Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ej no, wiadomo, że nie rzucamy rękawicy Cavs ale na lepszy wynik niż ostatnio można liczyć :onthego:  Jeszcze parę miejsc w rosterze wolnych. Może wpadnie Allen Crabbe, bo Blazers skupiają się na innych zawodnikach. Zdrowy Anderson też zrobi różnicę w takim teamie jak Nets. Liczę na talent do wyciągania co najlepsze z młodych przez Kenny'ego Atkinsona. Czas na rozwój RHJ, McCullough już miał przebłyski, Bogdanovic niech się ustabilizuje. Jak LeVert będzie zdrowy to powinien się nieźle pokazać.

 

Nets byli i są w jelicie grubym, ale z każdym rokiem będzie bliżej do światła widzianego z odbytu :mushroom:

 

Rajon Rondo przyciągnie ludzi? O mój Boże, zapewne takich chcących oglądać wypadki podczas F1. Szatnia Nets jest pełna młodych kolesi, RR rozwali ich rozwój jak nic.

 

Ja napisałem o byciu najgorszą drużyną w lidze, a Ty piszesz Cavs. Widzisz drużynę gorszą od Nets? Bo ja nie. Nie widzę też lepszego wyniku, bo przed sezonem byli Jack, Joe Johnson czy Thaddeus Young - nie sprowadzono w ich miejsce nikogo wartościowego. Ba, ten skład jest słabszy. Miejsca wolne w rosterze są, ale już widać, że grozi tylko podpisanie szrotu. Gracze pokroju Crabbe'a albo Andersona nie gwarantują niczego i nie dają nic na ten moment Nets. Bogdanovic? Rzygam tym kolesiem od pierwszego roku w Nets i trzymam kciuki, że nareszcie zmieni klub na inny. 

 

LeVert i Brook Lopez to czerwone flagi pod względem kontuzji i pewne jest, że jeden z nich się rozsypie w trakcie sezonu. Rondo sobie pooglądałbym, bo i tak nie ma niczego ciekawego w Nets przez 2 lata, a tak chociaż czasem będą efektowne passy i triple-double ze strony Rajona. Mógłby stworzyć ciekawy duet z LeVertem. Lina oglądałem przez cały sezon, kiedy grał w Lakers i nie widzę w jego grze niczego ciekawego/efektownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biyombo podobno w Orlando, kurde. Marvin Williams - spoko, tylko niech nie dadzą mu jakiejś szalonej kasy. Ciekawe czy Marks żałuje oddania Younga...

 

Czyli póki co jakoś tak:

 

Lin, Whitehead (może jeszcze Yogi Ferrell)

Hollis-Jefferson, Bogdanovic, Kilpatrick, LeVert

McCullough

Marvin Williams (?), Trevor Booker (?)

Lopez, Hamilton

 

Coś czuję, że wielkiego ścisku nie będzie na trybunach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sources on @TheVertical: The Brooklyn Nets will sign Miami restricted free agent Tyler Johnson to $50M offer sheet.

Kupa kasy. Ciekawe czy Heat to wyrównają, ale wątpię.

 

 

Nets offer sheet to Tyler Johnson: $5,628,000 + $5,881,260 + $18,858,765 + $19,631,975 = $50,000,000 total.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem czego się czepiacie maruderzy :rolleyes-new:  Można dyskutować o tym co robi Marks, ale ogólnie to robi dobrą robotę. Czego oczekiwaliście? Że weźmie na zakładników członków rodzin Duranta, Gasola, Conley'a i zmusi ich do gry na Brooklynie? Facet nawet tego nie obiecywał. Zrobienie czegoś dobrego w takim bagnie jak Nets to nie jest akcja na jedne wakacje. To co King psuł latami on miałby naprawić ot, tak? To jest Sean Marks, nie Jezus. Może skombinować wino ale nie uleczy tak fatalnej sprawy w mgnieniu oka.

 

Marks od początku opowiada o kulturze organizacji jako podstawie odbudowy drużyny. Dlatego puszczałem od początku w powątpiewanie zainteresowanie takimi gagatkami jak Rondo (który podobno chciał grać dla Nets) czy Howard. Kolesie są zupełnie z innej bajki niż GM Nets (i całe szczęście!). Może kilku ludi więcej pojawiłoby się na trybunach, ale to byłby taki sam typ osób, którzy chodzą na żużel czekając aż komuś ucieknie motor spod tyłka na starcie. Po co to? Dość już pośmiewiska.

 

Zawodnicy, których zakontraktowano pasują idealnie do kultury organizacji kreowanej przez Marksa. Chcą pracować i się rozwijać w zaangażowanym, przyjaznym środowisku. Możliwe, że nic z nich nie będzie, że położą ich kontuzje albo wyjdzie na jaw, że talentu w nich mniej niż skromności w Howardzie. I co? I nic. Nets będą tam, gdzie byli. W tej sytuacji do wygrania jest dużo, do stracenia nic.

