Skocz do zawartości

OKC Thunder 2016/17


kp11

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej chcialem ostudzic zapedy niektorych, ze przyjdzie tutaj topowy FA...a co gorsza ten mlody trzon zaraz bedzie sobie spiewal sporo kasy na FA...

No akurat Thunder jako jeden z nielicznych mocnych zespołów ma mnóstwo wolnej gotówki i całkiem sensowne cap holdy...

Akurat w tym roku był dość skokowy wzrost salary przez co zeszłoroczny max KAntera teraz wygląda średnio strasznie..... A co ciekawe nie wiem po co większosć ekip przepłaciła i na przyszłe lato Thunder ma spokojnie kasę na dwa albo i trzy maxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat Thunder jako jeden z nielicznych mocnych zespołów ma mnóstwo wolnej gotówki i całkiem sensowne cap holdy...

Akurat w tym roku był dość skokowy wzrost salary przez co zeszłoroczny max KAntera teraz wygląda średnio strasznie..... A co ciekawe nie wiem po co większosć ekip przepłaciła i na przyszłe lato Thunder ma spokojnie kasę na dwa albo i trzy maxy

 

Nie jestem przekonany...

 

Na przyszły rok mają w kontraktach: 34.153 + cap hold Westa (18.658) + cap hold Oladipo (8.552) + cap hold Adamsa (4.321) + cap hold Robertsona (3.222) co daje nam razem 68.906 na 10 graczy, do tego out Ilyasowa, Collison, Morrow i mają 34 mln na wzmocnienia, czyli na jednego maxa. Pytanie jest jednak takie, czy właścicieli stać na danie maxa komuś z FA, czym skłonią do pozostania Westa i jeszcze wtedy zostanie im wyrównać Oladipo i Adamsa i dać sensowny kontrakt Robertsonowi. Ogólnie nie widzę tego i nie zostałem ani trochę przez was przekonany, że to się stanie. Na przestrzeni lat właściciel żydził kasę jak mógł i teraz nagle ni z gruchy ni z pietruchy sypnie kasą...już raz sypnął na Kantera i tak został olany przez Duranta, tutaj może być podobnie z Westbrookiem...szybciej widzę jakąś wielką wymianę z udziałem Westbrooka niż skuszenie kogoś z FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany...

 

Na przyszły rok mają w kontraktach: 34.153 + cap hold Westa (18.658) + cap hold Oladipo (8.552) + cap hold Adamsa (4.321) + cap hold Robertsona (3.222) co daje nam razem 68.906 na 10 graczy, do tego out Ilyasowa, Collison, Morrow i mają 34 mln na wzmocnienia, czyli na jednego maxa. Pytanie jest jednak takie, czy właścicieli stać na danie maxa komuś z FA, czym skłonią do pozostania Westa i jeszcze wtedy zostanie im wyrównać Oladipo i Adamsa i dać sensowny kontrakt Robertsonowi. Ogólnie nie widzę tego i nie zostałem ani trochę przez was przekonany, że to się stanie. Na przestrzeni lat właściciel żydził kasę jak mógł i teraz nagle ni z gruchy ni z pietruchy sypnie kasą...już raz sypnął na Kantera i tak został olany przez Duranta, tutaj może być podobnie z Westbrookiem...szybciej widzę jakąś wielką wymianę z udziałem Westbrooka niż skuszenie kogoś z FA

Sęk w tym, że konkurencji na FA wielkiej mieć nie będą bo na maxa oprócz nich będzie stać 76 ers Nets i może Boston ale to jak się pozbyją swoich wszystkich FA.... Ogólnie liga wyprztykała się z kasy

 

PS Ja myślałem że w razie czego mogą dać maxa któremus ze swoich no ale moim zdaniem ani Adams ani Oladipo nie dostaną maxa na wolnych rynku bo niby kto ma im to dać

W sensie tego trzeciego

 

PS Oni będą meic jeszcze umowę Sabonisa na przyszły rok bo jakoś go pomijasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że konkurencji na FA wielkiej mieć nie będą bo na maxa oprócz nich będzie stać 76 ers Nets i może Boston ale to jak się pozbyją swoich wszystkich FA.... Ogólnie liga wyprztykała się z kasy

 

PS Ja myślałem że w razie czego mogą dać maxa któremus ze swoich no ale moim zdaniem ani Adams ani Oladipo nie dostaną maxa na wolnych rynku bo niby kto ma im to dać

W sensie tego trzeciego

 

PS Oni będą meic jeszcze umowę Sabonisa na przyszły rok bo jakoś go pomijasz

 

Sabonisa pominąłem, bo nie wiemy od ilu jego kontrakt startuje. Adams raczej dostanie maxa i nie zapominajmy o takiej Socie, gdzie chyba nawet by fajnie obok KATa wyglądał, Oladipo oczekuje maxa, ale rzeczywiście może go nie dostać. No i spójrzmy, kto z tych topowych FA będzie chciał grać w OKC i czy będzie miał większe szanse na tytuł niż w aktualnym klubie. Szczerze, to nie widzę takiego gracza, a Blake to dla mnie raczej mrzonki, ale może tylko dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że konkurencji na FA wielkiej mieć nie będą bo na maxa oprócz nich będzie stać 76 ers Nets i może Boston ale to jak się pozbyją swoich wszystkich FA.... Ogólnie liga wyprztykała się z kasy

Piniendzy na maxa będzie miało jakieś pół ligi, bo są jeszcze Hawks, Nuggets, Pacers, Lakers, Knicks, Magic, Bucks, Suns, Pelicans, Kings i Jazz, a salary cap znowu wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piniendzy na maxa będzie miało jakieś pół ligi, bo są jeszcze Hawks, Nuggets, Pacers, Lakers, Knicks, Magic, Bucks, Suns, Pelicans, Kings i Jazz, a salary cap znowu wzrośnie.

