Skocz do zawartości

OKC Thunder 2016/17


kp11

Rekomendowane odpowiedzi

No wai z Turnerem. Nie wiem co by musiało strzelić OKC aby takiego klocka ściągać za taką kapustę.

 

@havlicek

 

Rozbawiłem na dobranoc, czy przeczytał uzasadnienie twórców propozycji trade?

 

Nie ma jak próbować dać prztyczek nie doczytując tekstu ;). W tym przypadku co by mogli zrobić LAC gdyby im rudy zakomunikował, że ich no matter what oleje na koniec sezonu.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sac oddają Gaya.

 

LAC nie tracą Griffina za frajer. Doczytaj uzasadnienie.

 

This move does not make the most sense for the Kings, but does anything they do really make sense? On the plus side they would be getting rid of the cancer that Rudy Gay can be and they would be saving some money in the deal. 

 

 

Niczego sobie to uzasadnienie. Naprawdę powołujesz się na coś takiego? Przecież ten trade jest tragiczny. Jeżeli argumentem ma być pozbycie się Gaya to równie dobrze Kings mogą go zwolnić.

 

Abstrac***ąc od wspaniałości Rudego G., o której ostatnio miałem okazję czytać na forum to wciąż jest jakieś top10-12 SF w lidze. 

 

Jasne, że Kings są ekspertami od porażki, ale jakby mieli oddać Gaya to na pewno dostaliby więcej niż to co jest w tej propozycja, która jest beznadziejna.

 

@havlicek

 

Rozbawiłem na dobranoc, czy przeczytał uzasadnienie twórców propozycji trade?

 

Nie ma jak próbować dać prztyczek nie doczytując tekstu ;). W tym przypadku co by mogli zrobić LAC gdyby im rudy zakomunikował, że ich no matter what oleje na koniec sezonu.

 

Przeczytał od razu i nie wierzy, że przekonuje Cię takie uzasadnienie, które jest o kant dupy potłuc.

 

Jeszcze widzę odwołujesz się do wymiany Griffina. To też pudło, bo jeżeli Blake powie LAC do widzenia to tak samo zrobi Paul i trzeba uderzać w rebuild. Bo team oparty na DJu i Gayu wyżej dupy nie podskoczy.

 

Dlatego, jeżeli Doc miałby oddać Griffina nawet w s'n't to widzę to w postaci wymian za prospecty i picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeczytał od razu i nie wierzy, że przekonuje Cię takie uzasadnienie, które jest o kant dupy potłuc.

 

Jeszcze widzę odwołujesz się do wymiany Griffina. To też pudło, bo jeżeli Blake powie LAC do widzenia to tak samo zrobi Paul i trzeba uderzać w rebuild. 

 

A gdzie ja napisałem że coś mnie przekonuje? Nigdzie.

 

To taka sama sytuacja jak z Westbookiem. Mówiło się, że nie chce do stołu usiąść z OKC, więc Ci go by pewnie wytransferowali w trakcie RS aby nie odszedł za frajer. Tyle, że później się chłopak rozmyślił i jednak podpisał.

 

Z Griffinem może być podobnie. Może olewać rozmowy z Dociem z góry na dół o nowych $$$, do s'n't też go nikt nie zmusi, więc Ci go pewnie pogonią za cokolwiek. Chętnych nie brakuje i myślę że w tym gronie można spokojnie i OKC obok Bostonu wymienić. Być może i sam generalny manago Cavaliers, nie jaki LeBron James się zastanawia nad tym czy by rudy nie był lepszy od Love.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem że coś mnie przekonuje? Nigdzie.

 

To taka sama sytuacja jak z Westbookiem. Mówiło się, że nie chce do stołu usiąść z OKC, więc Ci go by pewnie wytransferowali w trakcie RS aby nie odszedł za frajer. Tyle, że później się chłopak rozmyślił i jednak podpisał.

 

Z Griffinem może być podobnie. Może olewać rozmowy z Dociem z góry na dół o nowych $$$, do s'n't też go nikt nie zmusi, więc Ci go pewnie pogonią za cokolwiek. Chętnych nie brakuje i myślę że w tym gronie można spokojnie i OKC obok Bostonu wymienić. Być może i sam generalny manago Cavaliers, nie jaki LeBron James się zastanawia nad tym czy by rudy nie był lepszy od Love.

 

Tyle, że ja nie neguję samego faktu oddania Griffina jeśli ten wyrazi się jasno co do ucieczki z LAC. Nie zmienia to faktu, że trade, które przywołałeś są od czapy i goście sami się do tego przyznają. Już wolę czytać o tym jak LAF oddaje Pierce'a do Bostonu, bo chętnie bym go tam zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie zmienia to faktu, że trade, które przywołałeś są od czapy i goście sami się do tego przyznają. Już wolę czytać o tym jak LAF oddaje Pierce'a do Bostonu, bo chętnie bym go tam zobaczył.