 

Rok temu teoretycznie Nets byli silniejsi, właściwie to całość zaburzyło dość zaskakujące oddanie Williamsa oo akcji z trenerem (z persektywy czasu uważam, że może nie robił słusznie, ale to nie znaczy, że Hollinsowi nie należało się ocucenie - facet był beznadziejny). Czy jednak na pewno? Jack? Sorry, ale mocny to on jest w gadce i szyfrowaniu swoich komunikatów na twitterze. JJ, Young - tu zgoda. Reszta? Niby kto, Larkin? :grin: Bargnani? :onthego:  Reed? :panda:  Obecnie Nets mają więcej obiecujących graczy niż rok temu (nie piszę, że są mocniejsi!) i o to chodziło. Liczę jeszcze na jakiegoś weterana, który może być wzorem dla młodych. Może być Jamal Crawford ale nie musi.

 

Tal naprawdę jedno może budzić zastanowienie - wymiana Younga za ten lipny 22 pick, połamanego LeVerta. Z jednej strony szkoda mi Thaddiatora. Z drugiej to bądźmy szczerzy - co zmieniłaby jego obecność? Czy Nets rzuciliby rękawice Cavs? xD Zaatakowaliby chociaż PO? Nie. Sam zapytałem więc siebie: co tu przeżywać? Nawet gdyby obecność Younga dała + parę winów więcej na koniec sezonu. Co z tego? LeVert to znak zapytania. Jak ogarnie zdrowie to jeszcze się okaże, że Nets mają naprawdę dobrego grajka w składzie. Podobnie można myśleć o Tylerze Johnsonie. Facet jest młody i ma papiery na granie, ale póki co daje o sobie znać zdrowie. Ogarnie to i zobaczymy gdzie chłopak będzie za 2 lata. O to samo można zapytać w przypadku chociażby McCullough czy RHJ, który może być przeciętniakiem a może pójdzie w ślady Leonarda. Nets są w takim momencie, że muszą dawać szanse tego typu gościom i podejmują takie działania. Co to dało dowiemy się za parę lat. Jak zwodnicze potrafią być takie proroctwa na teraz widać co chwila. Przykład z brzegu, chyba większość forumowiczów typowała Blazers do szorowania dna dywizji. Jak się skoczyło wiemy. Sytuacja Nets jest gorsza, ale a nóż a widelec tacy kolesie jak LeVert, Johnson, Whitehead, RHJ, McCullough zaczną się fajnie rozwijać i grać. Wtedy to będzie właśnie zasługa Marksa, który tak to poukładał.

 

Podsumowaując. Marks nie robi cudów. Marks po prostu robi swoje. W chwili obecnej podstaw do jechania po gościu brak.

Szalom.
 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem czego się czepiacie maruderzy :rolleyes-new:  Można dyskutować o tym co robi Marks, ale ogólnie to robi dobrą robotę. 

http://basketball.realgm.com/wiretap/242630/Tyler-Johnson-Nets-Agree-Upon-Four-Year-$50M-Offer-Sheet

 

50 MILIONÓW.

50 MILIONÓW, 

 

Za typa, ktory nie rozegral nawet polowy sezonu regularnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szalone, wiem. Ale koleś może się okazać tego warty. Lepiej dać kasę jemu, rozwojowemu gościowi niż Rondo :rolleyes-new:

 

Mnie tylko ciekawi czy to oznacza koniec starań o Allena Crabbe'a. Powoli robi się ciasno a jeszcze jakiś weteran. No i miał być zaciąg europejski :P

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i Crabbe, 4 lata za 70 melonów!

 

Marks serio mocno zapracowany w ostatnich dniach!

 

Edit: teraz oczywiście ruch Blazers

 

Prawdopodobnie jest to plota. (oby)

 

Nets bardzo mocno chcieli Jamala (miał być takim przywódcą w szatni i nie tylko), to pewnie teraz przepłacą tego Kraba.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta najlepiej 20 rozgrywających po co kogoś na inne pozycje...

Tyler zagra na SG, podobnie jak Whitehead, LeVert to SG/SF. Jakich "20 rozgrywających"? Klony Lina? :rolleyes-new:

 

Problem pozostaje na PF. Chyba, że chcą startować Bookerem ale to akurat gościu rozwojowy nie jest. Jest najstarszy w drużynie - 29 lat :grin: Poprowadzi ich facet specjalizujący się w wyciąganiu z młodych tego, co najlepsze. W tym szaleństwie jest coś znakomitego.

 

Na moje byłoby fajnie zarzucić sidła wszelakie na Gibsona. Nie wiem jak i za co, ale Byki robią taką przebudowę, że w sumie co im zależy xD

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.