Skocz do zawartości

OKC Thunder 2016/17


kp11

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. GSW

2. SAS.

3. LAC

 

I od tego momentu zaczynają się jaja bo mamy przynajmniej 3 teamy które tu mogą wylądować

 

4, 5, 6: ( kolejność losowa ): OKC, POR, MEM. Nie widzę tu Houston. Tam nie ma kto bronić. Co z tego że co mecz wpakują 120 pkt jak oberwą 140? Utah? Jeszcze nie tu i nie teraz. Ale i tak oczko niżej daje Jazmanom.

 

7: UTA

8, 9, 10: MIN, HOU, NOP ( jak się Davis znów im nie połamie ). Sota jest o tyle ciekawa, że Wiggs gra już 3 sezon i może eksplodować, KAT do tego. Jaram się. Równie dobrze mogą być na 5. Tyle, że to wciąż młody zespół. We will see. Będzie walka o 8 seed.

 

@Eld ale wiesz że bez Duranta ale z Westbrookiem to Thunder byli zespołem na góra 44 zwycięstwa... A tu jeszcze odszedł Ibaka

 

Wiara że zespół z Oladipo jako Twoją opcją nr 2 i ......Kanterem jako opcja nr 3 jest zespołem na WCF czy w ogóle o walkę o coś więcej niż 7-8 miejsce to naprawdę gruby optymizm

 

ODeszło ci dwóch z trzech najlepszych zawodników a ci co przyszli są młodzi... Do PO wystarczy ale 4 miejsce w lidze.... Nie widzę kompletnie tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara że zespół z Oladipo jako Twoją opcją nr 2 i ......Kanterem jako opcja nr 3 jest zespołem na WCF czy w ogóle o walkę o coś więcej niż 7-8 miejsce to naprawdę gruby optymizm

Drugim najlepszym graczem obecnie w Thunder jest Steven Adams :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bazie ostatnich dwóch lat - Westbrook grał 48 meczów bez KEvina.. Thunder jest wtedy 25-23 ... To mniej więcej 43-44 zwycięstwa w skali sezonu .. Teraz jeszcze nie ma Ibaki i Waitersa a w ich miejsce są debiutancji Abrines Sabonic.  Ilyasova któy szału nie robił w Orlando i jeden Oladipo..

Oladipo który nie ma trójki nie ma rzutu jest głównie slasherem

 

JAk ktoś widzi ten zespół na 4 miejscu na Zachodzie to naprawdę jest to duży optymizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że nie ale śmieszy mnie to jak czytam ,że duet Westbrook i Oladipo over J.J Redick i CP3. Dobra uznajmy ,że zarówno CP3 i Westbrook są graczami o tym samym poziomie gry to stawianie Oladipo over J.J.Redicka który rzuca za trzy punkty lepiej niż Curry jest dla mnie żartem.

O dziwo się z tobą zgodzę. Dodatkowo nie kumam tego umniejszenia w obronie Reddicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawianie Oladipo over J.J.Redicka który rzuca za trzy punkty lepiej niż Curry jest dla mnie żartem.

LAF being LAF. 

 

Ostatni sezon:

JJ Redick:

200/421 - 47,5%  | 2,7 trójki na 5,6 prób per game

Ponad 94% assisted (!)

 

Curry:

402/886 - 45,4% | 5,1 trójki na 11,2 próby per game

54,7% assisted (!) SAY WHAT?!

 

Tyle ze statystyk. Dorzućmy teraz prosty eye-test, bo nikt nie wpadł na uwzględnianie tego w statystykach.

-jakbyśmy mieli takie dane (może gdzieś są, może nie umiem znaleźć) to odległość w rzutach za 3 dla JJ pewnie byłaby pewnie maks 20-30 cm za linią. Dla Currego wiadomo jak to wygląda. Już 40 prób zza połowy coś mówi. A wszystkie te 8-9 metrowe mindfucki stały się prawie że codziennością w ubiegłym roku

- zupełnie inaczej grasz, kiedy wszyscy patrzą na CP3, Griffina, muszą pilnować DAJ żeby nie dostał loba od Krzysia. Dopiero wtedy jesteś ty, cały na biało czekasz na piłkę od najlepszego playmakera ligi (94% assisted przypominam). A teraz jak grasz kiedy obrońca biega za tobą wszędzie, już nawet przed linią połowy, a cała defensywa patrzy się co ty odpi****lisz zrobisz

 

a różnica między nimi to marne 2% skuteczności przy tak dużej próbie. Nie ma prącia we wsi, żeby nazwać Redicka lepszym. Nosz pani lekkich obyczajów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakim jest po bronionej stronie?

 

Np przeciwko Lillardowi w PO był tragiczny. Ale pewnie zaraz napiszesz, że to Lillard, że ma kozak 1st step i wywalisz żyliard statystyk def w porównaniu do innych SG. W sumie to się dziwię, że jeszcze tego nie zrobiłeś ;). Starzejesz się.

 

CP3 i Redick są o wiele lepsi od Wall - Beal.

 

Ale Westbrook i Oladipo na pewno mają szansę na bycie backcourtem nr 2 w lidze.

