Skocz do zawartości

OKC Thunder 2016/17


kp11

Rekomendowane odpowiedzi

Ale, że Norris Cole to jest wzmocnienie pod kątem playoffs czy wzmocnienie w ogóle, bo nie bardzo rozumiem?

Względem play-offów, im szersza ławka tym lepiej.

 

 

Westbrook to nadzawodnik, jak nie dostanie MVP sezonu, to będzie kpina. Niewiarygodne co robi ostatnio w końcówkach. Teraz przeciwko Jazz wjechał samotnie pod kosz, gdzie przed nim stało pięciu Jazzmanów. Niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDermott niewątpliwie ma talent w ataku, ale problem w tym, że jest strasznie nieregularny. Ja uważam, że w Bulls nie był dobrze wykorzystany jego potencjał w offensywie, a przyjście D-Wade jeszcze bardziej zmniejszyło jego produktywność. Największą jego słabością jest obrona. Pod tym względem ssie i to tak konkretnie. Nie wiem czy jest słabszy ktoś w lidze na trójce, raczej nie. Oglądając jego ma się wrażenie, że koleś jest pierwszy rok w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDermott niewątpliwie ma talent w ataku, ale problem w tym, że jest strasznie nieregularny. Ja uważam, że w Bulls nie był dobrze wykorzystany jego potencjał w offensywie, a przyjście D-Wade jeszcze bardziej zmniejszyło jego produktywność. Największą jego słabością jest obrona. Pod tym względem ssie i to tak konkretnie. Nie wiem czy jest słabszy ktoś w lidze na trójce, raczej nie. Oglądając jego ma się wrażenie, że koleś jest pierwszy rok w lidze.

Morrow który poszedł w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Portland przegrany na własne życzenie. Westbrook napieprzający trójki z obojętnie jakiej pozycji przy prowadzeniu kilku punktowym (deja vu) Adams, którego Aminu obiegał normalnie jak słupek... znowu paradoksalnie Westbrook, który gra zajebisty mecz, w końcówce prowadzi zespół do klęski. OKC gra zawsze na wysokich obrotach, zostawiają na boisku serce i to widać, ale kompletnie nie uczą się na błędach. Takie przegrane w dokładnie takim stylu w tym sezonie już były i to kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.