Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Smutna historia upadłego herosa i nie widzę w tym powodu do kpin kolego Józefie  :neglected:  

 

Phil go nie kocha. Kej Pi go kocha. Kibice go kochają labo i nie, bo głosy podzielone.

 

LaLa go już chyba nie kocha. Zdjęcie z dziś. BEZ PIERŚCIONKA.

 

Tak jak jej (jeszcze obecny) mąż  :nevreness:

 

C9uCme9XkAAV8n5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna historia upadłego herosa i nie widzę w tym powodu do kpin kolego Józefie  :neglected:  

 

Phil go nie kocha. Kej Pi go kocha. Kibice go kochają labo i nie, bo głosy podzielone.

 

LaLa go już chyba nie kocha. Zdjęcie z dziś. BEZ PIERŚCIONKA.

 

Tak jak jej (jeszcze obecny) mąż  :nevreness:

 

C9uCme9XkAAV8n5.jpg

Są też jakieś plusy! Będzie mały Meluś :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat by udaru musiał dostać żeby iść na coś takiego...

Tylko, czy Heat będą potrzebowali tych 25 milionów w salary na kogoś? Czy będą graczem na rynku FA? Boshowi, nawet jeżeli się go wypisze z salary to i tak trzeba będzie zapłacić, więc lepiej chyba zapłacić komuś, kto coś tam będzie grał. Nie wiem, czy to taki głupi pomysł, a Knicks mogliby sobie wyczyścić księgi, żeby zaoferować maxa Rose'owi :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, czy Heat będą potrzebowali tych 25 milionów w salary na kogoś? Czy będą graczem na rynku FA? Boshowi, nawet jeżeli się go wypisze z salary to i tak trzeba będzie zapłacić, więc lepiej chyba zapłacić komuś, kto coś tam będzie grał. Nie wiem, czy to taki głupi pomysł, a Knicks mogliby sobie wyczyścić księgi, żeby zaoferować maxa Rose'owi :nevreness:

 

Dion Wiaters? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phil pokazał to co pisałem o nim od początku - wybitny trener nie oznacza wybitnego GM. Ba, wybitne wyniki przy Jordanie, a potem w LA dały mu (w swoim mniemaniu) patent na nieomylność. To JEGO decyzje powodują ten burdel obecnie. Obniżył wartość Melo do ujemnej obecnie. Nikt go nie zechce przejąć za nic. Żeby go wcisnąć to jeszcze będzie trzeba dołożyć. Dajcie pick z tego draftu i Melo to może się chętni znajdą...

 

Melo, czyli wielka miłość dla niektórych, dla części najlepszy ofensywny gracz sprzed kilku lat (WTF?!), a dla mnie od zawsze przereklamowany grubas z przerośniętym ego. No i wyszło szydło z worka. Nie jest nawet w TOP30 ligi i dobrze. Jest starym wrakiem z beznadziejnym kontraktem. Przedłużcie jeszcze Rose'a, a na miejscu Jednorożca zakończyłbym karierę :nightmare::hororr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To JEGO decyzje powodują ten burdel obecnie. Obniżył wartość Melo do ujemnej obecnie. Nikt go nie zechce przejąć za nic. Żeby go wcisnąć to jeszcze będzie trzeba dołożyć. Dajcie pick z tego draftu i Melo to może się chętni znajdą...

 

Ja myślę, że jakaś organizacja, w której zawodnicy maja bardzo dużo do powiedzenia (think: Cavs, Clippers) mogłaby mieć na tyle mocny epizod chwilowej niepoczytalności, że byliby skłonni go wziąć na życzenie któregoś ziomeczka Melo (think: LeBron, CP3) - to chyba jedyna nadzieja. Kolejny wypad Clipps z PO z kolejną kontuzją Griffina może tu odegrać jakąś rolę. Może też gdyby Cavs dostali oklep w finałach.

 

 

 

Melo, czyli wielka miłość dla niektórych, dla części najlepszy ofensywny gracz sprzed kilku lat (WTF?!), a dla mnie od zawsze przereklamowany grubas z przerośniętym ego. No i wyszło szydło z worka.

 

Jak Melo przychodził do Knicks i pisałem, że będzie dokładnie tak jak było przez te lata, to mnie nawet jeden kibic Knicks na ignora wrzucił za hejtowanie, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.