Skocz do zawartości

OKC Thunder 2016/17


kp11

Rekomendowane odpowiedzi

RW gral bardzo dobrze, czul tempo. Jedynr co mozna zarzucic, to czasami glupie straty, wynikajace jednak troche z tego, ze powinien byc swiadomy ze podaje do kolka. Tak czy siak zdecydowanie najlepszy gracz na pakiecie. Mi sie nie podobaly dwa wymuszone faule z dupy w 1kwarcie (na dgreenie i simmomsie) ale taka jest liga i kawhi zaczyna dostawac podobne bonusy. Chodzi mi o akcje, gdzie zawodnik ma zupelnie dupe ulozenie rzutu, a chodzi mu tylko o to bu zlapac kontakt w cylindrze i upozorowac probe oddania rzutu.

 

Kawhi i LMA swietny poczatek, po czym niestety Kawhi byl podwajany i radzil sobie ponizej oczekiwan. Lma totalna padaka juz potem.

 

Kanter jak zwykle robil rozpierdol na deskach.

 

Z SAS poza KL tylko PGasol sie jako wstawil i troche Patty i DGreen.

 

Motyw, zeby ogrywac Forbesa w takim meczu zupelnie dla mnie nie zrozumialy. A na jakies 5-6minut do konca SAS puscilo lineup z Joelem Anthonym i Dedmondem jednoczesnie.

 

OKC ma spokojnie spore szanse wygrac z SAS serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się u Billiego to, jak ustawia priorytety w drużynie. Sezon zaczynaliśmy ze sporym znakiem zapytania i nie wiadomo było do końca, na co będzie stać Westbrooka z tym supportem. Sabonis był niepodważalnym starterem u Donovana i w rotacji szanse dostawał praktycznie każdy - od Morrowa, przez Singlera po Ilyasovę itd. Teraz zbliżają się PO, Presti wykonał znakomity ruch po Taja, wzmacniając solidną już wcześniej rotację podkoszową i Thunder ewidentnie szykują się na play-offy. Taj wskoczył do S5 i drużyna też zaczyna wyglądać jako tako pod nieobecność Westbrooka na parkiecie, co na początku sezonu aż do niedawna było ogromną bolączką tej ekipy.

 

Czekam na kolejne parę meczów. Miejsca 4-5 uciekły raczej i tak się zastanawiam, czy lepiej dla Thunder byłoby grać z Rockets, czy ze Spurs w 1 rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że walka o 5 miejsce jest realna i w PO trafić na Jazz było by dobrze.

o ile Westbrook będzie bardziej nastawiony na grę z kolegami, tak jak w meczu z SAS i Jazz, niż grę 1 vs wszyscy, to spokojnie mogą powalczyć o 5 miejsce.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jazz wygrali dwa razy ostatnio, raz na wyjeździe wiec chyba okla im nie leży... jak zrobią 48-50 winow to Russ powinien dostać te MVP. Należy mu się.

 

Należy? Kilku graczom należy się jeszcze bardziej i dlatego nie powinien dostać. Uprzedzając pytania - Kawhi, Brodacz i nawet Król.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabonis też wygląda lepiej z ławki, niż wcześniej w S5, więc świetnie wygląda ten trade i nadal tli się szansa na #5.

No też zwróciłem na to uwagę, Sabonis wygląda znacznie lepiej wchodząc z ławki, poza tym sprawia wrażenie wkurwionego i jakby bardziej mu się chciało. Może jest osobą na którą kij działa lepiej niż marchewka.

 

Wg mnie, Oklahomie lepiej leży Jazz niż Rockets i jeśli miałbym upatrywać ich szansę w 1 rundzie, to myślę, że z Jazz powinni sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też zwróciłem na to uwagę, Sabonis wygląda znacznie lepiej wchodząc z ławki, poza tym sprawia wrażenie wkurwionego i jakby bardziej mu się chciało. Może jest osobą na którą kij działa lepiej niż marchewka.

 

Wg mnie, Oklahomie lepiej leży Jazz niż Rockets i jeśli miałbym upatrywać ich szansę w 1 rundzie, to myślę, że z Jazz powinni sobie poradzić.

A ja myślę że nie zwłaszcza bez HCA

Jazz przegrało dwa mecze prowadzać w obu przypadkach w ostatniej minucie . Pierwszy był blowout dla Jazz a ostatni bez Goberta i Favorsa

Do tego trzeci mecz wygrali trafiając pierwszych 12 trójek. Zespół który rzuca za 3 najgorzej w lidze. Coś takiego może się raz zdarzyć ale więcej nie.

Akurat Thunder się nie obawiam, powiedziałbym najmniej ze wszystkich poza Denver i Houston no ale z tymi na pewno w pierwszej rundzie serii nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większego sensu taka dyskusja, bo ani wyciąganie wniosków z samego RS, ani z bezpośrednich meczów w RS, nie jest odpowiednio miarodajne.

 

A ja myślę że nie zwłaszcza bez HCA

Jazz przegrało dwa mecze prowadzać w obu przypadkach w ostatniej minucie.

 

No ok, ale dlaczego to ma działać na korzyść Jazz (co sugerujesz), a nie Thunder?

 

 

Pierwszy był blowout dla Jazz a ostatni bez Goberta i Favorsa

 

Ten pierwszy mecz był fatalny w wykonaniu Thunder - to prawda. Warto też dodać, że graliśmy bez Oladipo (2/3 opcja drużyny). Natomiast cała rotacja Thunder wygląda teraz całkiem inaczej, w tamtym meczu Grant grał 22 minuty, Morrow 28, Collison 16, Singler 16. Myślę, że jest to równie mało mówiący mecz, co ten bez Goberta.

 

 

Do tego trzeci mecz wygrali trafiając pierwszych 12 trójek. Zespół który rzuca za 3 najgorzej w lidze. 

 

Po All-Star break Thunder są już w górnej połówce pod względem 3 w lidze i wyglądają ostatnio regularnie coraz lepiej (Oladipo, Abrines, Roberson).

 

 

Akurat Thunder się nie obawiam, powiedziałbym najmniej ze wszystkich poza Denver i Houston no ale z tymi na pewno w pierwszej rundzie serii nie będzie

 

Oby Jazz tak samo podeszli do ew. matchupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Barcalover każdy ma swoje odczucia

 

Ja w meczach z Thunder widziałem łatwość odzyskiwania strat. Długie runy typu 16-2 . Co pokazuje że Jazz ma łatwość zdobywania punktów . Nie mówię że to jest łatwe ale z takimi Memphis czy nawet Clippers to zawsze jest mordęga. Widać ,że Jazz nie ma swobody ( pomijam może pierwsze 5 minut 4 kwarty ostatniego meczu z Clippers)

 

Z trójki Memphis -Clippers-Thunder najmniej obawiam się serii z Thunder co nie oznacza że widze jakies 4-0 czy 4-1 ale po prostu tu widze Jazz jako faworyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.