Skocz do zawartości

OKC Thunder 2016/17


kp11

Rekomendowane odpowiedzi

mają 1st 2017 oraz:

 

 

dochodzą                                                                                 tracą:

 

2018 second round draft pick from Boston
Boston's 2018 2nd round pick to Oklahoma City protected for selections 31-55 (if this pick falls within its protected range and is therefore not conveyed, then Boston's obligation to Oklahoma City will be extinguished) [boston-Oklahoma City, 7/14/2015]

2018 second round draft pick from Chicago
Chicago's 2018 2nd round pick to Oklahoma City [Chicago-Oklahoma City, 2/23/2017]

2017 second round draft pick to Denver
Oklahoma City's 2nd round pick to Denver protected for selections 31-35 in 2017 and unprotected in 2018 [Denver-Oklahoma City, 8/30/2016]

2018 first round draft pick to Utah
Oklahoma City's 1st round pick to Utah protected for selections 1-14 in 2018, 1-14 in 2019 and 1-14 in 2020; if Oklahoma City has not conveyed a 1st round pick to Utah by 2020, then Oklahoma City will instead convey its 2020 2nd round pick and 2021 2nd round pick to Utah [Detroit-Oklahoma City-Utah, 2/19/2015]

2020 first round draft pick to Philadelphia
Two years after Oklahoma City conveys a 1st round pick to Utah, Oklahoma City will convey its 1st round pick to Philadelphia protected for selections 1-20 in 2020, 1-20 in 2021 and 1-20 in 2022; in any year, if this pick is not conveyed because it falls within its protected range, then Oklahoma City will instead convey its 2022 2nd round pick and 2023 2nd round pick to Philadelphia (i.e., the 1st round pick will not roll over to the following year if it is not conveyed due to protection) [Oklahoma City-Philadelphia, 11/1/2016]

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywieje do tego czasu najlepszych PG i SF tego draftu ale ciekaw jestem kto zaryzykuje z Harry Gilesem PF z Duke.

to talent ale z problemami z kolanami więc się osuwa coraz bardziej w dół ( widziano go nawet z #25)

 

w waszych okolicach warto:

 

inny produkt Duke 

 

biały Luke Kennard na SG taki Kyle Korver

wysokie IQ dobry rzut przy RW by wyglądał świetnie a robi postepy cały czas!!!

 

Tyler Lydon z Syracuse? SF/PF z rzutem taki troche R Anderson?

 

defensywny Anunoby PF z  Indiany?


Justin 34/5/3 vs kentucky chyba go podbiło w górę

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://watch.nba.com/game/20170307/POROKC

kolejny mega-super statystyczny wystep russela i kolejna wtopa

AZ 39 z 85 oddanych (ponad 45%) rzutow CALEJ druzyny

nigdy mnie do siebie nie przekona,nie lubie jego stylu gry,ego i  ciesze sie ,ze durant odszedl do najlepiej pasujacej do jego stylu gry druzyny

bo jak inaczej nazwac fakt MONOPOLIZOWANIA gry wylacznie do wlasnych boxcorowych celow (walka o MVP) gdy taki adams przez 28 minut gry jest wykreowany do rzutu raptem 3 razy (1 oddany fg i 2 razy na lini ft), poza oladipo (7 prob) ,reszta oddawala po 3-7 rzutow

 

brzydko sie to oglada i odejscie/oddanie rw spowoduje powstanie teamu a`la sacramento z totalnym smieciarstwem w skladzie bez perspektyw na po przez kilka lat

Edytowane przez jordan20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://watch.nba.com/game/20170307/POROKC

kolejny mega-super statystyczny wystep russela i kolejna wtopa

AZ 39 z 85 oddanych (ponad 45%) rzutow CALEJ druzyny

nigdy mnie do siebie nie przekona,nie lubie jego stylu gry,ego i  ciesze sie ,ze durant odszedl do najlepiej pasujacej do jego stylu gry druzyny

bo jak inaczej nazwac fakt MONOPOLIZOWANIA gry wylacznie do wlasnych boxcorowych celow (walka o MVP) gdy taki adams przez 28 minut gry jest wykreowany do rzutu raptem 3 razy (1 oddany fg i 2 razy na lini ft), poza oladipo (7 prob) ,reszta oddawala po 3-7 rzutow

