Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

ja rozumiem, że tankujecie, ale można trochę bardziej szanować kibiców. Boston dostosował się i grał drugim składem pół meczu a i tak robił co chciał

 

a jak boston szorował po dnie przez naście lat to jak wyglądało szanowanie kibiców? Oj nie ma co szydzić z niedoli drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szydzę. nie znoszę chamskiego tankowania. jezeli Knicks ma jakieś plany na przyszłość to nie może wychowywać Porzingisa przegrywając wszystko jak leci bo zabiją w nim ambicje.

Knicks tankują od całych trzech meczy, zresztą na tyle nieudolnie, że nawet jeden z nich wygrali. Także to "wychowywanie Porzingisa" chyba nie idzie tak źle. Swoją drogą ciekaw jestem gdzie byłeś, kiedy 3 lata temu Celtics kończyli sezon bilansem 2-11 ogrywając przy okazji takich tuzów jak Chriss Babb albo Phil Pressey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziły takie plotki. Zwłaszcza, że stało się to w moje urodziny więc zarówno incydent z prześcieradłem jak i interwencja sąsiedzka mogły zostać połączone z jego kontuzją  :onthego:

 

Żeby nie było: nie cieszę się z jego kontuzji, bo nikomu czegoś takiego nigdy nie życzyłem.

 

Czy odczuwam ulgę, że z powodu tego co się stało na 99% nie zobaczę go w koszulce Knicks? Tak i jeżeli jest w tym coś złego to jestem kawałem c***a i resztą dziada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo podejście. Nie cieszę się, że chłop się rozjebał ale bardzo się cieszę, że go nie przedłużą, a tym bardziej, że nie przedłużą go na jakimś supermaxie.

 

Tylko, że wiesz. Jeżeli ktoś sprowadza Noah i Rose'a w jedne wakacje i w ciągu roku nie wyklucza przedłużenia Rose'a za ciężkie siano to jest duże prawdopodobieństwo, że jak nie zrobi jednej głupoty z powodu przypadku losowego, to zrobi inną. I tak może Philem być, bo GM z niego marny.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko, że wiesz. Jeżeli ktoś sprowadza Noah i Rose'a w jedne wakacje i w ciągu roku nie wyklucza przedłużenia Rose'a za ciężkie siano to jest duże prawdopodobieństwo, że jak nie zrobi jednej głupoty z powodu przypadku losowego, to że nie zrobi innej. I tak może Philem być, bo GM z niego marny.

 

Na swój mały rozumek tłumaczę to tak: Noah miał być filarem triangle, a okazał się filarem w  poczekalni u lekarza. Teraz jak mu wjebali zawieszenie to nagle ozdrowiał i już teraz odrabia karę, żeby w następnym sezonie deptać moje słabe serce. Chociaż gdzieś czytałem listę najgorszych kontraktów w tym roku i był wspomniany tylko jako "honorable mention" bo jak przebywał na parkiecie to coś tam klikało. Jak znajdę to podrzucę.

 

Rose to chyba (jaki ja naiwny jestem) ukłon w stronę Melo by miał w końcu "wsparcie" i walkę o PO. Przed sezonem był zdrowy i jedynie ta sprawa za gwałt źle wyglądała. To że jego IQ nie nadaje się do trójkątów to już inna sprawa. Ja już w grudniu pisałem żeby wypierdalał, ale wówczas zostałem zakrzyczany bo się c***a znam, jestem hejterm i 4 miejsce w konferencji bla bla bla. i odpowiadając też na pytanie wiLQa: powinni go wyrzucić po szopce z wyjazdem na wycieczkę do Chicago. Zostawili go tylko po to żeby gonić PO i dlatego np: też Łotysz musiał wracać wcześniej z chorobowego. 

 

I chyba zwolnienie Jenningsa za 5 mln a Rose'a za 21 mln za którego oddało się dobrego centra to jest mała różnica. 

 

I tak na przyszłość: nie wolno zadawać pytania: "czemu deal Rose <=> Rubio nie doszedł do skutku", gdyż wówczas gdzieś na świecie zabijam małą pandę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swój mały rozumek tłumaczę to tak: Noah miał być filarem triangle, a okazał się filarem w  poczekalni u lekarza. Teraz jak mu wjebali zawieszenie to nagle ozdrowiał i już teraz odrabia karę, żeby w następnym sezonie deptać moje słabe serce. Chociaż gdzieś czytałem listę najgorszych kontraktów w tym roku i był wspomniany tylko jako "honorable mention" bo jak przebywał na parkiecie to coś tam klikało. Jak znajdę to podrzucę.

To, że Noah został sprowadzony do triangle to rozumiem.

 

Problem jest taki, że ten stary Wariat nie chce się zreflektować, że jego parcie na te jebane klasyczne trójkąty jest powodem złych decyzji. Więc podpisanie Noah jako filaru triangle jest słusznym wyjściem. Podpisanie Noah, który od kilku lat jest bez formy i non stop się leczy, żeby być o krok bliżej do triangle mimo wszelkich przeciwności losu, jest wyjściem debilnym.

 

Budujesz system pod zawodników, których masz, zamiast przebudowywać zawodników pod system, który Ci się uwidział  chyba, że masz taki luksius, że ściagniesz sobie kogo chcesz ale to nie jest NBA 2k17. Schemat można zmazać gumką i przygotować odpowiedni, a zawodnika trzeba zmienić w sensie wyszkolenia/wychowania lub zmienić w sensie zamienić na innego.

 

To jest takie wkurwiające, że aż nie mam słów. Przeczytałem ksiązki tego typa i ksiązki napisane o nim, oglądałem mecze prowadzonych przez niego drużyn i poznawałem filozofię i strasznie mi przykro, że wielki przecież przedstawiciel koszykarskiego świata zabetonował się w swojej strefie komfortu 25 lat temu i nie zauważył, że Jordana już nie ma, Kobego już nie ma i że trzeba znaleźć sposób, żeby dotrzeć do nowego pokolenia, zamiast wmawiać mu "Wy jesteści źli, a tamci to byli dobrzy". Jak na psychologa amatora Philowi brakuje elementarnej wiedzy o naturze człowieka, zdawałoby się. To jest moja piaskownica, moje zabawki i albo budujemy po mojemu, albo rozpi****le każdy zamek, który zbudujecie i będe patrzył jak budujecie kolejne bez żadnej nadziei, że przetrwają chociaż do powrotu ze szkoły.

 

TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU TRIANGLE TO FILOZOFIA SUKCESU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.