Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Luis Scola na rok w Nets. Super, o takie cos chodziło :smile: Teraz jeszcze może spróbować wyrwać Waitersa? Umowa typu 2+1 opcja organizacji?

 

I za rok kolejne próby pozsykania lepszych FA. Marks wie co robi :rapture:

Curry, Westbrook, CP3, Griffin na pewno tu nie przyjdą i najlepsi jacy zostaną dla Nets to będą Gordon Hayward (ten pewnie i tak pójdzie do Stevensa), Rudy Gay czy Serge Ibaka. Niestety to smutne, ale Nets szybko z dna nie wyjdą. Billy King udupił po same pachy ehh :/

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo. Ale Scola to dobry ruch, weteran na rok - spoko. Pamiętaj, że istnieje cień szansy, że za rok Nets będą w dużo lepszym położeniu z rozwiniętymi CMc i RHJ i może kimś jeszcze (LeVert? Yogi?).

 

Dla mnie ważne jest jedno. Ta drużyna nie jest słabsza niż rok temu. Nie wiem czy to się przełoży na zwycięstwa, ale po prostu jest minimalnie lepiej. Nie związano się też jakimś głupim kontraktem na lata. Mogło być gorzej, a to w świecie Nets oznacza komplement ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Harris podpisał z Nets na 2 lata za minimum weterana. W sumie spoko, kolejny utalentowany ziomek po kontuzji. Ryzyko żadne. Podobno nowe logo organizacji:

 

plainicon.com-53942-w-256px-d087.png

 

A ja sobie podglądam od czasu do czasu ligę letnią. Całkiem fajnie chłopaki grają. Yogi i Beau Beech warci podpisania. CMC brakuje na moje dynamiki. Whitehead fajnie reguluje tempo gry, ale jak na niego patrzę to koleś zachowuje się trochę beztrosko na parkiecie. Sims - porażka. Kolejna szansa dla niego, kolejna wtopa. Z Czarodziejami była fajna gra tylko przy prowadzeniu 6 punktami profesjonalnie spierniczyli ostatnią minutę. RHJ, króty ogólnie podoba mi się, włączył hero-mode i go panowie zgasili. Dobrze, bo zaczyna cwaniakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi umowę, widziałem gdzieś to określenie minimum weterana i bezmyślnie przepisałem. Pewnie powinno być minimalną umowę.

 

Swoją drogą, czy to koniec starań (?) o Diona Waitersa, który ma podobny profil? Nie znalazł uznania w oczach Marksa? Szkoda, Waiters wydawał mi się ciekawą opcją, podobnie jak Terrence Jones, który prawdopodobnie wyląduje w Pelikanach.

 

Kadra nabrała kształtu a hajsu pozostało dużo. Cóż, za rok kolejne podejście. Może szykują się na Westbrooka? xD Póki co Marks zrobił dobrą robotę, ale w skali szkolnej tak na 4/4- bo to oddanie Younga wciąż odbija się czkawką. Po prostu nie było ani konieczne ani potrzebne (Boże, obym to odszczekał jak wyjdzie, że LeVert to kozak zawodnik xD).

 

Zakładam, że Yogi i Ferrel wylądują w BN, a Beech zostanie póki co w D-League. Czyli:

 

Lin, Grevis, Whitehead
Kilpatric, Ferrell, LeVert
Hollis-Jefferonson, Bogdanovic, Harris
McCullough, Scola, Booker
Lopez, Hamilton, Mockevicious

 

Bieda, ale to jest, o zgrozo, silniejszy i bardziej perspektywiczny team niż rok temu xD Będzie też zdecydowanie lepiej z rzutami za 3 (rok temu to była indolencja) i szybciej. Kto wie, może całkiem fajnie się patrzeć na zmagania tych dzieciaków z potężnymi tej ligi.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że Yogi i Ferrel wylądują w BN, a Beech zostanie póki co w D-League. Czyli:

 

Lin, Grevis, Whitehead

Kilpatric, Ferrell, LeVert

Hollis-Jefferonson, Bogdanovic, Harris

McCullough, Scola, Booker

Lopez, Hamilton, Mockevicious

 

Bieda, ale to jest, o zgrozo, silniejszy i bardziej perspektywiczny team niż rok temu xD Będzie też zdecydowanie lepiej z rzutami za 3 (rok temu to była indolencja) i szybciej. Kto wie, może całkiem fajnie się patrzeć na zmagania tych dzieciaków z potężnymi tej ligi.

