Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dla zespołu który o coś walczy, to może było nieopłacalne (Portland starało się utrzymać zespół), ale dla Nets, którzy woleli ich przepłacić na lata posuchy, które i tak ich czekają  i sprawdzić co z tego wyrośnie zamiast podpisywać jakiś Noahów, Parsonsów czy Roseów i budować drużynę w oparciu o młodych?

 

Na dobre im wyszło tyle, że teraz mogą rzucić kasą dla Porterów i KCP tej ligi.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno w składzie < przyszły talent.

Gówno < Aktualny 

Różnica 6 porażek. 

I tak, podobno. Ja w przeciwieństwie do niektórych nie chce pisać o młodych zawodnikach pod wpływem chwili czegoś, co później zostanie mi wypomniane jak nie okażą się tym kogo w danej chwili widziałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzingis jest bogiem ojcem, synem bożym i duchem świętym :D Jestem nim podniecony jak ksiądz przed przedszkolem, ale daleko mi do nazywania go drugim Dirkiem ;) 

 

Zgadzam się. Lakers tankują po TD. Elegancka wymówka. Ale pamiętam jak ocierali się o 8 miejsce na zachodzie i były głosy, żeby walić pick i walczyć o PO. Czemu tamtej formy nie utrzymali? Kontuzje? Łatwy terminarz? A może to było trochę szczęścia jak w przypadku Knicks? Nets mają szrot w składzie, ale walczą i chce się im grać tylko nie mają zbytnio kim. Czemu Lakers się tak nie chce?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzingis jest bogiem ojcem, synem bożym i duchem świętym :D Jestem nim podniecony jak ksiądz przed przedszkolem, ale daleko mi do nazywania go drugim Dirkiem ;)

 

Zgadzam się. Lakers tankują po TD. Elegancka wymówka. Ale pamiętam jak ocierali się o 8 miejsce na zachodzie i były głosy, żeby walić pick i walczyć o PO. Czemu tamtej formy nie utrzymali? Kontuzje? Łatwy terminarz? A może to było trochę szczęścia jak w przypadku Knicks? Nets mają szrot w składzie, ale walczą i chce się im grać tylko nie mają zbytnio kim. Czemu Lakers się tak nie chce?

Bo Lakers mają do obrony pick, a Nets nie. ;)

 

Ale ja też jestem zawiedziony trochę wynikiem Lakers, liczyłem na 30w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

81 punktów ławki :grin:

 

Nieźle :) Nets wśród tych ekip, które są na dnie, chcą coś pokazać. Ale tam tak brakuje talentu, że już mi ich jest szkoda tak po prostu.

 

Mam nadzieję, że ogracie jeszcze Orlando (x2), 76ers (x2) oraz Bulls (x2) - pod koniec RS może będą chcieli trochę przegrać, jak PO odpłyną, no i może Detroit, które jest bllleeeehhhh...

 

W tym samym czasie LAL przegrają wszystko, co ciężkie nie będzie (liczę, że na mecz z Kings DAR, Ingram, Clarkson, Zubac no i nawet Randle dostaną DNP-Rest :D a będziemy grać 40 minut Brewerem, Ennisem, Blackiem, Nwabą, Youngiem) i cudownie na finiszu was miniemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle będzie ciekawe lato. Poza pytaniami o RFA i losy Lopeza ciekawa jest też kwestia PG. Nets z Linem bardzo zyskują, ale Lin jest niesamowicie łamliwy. Z kolei ten facet to najlepsza promocja w Azji. Raczej zostanie, ale czy będą starali się przekonać do gry na Brooklynie Milosa Teodosica?

 

Hardaway Jr. byłby spoko i o ile pamiętam raczej go nie wyrównają bo nie mają hajsu. Pozostałych wyrównają, szczególnie akcje Portera wzrosły w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets grają jak z nut a tu taka cisza? :mushroom: Atkinson chyba znalazł złoty środek z Lopezem i RHJ w S5. Booker wchodzący z ławki daje dużo więcej niż jako starter. Lin cegli a Nets i tak wygrywają, chętnie w lato bym go pożegnał i zamienił na jakiegoś pass first PG. Jeżeli Nets się wzmocnią przed kolejnym sezonem to może być ciekawie.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie. Niech tylko nie spierdzielą rynku RFA tracąc czas na ludków, których i tak ich wkipy wyrównają (Porter, Caldwell-Pope). Do wyciagnięcia są IMHO Hardaway Jr. i być może Portland odda Crabbe'a, który i tak jest na marksowym kontrakcie :D Może za łaskę jeszcze jakiś pick dorzucą.

 

A może jakiś FA też wpadnie? W końcu klimat w ekipie przedni, a nie każdy pójdzie do drużyny walczącej o pierścień. Brooklyn dla kilku dobrych grajków to może być fajny target, chociaż oczywiście nie dla Griffina :P

 

Warto odnotować też dorobek Lopeza, który przeskoczył Bucka Williamsa na liście najlepiej punktujących i śmiało zmierza po kolejne rekordy. Mam nadzieję, że jego koszulka jednak zawiśnie pod kopułą Barclays Center, szczególnie w obliczu deklaracji, że wcale nie chce odchodzić z Nets bo chce być częścią zmian. Szacunek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.