 

Wkleiłem linka. Nic więcej. NIE przygotowałem. Ale widać, że tylko szukasz czego by się tu przypier*olić za to że się ja dowaliłem do spamu jaki uprawiał LAF z trade machine. 

 

No fakt. Jak mogłem. Jak kufa śmiałem. Taki klops szczególnie w dzisiejszych czasach politycznych kiedy trzeba uważać co się pisze/mówi. 

 

Zluzuj gumę w majtach, popuść krawat bo jedna z tych dwóch rzeczy ewidentnie Cię ciśnie. Próbujesz się wdać w dyskusję która nie ma na celu rozmowy o potencjalnych trade ( powtórzę, nie przygotowanych przeze mnie j) tylko generalnie by się dopier*olić. 

 

Wolisz oglądać popisy w/w w trade machine? Załóżcie sobie temat. On Ci będzie spamował jak to Pierce idzie do Bostonu a Boston jeszcze picki z pierwszej rundy oddaje za niego, a Ty będziesz się jarał do woli.

 

Obiecuję, że nic tam nie skomentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłeś od tego: 

 

Nie jestem zwolennikiem trade machine bo ktoś mi go obrzydził mocno ale tutaj pokazali kilka ciekawych pomysłów.

 

http://clutchpoints.com/exploring-thunder-trade-ideas-2016-17/

 

Wkleiłem linka. Nic więcej. NIE przygotowałem. Ale widać, że tylko szukasz czego by się tu przypier*olić za to że się ja dowaliłem do spamu jaki uprawiał LAF z trade machine. 

 

...

 

Próbujesz się wdać w dyskusję która nie ma na celu rozmowy o potencjalnych trade ( powtórzę, nie przygotowanych przeze mnie j) tylko generalnie by się dopier*olić. 

 

Próbuję Ci przekazać, że propozycje które wkleiłeś są beznadziejne i nic więcej. Nie napisałem ani razu, że Ty to przygotowałeś, ale to Ty wkleiłeś ten badziew przy okazji wycierając sobie klawiaturę kimś kto Ci ostatnio obrzydził trade machine. Tylko tyle.

 

No fakt. Jak mogłem. Jak kufa śmiałem. Taki klops szczególnie w dzisiejszych czasach politycznych kiedy trzeba uważać co się pisze/mówi. 

 

...

 

Obiecuję, że nic tam nie skomentuje.

 

Komentuj śmiało, tylko jeśli krytykujesz to bądź gotów na krytykę tego co wrzucasz, co Ci LBS opisał.

 

 

Napisałeś jednoznacznie, że te pomysły są ciekawsze od tych LAFa, a jak Ci ludzie piszą, że wcale nie to się doszukujesz jakiejś nagonki. Poczuj się teraz jak to jest fajnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że jak ja dawałem wyraz fanatycznej miłości OKC to niektórzy jechali mnie jak rudą sukę za piątala i jakoś nikt czegoś takiego nie napisał.

 

Ale w sumie, yebie mnie to.

 

Po to jest forum aby wyrażać swoje opinie. Jeśli coś mnie drażni to to napiszę więc koedukacja "co wypada pisać na temat jednego, co wolno klepać drugiemu, a trzeci na jaki kolor może się wysrać" jest delikatnie powiem, słaba.

 

To napisałem parę dni temu w poście LAC. Polecam się zapoznać :).

 

 

Próbuję Ci przekazać, że propozycje które wkleiłeś są beznadziejne i nic więcej. Nie napisałem ani razu, że Ty to przygotowałeś, ale to Ty wkleiłeś ten badziew przy okazji wycierając sobie klawiaturę kimś kto Ci ostatnio obrzydził trade machine. Tylko tyle.

 

 

Na pewno są lepsze niż tamte. Mają jakąś podstawę i są jako tako wytłumaczone a nie oparte na zasadzie sobie zrobię dobrze a inni niech mi tylko w tym pomogą :).

 

I nie dopisuj sobie że kimś klawiaturę sobie wycieram. Wolał byś nie być świadkiem tego jak bym to naprawdę zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są lepsze niż tamte. Mają jakąś podstawę i są jako tako wytłumaczone a nie oparte na zasadzie sobie zrobię dobrze a inni niech mi tylko w tym pomogą :smile:.

 

Nie, nie są lepsze, są tragiczne.

 

1. Griffin <-> Kanter + Roberson

 

Nie ma szans, że CP3 zostatnie jak Griffin ucieka. Jeżeli Doc ogarnie, że trzeba ich sprzedać to dostanie lepiej fitujące klocki i to takie, które mają potencjał na coś więcej niż mega sixth man (Kanter) i super roles (Roberson).

