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Favors nieciekawie - Hill już uczestniczy w treningach więc pewnie za mecz. Hayward ma pecha bo mu na początku meczu z Memphis uszkodzili palec i tak to wygląda. Do tego Hood z JJ mieli jakąś infekcje że grali z gorączką z czego Hood musiał jeden mecz odpuścić

 

Ale ogólnie jak widzę Diaw na parkiecie to mnei krew zalewa z nim jesteśmy 1-4.. Jak na razie gra koszmarnie i nie mogę zrozumieć czemu Snyder tak długie minuty nim gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo akurat Hayward to gracz który marzy o Hollywood.

Salt Lake City to specyficzne miasto. Największy odsetek białych . Mormoni ale akurat trzon Jazz naprawdę lubi to miasto. Favors Hayward czy Hood lato spędzają w mieście. Jazz da mu maxa a Gordon ma ambicje być liderem a trzecia opcja. Teraz szpital w jazz jest okrutny ale wraca Hill a Hood chyba chorobę ma za sobą.

Wiem ze bylem pewien ze Kevin się nigdzie nie rusza ale Gordon to nie ten kaliber gracza. On naprawdę lubi stan w którym żyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Haywardem to sam nie wiem. Z jednej strony już raz chciał spylić z Jazz do Charlotte ( a przynajmniej sprawdzić Utah czy go wyrównają). Z drugiej strony po raz pierwszy od dłuższego czasu Utah zbudowali fajną i równą ekipę która może wejść do Playoffs. Trzeba mieć też na uwadze, że kikla ekip nadal będzie mieć i możliwości i chęci z Gordona lidera zrobić. Myślę, że jeśli w Utah nie będzie Playoffów to o pozostanie Gordona będzie ciężko. A i ponoć Utah woli dać veteran extension Hillowi niż Favorsowi.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Haywardem to sam nie wiem. Z jednej strony już raz chciał spylić z Jazz do Charlotte ( a przynajmniej sprawdzić Utah czy go wyrównają). Z drugiej strony po raz pierwszy od dłuższego czasu Utah zbudowali fajną i równą ekipę która może wejść do Playoffs. Trzeba mieć też na uwadze, że kikla ekip nadal będzie mieć i możliwości i chęci z Gordona lidera zrobić. Myślę, że jeśli w Utah nie będzie Playoffów to o pozostanie Gordona będzie ciężko. A i ponoć Utah woli dać veteran extension Hillowi niż Favorsowi.

Bo favors ma dwa lata umowy i dużo kontuzji. A Hill latem może dostać grube pieniądze. Lepiej teraz rozrzucić jego kontrakt bo Jazz jest poniżej salary.

Jeśli Jazz nie wejdzie do PO to wtedy wszystko możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocily debilne wymiany LAFa...czekalem na to...wszyscy do LAC...bez wyjatku, lawka w postaci durant, curry za minimum od razu...

Tylko co w tym zlego? Akurat pomysl haywarda w LAC calkiem spoko, chociaz mbabubete mah oute gra swietny sezon. Co do pozbycia sie austina i jamala pada pytanie po co ich w ogole w lato podpisywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli uwazasz, ze cokolwiek uzasadniles, to szczerze wspolczuje. Bo tak rozowego swiata to dzieciaki w przedszkolu nawet 

Shevcu easy, LAF jest znany ze swojej wybujałej fantazji dotyczącej wymian. Potraktuj to jako ciekawostkę,coś do czego można się w sumie uśmiechnąć pod nosem. Już widzę jak z otwartymi ramionami GM Jazz .przyjmuje propozycję Doc-a w postaci Rivers+Crawford za Haywarda. Patrząc realnie, Clipps nie mają czego zaoferować w zamian.A w przyszłym offseasonie też za dużej płynności finansowej nie mają po tym jak zapchali sobie salary kontraktami wspomnianej przeze mnie wyżej dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co w tym zlego? Akurat pomysl haywarda w LAC calkiem spoko, chociaz mbabubete mah oute gra swietny sezon. Co do pozbycia sie austina i jamala pada pytanie po co ich w ogole w lato podpisywali.

Masz jakąkolwiek nawet minimalną szanse wyrwania na niskie skrzydło Gordona, a w składzie nie masz Brona, Butlera czy Duranta, to nie myślisz o Mbahamutach tej ligi.

Inna sprawa, że dla Gordona istnieje tylko Utah i Indiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.