Skocz do zawartości

OKC Thunder 2016/17


kp11

Rekomendowane odpowiedzi

44 fg w 45 min ;]

ladny to moze byc statystyczny sezon rozpierdol w jego wykonaniu, dziwne rzeczy moga sie dziac rzadko spotykane wczesniej.

ogolnie to okc fajnie sobie wygladaja, nie sadzilem ze bedzie az tak ok, ale okazuje sie ze taki sabonis, ersan czy nawet lauvergne to spoko wzmocnienia + freak oladipo i mozna spokojnie walczyc o PO. historia pokazuje ze jednak po odejsciu lidera na takim poziomie jak durex nie jest latwo sie szybko odbudowac dlatego tutaj duze brawa za dobry ogorkowy w ich wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 fg w 45 min ;]

ladny to moze byc statystyczny sezon rozpierdol w jego wykonaniu, dziwne rzeczy moga sie dziac rzadko spotykane wczesniej.

ogolnie to okc fajnie sobie wygladaja, nie sadzilem ze bedzie az tak ok, ale okazuje sie ze taki sabonis, ersan czy nawet lauvergne to spoko wzmocnienia + freak oladipo i mozna spokojnie walczyc o PO. historia pokazuje ze jednak po odejsciu lidera na takim poziomie jak durex nie jest latwo sie szybko odbudowac dlatego tutaj duze brawa za dobry ogorkowy w ich wykonaniu.

Ładnie wyglądają??

 

Grali z dwoma zespołami które są w Bottom 5 i potrzebowali w obu przypadkach heroicznych cudów w 4kw by te mecze wygrać

 

Z tego co oglądałem to oni wyglądaja jak na razie bardzo kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogląda się ich zajebiście. Jeden z teams2watch w tym sezonie.

 

A jak już mówiłem - Westy>Durant >>>Haren.

Po tych dwóch meczach otwierających sezon mam mieszane uczucia. Talentu rzutowego z tego tria wydaje się mieć właśnie Westy najmniej.Co do całego zespołu to mają przebłyski w transition. Ale jeśli zespół pokroju Suns rzuca ci w przeciągu jednej kwarty 40 pkt to jest źle. Plus te wręcz pałowanie rzutów przez Westa momentami aż zastanawiające się robiło. 40 sekund do końca 2 kwarty a ten zdołał spałować dwie trójki w ciągu 3 sekund. Nie taki leadership sobie wyobrażałem. Koncepcji na jakieś zespołowe granie w ataku oprócz picków West->Adams/Kanter ni mo. Dziury na pozycji niskiego skrzydłowego Kyle Singler raczej nie załata. Używając popularnego hasła można rzec że In Presti We Trust i liczę że znów wydyma jakiegoś innego Gm-a jak swego czasu Hennigana,i pozyska solidnego SF-a. Taki Wilson Chandler z Nuggs nie byłby zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych dwóch meczach otwierających sezon mam mieszane uczucia. Talentu rzutowego z tego tria wydaje się mieć właśnie Westy najmniej.Co do całego zespołu to mają przebłyski w transition. Ale jeśli zespół pokroju Suns rzuca ci w przeciągu jednej kwarty 40 pkt to jest źle. Plus te wręcz pałowanie rzutów przez Westa momentami aż zastanawiające się robiło. 40 sekund do końca 2 kwarty a ten zdołał spałować dwie trójki w ciągu 3 sekund. Nie taki leadership sobie wyobrażałem. Koncepcji na jakieś zespołowe granie w ataku oprócz picków West->Adams/Kanter ni mo. Dziury na pozycji niskiego skrzydłowego Kyle Singler raczej nie załata. Używając popularnego hasła można rzec że In Presti We Trust i liczę że znów wydyma jakiegoś innego Gm-a jak swego czasu Hennigana,i pozyska solidnego SF-a. Taki Wilson Chandler z Nuggs nie byłby zły.

 

OKC nadal ma problemy z trenerem a nie z zawodnikami. To ile przewag robi swoim pierwszym krokiem RW jest naprawdę niesamowite i nieumiejętność skorzystania z tego zadziwia. Choć mimo to w ataku wyglądają według mnie nieźle. Gdyby RW miał ciut lepsze iq w kwestii wyboru rzutów to pewnie byłby to dobry atak na tle ligi. Z pbroną podobnie - mają do tego ludzi, ale wciąż są głupie błędy na pickach, elementarne braki pomocy i zostawianie wolnych trójek. To muszą naprawić i będzie o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co zawodzi mnie adams, gra jakby mial temat w dupie, wolno sie rusza i napierdacza te swoje floatery przy kazdej okazji nawet jesli to niekoniecznie najlepsza opcja na skonczenie akcji.

Def praktycznie zawsze zasysal w okc w rs. To chyba mental liderszipu. Spinali sie na pojedyncze gry, wiekszosc czasu jednak nastawiali sie na shootout. W tym roku to nie przejdzie z ekipami lepszymi od philly/suns.

 

Do trenera nie mam specjalnych pretensji. roster wyglada jak wyglada.

Gdzie russ robi przewage? W pierwszym kroku albo w jechaniu z ludzmi na post-up. W obu przypadkach trzeba miec shooterow na obwodzie ktorych w druzynie nie ma bo presti od zawsze woli draftowac ludzi do dziesiecioboju, a nie koszykowki.

Co z tego jak ze zbierze podwojenie na postupie jak nie ma do kogo rozrzucic, to samo przy wjezdzie pod kosz nie ma sensownych opcji na kickout (roberson w rogu to nie jest sensowna opcja).

Zeby grac jakakolwiek motion offens trzeba miec wszechstronnych graczy a takich w okc nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łat? Możesz rozwinąć, bo chyba coś mnie ominęło :D

Chodzi mi głównie o to, że Rudy jest w ostatnim roku umowy i do tego wyraźnie mówi, że chce odejść z Kings ( w domyśle też jest to, że zapewne latem będzie polował na wysoki kontrakt - jak na swoje warunki). Payne fajnie się zapowiada i szkoda byłoby go oddawać za pół roku Gaya. Podstawą powinna być tu rozmowanie nie tylko z Kings ale i samym Gayem czy Westbrookiem jak widzą potencjalną współpracę. Jeśli obaj chcieliby coś razem fajnego zrobić to ok - warto zaryzykować oddanie Payne ale jeśli chęci z którejś ze stron by nie było to nie widzę sensu tracić młodego gracza.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.