Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest tak, że przypadłość Krzysia naraża go na niebezpieczeństwo utraty życia w czasie gry i Miami nie chcą ryzykować? Noah to zwykły kaleka (nie obrażając ludzi poszkodowanych) więc pewnie jeszcze przez 3 lata będzie siedział w księgach. Chyba, że Dolan raz w życiu pomyśli i go c***a wykupi. Interes życia jakich w Knicks było wiele.

 

I nie złapali go na koksie tylko na jakiś środku/suplemencie co się zwie Ligandrol, który w CBA jest zakazany, a on "oczywiście" brał go nieświadomie. Gdyby go przyłapali już po ogłoszeniu nowego CBA, to podobno mógłby się odwołać od decyzji o zawieszeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie. To po prostu lekcja pokory i tyle. Chyba na fanpejczu Knicks padły nawet słowa, że są jedynym poważnym konkurentem Cavs na wschodzie :P Sam myślałem, że z takim składem po prostu musi być PO w tej konferencji.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o forumowi napinacze ciągle żywi! a myslałem że ta moda już przeminęła

pamietaj, że to broń obusieczna i do Ciebie też to kiedyś wróci....

 Napinacze? pfff, to tylko uzasadniona lekka szydera w związku z tym co poniektórzy pisali przed sezonem. Przypominam, że nawet  pewne osoby pokusiły się o zakład o symboliczną 100. Więc tak, w tamtym czasie to byli napinacze...

Spokojnie ludzie. To po prostu lekcja pokory i tyle. Chyba na fanpejczu Knicks padły nawet słowa, że są jedynym poważnym konkurentem Cavs na wschodzie :tongue: Sam myślałem, że z takim składem po prostu musi być PO w tej konferencji.

Jeśli kto bierze pod dach Darka i JN  nie mógł być poważnym kandydatem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto pisał takie rzeczy? dajcie cytaty i niech ludzie posypią głowę popiołem jesli rzeczywicie tak było a jak nie macie to nie męczcie buły

 

co mnie obchodzi jakiś fanpage Knicks? 

poza tym mieli napisać że walczą o bottom 3?

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie. To po prostu lekcja pokory i tyle. Chyba na fanpejczu Knicks padły nawet słowa, że są jedynym poważnym konkurentem Cavs na wschodzie :tongue: Sam myślałem, że z takim składem po prostu musi być PO w tej konferencji.

To może napisz o tym na fanpejczu Knicks, bo tutaj choć pamiętam teksty o drugiej sile wschodu, to pisał je lorak (nie-kibic Knicks). Wśród kibiców Knicks przeważała opinia, że będzie walka o PO, ale byli i tacy, którzy uważali od początku, że największe emocje będziemy mieli w maju, ale nie z okazji PO, tylko loterii.

 

Napinacze? pfff, to tylko uzasadniona lekka szydera w związku z tym co poniektórzy pisali przed sezonem. Przypominam, że nawet  pewne osoby pokusiły się o zakład o symboliczną 100. Więc tak, w tamtym czasie to byli napinacze...

 

Jeśli kto bierze pod dach Darka i JN  nie mógł być poważnym kandydatem.

Żyjesz chyba w alternatywnej rzeczywistości. Te "pewne osoby" to tak naprawdę Reikai, którego nie kojarzę jako kibica Knicks. Teksty o Knicks jako silnym kandydacie do ECSF, Noah-super centrze też pochodzą od nie-fanów Knicks. Co mi tam, zaraz wbiję do tematu Bulls i napiszę, że idą po miszcza. Jak już wylecą z PO, to wrócę i pośmieję się z kibiców Bulls.

 

BTW

 

https://www.youtube.com/watch?v=FEIWQD4C-5Q

 

Przemek, to Twoja wina. Pisałeś, że trzeba mu dać minuty jeśli chcemy tankować. Sasha by tego nie trafił.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.