 

Szansa wymiany: 0%.

 

2. Wymiany Butlera nawet mi się nie chce komentować jest tak nie na miejscu.

 

Szansa wymiany: nie pytaj

 

3. Hayward + Lyles <-> Ilyasova + Adams + Payne

 

No mega wymiana. Jazz tracą najważniejszego gracza na obwodzie i mega prospecta za Adamsa, który dubluje się z Gobertem. Gdzie Ty tu widzisz jakąkolwiek podstawę? 

 

4. Tucker <-> Morrow + Roberson

 

Po co oddawać kogokolwiek za PJa? Roberson daje spoko D, jakby osiągnął chociaż przeciętny poziom jako spotup shooter to gość wciąga nosem całą karierę hamburgerowego PJa.

 

Szansa wymiany: No niech będzie z 10%.

 

5. Gay <-> Ilyasova + Morrow

 

Szanse wymiany: This move does not make the most sense for the Kings

 

Widzę jedynie brak podstaw i bardzo niewielkie prawdopodobieństwo przekazanych przez Ciebie ruchów. 

 

 

 

 

I nie dopisuj sobie że kimś klawiaturę sobie wycieram. 

Po to jest forum aby wyrażać swoje opinie. Jeśli coś mnie drażni to to napiszę.

 

Także to co mi radziłeś, polecam spuścić z krzyża czy jak to było, zamiast bronić tezy, że to całkiem spoko wymiany i mają podstawy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisałem parę dni temu w poście LAC. Polecam się zapoznać :smile:.

 

 

Na pewno są lepsze niż tamte. Mają jakąś podstawę i są jako tako wytłumaczone a nie oparte na zasadzie sobie zrobię dobrze a inni niech mi tylko w tym pomogą :smile:.

 

I nie dopisuj sobie że kimś klawiaturę sobie wycieram. Wolał byś nie być świadkiem tego jak bym to naprawdę zrobił.

 

Jednym się Jego trady bardzie podobają, innym te które podałeś, a dla innych są równie głupie. Skoro sam krytykujesz LAC-a i jego propozycje powinieneś się liczyć z krytyką tego co sam podajesz, a nie oburzasz się, na słowa krytyki. Nie każdy ma takie poglądy jak

TY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.theplayerstribune.com/serge-ibaka-oklahoma-city-thunder-orlando-magic/

 

Biorąc pod uwagę ten tekst to odejście Serge'a mogło mieć jakiś tam wpływ na odejście KD. Skoro żyli ze sobą tak blisko jak Ibaka to opisuje to nie zdziwię się jeśli KD odczytał trade Serge'a jak zerwanie więzi z thunder czy coś w tym stylu. Pewnie to nie było decydujące ale jakiśtam wpływ to miało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytalem newsa tez sie cieszylem bo na dzinglach z gier nuggets wygladal spoko (calych gier nie wiem czy 2 w sezonie obejrzalem), ale jak sie okazalo ze ciska 25% za 3 to moj optymizm opadl. Myslalem ze to legit stretch jest.

Z drugiej strony z dalekiego poldystanstu 16 ft - 3pt ma ponad 50% czyli niezly prognostyk, ciekawe na ilu probach to wykrecil.

 

Jest tansza opcja za kantera i jest tansza opcja za ersana. W razie czego presti bedzie sie mogl wyczyscic do FA (w ktorej jak zwykle nic nie ugra chyba, ze juz sa dogadani z griffinem jak durant byl z ekipa z oakland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauvergne to bardzo fajny klocek, za trzy co prawda rzucał słabo, ale widać, że jest szansa na poprawę. Bardzo ruchliwy, skoczny ze świetnym pierwszym krokiem, ładnie rolluje na pickach, za to średnio, zbiera i broni zwłaszcza cieższych od siebie. Generalnie trochę jestem zły, bo teraz mamy dwóch centrów, z których każdy się lubi łamać. Przeczuwam, że mogły zaważyć względy poza sportowe, bo szans na większe minuty u nas nie miał. Inna sprawa, że w OKC wpada z deszczu pod rynnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okc to nie koniec zmian wg mnie.

Maja 1 centra. Dwoch pol centrow/pol pf (kanter joffrey) 3 pf (ersan, sabonis, mcgary).

Na 2/3 bieda. 

Do tego calych 3 two way graczy w najlepszym wypadku.

 

Musza czegos poprobowac, bo singler czy morrow nie przejdzie na 3 a bez duranta i ibaki roberson na skrzydle zabije kompletnie spejsing.

Pierwszy z brzegu typ wyciagnac z indy c.j milesa ktory mial swietny poczatek sezonu a potem gdzies umarl.

Moze jakos wydebic omri casspi z sac.

Tego typu manewry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.