 

Tyle, że specjalnie dopisałem że Beal musi trochę pograć aby mogło się tak okazać. Na ten moment jestem wstanie się zgodzić, ale CP3 i Reddick to już goście +30 a Wall i Beal nie koniecznie.

 

@Eld ale wiesz że bez Duranta ale z Westbrookiem to Thunder byli zespołem na góra 44 zwycięstwa... A tu jeszcze odszedł Ibaka

 

Wiara że zespół z Oladipo jako Twoją opcją nr 2 i ......Kanterem jako opcja nr 3 jest zespołem na WCF czy w ogóle o walkę o coś więcej niż 7-8 miejsce to naprawdę gruby optymizm

 

ODeszło ci dwóch z trzech najlepszych zawodników a ci co przyszli są młodzi... Do PO wystarczy ale 4 miejsce w lidze.... Nie widzę kompletnie tego

 

Dobrze napisałeś. Byli.

 

A teraz na pewno nie są. Oczywiście odejście KD strasznie osłabiło drużynę, ale wymiana Ibaki na Oladipo to naprawdę świetna sprawa. Koleś jest mega młody, mega perspektywiczny, ma ogromne pole do rozwoju a Ibaka już nigdy lepszy nie będzie. Myślę, że jego prime kiedy grał najlepiej przypadł gdzieś na 2011.

 

Co do WCF proszę, czytaj ze zrozumieniem. Szansa jest iluzoryczna, ale jednak jest. Musiało by się naprawdę wiele czynników złożyć: zdrowie, brak zdrowia u innych, korzystna drabinka, parkiet.

 

Dajmy temu czas, zobaczymy co pokażą.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np przeciwko Lillardowi w PO był tragiczny. Ale pewnie zaraz napiszesz, że to Lillard, że ma kozak 1st step i wywalisz żyliard statystyk def w porównaniu do innych SG. W sumie to się dziwię, że jeszcze tego nie zrobiłeś ;). Starzejesz się.

Czyli wszystko co masz na uzasadnienie to matchup przeciwko gościu z innej pozycji, kiedy dwójka najważniejszych graczy się skontuzjowała w zespole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałeś. Byli.

 

A teraz na pewno nie są. Oczywiście odejście KD strasznie osłabiło drużynę, ale wymiana Ibaki na Oladipo to naprawdę świetna sprawa. Koleś jest mega młody, mega perspektywiczny, ma ogromne pole do rozwoju a Ibaka już nigdy lepszy nie będzie. Myślę, że jego prime kiedy grał najlepiej przypadł gdzieś na 2011.

 

Co do WCF proszę, czytaj ze zrozumieniem. Szansa jest iluzoryczna, ale jednak jest. Musiało by się naprawdę wiele czynników złożyć: zdrowie, brak zdrowia u innych, korzystna drabinka, parkiet.

 

Dajmy temu czas, zobaczymy co pokażą.

 

No tylko że Thunder oddało Ibakę który miał bardzo dobry mid range za kolesia który za 3 nie potrafi rzucać..

 

Więc jak ty widzisz nowoczesną koszykówkę bez strzelców za 3 i bez mid rangu... Ani Adams ani Kanter ani Sabonis na tą chwilę nie są wybitni na mid rangu...Oladipo też nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko co masz na uzasadnienie to matchup przeciwko gościu z innej pozycji, kiedy dwójka najważniejszych graczy się skontuzjowała w zespole?

 

Ja swoje, Ty swoje :). Ale może tak lubię czytać Twoje konwersacje z innymi użytkownikami gdzie pełno prowo pytań po to aby na końcu okazało się, że ktoś się pomylił o 0,1 w jakiejś staystce ;).

 

Skoro tak bardzo tego pragniesz, przygotuję odpowiedni materiał o JJ. Choć już sam napisałeś, matchup. Żeby SG nie zdążył nawet się odwrócić za PG na pierwszym kroku to trochę słabo wizualnie to wygląda. A jeszcze słabiej jak porównamy ich wzrost i wagę. Na polskie: 193 cm vs 191 cm i 86 kg vs 88 kg ( Dame cięższy ale duża kupa i ważyli by tyle samo ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że Thunder oddało Ibakę który miał bardzo dobry mid range za kolesia który za 3 nie potrafi rzucać..

 

Więc jak ty widzisz nowoczesną koszykówkę bez strzelców za 3 i bez mid rangu... Ani Adams ani Kanter ani Sabonis na tą chwilę nie są wybitni na mid rangu...Oladipo też nie

 

Dlatego jak tlenu potrzebujemy SF z dobrą tróją, bo to też pisałem. Poza tym OKC w starciu z GSW do 3:1 pokazali co ta nowoczesna koszykówka znaczy wobec niezłych, mobilnych wysokich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością.

 

W sumie już zacząłem.

 

Rozumiem, że nie mam co liczyć na Twoją odpowiedź i ustosunkowanie się do ich warunków fizycznych? Że mają prawie takie same?

 

@LAF

 

Masz już gotowy nowy avatar po sezonie? Bo nie ma opcji aby CP3 został u Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.