Jazz niekoniecznie bo by musieli zrezygnować z cap holda na Haywarda i Goberta co mało realne Nowy Olrean z tego co widzę to też raczej nie będzie mieć 25 baniek . Bucks mogą mieć tylko jak się Monroe wyoptuje a i tak ich priorytetem będzie Alfabet ...

 

Wiesz karpik z jednej strony masz rację ale w praktyce duża część z tych co wymieniłeś ma swoich własnych agentów i się praktycznie na rynku liczyć nie będą a reszta to naprawdę żaden magnes w porównaniu z Oklahoma bo taki Blake jakby miał wybierać między Magic a Thunder to raczej nie miałby chwili zawahania, Zresztą w Orlando cap hold na Ibakę eliminuje ich z maxa - no chyba że oddali pół młodzieży by potem oddać Ibakę w co wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz niekoniecznie bo by musieli zrezygnować z cap holda na Haywarda i Goberta co mało realne Nowy Olrean z tego co widzę to też raczej nie będzie mieć 25 baniek . Bucks mogą mieć tylko jak się Monroe wyoptuje a i tak ich priorytetem będzie Alfabet ...

 

Wiesz karpik z jednej strony masz rację ale w praktyce duża część z tych co wymieniłeś ma swoich własnych agentów i się praktycznie na rynku liczyć nie będą a reszta to naprawdę żaden magnes w porównaniu z Oklahoma bo taki Blake jakby miał wybierać między Magic a Thunder to raczej nie miałby chwili zawahania, Zresztą w Orlando cap hold na Ibakę eliminuje ich z maxa - no chyba że oddali pół młodzieży by potem oddać Ibakę w co wątpie

Ibaka albo Hayward mogą sami odejść i wtedy po cap holdach. Skoro podajesz Sixers jako "konkurentów", to Jazz czy Magic są co najmniej tak samo prawdopodobnymi kierunkami dla topowych agentów. Jeśli zaś pojawiłaby się u nich realna szansa na podpisanie Westbrooka, Paula bądź Griffina, to w jednej chwili by o tychże cap holdach zapomnieli. Także pół ligi bez większych kombinacji będzie mogło próbować podpisać kogoś za maxa, a zawsze jeszcze możemy być świadkami jakiejś "kreatywnej inicjatywy" ze strony którejś ekipy wydającej się być dziś poza grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co on to zrobił,mógł jeszcze poczekać chyba że Presti zagroził że go gdzieś wyślą jak nie podpisze

Po pierwsze jeszcze nie podpisał a wg twittera Woja zgodził się na tą umowę, ale to tylko tak dla ścisłości. Może Russowi po prostu dobrze w OKC ? Widzi jakiś potencjał w tej ekipie i chce poprowadzić ją w roli alpha doga. Jeśli i tak chciał to zrobić to po co miał czekać.

 

Nie przekonuje mnie obsada skrzydeł w OKC. Na Pf dwóch białasów Ersan i młody Sabas. Na SF jeszcze gorzej. Powinni imo poszukać combo forwarda w wymianie, najlepiej za Kantera, bo jakoś nie widzę duetu Kanter - Adams dłużej grających razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook podpisal extension 85mln za 3 lata, player-option na 3 rok.

 

Fanom OKC spadły kamienie z serc :smile:

 

Żebyś wiedział.

 

Westrbrook 3 lata w czym last year PO. Trochę się dziwię długości umowy bo wczoraj gdzieś wyczytałem, że po skoku salary cap w tym roku i po lekkim wzroście w przyszłym roku później ma sukcesywnie acz nieznacznie spadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem "Jeździec bez Głowy" dał macierzystemu klubowi jeszcze dwa lata na udowodnienie tego, że mogą mu zbudować/dobudować drużynę na walkę o najwyższe cele. Zrobił to czego Durant nie chciał zrobić biorąc kontrakt 1+1 mając ekipę, która miała GSW na deskach. Szacunek dla klubu i pstryczek w nos na Kevina.

 

Teraz ta drużyna jest w 100% Russella i Presti musi stanąć na głowie by zadowolić każda jego zachciankę. Z drugiej strony jak sam tego wózka nie pociągnie to i tak chętni na niego za te dwa lata się znajdą. Thunder są w cieplutkim kokonie przez następne dwa sezony.

 

Załatać dziurę na SF i wio. Ciekawe co by Vivek chciał za Rudego G? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presti odwalił kawał dobrej roboty w tym offseason. Najpierw wyszarpanie za ostatni rok Ibaki Oladipo,Sabasa i Ilyasovy,teraz przedłużenie Westa. Jakiś tam promyk nadziei na 2 rundę PO, pojawił się w moim złamanym odejściem KD sercu. Nie wiem nie orientuję się zbytnio ale będzie jakiś solidny SF za rok na rynku do wyjęcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.