 

Już to pieprzysz po raz enty o tym lepszym składzie - oceniam skład przez pryzmat tamtego rozpoczęcia sezonu, bo w trakcie Jack się rozsypał i JJ odszedł. Jack i Lin to jeden wózek - remis, Joe Johnson był lepszy od tego grona trzech grajków, na trójce remis, bo to dalej ci sami zawodnicy, na czwórce Thaddeus Young był lepszy od obecnego zestawienia i na centrze dalej to samo, bo gra Brook Lopez. Na trzech pozycjach dalej jest status quo, a na SG i PF poszły osłabienia i nie ma żadnego lepszego składu. 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie w praniu. Nazwiska fajniejsze były rok temu, ale co z tego? Na JJ'a rok temu nie dało się patrzeć, a miał być liderem. To nie był ten sam zawodnik co wcześniej. Jack? Widziałem gdzieś określenie "mr slow motion" - pasuje. O jego zmienniku nie wspomnę xD Ale ponownie, wyjdzie na parkiecie czy Lin jest słabszy. Young - tutaj zgoda. Poza tym Ty piszesz tylko o S5 a głębia składu rok temu była żadna. Teraz przynajmniej trener ma trochę możliwości.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby brakowało SG to dołączył Randy Foye na 1 rok :grin:

 

Bennett już oficjalnie? Widziałem tylko info, że są bliscy porozumienia.

EDIT

Już znalazłem.2 lata na minimum. Dla kolesia to pewnie być albo nie być w lidze, więc oby się ogarnął.

 

15 stron, trzeci wynik wśród klubów. Niezły wynik jak na klub który jest najbardziej w dupie w lidze na następne trzy lata. 

Mimo to dużo się dzieje to są i posty :smile:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 stron, trzeci wynik wśród klubów. Niezły wynik jak na klub który jest najbardziej w dupie w lidze na następne trzy lata. 

 

Phila w ostatnich latach też miała sporo stron w swoich tematach. To są jednak wdzięczne tematy, kibice innych drużyn przychodzą się pocieszyć itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Harris podpisał z Nets na 2 lata za minimum weterana. W sumie spoko, kolejny utalentowany ziomek po kontuzji. Ryzyko żadne. Podobno nowe logo organizacji:

 

plainicon.com-53942-w-256px-d087.png

 

A ja sobie podglądam od czasu do czasu ligę letnią. Całkiem fajnie chłopaki grają. Yogi i Beau Beech warci podpisania. CMC brakuje na moje dynamiki. Whitehead fajnie reguluje tempo gry, ale jak na niego patrzę to koleś zachowuje się trochę beztrosko na parkiecie. Sims - porażka. Kolejna szansa dla niego, kolejna wtopa. Z Czarodziejami była fajna gra tylko przy prowadzeniu 6 punktami profesjonalnie spierniczyli ostatnią minutę. RHJ, króty ogólnie podoba mi się, włączył hero-mode i go panowie zgasili. Dobrze, bo zaczyna cwaniakować.

 

RHJ to straszny cancer w ataku, serio gdybym miał się kogoś z dwójki RHJ a CMC pozbyć to byłby to ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 stron, trzeci wynik wśród klubów. Niezły wynik jak na klub który jest najbardziej w dupie w lidze na następne trzy lata. 

Fenomen jak na trzy osoby z  Nets w avku. Chyba jedyne forum na świecie w którym piszę się tyle o Nets. Na realgm 23 zespół. Widać dużo można pisać o tym że jest ch%^&* ale stabilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 stron wzielo sie stad, ze jestesmy troche podjarcowani tym, ze pomimo iz jesesmy w dupie na jakies 2 czy tam 3 lata to ruchy w offseazon wygladaja nieglupio (porownujac co zrobili inni), ktos tam poszedl po rozum do glowy i daje nadzieje na lepsze czasy, mlodziez mi sie nawet podoba i na bank obejrze w sezonie wiecej meczy niz w poprzednim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi, to źle, że jest zainteresowanie i ludzie piszą trochę postów? Chyba po to jest forum :tongue:

 

W tym smutku i mierności Nets całkiem fajnie grają w Lidze Letniej. Wczoraj czekałem żeby zobaczyć Simmonsa z 76ers ale się nie pojawił na parkiecie. Wśród chłopaków z Brooklynu wyróżnił się (S)Kilpatrick. Jak Marks pozwoli mu za rok odejść to się wkurzę. Facet pokazał już po podpisaniu go w minionym sezonie, że może być przydatny. Nie byłoby fajnie tracić takich zawodników. Ogólnie to jestem zadowolony z tego co oglądam, nie jest to obraz nędzy i rozpaczy co potwierdzają wyniki.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.