Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Świetny ruch, dobry kontrakt w tym szaleństwie i zarazem dobry początek walki o FA dla Nets :grin: Pozycja PG będzie teraz jedną z ciekawszych, osobiście Whiteheada też chcę oglądać a Lina lubię ;) Ktoś jeszcze? Rondo lub ktoś z Europy (Rodriguez/Delaney)?

 

Ciekawy jestem hairstyle'u Lina gdy zakumpluje się z nowojorskimi stylistami :grin:

 

 

CmSVgQCWcAAMz68.jpg

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny ruch, dobry kontrakt w tym szaleństwie i zarazem dobry początek walki o FA dla Nets :grin: Pozycja PG będzie teraz jedną z ciekawszych, osobiście Whiteheada też chcę oglądać a Lina lubię ;) Ktoś jeszcze? Rondo lub ktoś z Europy (Rodriguez/Delaney)?

 

Ciekawy jestem hairstyle'u Lina gdy zakumpluje się z nowojorskimi stylistami :grin:

 

 

CmSVgQCWcAAMz68.jpg

Whitehead może spokojnie grać też na dwójce. Rodriguez zostaje w Europie, a z Delenayem coś ucichło. Ciekawe co z tym Jenningsem, który miał w końcu workout.

Kontrakt Lina zawiera jakieś bonusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jego ćwierkania wymaga przekładania z Jackowego na ludzkie. Koleś niech nie marudzi, ostatecznie jednak rozczarował a buty z początku poprzedniego sezonu mu nie zapomnę.

 

A może Lin będzie podstawowym PG? :grin:

 

Ciekawe czy będą szukać jakiegoś zmiennika dla Lopeza.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę faceta ale ma całkiem fajne staty w Minny biorąc pod uwagę wysokość kontraktu.

 

Póki co jest naprawdę dobrze, sami rozwojowi goście wpadają na Brooklyn, nie Howard i prawdopodobnie nie Rondo :D Tylko cały czas trochę niesmak mam po oddaniu Younga. Jeżeli robili to w celu zyskania miejsca w budżecie to nie wiem na co/kogo liczyli.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej Younga żal. Ryan Anderson chyba jest wolny ale gość może mieć większe ambicje :tongue:

dopóki nie zamachasz dolarami przed nosem :smile:

 

Anderson to fajna opcja, ale strasznie podatny na kontuzje, a te 17-19mln pewnie trzeba mu dać. Millsap jest ponoć na wylocie, a przydałby się teraz jakiś pick i kończąca się umowa :grin:

Wśród FA bieda jeśli chodzi o PF poza Ryanem. Więc może jakieś tańsze opcje - Terrence Jones, Andrew Nicholson, Bass, Leuer.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson to mimo wszystko opcja na teraz. Kontuzje się go trzymają ale tak patrzę, że w ostatnich latach grał 66 i 61 gier. Nie jest źle. Poza nim to naprawdę lipa. Bass za stary do tego zespołu moim zdaniem. Z tych o wymieniłeś to najlepiej mi się kojarzy Terrence Jones, też rozwojowy. Bismack Biyombo pewnie mało realny chociaż pasowałby to drużyny wiekiem. A może Marks będzie szukał w Europie?

 

W sumie ciekawy jestem jak wypadnie nowa ekipa na parkiecie w porównaniu do tej ostatniej skleconej przez Kinga. Póki co to jest ewidentnie projekt przyszłościowy, a bez Thaddiatora nie jest powiedziane, że wykręcą lepszy rezultat niż w minionym sezonie przy niesprzyjających okolicznościach. Tak piszę chociaż jeszcze sporo miejsc do obsadzenia w rosterze, ale solidnych kandydatów na rynku FA coraz mniej...

 

Z tym PF, może Marks chciał uderzać po Ala Horforda z maxem? Ale to w sumie było mało prawdopodobne, że wpadnie na Brooklyn kiedy konkurencja spora. Teraz może iść walczyć o mistrza z OKC lub do bardzo dobrze rokujących Celtów.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawy jestem jak wypadnie nowa ekipa na parkiecie. Póki co to jest ewidentnie projekt rozwojowy, bez wcale Thaddiatora nie jest powiedziane, że wykręcą lepszy rezultat niż w minionym sezonie. Jeszcze sporo miejsc do obsadzenia a solidnych kandydatów na rynku FA coraz mniej...

 

 

Ale co tu ciekawego? Dla mnie jesteśmy faworytem do najgorszej drużyny w NBA, bo 76ers nazbierali sobie już dużo talentu i ten sezon powinien być przełomowy dla nich pod względem wyników, Lakers mają trochę talentu. Nets nie mają niczego. Lopez pewnie połamie się na początku lub w połowie sezonu i będzie D-League skład.

 

Lin to tylko atak na azjatycki rynek, bo od Linsanity niczego ciekawego nie pokazuje i jest jednym z wielu. Średni grajek jako startowy rozgrywający na pewno powalczy o podbicie do piątcki najgorszych starterów w lidze na tej pozycji - może wygra nawet ten wyścig.

 

W zasadzie na jakieś 2-3 sezony Brooklyn jest w totalnej dupie i najbardziej boli, że te słabe lata niczego nie dadzą, bo Celtics będą mieli picki. Nie ma drużyny bardziej w dupie od Brooklyniarzy. I prawdopodobnie nie będzie nawet tego Rondo czy Howarda (jego już na pewno), a przydałby się chociaż jeden z nich, aby przyciągnąć kibiców na trybuny, bo na razie nie ma na kogo przychodzić, a wyników też nie będzie. 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1287908185_by_Aureos_500.jpg

 

Ej no, wiadomo, że nie rzucamy rękawicy Cavs ale na lepszy wynik niż ostatnio można liczyć :onthego:  Jeszcze parę miejsc w rosterze wolnych. Może wpadnie Allen Crabbe, bo Blazers skupiają się na innych zawodnikach. Zdrowy Anderson też zrobi różnicę w takim teamie jak Nets. Liczę na talent do wyciągania co najlepsze z młodych przez Kenny'ego Atkinsona. Czas na rozwój RHJ, McCullough już miał przebłyski, Bogdanovic niech się ustabilizuje. Jak LeVert będzie zdrowy to powinien się nieźle pokazać.

 

Nets byli i są w jelicie grubym, ale z każdym rokiem będzie bliżej do światła widzianego z odbytu :mushroom:

 

Rajon Rondo przyciągnie ludzi? O mój Boże, zapewne takich chcących oglądać wypadki podczas F1. Szatnia Nets jest pełna młodych kolesi, RR rozwali ich rozwój jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.