 

brzydko sie to oglada i odejscie/oddanie rw spowoduje powstanie teamu a`la sacramento z totalnym smieciarstwem w skladzie bez perspektyw na po przez kilka lat

Standard. Kosmiczny mecz Westbrooka i przegrana zespołu. Ostatnio RW bardziej skupił się na punktach niż na TD i we wszystkich tych meczach OKC przegrało :) Przy TD chociaż asysty nabijał i tym samym punktował ktoś jeszcze, aktualnie nawet nie chce mu się zbytnio podawać i praktycznie większość posiadań forsuje on sam. Większość akcji kończy się siłowym wejściem pod kosz i szukaniem fauli. Faktycznie ogląda się to średnio. Myślałem, że wejdą troszkę wyżej w klasyfikacji zachodu, ale to chyba jednak nierealne z taką grą. Wylot w pierwszej rundzie PO będzie (jeśli w ogóle wejdą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu jest nie prawda? wykreowanie swojego podstawowego centra przez prawie pol godziny gry na raptem 3 pozycje rzutowe to wynik katastrofalny - to juz nawet deandre jordan dostanie szanse na 3-4 lobiki od cp3

westbrook to glupek taktyczny,ktorego jedyna bronia jest notoryczne,,wpierdalactwo przemyslowe`` na kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaje odpowiedz: jakieś tam są

To jest sport więc zawsze każdy ma jakieś tam szanse. Więc jeśli Kawhi się połamie, albo Pop postanowi go restować na kolejne fazy i grać nim po 25 minut to szanse rosną. Dzisiaj po 15-20 minut grali Forbes, Simmmons, Bertrans. 3-14 z gry. To nie jest rotacja na play off. Kawhi grający 26 minut z 14 rzutami to też nie jest to, co będą grać. Więc jeśli ktoś się pyta po takim meczu "jakie są szanse OKC?" to według mnie mocno się podekscytował bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee pytalem dlatego ze wygrali wczoraj mecz. Pytam ogolnie bo nie mam czasu ogladac duzo a SAS to juz w ogole. I wiem ze Kawhi przesiedzial czwarta kwarte ale Pop piwiedzial po meczu ze jakby mu pozwolil grac to i tak by dostali baty bo OKC ich rozjechala agresywnoscia i szybkoscia.

Czyli to co zawsze bylo bolaczka SAS w meczach z OKC. W zeszlym roku tez im dawano marne szanse na pokonanie SAS w PO. Nawet bez KD to jest mega atletyczna ekipa i nie wierze ze SAS ich zamiecie pod dywan 4-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już miesiąc temu pisałem ze westbrook to najbardziej niewygodny, możliwy przeciwnik dla spurs w 1szej rundzie. Na logikę to green/simons/leonard powinni siedzieć na westbrooku i oladipo na przemian a wtedy ktoś mills/parker musza kryć SF, gdzie może wyjść nawet jerami wiec pop ma co przemyśleć jak na nich trafi. Mimo ze mills to spoko obrońca noe widzę go ani na dipo ani na russellu, obaj są dużo silniejsi i więksi. Pop ma jedyna przewagę we frontcourcie, ale pamiętamy ze rok temu z OKC tez miał mieć a jak grał front okc dobrze pamiętamy.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs to dla mnie zagadka - po zdobyciu tytułu w PO są cieniem siebie z RS. Kawhi tak jak jest fajny w RS tak znika w PO. LMA podobnie . Parker z Manu to emeryci

 

Czy w tym roku będzie inaczej? Skoro rok temu przegrali u siebie w RS tylko raz by potem polec z Thunder i to głównie na swoim parkiecie. Spurs może mieć problem praktycznie z każdym jeśli Leonard zagra tak jak ostatnie 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.